alone on earth تنها روی زمین

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
نمایه کاربر
rohamavation

نام: roham hesami radرهام حسامی راد

محل اقامت: 100 مایلی شمال لندن جاده آیلستون، لستر، لسترشر. LE2

سپاس: 5492

تماس:

alone on earth تنها روی زمین

پست توسط rohamavation »

اگر شما اخرین انسان روی زمین باشی واقعا چیکار میکردید .
خوب میگفتید غذا هست میخورم میپوشم .لذت میربرم .فرض که سوخت تهیه کردهو باطری خورشیدی هم دارین و برق خود را تامین میکردید جهت روشنایی و پخت .و پز و تماشای فیلم و اینکه لپ تاپ خود را روشن کنید و مطالعه کنید .خوب با حیوانات وحشی که وارد شهر میشن چیکار کنیم .بالاخره اول سگهای ولگرد و بعد بقیه وارد شهر میشن . پس نمیتونید راحت تو خیابون قدم بزنید و از مغازها ها و جاهای دیگر اقلام خود را تهیه کنید بعدش مواد فاسد شدنی هستند .لذا با کمبود گوشت در روزهای اول مواجه میشین مگر چندتا یخچال دارین چقدر ذخیره میکنید مگر در بیرون شهر مزرعه برای خودتون دست پا کنید حالا فرض حیوان مزرعه هم داشته باشید چطور نگهداری میکنید چطور به انها غذا میدین .حتی شما چاه موتور دارین و و نگران تامین سوخت موتور ان نیستید .ایا تنهایی میتوانید .ایا میتوانید سبزیجات و میوه خود را تامین کنید.نان را چیکار میکنید.تا چه زمانی میتوانید میوه و نان را در یخچال و سرد خانه ذخیره کنید .چگونه از مزرعه در برابر حیوانات وحشی محافظت میکنید .خوب فرضا در یک مزرعه 50 هکتاری هستید و دور ان با دیوار و محافظ الکتریکی پوشیده هست . شما در این محوطه هستید .ایا میتونید .به بعضی فیلم ها و بعضی چرندیات اینترنت نگاه نکنیددر واقعیت چی میکردین .فرضا احساس تنهایی هم نمیکردین .ایا یک نفری میتوانستید تراکتور بردارین شخم بزنید و بذر بکارین و مراقبت کنید و برداشت کنید تا پایان سال از سیلو غلات خود را جهت مصرف برمیدارین از شیر گوسفند و گاو و حتی گوزن وشترو بز برای لبنیات استفاده میکنید شما دانش کشاورزی را از کجا تهیه میکنید اینترنت ندارید لذا با استفاده از کتابهای مراجع کتابخانه ها استفاده کنید خوب در شهر خودتان نیست باید از شهر دیگر تهیه کنید از کتابخانه دانشگاه شهری دیگر حالا چی باید سوخت بردارید احتمال خرابی وسیله نقلیه در نظر بگیرید در وسط بیابان چگونه به شهر دیگر میروید فرض به مقصد برسید و کتابها را بردارین حالا باید دانش خود را افزایش بدین طرز کار وسایل بلد باشین با خرابی تراکتور کمباین سم پاش و بقیه لوازم کشاورزی چون دانش تعمیر ندارین باید جایگزین کنید پس منبع ادوات کشاورزی را باید داشته باشد در صورت خرابی وسیله دیگر را بردارین در شهر شما همه چیز نیست باید از شهر دیگر تهیه کنید حالا در برابر بلای طبیعی چیکار میکنید سیل و زلزله تگرگ و باران شدید و سرما و مریضی حیوانات
راستی خودتان مریض شدید چی پس مراقبت شدید میخواهین ریسک نکنید اگر اتفاق ناگواری بیفتند چی اگر دچار شکستگی بشوید زخم عمیق بردارین چی دکتر نیست دانش پزشکی ندارین ایا میتوانید در زمینه پزشکی اطلاعات کسب کنید در طول زمان چرا میتوانید کم کمک باید سایر دانشهای لازم را هم بیاموزید پس به اگاهی و دانستن نیاز دارید سخت شد اما باید بتوانید در طول عمر متوسط 80 سال خود این کارها را بکنید در پیری چیکار میکنید توان ندارید حالا فرض میکنیم خدا طول عمر شما را افزایش میده ئو دوره جوانی شما طولانی تر هست ایا باز ادامه میدهید یا مرگ را میخواهید سخت شد نه من دیشب با پسرعمه ام میلاد بحث میکردم و دختر عمه ام گفت گزینه مرگ را میخواهد حالا درسته میگفتند رهام واقعا چه فکرا میکنی تو عمه ام گفت سرت ضربه خورده عمه جون گفتم خیر سالم هستم نظر شما چیست چیکار میکنید خوب من میگم دانش مکانیک و علوم هوافضا بدرم میخوره کمی اره در مورد مزرعه داری من زیاد بلد نیستم ولی چیزهایی دیدم موفق باشید..I hope I have helped you in understanding the question. Roham Hesami, seventh semester
aerospace engineering
تصویر
smile072 smile072 رهام حسامی ترم هفتم مهندسی هوافضا
تصویر

ارسال پست