هرچه دل تنگت میخواهد بگو...

نوشتهاز سوی farnaspas در پنجشنبه 23 بهمن 1393 - 23:11

نماد کاربر

سپـاس : 110

ارسـال : 634

شهر: بروجرد
نام نویسی: 89/1/14

مرد

Re: هرچه دل تنگت میخواهد بگو....

نوشتهاز سوی DARKENERGY در شنبه 10 تير 1396 - 18:52

درود
تاپیک ریست شد

-------------------
قوانین:

1: از به کار بردن الفاظ رکیک و نامناسب خودداری کنید.
2: گفتگوي سياسي و مذهبی در این جستار مـمنوعه

(در صورت گفتگوی سیاسی-مذهبی تمامیِ پست ها پاک خواهند شد)
قوانين

تصویر

کاربر گرامي در صورت مشاهده پستهاي ناقض قوانين، آن را توسط کليد
تصویر
به مديريت اطلاع دهيد

*
کمک به انجمن حمایت از حیوانات برای کمک به حیوانات و نجات جان آنها

*

‍ شباهت تو و من، هرچه بود ثابت کرد که فصل مشترک
عشق و عقل، تنهایی ست...
نماد کاربر
مدير انجمن

مدير انجمن

سپـاس : 5405

ارسـال : 6622

نام: Melina
شهر: karaj
نام نویسی: 90/12/18

زن

Re: هرچه دل تنگت میخواهد بگو...

نوشتهاز سوی MENERVA در يكشنبه 22 مرداد 1396 - 12:05

And this is how it ends....
I'll paint it on the walls
'cause I'm the one at fault
I'll never fight again
And this is how it ends
نماد کاربر

سپـاس : 1156

ارسـال : 758

نام: banoo fari
شهر: Tehran
نام نویسی: 90/12/26

زن

نوشتهاز سوی MENERVA در يكشنبه 22 مرداد 1396 - 14:16

b3fe8bd36fe5d8d3e10a3c5558042728--speed-dating-country-sayings.jpg

images (1).jpg
شما سطح دسترسی مورد نیاز برای مشاهده و دریافت فایل های پیوست این پست را ندارید.
I'll never fight again
And this is how it ends
نماد کاربر

زن

نوشتهاز سوی _DENA_ در يكشنبه 22 مرداد 1396 - 21:41

smile047 همش سه مول هیدروژن پیکمو ازم گرفته بود
Sonsuza Kadar
نماد کاربر

سپـاس : 0

ارسـال : 1

نام: White & Farazb29
نام نویسی: 96/3/5

ذکر نشده

نوشتهاز سوی MENERVA در دوشنبه 23 مرداد 1396 - 14:16

دیروز چه روز قشنگی بود....
کاشکی همه روزا مثه دیروز پر از عشق و هیجان و لذت ناب می بود.....
I'll never fight again
And this is how it ends
نماد کاربر

زن

نوشتهاز سوی ross در سه شنبه 24 مرداد 1396 - 22:37

ای کاش حال استادم زودتر خوب بشه
بتونم به هدفم برسم
ناامیدش نکنم
به زودی زندگیمو ببینم
فردا همه چیز خوب پیش بره
مدیر جدید و لجباز بتونه باهامون کنار بیاد
یکم بقیه شرایط ما المپیادیا رو درک کنن
امسال هم مثل پارسال نشه
هر روز مثل امروز پر انرژی باشم..
ای کاش بشه..
هیـچ جـز یـاد تـو ، رویای دلاویـزم نـیست
هیـچ جـز نـام تـو ، حـرف طـرب انگـیزم نـیست!
عـشق می ورزم و می سـوزم و فـریـادم نـه!
دوست می دارم و می خـواهـم و پـرهـیزم نـیست
نـور می بـیـنم و می رویـم و می بـالم شـاد
شاخه می گـستـرم و بـیـم ز پـائـیـزم نـیست
تـا به گـیتی دل ِ از مهـر تـو لبـریـزم هـست
کـار با هـستی ِ از دغـدغـه لـبریـزم نـیست...

F.A
نماد کاربر

سپـاس : 62

ارسـال : 30

نام نویسی: 92/6/24

زن

نوشتهاز سوی _DENA_ در سه شنبه 24 مرداد 1396 - 23:17

خیلی بی انصافیه حرف زدناش با دوستاش باشه خستگیاش برا تو!
Sonsuza Kadar
نماد کاربر

سپـاس : 0

ارسـال : 1

نام: White & Farazb29
نام نویسی: 96/3/5

ذکر نشده

نوشتهاز سوی aseman1375 در پنجشنبه 26 مرداد 1396 - 01:29

ross نوشته است:ای کاش حال استادم زودتر خوب بشه
بتونم به هدفم برسم
ناامیدش نکنم
به زودی زندگیمو ببینم
فردا همه چیز خوب پیش بره
مدیر جدید و لجباز بتونه باهامون کنار بیاد
یکم بقیه شرایط ما المپیادیا رو درک کنن
امسال هم مثل پارسال نشه
هر روز مثل امروز پر انرژی باشم..
ای کاش بشه..

سلام
ياد خودم مي افتم سال اخر كه مجاز بودم المپياد عيدمو كه اون سال عيد طولاني بودو از دست دادم (تقريبا دست من نبود )
يه مسافرت نسبتا طولاني رفتيم كه البته من مخالف بودم يه جورايي (عمره رفتيم)بعد اوديم دو سه روزش هم خودم از دست دادم بعد يه روز بعد الظهر ميرم مدرسه (عيد باز بود) رفتم نيم ساعت نشستم درس خوندم موقع برگشت تو ترافيك نزديكاي ميدان امام گير كرديم منم لباسم نازك بود سرما خوردم ولي يه جور سرما خوردم حالت منگي و گيجي داشتم وقتي يه چيز مي خوندم نمي دونستم الان اينو فهميدم يا نه مريضي هم طول كشيد و اين حالت گيجي ححتي بعد اينكه مدارس باز شد بازهم حالت گيجي رو هنوز داشتم هنوز خوب نشده بودم
امتحان المپياد هم 12/2/93 بود اگه اشتباه نكنم منم شايد با اطلاعات پايين تر از اطلاعلتي كه مرحله اول(30 بهمن بود ازمون مرحله یک یه مقدار هم خواستم بعد مرحله اول درس مدرسه رو بخونم تا تعطیلات عید وا ینا که فک کنم نخوندم :) )و شايد با اطلاعات پايين تر از اطلاعاتي كه مرحله اولداشتم رفتم سر جلسه (به غير از كيهانشاسي اضافه تر خونده بودم كه اونهم ازش سوال نيومد اگه اشتباه نكنم )
ولی امتحان دادم اومدم بیرون راضی بودم تا اینکه نتایج اومد دیدم قبول نشدم رفتم برا اعتراض و دیدن کارنامه نمره ام شده بود 58 (یه چیزی تو این مایه ها )حنده ام گرفت فک کردم واقعا اشتباه شده به قدری که حتی خیالم هم یکم راحت شد چون فکر میکردم اشتباه شده ولی نتایج اعتراض اومد نیم نمره رفته بود روش :)
کلاس های مدرسه هم از تابستون شروع میشد منم داغون (طلا فک میکردم نمی تونستم بگیرم احتمال کم میدادم یعنی ولی خوب به برنز و نقره هم راضی بودم )نشد و اینجور هم نبود یادم بره چون شاید بعضی ها برا مدال و سهمیه میجنگیدن ولی من برا اینکه لمپیاد نجومو دوست داشتم (البته شاید همه دوست داشتن :) ولی من دیدم بعضیار که احتمال میدادن طلا نیارن کشیدن کنار ) موقع کنکور کلا اعصابم خورد بود شاید بعد چند ماه که اعصابم کمی بهتر بود چون اوضاع کنکور داغ تر میشد خیلی اعصابم راحت نمی شدم چون میدونستم اگه اورده بودم یا الان کلا راحت یا برام اسونتر بود (سهمیه زمان ما فک کنم 25 برا نقره و طلا بود ) به علاوه اینکه المپیاد وقت میگری زحمت داره اید برا بعضیا تلاش چندساله پشت سرش باشه که از کنکور که یه ساله بیشتره (خودم به طور جدی از تابستون بعد از سال دوم شروع کردم ولی قبلش هم یه کارایی کردم به علاوه من کلاس سوم دبستان تموم شده بود رفته بودم تو این فضای نجومو اینا )
برا کنکور میخاستم حتما صنعتی شریف بشه البته نمی خوندم ولی تا لحظه اخر امیمد از دست ندادم (فقط امید خوندن نه زیاد smile039 )
رتبه ام شد 10700(تازه زمان ما تنها کنکوری بودیم که 25 درصد تاثیر حتمی معدل داشت معدل المپیادیا هم ...(البته بعضیاشون همه رو نمی دونم :) ) اومدم یه ار کنم 3 تا دانشگاه که راضی بودم زدم که (شریف تهران صنعتی اصفهان )به علاو ه ی شبانه داشنگاه شهرکرد و کاشان کهاگه شبانه قبول سدم برا سال دیگه بتونم بدون مشکل انصراف بدم و یه ترم فقط عقب بیافتم مهلت انتخاب رشته دو روز تمدید شد و من رفم دیدم یه سال دیگه و..... مشکلات دیگه رفتم یه سایت بود نسبتا معتبر اونجا یه کاربرا گفت یکی رفته دامغان ارشدش هم شهید بهشتیه بعد هم رفته پرینستون (البته گفتن دکتر خسرو شاهی توصیهنامه داده براشون )گفتم تبریز که دیگه از دامغان بدتر نیس :)
دو سه ساعت مونده بود پایان رشته دانگشاه های دیگه هم اضافه کردم حتی چون تبریز فیزیکش برا بهمن بود (راستی نگفتم فقط فیزیک زدم ) به بابام گفتم حالا کدشو بنویس بعدا حرف میزینم نوشت کدشو تو برگه کنار که بعدا حرف بزنیم میخام برم یا نه اگه بخاوم بزنم تو سیستم ولی یادمون رفت ....
بعد یه ترم بیکاری رفتم دیدم من 900 کیلومتر اومدم برا این دانشکده ...(البته تو اون ترم بیکاری فقط حرص میخوردم smile036 :) )
برنامه چیدم برا مهمانی او انتقال (هدف اصلیم شریف بود خیلی هم ریلکسه انگار فقط بید برا رفتن بالا 17 بیارید )منم با کلی استرس و اشتباهات فراوانی که کردم مثلا به جای جزوه معلم تا شب امتحان به کتاب وابسته بودم اونهم درست نمی خوندم خلاصه امتحانای ساده رو هم خراب کردم شدم 15.12
حالا چون نمیسال دوم بودم شریف از من معدل نداشت چون تو سامانه که تو اردیبهشت 95 بود چیزی ثبت نشده بود چون معدل نداشتم اون موقع تا اخر تابستون انتظار کشیدم شاید فرجی بشه نشد ولی صنعتی اصفهان قبول کرد و بازهم ماجرا داره :)که بقیه اش بیخیال smile039

سپـاس : 12

ارسـال : 53

نام نویسی: 92/2/27

ذکر نشده

نوشتهاز سوی MENERVA در جمعه 27 مرداد 1396 - 12:10

ینی یه فروم سینمایی پیدا کردم خوررااااکآ smile039

از هر طرف نیگا می کنی یه نقد جذاب درباره یه فیلم شاخه نمی دونی کودومو بخونی و کودوم تاپیکو جواب بدی

تو اون گروهه هم بچه هاش هنری ان قرار شده تعاتر شهر یه قرار بذاریم, ینی محفل شعر و عشق و پروانه و شمع و اره دیگه .... smile055 فقط درباره سینما بحرفیم و فیلم ببینیم smile039

ای خداااع این همه هیجانو کجای دلم بذارم smile021
فقط قرار گذاشتیم باید خودمو کنترل کنم نفهمن خیلی ذوق زده ام
smile052 smile054 smile055
I'll never fight again
And this is how it ends
نماد کاربر

زن

نوشتهاز سوی MENERVA در جمعه 27 مرداد 1396 - 15:24

من بچه که بودم, خعلی بچه (خیلی جوجو بودم), یادمه می رفتم خونه خالم اینا, خونشون نزدیک خونه ما بود و من همیشه از صبحه خدا تا شب اونجا بودم

بعد پسرخالم ک بزرگ بود یه نوار وی اچ اس داشت توش موزیک ویدعو خواننده های خارجی بود, هرموقه می خواست اهنگ گوش بده منو بیرون از اتاق می کرد خودش می دید, من همش کنجکاو بودم اخه این چه اهنگایی می بینه ک منو بیرون می کنه من نباید ببینم؛ نمی دونستم ب خاطر لختی بودن خواننده هاشه

بعد یه روز با دخترخالم ک اونم بزرگ بود, بهش گفتم می خوام نواره رو اهنگاشو گوش بدم, دخترخالم مهربون بود اون گفت باشه , نوارو پخش کرد اولین اهنگی ک شنیدم مدونا بود, خیلی قدیمی بود همون که یه پرچم امریکا پشتشه و مدونا از اول تا اخر کلیپ جلوی پرچم امریکا می رقصه , دومی کلیپ frozen مدونا بود و فضای یخ زده و مرموزی داشت, سومیشم مدونا بود تو یه کلیپ دیگه ک اونم دانس مدونا بود, سومیو دیدم ناخودگاهانه فهمیدم پسر خالم نمی ذاره من ببینم چون خواننده ها و رقاصه هاشون لختی ان. اون زمانم دهه هفتاد بود دیگه دخترا مثه الان داف نبودن که, خیلی جامعه بسته تر بود؛ درسته بچه بودم ولی این چیزا رو می فهمیدم خلاصه؛ بقیه کلیپاشم نمی دونم از کیا بودن ولی فقط مدوناشو اسمشو خاطرم مونده. اون موقه خیلی واسم چیز جدیدی بود اولین بار بود اهنگ انگلیسی گوش می دادم, عاشق مدونا شده بودم با اون اندام قشنگ و رقصا و حرکات باحالش, بعد پسرخالم ک خونه میومد دوباره منو بیرون می کرد و خودش گوش می داد (این همون پسرخالمه ک شمال دریا می رفتیم می گفت بیا مسابقه شنا بدیم اگه باختی شب شام مورد علاقمو درست کن, همون پسرخاله عوضیه smile021 )

از اونجا اولین بار بود ک اهنگ انگلیسی خوشم اومده بود, بعدش ک خودم بزرگ تر شدم راهنمایی رفتم تو کامپیوترم پر بود از کلیپای مدونا و موزیم ویدعوهای خارجی.

الان از مدونا اونجور ک بچگی عاشقش بودم خوشم نمیاد, اما جزو اولینایی بود ک خب منو به سمت اهنگ خارجی کشوند.
Frozen مدونا بازم خیلی نوستالژیکه واسم؛ اون اهنگشم ک اولش می گه Last night I dreamt of ... خیلی خوبه اصن؛

نوار وی اچ اس یادش ب خیر چقد باحال بودن؛ ما نواربرگردون داشتیم جلو عقب می کردیمش

تصویر

خراب می شد اینجوری می شد

تصویر
I'll never fight again
And this is how it ends
نماد کاربر

زن

نوشتهاز سوی MENERVA در جمعه 27 مرداد 1396 - 22:11

هرکی quiz of kings رو داره بهم پی ام بده چلنجم کنه باهاش بازی کنم smile039
I'll never fight again
And this is how it ends
نماد کاربر

زن

نوشتهاز سوی Litmus در جمعه 27 مرداد 1396 - 22:38

سلام و عرض ادب بر همگان عزیز smile072 smile072

این عکس پیش رو ، تصویر جامه ی بنده است که مشاهده می کنید.......همان طور که پیداست دریده نشده است......زین امر مشخص می گردد که به بیابان نیز سر ننهاده ام. smile021 smile021
تصویر

این هم تصویری دیگر:

تصویر
در دایره ی عمر پی گوشه ی امنی؟!
بیهوده مجو دایره ها کنج ندارند
نماد کاربر

سپـاس : 32

ارسـال : 28

نام نویسی: 96/2/25

مرد

نوشتهاز سوی Litmus در جمعه 27 مرداد 1396 - 22:47

یک قطعه:

دارد به سرم می زند از عشق ببُرم
روشن شده تکلیف من و منطق و احساس

صد بار نگفتم که هوادار دلم باش؟
سخت است اگر قهر کند این گل حسّاس

از عشق تو و چینش الفاظ ، ملولم
تاثیر ندارد غزل و این همه وسواس

جایی که همه کور و پر از لاف شهودند
فرقی نکند جایگه شیشه و الماس

مشکل منم و این دل صادق که همیشه
محکوم شکست است برِ حیله ی سیّاس

باور بکن احساس عمیقم به خودت را
عشقی که ندارد حد و اندازه و مقیاس

smile124
تقدیم به همه ی دوستانم smile072 smile072
در دایره ی عمر پی گوشه ی امنی؟!
بیهوده مجو دایره ها کنج ندارند
نماد کاربر

سپـاس : 32

ارسـال : 28

نام نویسی: 96/2/25

مرد

نوشتهاز سوی MENERVA در شنبه 28 مرداد 1396 - 12:29

هیچ وخت نفهمیدم فوتبالیا از دیدن فوتبال چی گیرشون میاد

من فقط بازیای تیم ملی رو می بینم؛ اونم وقتایی ک جام جهانی بره و مردم بریزن بیرون , ینی یه منفعتی واسه خودم داشته باشه, مثلن امسال بعد از صعود امسالش تا دو سه ی شب میدون ولیعصر بودیم

ولی بقیه بیکارنآ می شینن فوتبال می بینن اینقدم حرصشو می خورن smile031 تازه اونم فوتبال لالیگا و جزیره و بوندسلیگا ک حرفه ای و جذابه نه, فوتبال داخلی! بازی سیاهجامگان و پرسپولیس و استقلال و داماش گیلان ! واقعن مسخرس...
I'll never fight again
And this is how it ends
نماد کاربر

زن

بعدی