پیدا کردن داده های آماری یک استان

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
justawebuser

محل اقامت: زنجان

سپاس: 2

تماس:

پیدا کردن داده های آماری یک استان

پست توسط justawebuser »

سلام رفقا
استاد هواشناسی ما بهمون گفته هر کدوم داده های آماری یه استان رو به دست بیاریم و با استفاده از اونها جدول تنظیم کنیم و گلباد و اینها رسم بکنیم ، حالا برا بنده استان سیستان و بلوچستان افتاده اما هر چقدر تو این نت می گردم چیزی پیدا نمی کنم ، از استادم که راهنمایی خواستم گفتن مرحله اصلی پروژه همون پیدا کردن داده های آماری هست و باید بابتش زحمت بکشم! یه سری داده ها نه از سایت هواشناسی خود سیستان بلکه از(http://chaharmahalmet.ir/) که سایت هواشناسی چهار محال هست پیدا کردم منتها آمارش ماهیانه است و آخرینش برا 2005 هست ، اما خود سایت هواشناسی استان سیستان بلوچستان اصلا اطلاعات درست حسابی نداده ، و گفته باید ثبت نام کنید بندم ثبت نام کردم و همه مشخصاتم حتی شماره ملیمم ازم گرفته بعدش پیام داده که باید توسط ادمین اطلاعاتم تایید شه ، ولی با اینکه یه دو هفته قبل عید بوده هنوز ایمیلی واسن نیومده ، مثلا می خواستم از این تعطیلات استفاده کنم این پروژه رو تموم کنم که با امتحانات میان ترم تداخل نکنه ولی متاسفانه مدیر این سایت گویا تو تعطیلات هست نمی دونم چیکار کنم ، کسی می تونه من رو در این زمینه یاری بکنه ؟؟؟
با سپاس فراوان

ارسال پست