بهترین دبیر فیزیک تهران

مدیران انجمن: parse, javad123javad

1897

نام: لیلا میری

Re: بهترین دبیر فیزیک تهران

پست توسط 1897 »

دهنوی نوشته شده:بنظر منم خصوصی بهتره ولی چه میشه کرد. لااقل ما که پول یامفت نداریم. کلاس کنکور یا گروهی یا هیچی!
من سال دیگه کنکور دارم و تو پرس و جو هایی که اینور اونور کردم دبیر شیمی و ریاضیم رو قطعی پیدا کردم اما واسه فیزیک به سه تا گزینه رسیدم که هرکدوم در کنار خوبیهاشون یه بدیهاییم دارن:
1. میرحسینی
2. سپنتافر
3. ساکت
البته گزینه های خوب دیگه ای هم بودن که جایی که درس می دادن از ما دور بود و اینطوری همه سال باید پشت ترافیک باشم تا پای درس و مشق.
کسایی که با اینها کلاس داشتن و از روش تدریسشون اطلاع دارن یه راهنمایی بکنن شاید چیز جدیدی دستگیرم بشه. بالاخره هرچی نباشه داستان مرگ و زندگیه دیگه. قبول بشی میخندی smile055 قبول نشی بهت میخندن! smile058
بنظرم میرحسینی نه. چون یکم زیادی خوش اخلاقه و به خودش می نازه! smile044
ساکت و سپنتافر رو نمی دونم چون خودم از نزدیک کارشون رو ندیدم و فقط شنیدم. هر جفتشون تازه کارن ولی گویا بدکی نیستن و شاید شناخته تر که بشن بهتر بشه روشون نظر داد. بزرگترین عیبشون همین تازه کار بودنشونه چون کنکور نیاز به تجربه بالا داره شایدم بری باهاشون بگیری از خیلی از با تجربه تر ها هم بهتر باشنا، میگم من شناخت کاملی ندارم. اگر خیلی روی این دوتا اصرار داری میتونی اول یه نگاه به جزواتشون توی اینترنت بندازی. تا یه حدودی دستت میاد که چه جوری درس میدن مثلا یه نفر جزوه لطفی نیا smile046 رو ببینه قشنگ می تونه کلاسشو تجسم کنه.البته باز هر جور خودت می دونی. چرا با باستی کلاس نمی گیری؟

ali69

پست توسط ali69 »

به نظر من بین دبیر های فیزیک آقای تاجفر عالیه ......من الان باهاش کلاس دارم .....بیست بیست

من خیلی دبیر عوض کردم ولی این یکی حرف نداره....شمارش هم همونه که دادن

محمد طلایی

سپاس: 1

پست توسط محمد طلایی »

بهترین معلم فیزیک فعلی تهران دبیر نام آشنا جوون خوشتیپ و کارشناس ارشد فیزیک دانشگاه صنعتی شریف و دبیر دبیرستان سروش آقای رستمی هستش.
ایشون متشخص خوش بیان و صاحب سبک هست و واقعا در کارشون جدی صبور و صادقا
من فیزیک رو با ایشون 65% زدم و میانگین قبولیهای تهران در کلاس ایشون پارسال 51% بود که عالیه

فقط ایمیلشون رو به ما دادن پارسال

[email protected]
آقای خالو هم بسار دبیر خوبی هستن که افتخار شاگردیشونو داشتم همینطور آقای سادات (دبیرستان انرژی اتمی)

اینم تلفن آقای سادات البته اگه عوض نشده باشه 09373775304

samir72

پست توسط samir72 »

به نظر من بهترین دبیر فیزیک مهندس تاجفر فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی شریف...بسیار صبور و متین میباشند.من خودم واسه کنکور و دو سال قبلش با ایشون کار کردم 93 درصد فیزیک زدم ...عالیه ...هم جزوه هاش هم روش درس دادنش منحصر به فرد...ایشون تو منطقه یک تهران خیلی معروفه همه میشناسنش ....شمارشم همونیه که یکی از دوستان نوشته 09393988835 ...پشت کنکوریها موفق باشین برای همتون دعا میکنم

ali.rs.1374

نام: علیرضا

سپاس: 115

پست توسط ali.rs.1374 »

نصرالله افاضل
دبیر خیلی خوبیه
مدعی خواست که آید به تماشاگه راز
دست رد آمد و بر سینه ی نامحرم زد

نمایه کاربر
newton!

نام: رضا سنگ سفیدی

محل اقامت: تهران

پست توسط newton! »

بهترین دبیر علیرضا عربشاهی البته آقایی به اسم ایمانزاده هم هست که کم از اون نداره!@

نمایه کاربر
Undisputed

سپاس: 20

تماس:

پست توسط Undisputed »

ولی تو این یکسال فهمیدم که دکتر علی بختیاری (دبیر خودم) یکی از بهتریناست.
http://www.abphysics.blogfa.com/
To Forgive The Terrorists Is Up To God

But To Send Them To Him Is Up To Us

dina11

نام: پشت کنکوری

پست توسط dina11 »

سلام بچه ها....چقدر واسه کنکور درس خوندن زجر آوره....من امسال سال دومه که دارم واسه کنکور درس میخوانم...تا حالا 6 تا دبیر عوض کردم فایده نداشته پایه باید از اول دبیرستان تو فیزیک قوی باشه وگرنه بزارین سال آخر هرچی بخواهین به خودتون فشار بیارین تو مغزتون نمیره.بین این همه دبیر و معلم فیزیک که من عوض کردم آقای تاجفر از همه بهتر بود فکر کنم اسم کوچکش پیام باشه.منم ایشون را از طریق دوستهای دیگه ام شناختم درس دادنش حرف نداره خودش فارغ التحصیل شریف و مهمتر از همه فن تدریس است که عالیه دبیر فقط نباید باسواد باشه به نظر من مهم تر روش تدریسه.خیلی هم با انصافه و پولکی نیست.پس جواب این سوال که بهترین دبیر فیزیک کیه به نظر من مهندس تاجفر. smile015 smile015

نمایه کاربر
ehsan.helli1

نام: احسان

محل اقامت: تهران

سپاس: 624

تماس:

پست توسط ehsan.helli1 »

بهتر بود اسم تاپیک رو بزاری هرکسی بیاد معلم فیزیک خودشو معرفی کنه!

aryan619

پست توسط aryan619 »

بهترین معلم های فیزیک ایران=1-اقای حنیفی و میرزایی و طباطبایی وتمام

soheil1375

پست توسط soheil1375 »

سلام

یکی از چیزهایی که به نظر من همه باید بدونن اینه که تو هیچ موردی بهترین وجود ندارد.......ولی میتونیم از بین اشخاص اونهایی که صلاحیت بیشتری دارن را به عنوان بهترین برای خودمون مثال بزنیم.....من تو مدت دبیرستان و و زمان کنکور دبیر و معلم فیزیک خیلی عوض کردم نه اینکه خنگ باشم.....نه ...ولی نمیتونستم خودمو با اون دبیر فیزیک وفق بدم یا من حرف های اونو نمیفهمیدم یا اون زبون منو.به نظر من تو اینهمه دبیر و معلم فیزیک که من عوض کردم بهترین دبیر فیزیک مهندس پیام تاجفر بود که من ازش خیلی راضی بودم.روش درس دادنش و جزوه هاش خیلی کمکم کرد...الان شنیدم تو دبیرستان سمپاد هم داره درس میده...اگه بتونین پیداش کنین به امتحانش می ارزه....

smile018 smile018 smile018 smile018 smile018 smile018 smile018 smile018 smile018 smile018 smile018

alikarami

نام: ali karami

پست توسط alikarami »

با عرض سلام خدمت شما
بهترین و قویترین دبیر فیزیک تهران بابک وزیری است
او زمانی که در آموزشگاه بعثت تدریس میکرد واقعا همه رقیباشو فلج کرده بود کلاسهاش حتا به 250 نفر میرسید برای ثبت نام در کلاساش سر و دست می شکستن واقعا هم فوق العاده با سواد بود خیلی بیش از اون چیزی که می شنوید هم خیلی قدرت بیان بالایی داشت و هم تدریسش حرف نداشت و با سواد بود. عوض استراحت دادن هم از نجوم و معرفت و نسبیت و کوانتوم و.... دیگه میگفت تا همه را شگفت زده کنه لامصب تو هر چیزی هم سر رشته داشت
توی قلم چی هم بعنوان دبیر برگزیده انتخاب شده بود بعد همش میرفت شهرستانها و در دانشگاهها درس میداد
البته الان ازش فقط این خبر را دارم که به عنوان دبیر برگزیده صدا و سیما در حال فعالیت توی تلویزیونه
اگر دیدینش بگید واقعا کارت درسته نه تنها مدرس خوبی بود خیلی هم آقا بود و درس زندگی میداد
همیشه هم وسایل آزمایش با خودش داشت بلاخره در یک کلام خر فهم می کرد
البته خیلی ها بهش حسودی میکردن و اذیتش میکردن خوب روزگاره دیگه

pedixray

سپاس: 4

پست توسط pedixray »

فقط جناب آقای استاد میر عابدینی ، معلم، دوست و جیگر خودم

نمایه کاربر
m!sS Nah!D

محل اقامت: soMewHere in thE wOrlD

سپاس: 162

تماس:

پست توسط m!sS Nah!D »

ehsan.helli1 نوشته شده:بهتر بود اسم تاپیک رو بزاری هرکسی بیاد معلم فیزیک خودشو معرفی کنه!

Talk slowly but think quickly

Spend some time alone

When you realize you've made a mistake, take immediate steps to correct it

BEGIN while others are procrastinating

COMMEND while others are criticizing

PREPARE while others are daydreaming

To handle yourself, use your head; to handle others use your heart.

<3 http://music.naij.com/artist-2035-celine-dion <3

<3 http://www.newhealthguide.org/Calming-Foods.html <3

motiii♥

نام: مطي

پست توسط motiii♥ »

سلام
من اول دبيرستانم
سيستان و بلوچستان دبيرستان دانشگاهم
استادمونم آقاي پيام تاجفر هستن
خيلي هم خوب و توپ درس ميدن
اگه چيزي از حرفاشم نفهمم آبجيم ارشد فيزيكه بهم ياد ميده