گفتگو

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
rohamjpl

نام: Roham Hesamiرهام حسامی

محل اقامت: City of Leicester Area of Leicestershire LE7

سپاس: 3154

تماس:

Re: گفتگو

پست توسط rohamjpl »

من میگم روز مادر و زن را تبریک بگم .یکی میاد میگه زبان انگلیسی اموزش بدیم خوب خوبه عالی هست.البته یکی میاد میگه مخ بزن این حرف و شوخی بدی هست .من نه اهل جلف بازی هستم و نه اینجا یک سایت علمی جای اینکارها هست .مگر هر تالار گفتگو که هم خانم و هم اقا باشه میشه محل این کارها. شما در مورد موضوعات مختلف با هم تبادل نظر میکنید .موندم چی بگم
امیدوارم به کسی بر نخوره و ناراحت نشه من کلی گفتم.
تصویر

Vahed75

سپاس: 12

پست توسط Vahed75 »

عزیزم اون فقط شوخی بود تا یخت آب بشه و با بچه های اینجا صمیمی بشی و گر نه اینجا نه کسی مخ میزنه نه مخش میخوره
حسرت نبرم به خواب آن مرداب
کارام درون دشت شب خفته است

دریایم و نیست باکم از طوفان
دریا همه عمر خوابش آشفته است.

نمایه کاربر
M_J1364@yahoo.com

نام: م. ج. معروف به سیاه گوش

محل اقامت: تهران

سپاس: 497

تماس:

پست توسط M_J1364@yahoo.com »

matrix نوشته شده:
پنج‌شنبه ۱۴۰۰/۱۱/۷ - ۰۱:۳۸
والا همین که میتونی دوست دختر داشته باشی و بتونی بهشون بگی خیلیه. اگه مذهبی بودن اونوقت میتونستی بفهمی مشکل واقعی یعنی چی
نه بابا حالا همچینم خبری نیست. اگه خونوادت مذهبین می تونی با رعایت اخلاقیات بدون اینکه به خونواده بگی با یه دختر دوست بشی و بعد که علاقه تون بهم بیشتر شد کم کم خونواده رو در جریان قرار بدی. فکر نکنم مشکلی پیش بیاد.
Vahed75 نوشته شده:
جمعه ۱۴۰۰/۱۱/۸ - ۱۲:۱۲
عزیزم اون فقط شوخی بود تا یخت آب بشه و با بچه های اینجا صمیمی بشی و گر نه اینجا نه کسی مخ میزنه نه مخش میخوره
دخترای هوپا که کلّی مخِ منو زدن ولی من بهشون پا ندادم! وای خدا جونم شُچْرت smile525

matrix

سپاس: 33

تماس:

پست توسط matrix »

قبل از زدن مخ آدمیان یقین حاصل بنمایید که مخی در کله موجود است
#سخن_بزرگان
#سخن_کلفت
#پشم_ریزان
#در_حال_فرار
به دلیل مشکل با یکی از مدیران هوپا، دیگر در این فروم فعالیتی نخواهم داشت. بدیهی است که بروزرسانی هم از طرف اینجانب در این فروم انجام نخواهد شد. میتوانید با ای دی بنده در تلگرام در تماس باشید. خدانگهدار

نمایه کاربر
rohamjpl

نام: Roham Hesamiرهام حسامی

محل اقامت: City of Leicester Area of Leicestershire LE7

سپاس: 3154

تماس:

پست توسط rohamjpl »

امروز خبری نیست .جزو امتحانات ترمی
واقعا اینجا فقط جویا شدن از حال بقیه هست.خوب چرا خانم مدیر سایت خیلی کم سر میزنند و کلا ماهی یکبار میان .قبلا هر روز بودند .فکر کنم یا سر کار میرن یا امتحانات شروع شده یا اینکه مشکلات خانواده و شخصی دارند .بحرحال خدا نگهدارشون باشه
قبلا سایت شلوغ بود سوال میزاشتن بحث میکردند .الان خلوته بحث و تبادل خیلی کم شده .بهتره در مورد موضوعات مورد علاقه بحث بکنیم
در واقع من خودم تنها هستم .اخه ابجی من میره سر کار و مادرم هم خونه هست . ماکلا سه نفر هستیم.موقع دانشگاه که کلاس حضوری یا امتحان حضوری خوب میرم و باز حداقل با دوستام هستم .ولی با تعطیلی و غیر حضوری اکثرا تهران هستم.
مزیت اینجا این ست مثل سایر شبکه های اجتماعی نیست هر چرندی بگن .میتونی تبادل علمی کنی .سوال کنی و نظر بدی
تصویر

matrix

تماس:

پست توسط matrix »

rohamjpl نوشته شده:
یک‌شنبه ۱۴۰۰/۱۱/۱۰ - ۱۲:۲۷
واقعا اینجا فقط جویا شدن از حال بقیه هست.خوب چرا خانم مدیر سایت خیلی کم سر میزنند و کلا ماهی یکبار میان .قبلا هر روز بودند .فکر کنم یا سر کار میرن یا امتحانات شروع شده یا اینکه مشکلات خانواده و شخصی دارند .بحرحال خدا نگهدارشون باشه
قبلا سایت شلوغ بود سوال میزاشتن بحث میکردند .الان خلوته بحث و تبادل خیلی کم شده .بهتره در مورد موضوعات مورد علاقه بحث بکنیم
در واقع من خودم تنها هستم .اخه ابجی من میره سر کار و مادرم هم خونه هست . ماکلا سه نفر هستیم.موقع دانشگاه که کلاس حضوری یا امتحان حضوری خوب میرم و باز حداقل با دوستام هستم .ولی با تعطیلی و غیر حضوری اکثرا تهران هستم.
مزیت اینجا این ست مثل سایر شبکه های اجتماعی نیست هر چرندی بگن .میتونی تبادل علمی کنی .سوال کنی و نظر بدی
یه مقدار لازمه تاریخ هوپا بدونی smile021
قبلا اینجا خیلی شلوغ بود. تو اونموقع نبودی. همین قسمت گفتگو هم در واقع حالت چت داشت و خیلی توش پیام میفرستادن حتی افرادی که خیلی هم اهل علم نبودن. ولی خب کم کم جذابیتش رو از دست داد چون مطلب جذابی دیگه فرستاده نمیشد. البته بی حوصلگی افراد هم باید اضافه کرد.
در کل بحث سر جذابیت هست و موضوعات پر طرفدار و مورد علاقه کاربران و غیر تکراری و کمتر تخصصی و با نوشتار خوب
به دلیل مشکل با یکی از مدیران هوپا، دیگر در این فروم فعالیتی نخواهم داشت. بدیهی است که بروزرسانی هم از طرف اینجانب در این فروم انجام نخواهد شد. میتوانید با ای دی بنده در تلگرام در تماس باشید. خدانگهدار

نمایه کاربر
DARKENERGY

نام: Melina

سپاس: 4136

تماس:

پست توسط DARKENERGY »

rohamjpl نوشته شده:
عزیز جان من روزی چندبار سر میرنم‌ به سایت، کم پست میذارم فقط

I’m so lonely, broken angel
I’m so lonely, listen to my heart
One n’ only, broken angel
Come n’ save me, before I fall apart

نمایه کاربر
DARKENERGY

نام: Melina

سپاس: 4136

تماس:

پست توسط DARKENERGY »

چقدر حس خوبیه بازیگر مورد علاقت برات کامنت بزاره smile043 smile043

IMG_20220201_022749.jpg
شما دسترسی جهت مشاهده فایل پیوست این پست را ندارید.

I’m so lonely, broken angel
I’m so lonely, listen to my heart
One n’ only, broken angel
Come n’ save me, before I fall apart

matrix

تماس:

پست توسط matrix »

DARKENERGY نوشته شده:
دوشنبه ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ - ۱۱:۵۰
چقدر حس خوبیه بازیگر مورد علاقت برات کامنت بزاره smile043 smile043
نمیشناسم
بازیگر مورد علاقه من خیلی بعیده برام کامنت بذاره

نمایه کاربر
M_J1364@yahoo.com

تماس:

فروهر نوشته شده:
پنج‌شنبه ۱۴۰۰/۱۱/۷ - ۲۲:۵۸
منم میدوست smile499
آهای امیدِ ذلیل-مُرده، از شِکلَکای من استفاده نکن! smile730
rohamjpl نوشته شده:
رهام جان من درست نفهمیدم در حال حاضر کجا ساکنی. تهرانی یا لِستر سیتی؟ smile504

Vanda292

سپاس: 2

پست توسط Vanda292 »

سلام!
خیلی تصادفی بعد کلی مدت هوپا رو دیدم. خیلی خاطرات زنده شد برام گفتم پیام بذارم ببینم از اعضای قدیمی کسی هست؟ من سالهای ۸۹ تا ۹۲ اینا فک کنم اینجا بودم. یسری از اعضا یادمه خروش ادواردفورلانگ(😁) ، یه شماره ای135? و...
کسی مونده!؟

نمایه کاربر
M_J1364@yahoo.com

تماس:

Vanda292 نوشته شده:
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱۱/۱۲ - ۰۹:۵۰
سلام!
خیلی تصادفی بعد کلی مدت هوپا رو دیدم. خیلی خاطرات زنده شد برام گفتم پیام بذارم ببینم از اعضای قدیمی کسی هست؟ من سالهای ۸۹ تا ۹۲ اینا فک کنم اینجا بودم. یسری از اعضا یادمه خروش ادواردفورلانگ(😁) ، یه شماره ای135? و...
کسی مونده!؟
سلام خوش اومدید.
چند سال پیش، ادوارد با فِری-مامان دعواش شد، مدیریت اکانتشو دیلیت کرد. ادواردم بهش بر خوردو قهر کرد رفت، الآن چند ساله خبری ازش نیست ذلیل مُرده! smile499

Vanda292

پست توسط Vanda292 »

ممنون
ای بابا فری مامان کیه؟

matrix

تماس:

پست توسط matrix »

Vanda292 نوشته شده:
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱۱/۱۲ - ۱۷:۲۶
ممنون
ای بابا فری مامان کیه؟
فرنیا MENERVA

Vanda292

پست توسط Vanda292 »

matrix نوشته شده:
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱۱/۱۲ - ۱۸:۳۵
Vanda292 نوشته شده:
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱۱/۱۲ - ۱۷:۲۶
ممنون
ای بابا فری مامان کیه؟
فرنیا MENERVA
ای بابا.نمیشناسم.‌ خلاصه که حس خوبی داشت کامبک زدم دیدم دوباره انحمن رو. smile150
فکر نمیکردم هنوز بچه های قدیمی باشن تو هوپا. هوپا یکی از باحالترین فروم هاییو داشت که تاحالا دیده بودم تو اون تایم. و جز انگیزه های من برای ریاضی و فیزیک خوندن/دونستن بود. بچه های باحالی هم دور هم بودن ک خیلیاشون واقعا باسواد و توانا بودن.
هعییی ۱۰ سال گذشت!!
(یاد ادوارد خدا بیامرز هم بخیر. بهم میپل یاد میداد😁 بچه ی باهوشی بود. (کاری ب احوالات دیگش ندارم ک متفاوت بود smile139 ))

ارسال پست