صندلی داغ

مدیران انجمن: parse, javad123javad

matrix

نام: علیرضا

سپاس: 31

Re: صندلی داغ

پست توسط matrix »

1: دوست داشتی اسمت چی باشه؟ بهش فکر نکردم همین اسم خودمو دوست دارم
2: یکی از جالبترین خاطرات دوران کودکیت رو بگو. مدارهای الکترونیکی و کاردستی های مقوایی که میساختم خیلی برام جالب بود و لذت داشت
3: وقتی خودت رو توی آینه میبینی چه احساسی داری؟ حس یخمکی smile021
4: از کدوم یکی از آلات موسیقی خوشت میاد یا دوست داری یادش بگیری؟ پیانو و گیتار الکتریک
5: علایقت توی زندگی چیه؟ تعدادش زیاده بی خیال
6: بهترین و بدترین خوابی که دیدی چی بوده؟ یه بار یه خواب اکشن دیدم یه چیزایی شبیه لوله های اهنی از یه جایی میومد سمتم منم باید فرار میکردم یا جا خالی میدادم. بهترین هم چیزی یادم نمیاد
7: اگه 10 میلیارد تومن داشته باشی چه کارایی میکنی؟ قطعا ازین خراب شده مهاجرت میکنم و مابقیش هم سرمایه گذاری میکنم
8: دوست داری اسم بچه هاتو چی بذاری؟ نمیدونم فکر نکردم
9: دوست داشتی غیر از شهر خودت بچه کدوم شهر باشی؟ اتریش شهر وین شهر موسیقیدانان
10: آینده ات برای روزی که 30 ساله شدی چیه؟ میلیارد ها تومن پول از یارانه های د.ولت جمع کرده باشم smile033
11: علم بهتره یا ثروت؟ چرا؟ هر دو تا دو روی یک سکه اند مهم اینه که وقتی سکه رو بالا میندازیم تا کجاها بره
12: به کدوم شهرهای کشورمون دوست داری سفر کنی؟ آرمان شهر
13: سرگرمی مورد علاقه‌ت چیه؟ موزیک بازی با موبایل یاد گرفتن انگلیسی
14: طرفدار کدوم ورزش و تیم ورزشی هستی؟ بدنسازی دوس دارم اما طرفدار تیم ورزشی نیستم
15: تا حالا چندتا دروغ گفتی؟ بزرگترینشون چی بوده؟ یادم نمیاد دروغ گفته باشم (این بزرگترین دروغه)
16: دوست داری جای کدوم شخصیت کارتونی باشی؟ باب اسفجی
17: اگه به 7 سالگی برگردی چه کارایی انجام نمیدادی؟ یادمه کلاس دوم دبستان بودم سر کلاس املا تقلب میکردم بعد از چند بار معلم فهمید از روی کتاب تقلب میکنم با کتاب زد تو مخم smile030
18: فرض کن قراره فیلم زندگیتو درست کنن به نظرت اسمش چی باشه؟ طبیعت بی جان
19: از چه چیزی تو زندگیت بیشتر از همه میترسی؟ بی هدف بودن
20: اگه از بهترین دوستت بخواد تورو توصیف کنه به نظرت درباره ی تو چی میگه؟ از خودش بپرس خب
21: اگه تا الان کسی رو ناراحت کردی یا از دست کسی ناراحت شدی توضیح بده. یه دوستی تو دوره راهنمایی داشتم خیلی روی روانش کارای تخریبی انجام میدادم و به حد دیوونگی رسوندمش و اعتماد به نفسشو نابود کردم. بعیده منو ببخشه smile037
22: دوست داری تا چند سالگی عمر کنی؟ از دوران پیری می ترسی؟ تا جایی که بتونم کارامو خودم انجام بدم نیازم به کسی نیوفته
23: آشپزی بلدی؟ چه غذاهایی؟ املت اسنک پیتزا
24: تا حالا تو زندگیت به کسی کلک زدی؟ میتونی بگی؟ اهل این کار نیستم یعنی یادم نمیاد
25: از کدوم شخصیت کارتونی خوشت میاد؟ گفتم که باب اسفنجی
26: بهترین دوستت در دوران زندگی؟ یه دوستی داشتم اونم رشته اش کامپیوتر بود مثل خودم و متاسفانه سرطان گرفت و چند ماه پیش فوت کرد. خیلی دوستش داشتم و هر روز به یادشم ولی دیگه برنمیگرده
27: اولین باری که دانشگاه رو دیدی چه حسی داشتی؟ حس یه زندانی
28: چقدر نظر بقیه درباره ی خودت برات مهمه؟ نظرشون رو میشنوم و خوشحال میشم حتی اگه بد باشه ولی تصمیم اینکه تغییرش بدم بستگی به اون نظر داره
29: اگه قرار باشه 3 تا آرزوت همین الان برآورده بشه ، آرزوهات چیه؟ اینکه با اون دختری که دوست داشتم ازدواج کنم. مهاجرت کنم. غول چراغ جادو داشته باشم smile039
30: چه مهارت هایی رو بلدی و دوست داری چه مهارت هایی رو یاد بگیری؟ مهارت کنترل ذهن
31: آیا آدمهایی هستند که اونقدر حسرت زندگیشونو به دل داشته باشین که بخواهید زندگیتونو باهاشون عوض کنید؟ اونا کیا هستند؟ فکر کنم استیو جابز
32: آیا حاضرید 20 سال در اوج شادی و رضایت زندگی کنید به شرطی که درست بعد از این مدت بمیرید؟ اره
33: لذت بخش ترین رویای شما چی بوده؟ بدترین کابوستون چی بوده؟ بالاتر گفتم
34: اگر بتونید نوع مرگتون رو انتخاب کنید چه جور مرگی رو انتخاب میکردین؟ مرگ بخاطر زیاد خندیدن smile058 اما یه مرگی هست که ازش میترسم اونم به خاطر یه اختلاله اسمش هست نفرین اودین odine
35: در زندگی بیشتر از همه مدیون چه کسی هستید؟ پدر مادر
36: تنهایی شام خوردن یا تنها به سینما رفتن ! کدوم شما رو ناراحت میکنه؟ تنها سینما رفتن البته اگه برم
37: ترجیح میدید با کسی که از شما باهوش تره بازی کنید یا برعکس؟ حوصله هیچ کدومو ندارم
38: در زندگیتون بیشتر برای چی تلاش می کنید؟ پیشرفت ، امنیت ، عشق ، هیجان ، علم یا چیزهای دیگه ؟ آرامش
39: معلم تنبیهت کرده؟ اوهوم
40: اگه میتونستید سناریوی خواب امشبتون رو بنویسید چه موضوعی رو انتخاب می کردین؟ ترجیه میدم اصلا خواب نبینم چه خوب چه بد
Sad but true

ارسال پست