یوفو های دیده شده در ژاپن

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
[email protected]

نام: م. ج. معروف به گربه ی زَبادی

محل اقامت: تهران

سپاس: 514

تماس:

Re: یوفو های دیده شده در ژاپن

پست توسط [email protected] »

بد نبودن... یکی دوتا شو قبلاً دیده بودم. حیف که فیلتر ندارم وگرنه چند تا از اون کیلیپای اساسیشو براتون می ذاشتم... بذار ببینم از سایتای فارسی می تونم گیر بیارم...

نمایه کاربر
[email protected]

تماس:

آخ آخ این کیلیپو تا آخر ببینین بعد ببینم بازم به موجودات ناشناخته بی اعتقادین. حتماً تا ته ببینینا smile068 smile068

فکر کنم واقعی باشه smile056

نمایه کاربر
werner_heisenberg

نام: hahah

Re: یوفو های دیده شده در ژاپن !!!!

پست توسط werner_heisenberg »

[email protected] نوشته شده:آقایان و خانومها با سلام smile135

من همینجا اعلام می کنم که به وجود UFO ها شدیداً معتقدم و اون ها رو ساخته ی موجوداتی ورا زمینی (یا شایدم زمینی!) می دونم. smile032 البته منظورم از موجودات زمینی، گونه های ناشناخته هستش. در عین حال معتقدم شواهد جعلی و ساختگی هم وجود دارد.
یکی از مستندترین و جالب ترین پرونده های بشقاب پرنده در جهان مربوط به حادثه ی 1976-تهران! هست که مطالعه ی اون رو توصیه می کنم:

البته ترجمه ی فارسیش رو هم با انتخاب زبان فارسی می تونید بخونید که البته ناقص تره.

من به وجود ادم فضایی اعتقاد دارم (چون احتمال وجودش خیلی زیاده)ولی این بشقاب پرنده ها و... خیلی مسخرست و یک عده ادم که منتظرن ی قصه ای بسازن اینارو اوردن smile033
دنیا عجیب تر از اونی هست که فکر میکنیم و عجیب تر از اونی که می تونیم فکر کنیم (ورنر هایزنبرگ )

ross

سپاس: 62

تماس:

پست توسط ross »

نمایه کاربر
[email protected]

تماس:

ross تو هم هی پستاتو پاک کنو اصلاح کن. آدم می خواد جوابتو بده می بینه نظرت عوض شده smile097
اون سایه ی زن توی مریخ خیلی جالب نبود ولی بالایی جالبه دارم می بینم. حالا اینو تا ته ببینین...
آخرین ویرایش توسط [email protected] شنبه ۱۳۹۴/۵/۱۷ - ۲۳:۵۱, ویرایش شده کلا 1 بار

نمایه کاربر
werner_heisenberg

[email protected] نوشته شده:ross ت هم هی پستاتو پاک کنو اصلاح کن. آدم می خواد جوابتو بده می بینه نظرت عوض شده smile097
اون سایه ی زن توی مریخ خیلی جالب نبود ولی بالایی خوب بود. حالا اینو تا ته ببینین...

به فرض که واقعی ان از کجا معلوم ربات نباشن smile012
دنیا عجیب تر از اونی هست که فکر میکنیم و عجیب تر از اونی که می تونیم فکر کنیم (ورنر هایزنبرگ )

ross

تماس:

پست توسط ross »

[email protected] نوشته شده:ross ت هم هی پستاتو پاک کنو اصلاح کن. آدم می خواد جوابتو بده می بینه نظرت عوض شده smile097
اون سایه ی زن توی مریخ خیلی جالب نبود ولی بالایی خوب بود. حالا اینو تا ته ببینین...

smile039
نه میخواستم آدرس سایت بالا رو بذارم اشتباهی یکی دیگه رو گذاشتم آخه اون رو هم داشتم میخوندم smile022
چشم الآن میبینم

نمایه کاربر
[email protected]

تماس:

werner_heisenberg : به فرض که واقعی ان از کجا معلوم ربات نباشن smile012

بابا اینا معمولاً رفتارای عجیبی از خودشون نشون می دن... مثلاً سرعتشون خیلی خیلی زیاده یا یهو غیب میشن یا جونوَرای عجیبی از توشون میزنه بیرون smile058
حالا تو میگی رباتن؟!! smile049 البته شاید بعضی هاشون ربات یا اصلاً ویدئوهای ساختگی باشن ولی بعید می دونم همشون قلابی باشن.

ross

تماس:

پست توسط ross »

نمایه کاربر
[email protected]

تماس:

تو هم هی فرت و فرت لینک بده smile021 هرچی جن و بشقاب پرنده بود آوردی جلوی چشم ما smile055 بابا بذار اون قبلی رو ببینیم نیم ساعته ها!
آخرین ویرایش توسط [email protected] یک‌شنبه ۱۳۹۴/۵/۱۸ - ۰۰:۱۴, ویرایش شده کلا 1 بار

نمایه کاربر
werner_heisenberg

[email protected] نوشته شده:
werner_heisenberg : به فرض که واقعی ان از کجا معلوم ربات نباشن smile012

بابا اینا معمولاً رفتارای عجیبی از خودشون نشون می دن... مثلاً سرعتشون خیلی خیلی زیاده یا یهو غیب میشن یا جونوَرای عجیبی از توشون میزنه بیرون smile058
حالا تو میگی رباتن؟!! smile049 البته شاید بعضی هاشون ربات یا اصلاً ویدئوهای ساختگی باشن ولی بعید می دونم همشون قلابی باشن.

با تند کردن فیلم میشه سرعتشونو زیاد کرد این رفتار های عجیب هم میشه روی ربات اجرا کرد اگر واقعا باشن تا حالا مدارک علمی زیادی رو می شد ادم فضایی ها وججود دارن ولی تا به حال به زمین نیومدن اگر هم اومدن این ویدیو های مسخره نیستن

ross

تماس:

پست توسط ross »

[email protected] نوشته شده:تو هم هی فرت و فرت لینک بده smile021 هرچی جن و بشقاب پرنده بود آوردی جلوی چشم ما smile055 بابا بذار اون قبلی رو ببینیم بیست دقیقستا!

smile022

نمایه کاربر
[email protected]

تماس:

werner_heisenberg: با تند کردن فیلم میشه سرعتشونو زیاد کرد این رفتار های عجیب هم میشه روی ربات اجرا کرد اگر واقعا باشن تا حالا مدارک علمی زیادی رو می شد ادم فضایی ها وججود دارن ولی تا به حال به زمین نیومدن اگر هم اومدن این ویدیو های مسخره نیستن

آقا جان وسط این همه هیجان و شور و شوق و سورور تو هم هی بیا پارازیت ول کن بزن تو پرمون smile058
صفحه ی اول همین جستار، توی اولین پستم لینک دادم که واقعه ی بشقاب پرنده ی تهران یکی از مستندترین وقایع بشقاب پرنده تو دنیاست که تا الان ثبت شده برو اونو اول بخون بعد بیا نوک ما رو بچین smile021

نمایه کاربر
werner_heisenberg

[email protected] نوشته شده:
werner_heisenberg: با تند کردن فیلم میشه سرعتشونو زیاد کرد این رفتار های عجیب هم میشه روی ربات اجرا کرد اگر واقعا باشن تا حالا مدارک علمی زیادی رو می شد ادم فضایی ها وججود دارن ولی تا به حال به زمین نیومدن اگر هم اومدن این ویدیو های مسخره نیستن

آقا جان وسط این همه هیجان و شور و شوق و سورور تو هم هی بیا پارازیت ول کن بزن تو پرمون smile058
صفحه ی اول همین جستار، توی اولین پستم لینک دادم که واقعه ی بشقاب پرنده ی تهران یکی از مستندترین وقایع بشقاب پرنده تو دنیاست که تا الان ثبت شده برو اونو اول بخون بعد بیا نوک ما رو بچین smile021

من نوک شمارو نمی چینم smile124 متاسفم اگه برداشت اشتباه کردید من فقط دارم میگم میتونیم یک ربات فضایی نما با همه این کار ها بسازیم

نمایه کاربر
[email protected]

تماس:

ross نوشته شده:http://www.aparat.com/v/sxav7

آره این خوب بود. من اگه جای فیلم بردار بودم دوربینو ول می کردم می دُییدم می پریدم رو آدم فضاییه ته و توشو در میاوردم. smile030 البته کاری باهاش نداشتم ولی بالاخره یکی باید فداکاری کنه ببینه اینا هم نر و ماده دارن یا نه smile058 smile058

ارسال پست