بشقاب پرنده ها

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
reza azadi

سپاس: 14

Re: بشقاب پرنده ها

پست توسط reza azadi »

MRT نوشته شده:به خاطر همين مسائل بسيار مهم ، آنها هرگز اجازه نخواهند داد تا انسان به فضا راه پيدا كند و امروزه آنها بزرگترين مانع بر سر تحقيقات هوا - فضاي انسانها هستند . زماني كه اولين انسان پا به روي ماه گذاشت آنها در كمين بودند و هشدارهاي لازم براي برگشتن انسان به سياره زمين را دادند .

[youtube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value=" src="" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]
مزاح مي فرماييد جناب؟ smile039
تصویر

نمایه کاربر
MRT

نام: محمدرضا طباطبایی

محل اقامت: تبریز

سپاس: 95

تماس:

پست توسط MRT »

دوست عزيز شوخي نمي‌كنم بلكه موضوع خيلي هم جدي است :

پيام تحديد آميز ديجيتالي موجودات هوشمند براي بشريت :

تصویر

اين موجود هوشمند عكس خود را با استفاده از دو نقطه سايه و روش بر روي مزرعه تصوير نموده و پيام خود را نيز مكتوب كرده است . اين موجود هوشمند از تكنولوژي ديجيتال انسانها كاملا آگاه و با خبر است . در رايانه‌هاي دسك تاپ از هارد ديسك استفاده ميشود و اطلاعات به صورت صفر و يك در مبناي دودويي رمز و بر روي هارد ديسك ذخيره ميشوند . اين موجود هوشمند از بوته ايستاده به عنوان يك و از بوته خوابيده به عنوان صفر استفاده نموده است . سي دي و دي وي دي‌ها نيز از روش مشابهي برخوردارند و اين موجود هوشمند از همين تكنيك كه به زبان بشر امروزي است پيام خود را فرستاده است .

تاريخ نگارش تصوير گندم‌زار 2002-08-15 ، كشور United Kingdom ، منطقه Hampshire ، مكان Sparsholt

http://www.temporarytemples.co.uk

تصویر

تصویر

شگفتي اين ديسك در اين است كه در كنار يك دكل مخابراتي تصوير شده و كاملا مشخص است كه ميبايست حاوي يك پيام مهم باشد .

تصویر

متن پيام به زبان انگليسي چنين است :

BEWARE THE BEARERS OF FALSE GIFTS AND THEIR BROKEN PROMISES . MUCH PAIN , BUT STILL TIME . BELIEVE THERE IS GOOD OUT THERE WE OPPOSE DECEPTION .

ترجمه :

اخطار به حمالان ( بردگان یا بندگان ) هدایای غلط ( كارهای بیهوده - گمراهان ) و پیمان شكنان . درد فراوانیست ، اما هنوز وقت هست . اعتقاد بر این است كه خوبی خارج از اینجاست . ما با فریب مقابله میكنیم .

پيام فوق ثابت و مشخص مي‌كند كه سرنشينان يوفو ( طايفه جنيان ) در نهايت به دين و ايمان درست روي آورده‌اند و با مسلمانان واقعي يعني موحدين بيشتر تفاهم و همزيستي خواهند داشت تا كساني كه به خدا و دين اعتقاد و باوري ندارند و يا حتي با مشركين و منافقين .

و ما خبر ( آگاهی ) نداریم كه آیا شری ( بدی ) خواسته شده به كسی كه در زمین است یا خواست ( اراده ) كرد به ایشان سرورشان رشدی ( لغایت و كمالی ، هشیاری و آگاهی ، هدایتی ) را آیه 10 سوره جن
از قرار معلوم آنها سیاره زمین را مكانی برای ظلم و فساد می‌دانند .

دوست گرامي جناب آرمين خان در تالار به نكته خيلي خوبي اشاره كردند و آن اينكه درست مثل همين ديسك حاوي پيامي دوستانه و خيلي چيزهاي ديگر به صورت رمز شده دو دويي و به صورت فلزي در كاوشگر فضايي به منظور خروج از منظومه شمسي قرار گرفته شده بود البته توسط مسئولان ناسا تا اگر تمدنهاي ديگر آن را يافتند متوجه وجود تمدن بشري و حتي مكان آن شوند و با ما ارتباط برقرار كنند و اين ديسك گندمزار جوابي به همان ديسك ارسال شده توسط انسانهاست و نكته مهم اينكه عجب پاسخ خوبي ارايه كرده‌اند و آن اينكه ما با فريب مقابله مي‌كنيم براي اينكه اين ديسك فلزي حامل پيام غلط و دروغ و گمراه كننده‌اي بوده است و مثال آن قتل عام سرخ پوستان امريكا و اشغال قاره بود كه در اول با پيام صلح و دوستي ، شفقت و هدايا شروع شد و آنها شاهد اين ماجرا بوده‌اند . به احتمال خيلي زياد در كنار اين ديسك فلزي هدايايي نيز از طرف مسئولان ناسا به اسم بشريت ارسال شده و منظور كلي آنها اين هدايا و پيام ديجيتالي منقوش روي ديسك فلزي بوده است .
با توجه به ماده 8 قوانین تالار گفتمان شبكه فیزیك هوپا :

ارايه انديشه‌هاي نو در فيزيك و متافيزيك ، رياضيات مختص فيزيك ، حساب و هندسه دوجيني در وب سايت شخصي :

https://ki2100.com

تصویر

تصویر

نمایه کاربر
reza azadi

سپاس: 14

پست توسط reza azadi »

MRT نوشته شده:ست عزيز شوخي نمي‌كنم بلكه موضوع خيلي هم جدي است :
smile024
اگر شوخي نمي كنيد اين پديد به نظرتان چقدر با واقعيت اين موجودات جور در مياد
تصویر

نمایه کاربر
MRT

تماس:

پست توسط MRT »

reza azadi نوشته شده:
MRT نوشته شده:ست عزيز شوخي نمي‌كنم بلكه موضوع خيلي هم جدي است :
smile024
اگر شوخي نمي كنيد اين پديد به نظرتان چقدر با واقعيت اين موجودات جور در مياد

يك مثال ساده براي شما مي‌زنم و آن اينكه روزي براي خريد ميوه از خانه خارج ميشويم ولي دست خالي بر مي‌گرديم . خوب اين دليل نمي‌شود كه در بازار ميوه وجود ندارد بلكه ما ميوه مورد علاقه و دلخواه خود را نيافتيم . اكثر محققان در مورد جستجوي حيات به دنبال موجوداتي مثل خود هستند و وقتي با موجودات مافوق خود مواجه ميشوند مثل كبك سر خود را زير برف مي‌كنند چون اگر آنها را باور كنند و به ديگران معرفي كنند ضعف خود را پذيرفتند كه زياد خوش‌آيند نيست ؟ ولي انسان شجاع واقعيتها را مي‌پذيرد و سعي مي‌كند كمبودهاي خود را جبران كند . به طور مثال در كتاب قرآن به موجوداتي به نام جن اشاره شده كه خيلي تواناتر از انسان هستند ولي اين انسان سعي مي‌كند خود را اشرف مخلوقات و خليفة الله معرفي كند كه دال بر ضعف و ناتواني اوست كه سعي در سرپوش نهادن بر آن دارد .

ارايه انديشه‌هاي نو در فيزيك و متافيزيك ، رياضيات مختص فيزيك ، حساب و هندسه دوجيني در وب سايت شخصي :

تصویر

تصویر

نمایه کاربر
zodiac

محل اقامت: Tehran

پست توسط zodiac »

جناب MRT ، آیا این احتمال وجود نداره که این تصاویر ساختگی باشند؟ به هر الان با تکنولوژی روز میتوان برای منحرف کردن ذهن مردم از این جور کار ها کرد( حتی با فتوشاپ هم میشه ساخت). در ضمن قیافه این موجود ( که به گفته شما از طایفه جن هست) خیلی شبیه به شخصیت های فضایی است که در فیلم ها و کمیک استریپ های علمی _ تخیلی صرفا برای سرگرم کردن است. من منکر این موجودات نمیشوم چون در قرآن هم امده است ولی دیگر تا این حد که بیاین زمین و برای انسان پیغام بگذارند به نظرم ساختگی هست و این کار بیشتر برای منحرف کردن مردم از واقعیت ها و سودمالی بردن بعضی ها از تیتر روزنامه هایی با همین مضمون است. و به نقل از سفید چاله که از قول دکتر میرترابی نوشته بودکه اگه یه تمدن دیگه توی عالم باشه، پا نمیشه از اونور دنیا بیاد اینجا که فقط از کنار کره زمین رد شه. واقا اگه این کار رو بکنه باید به هوشمند بودنش شک کرد smile124
«بودن یا نبودن مسئله اینست. آیا شرافتمندانه‌تر است که ضمیر انسان تیر طالع شوم را تحمل کند یا در برابر توفان بلا قد برافرازد و سلاح برگیرد و آن را پایان دهد؟ مردن و خوابیدن و شاید خواب دیدن و دیگر هیچ!»

نمایه کاربر
MRT

تماس:

پست توسط MRT »

zodiac نوشته شده:جناب MRT ، آیا این احتمال وجود نداره که این تصاویر ساختگی باشند؟ به هر الان با تکنولوژی روز میتوان برای منحرف کردن ذهن مردم از این جور کار ها کرد( حتی با فتوشاپ هم میشه ساخت). در ضمن قیافه این موجود ( که به گفته شما از طایفه جن هست) خیلی شبیه به شخصیت های فضایی است که در فیلم ها و کمیک استریپ های علمی _ تخیلی صرفا برای سرگرم کردن است. من منکر این موجودات نمیشوم چون در قرآن هم امده است ولی دیگر تا این حد که بیاین زمین و برای انسان پیغام بگذارند به نظرم ساختگی هست و این کار بیشتر برای منحرف کردن مردم از واقعیت ها و سودمالی بردن بعضی ها از تیتر روزنامه هایی با همین مضمون است. و به نقل از سفید چاله که از قول دکتر میرترابی نوشته بودکه اگه یه تمدن دیگه توی عالم باشه، پا نمیشه از اونور دنیا بیاد اینجا که فقط از کنار کره زمین رد شه. واقا اگه این کار رو بکنه باید به هوشمند بودنش شک کرد smile124
اگر تصاوير ساختگي باشد توسط يك شخص يا گروه ارايه ميشود در حالي كه اشخاص متعدد از هوا اين عكسهاي گندمزار را مي گيرند و در وب سايتهاي متعددي ارايه ميشود ولي همگي مكان و تاريخ يكساني دارند . من قبلا گفتم كه سناريو نويسها و كارگردانها و چهره پردازان بيشتر از پيرامون خود الهام مي گيرند . در فيلم هاي علمي و تخيلي و فضايي هم از چهره و .... اين موجودات رويت شده الهام گرفته ميشود تا فيلم خوب باشد . اين موجودات اگر با اين دكتر شما ميرترابي ملاقات نزديكي داشته باشند ايشان دچار تشنج و بيرون آمدن كف از دهن ميشود اين واقعه در چند باغ وحش ديده شده كه حيواناتي همچون ببر و يا شير با رويت آنها دغ مرگ شده اند حال علت چيست ؟ شايد ترس و وحشت و يا انرژي تله پاتي و ... باشد به هر حال آنها موجوداتي نيستند كه بخواهند الكي به ما آسيب برسانند شايد عدم ارتباط نزديك آنها همين عدم هم خواني و بروز مشكلات براي ما باشد شايد تحمل آنها براي ما غير ممكن باشد منجمله نا اميدي و سر خوردگي در علم و دانش خود و ........................... موضوع همزيستي دو جنس هوشمند و فوق هوشمند آن است .

تصویر

تصویر

نمایه کاربر
آیاز

سپاس: 20

تماس:

پست توسط آیاز »

MRT نوشته شده:بزرگترين اشتباه روز در مورد يوفوها يا به اصطلاح موجودات فرا زميني اين ميتواند باشد كه ما فكر كنيم آنها موجودات فرا زميني هستند و علت آن اين ميتواند باشد كه ما آنها را در آسمان و فضا مشاهده يا رديابي مي‌كنيم . ولي واقعيت موضوع اين است كه آنها منشاء كاملا زميني دارند و به طور موقت به خارج از آن تردد مي‌كنند . آنها با ما در اكوسيستم سياره زمين شريك هستند و بسيار نگران . شايد آنها براي اسكان موقت خود در سيارات ديگر تداركي ديده‌اند ، ولي بدون سياره زمين ادامه نسل و تداوم آنها غير ممكن خواهد بود و همه چيز به ساختار زوجين در منظومه شمسي مربوط ميشود كه در آينده توضيحاتي ارايه خواهد شد .
دوست عزیز MRT، من برای شما احترام زیادی قایلم و همیشه از مطالب زیبا و مفید شما لذت برده ام ولی اجازه دهید انتقادی از شما بکنم.
انسان های فرهیخته زیادی هنگام صحبت کردن در مورد مسایلی بسیار بدیهی تراز مطلبی که شما گفته اید همواره از کلماتی مثل "من فکر می کنم" یا "به زعم من" یا "نظر من این است" استفاده می کنند تا مدام یادآور این باشند که چیزی که هنوز به اثبات عموم (دقت کنید "عموم") نرسیده را وقتی می گویند نظر خودشان است و ممکن است از نظر دیگری این طور نباشد و یا حتی غلط باشد ولی متاسفانه شما در این پست مثل بیشتر موارد طوری صحبت می کنید که مطلب شما حقیقت محض بوده و هیچ حقی به کسی نمی دهید که با شما موافق نباشد یا آن را قبول نکند. شاید حق با شماست ولی من این نوع صحبت کردن را نمی پذیرم و آن را تجاوز به حقوق مخاطب می دانم
MRT نوشته شده:به طور مثال در كتاب قرآن به موجوداتي به نام جن اشاره شده كه خيلي تواناتر از انسان هستند ولي اين انسان سعي مي‌كند خود را اشرف مخلوقات و خليفة الله معرفي كند كه دال بر ضعف و ناتواني اوست كه سعي در سرپوش نهادن بر آن دارد . .
فکر می کنم به شخصه چند آیه در مورد اشرف مخلوقات بودن انسان در قرآن دیده ام حالا این وسط انسان سعی دارد خود را اشرف مخلوقات بنامد و یا قرآن اشتباه می کند؟؟؟
تانري اولوب
باريش اولسا...
قاييداجاقدير

خدا مرده اما
اگر صلح باشد...
باز خواهد گشت
«آلما يولو»

نمایه کاربر
MRT

تماس:

پست توسط MRT »

دوست عزیز MRT، من برای شما احترام زیادی قایلم و همیشه از مطالب زیبا و مفید شما لذت برده ام ولی اجازه دهید انتقادی از شما بکنم.
انسان های فرهیخته زیادی هنگام صحبت کردن در مورد مسایلی بسیار بدیهی تراز مطلبی که شما گفته اید همواره از کلماتی مثل "من فکر می کنم" یا "به زعم من" یا "نظر من این است" استفاده می کنند تا مدام یادآور این باشند که چیزی که هنوز به اثبات عموم (دقت کنید "عموم") نرسیده را وقتی می گویند نظر خودشان است و ممکن است از نظر دیگری این طور نباشد و یا حتی غلط باشد ولی متاسفانه شما در این پست مثل بیشتر موارد طوری صحبت می کنید که مطلب شما حقیقت محض بوده و هیچ حقی به کسی نمی دهید که با شما موافق نباشد یا آن را قبول نکند. شاید حق با شماست ولی من این نوع صحبت کردن را نمی پذیرم و آن را تجاوز به حقوق مخاطب می دانم

و زمين ، نهاد ( بنياد كرد ) آن را برای مخلوقات ( از جنس حيوانات و گياهان ، انس و جن ) 10
در آن ميوه جاتی و نخل ، دارای شكوفه ها 11
و دانه ، دارای سبزه ( ساقه و برگ ) و ريحان ( سبزی خوش بو ) 12
پس به كداميك [از] نعمتهای ( لطف های ) سرور شما دو [گروه] ، تكذيب ( انكار ) ميكنيد شما دو [گروه انس و جن] 13 رحمن

دو گروه انس و جن مخاطب خداوند در سوره رحمن هستند پس سياره زمين وطن اصلي طايفه جنيان يا سرنشينان يوفو محسوب ميشود . ما با آنها در سياره زمين شريك هستيم .

فکر می کنم به شخصه چند آیه در مورد اشرف مخلوقات بودن انسان در قرآن دیده ام حالا این وسط انسان سعی دارد خود را اشرف مخلوقات بنامد و یا قرآن اشتباه می کند؟؟؟

من چندين بار كتاب قرآن را دقيقا مطالعه كردم و جايي نديدم كه خدا گفته باشد انسان خليفه خود خداست يا اشرف ( برترين يا بهترين ) مخلوقات است بلكه برعكس انسان مورد ندامت قرار گرفته حتي به حيوان هم تشبيه شده است . بلكه خداوند گفته مي‌خواهم در زمين خليفه اي ( جانشيني ) قرار دهم حال جانشين چه كسي مسلما جايگزين مخلوقات قبلي به طور مثال جنيان يا انسانهاي بدوي چون خدا كه خودش نرفته و موجود هست و همچنين گفته شده انسان را بر بسياري از مخلوقات فضيلت داديم ( به طور مثال گاو و گوسفند نه جبرئيل رسول الله و .... ) و در جايي ديگر گفته شده خلقت آسمانها و زمين خيلي بزرگتر از خلقت انسان است و ليكن درك نمي‌كنند . اينكه انسان خليفه خدا باشد و يا اشرف مخلوقات باشد ، استنباط اجولانه يا زياده خواهي فلاسفه خودخواه و خود پرست و متكبر يا عوام فريب است نه گفتار سخن شناسان و اهل معرفت . به طور كلي فروتني براي انسان مايه شرافت است نه برتري طلبي كه مثال آن بني اسرائيل است و اينكه خداوند هر آنچه كه در آسمانها و زمين است را براي بشر خلق كرده باز دليل اشرف بودن بشر نيست چون اگر كيهان نبود حيات وجود نداشت و لازمه حيات خلقت كيهان است .

تصویر

تصویر

نمایه کاربر
آیاز

تماس:

پست توسط آیاز »

MRT نوشته شده:متن پيام به زبان انگليسي چنين است :

BEWARE THE BEARERS OF FALSE GIFTS AND THEIR BROKEN PROMISES . MUCH PAIN , BUT STILL TIME . BELIEVE THERE IS GOOD OUT THERE WE OPPOSE DECEPTION .

.
معذرت می خوام جسارتا یه سوال برای من بوجود اومد
ما در زمین برای صفرویک های خاصی که در اعداد باینری کد بخصوصی دارد یکی از حروف الفبا را که بهش کد اسکی می گویند قرارداد کرده ایم
مگر طایفه جنیان! هم از کد اسکی زمینی ساخته شده در آمریکا استفاده می کنند؟
تانري اولوب
باريش اولسا...
قاييداجاقدير

خدا مرده اما
اگر صلح باشد...
باز خواهد گشت
«آلما يولو»

نمایه کاربر
MRT

تماس:

پست توسط MRT »

آیاز نوشته شده:

.
ما در زمین برای صفرویک های خاصی که در اعداد باینری کد بخصوصی دارد یکی از حروف الفبا را که بهش کد اسکی می گویند قرارداد کرده ایم

اينها همش قراردادهايي هستند كه در مبحث ديجيتال طرح شده‌اند . خوب آنها نيز اين قراردادها را شناسايي و پيام خود را ارسال مي‌كنند و جالب اينجاست كه اگر به صورت راديويي بود فقط عده خاصي از آن مطلع ميشدند ولي اين روش گندمزار پيام را به همه رسانده و جاوداني شده است كه دليل بر شعور خيلي زياد آنهاست . در واقع آنها با زبان انسان سخن گفتند كه اگر با زبان خودشان سخن مي‌گفتند براي ما غير قابل درك بود چون آنها زبان ما را ميشناسند ولي ما زبان آنها را نمي‌فهميم .

تصویر

تصویر

نمایه کاربر
آیاز

تماس:

پست توسط آیاز »

MRT نوشته شده:
آیاز نوشته شده:

.

اينها همش قراردادهايي هستند كه در مبحث ديجيتال طرح شده‌اند . خوب آنها نيز اين قراردادها را شناسايي و پيام خود را ارسال مي‌كنند و جالب اينجاست كه اگر به صورت راديويي بود فقط عده خاصي از آن مطلع ميشدند ولي اين روش گندمزار پيام را به همه رسانده و جاوداني شده است كه دليل بر شعور خيلي زياد آنهاست . در واقع آنها با زبان انسان سخن گفتند كه اگر با زبان خودشان سخن مي‌گفتند براي ما غير قابل درك بود چون آنها زبان ما را ميشناسند ولي ما زبان آنها را نمي‌فهميم .
جوابتون به نظر قابل تامل بود ولی
مثل همیشه مثل معلمی صحبت می کنید که در مورد مسائل بدیهی فیزیک برای شاگردان ابتدایی اش صحبت می کند در حالیکه این مباحث همگی در هاله ای از ابهام هستند.
حتی مسائل فیزیکی-نیوتن و آینشتاین هم هیچ گاه نگفتند چنین است و چنان است و همواره می گفتند من به این نتیجه رسیده ام یا من اینطور فکر می کنم.
مطلق حرف زدن در مورد این مسائل (وبه نظر من همه مسائل) صحیح نیست.
باتشکر
تانري اولوب
باريش اولسا...
قاييداجاقدير

خدا مرده اما
اگر صلح باشد...
باز خواهد گشت
«آلما يولو»

نمایه کاربر
آیاز

تماس:

پست توسط آیاز »

MRT نوشته شده:من چندين بار كتاب قرآن را دقيقا مطالعه كردم و جايي نديدم كه خدا گفته باشد انسان خليفه خود خداست يا اشرف ( برترين يا بهترين ) مخلوقات است بلكه برعكس انسان مورد ندامت قرار گرفته حتي به حيوان هم تشبيه شده است . بلكه خداوند گفته مي‌خواهم در زمين خليفه اي ( جانشيني ) قرار دهم حال جانشين چه كسي مسلما جايگزين مخلوقات قبلي به طور مثال جنيان يا انسانهاي بدوي چون خدا كه خودش نرفته و موجود هست و همچنين گفته شده انسان را بر بسياري از مخلوقات فضيلت داديم ( به طور مثال گاو و گوسفند نه جبرئيل رسول الله و .... ) و در جايي ديگر گفته شده خلقت آسمانها و زمين خيلي بزرگتر از خلقت انسان است و ليكن درك نمي‌كنند . اينكه انسان خليفه خدا باشد و يا اشرف مخلوقات باشد ، استنباط اجولانه يا زياده خواهي فلاسفه خودخواه و خود پرست و متكبر يا عوام فريب است نه گفتار سخن شناسان و اهل معرفت . به طور كلي فروتني براي انسان مايه شرافت است نه برتري طلبي كه مثال آن بني اسرائيل است و اينكه خداوند هر آنچه كه در آسمانها و زمين است را براي بشر خلق كرده باز دليل اشرف بودن بشر نيست چون اگر كيهان نبود حيات وجود نداشت و لازمه حيات خلقت كيهان است . smile124
لَقَدْ خَلَقْنَا الإِنْسانَ فِي أَحْسَنِ تَقْويم (095 | تین4) كه ما انسان را در بهترين صورت و نظام آفريديم، (به واژه احسن یا بهترین دقت کنید-همانطور که می دانید بهترین یعنی بهتر از همه

وَ هُوَ الَّذي جَعَلَكُمْ خَلائِفَ الأَرْضِ وَ رَفَعَ بَعْضَكُمْ فَوْقَ بَعْض دَرَجات لِيَبْلُوَكُمْ في ما آتاكُمْ إِنَّ رَبَّكَ سَريعُ الْعِقابِ وَ إِنَّهُ لَغَفُورٌ رَحيمٌ (006 | انعام165) و او كسى است كه شما را جانشينان (و نمايندگان خود) در زمين ساخت، و درجات بعضى از شما را بالاتر از بعضى ديگر قرار داد، تا شما را بوسيله آنچه در اختيارتان قرار داده بيازمايد; به يقين پروردگار تو داراى مجازات سريع و (در عين حال نسبت به حق پويان) آمرزنده و مهربان است.

آمِنُوا بِاللّهِ وَ رَسُولِهِ وَ أَنْفِقُوا مِمّا جَعَلَكُمْ مُسْتَخْلَفِينَ فِيهِ فَالَّذِينَ آمَنُوا مِنْكُمْ وَ أَنْفَقُوا لَهُمْ أَجْرٌ كَبِيرٌ (057 | حدید7) به خدا وپيامبرش ايمان بياوريد و از آنچه شما را جانشين و نماينده (خود) در آن قرارداده انفاق كنيد; (زيرا) كسانى كه از شما ايمان بياورند و انفاق كنند، اجربزرگى دارند.
تانري اولوب
باريش اولسا...
قاييداجاقدير

خدا مرده اما
اگر صلح باشد...
باز خواهد گشت
«آلما يولو»

نمایه کاربر
MRT

تماس:

پست توسط MRT »

آیاز نوشته شده:
MRT نوشته شده:من چندين بار كتاب قرآن را دقيقا مطالعه كردم و جايي نديدم كه خدا گفته باشد انسان خليفه خود خداست يا اشرف ( برترين يا بهترين ) مخلوقات است بلكه برعكس انسان مورد ندامت قرار گرفته حتي به حيوان هم تشبيه شده است . بلكه خداوند گفته مي‌خواهم در زمين خليفه اي ( جانشيني ) قرار دهم حال جانشين چه كسي مسلما جايگزين مخلوقات قبلي به طور مثال جنيان يا انسانهاي بدوي چون خدا كه خودش نرفته و موجود هست و همچنين گفته شده انسان را بر بسياري از مخلوقات فضيلت داديم ( به طور مثال گاو و گوسفند نه جبرئيل رسول الله و .... ) و در جايي ديگر گفته شده خلقت آسمانها و زمين خيلي بزرگتر از خلقت انسان است و ليكن درك نمي‌كنند . اينكه انسان خليفه خدا باشد و يا اشرف مخلوقات باشد ، استنباط اجولانه يا زياده خواهي فلاسفه خودخواه و خود پرست و متكبر يا عوام فريب است نه گفتار سخن شناسان و اهل معرفت . به طور كلي فروتني براي انسان مايه شرافت است نه برتري طلبي كه مثال آن بني اسرائيل است و اينكه خداوند هر آنچه كه در آسمانها و زمين است را براي بشر خلق كرده باز دليل اشرف بودن بشر نيست چون اگر كيهان نبود حيات وجود نداشت و لازمه حيات خلقت كيهان است . smile124
لَقَدْ خَلَقْنَا الإِنْسانَ فِي أَحْسَنِ تَقْويم (095 | تین4) كه ما انسان را در بهترين صورت و نظام آفريديم، (به واژه احسن یا بهترین دقت کنید-همانطور که می دانید بهترین یعنی بهتر از همه

وَ هُوَ الَّذي جَعَلَكُمْ خَلائِفَ الأَرْضِ وَ رَفَعَ بَعْضَكُمْ فَوْقَ بَعْض دَرَجات لِيَبْلُوَكُمْ في ما آتاكُمْ إِنَّ رَبَّكَ سَريعُ الْعِقابِ وَ إِنَّهُ لَغَفُورٌ رَحيمٌ (006 | انعام165) و او كسى است كه شما را جانشينان (و نمايندگان خود) در زمين ساخت، و درجات بعضى از شما را بالاتر از بعضى ديگر قرار داد، تا شما را بوسيله آنچه در اختيارتان قرار داده بيازمايد; به يقين پروردگار تو داراى مجازات سريع و (در عين حال نسبت به حق پويان) آمرزنده و مهربان است.

آمِنُوا بِاللّهِ وَ رَسُولِهِ وَ أَنْفِقُوا مِمّا جَعَلَكُمْ مُسْتَخْلَفِينَ فِيهِ فَالَّذِينَ آمَنُوا مِنْكُمْ وَ أَنْفَقُوا لَهُمْ أَجْرٌ كَبِيرٌ (057 | حدید7) به خدا وپيامبرش ايمان بياوريد و از آنچه شما را جانشين و نماينده (خود) در آن قرارداده انفاق كنيد; (زيرا) كسانى كه از شما ايمان بياورند و انفاق كنند، اجربزرگى دارند.

پديده جديدي نيست كه بخواهم خود را ناراحت كنم چون يهود و نصارا قبلا اصل كتاب تورات و انجيل را مطابق نفس و خواست خود تحريف كرده‌اند ولي چون كتاب قرآن قابل تغيير و تحريف نيست گاها تفسير و ترجمه آن تحريف ميشود !

فِي أَحْسَنِ تَقْويم ، يعني در بهترين به روز رساني و بهترين قوام و پايداري كه بيشتر مربوط به ساختار جسمي و ژنتيكي است و خدا نگفته احسن المخلوقين ، يعني بهترين خلق شده ها يا موجودات .
خَلائِفَ الأَرْضِ ، يعني جانشينان زمين يعني كساني كه جايگزين مخلوقات قبلي شده اند نه جانشين خدا . چون اولا جايگاه خدا عرش است و دوما همه جا حضور دارد و جايي را ترك نمي‌كند كه براي خود جايگزين داشته باشد .
مُسْتَخْلَفِينَ فِيهِ ، يعني جانشينان در آن و منظور از آن همان نعمتهاي سياره زمين است چون گفته از آن انفاق كنيد كه از خود خدا كه نميتوان انفاق كرد . جانشين خدا مقام الوهيت و الهي پيدا مي‌كند يعني همان شرك .

برادرانه به شما هشدار مي‌دهم فريب اينگونه ترجمه ها و تفاسير را نخوريد چون اگر روز قيامت نتوانيد آن را ثابت كنيد كه هرگز نخواهيد توانست به جرم خود پرستي و قرار دادن شريك براي خداوند وارد جهنم ميشويد و خداوند بخشش مشركين را براي خود حرام و ممنوع كرده است و از دست هيچ كس كاري بر نخواهد آمد حتي كساني كه اينگونه تفاسير و ترجمه ها را ارايه كردند جرم و گمراهي شما را تقبل و به دوش نخواهند گرفت .

تصویر

تصویر

نمایه کاربر
آیاز

تماس:

پست توسط آیاز »

[quote="MRTبرادرانه به شما هشدار مي‌دهم فريب اينگونه ترجمه ها و تفاسير را نخوريد چون اگر روز قيامت نتوانيد آن را ثابت كنيد كه هرگز نخواهيد توانست به جرم خود پرستي و قرار دادن شريك براي خداوند وارد جهنم ميشويد و خداوند بخشش مشركين را براي خود حرام و ممنوع كرده است و از دست هيچ كس كاري بر نخواهد آمد حتي كساني كه اينگونه تفاسير و ترجمه ها را ارايه كردند جرم و گمراهي شما را تقبل و به دوش نخواهند گرفت . smile124[/quote]

من که اعتقادی به این چیزها ندارم و اینها را آوردم تا اینطور قاطعانه قضاوت نکنید
در ضمن جالبه بدونید من این آیه ها رو از سایت آیت الله مکارم شیرازی گرفتم و ایشان هم تایید کردند که "آری خداوند در قرآن می فرماید بشر اشرف مخلوقات است و او را خلیفه خود در زمین قرار داده است" و استناد به این آیه ها کردند که من کپی کردم خودتون می تونید برید و ببینید http://www.makarem.ir

دیدی بازم زود قضاوت کردی
تانري اولوب
باريش اولسا...
قاييداجاقدير

خدا مرده اما
اگر صلح باشد...
باز خواهد گشت
«آلما يولو»

نمایه کاربر
alisafasafa

نام: alisafa

سپاس: 46

تماس:

پست توسط alisafasafa »

دروووووووووووووووووووووغه!!!!!!کذب کحض؟؟!!!دروغ دروغ دروغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغهههههههههههههههههههه smile097 smile097
علییییییییییی......................هورااااااااااااااا
mohandeseelectronic.blogfa.com

ارسال پست