فروش اختراع

مدیران انجمن: parse, javad123javad

mohammad 2

نام: محمد پاشازاده

سپاس: 1

Re: فروش اختراع !!!

پست توسط mohammad 2 »

سلام
من مخترع نیستم ولی مخترعان را دوست دارم
یه پیشنهاد در راستای حمایت از مخترعین داشتم
می شه این طور هم نگاه کرد که بجای فروش اختراعات سفارش اختراع گرفت من این نظر و همه جا دادم اینجا هم عرض می کنم که میشه یه سازو کار طراحی کرد من خودم در شهرستان ارومیه ام و به دنبال تأسیس یه شرکت به اسم عصر چرخ هستم که کارش گرفتن سفارش اختراع هست شرکت ها و سازمان ها طالبان اصلی این طرح می تونن باشن. smile041

phisicist

نام: هوپا

سپاس: 1

پست توسط phisicist »

سلام
خود من متخصص مدیریت و اقتصاد هستم،میتونی کمی درمورد کارکرد اختراعاتت و انگیزه ایجاد اونها واسم توضیح بدی؟ شاید بتونم واست چند تا راه حل پیدا کنم.
موفق باشید

نمایه کاربر
*شارش*

نام: فاطمه غمكده

محل اقامت: بلبلان

سپاس: 595

پست توسط *شارش* »

mohammad 2 نوشته شده:سلام
من مخترع نیستم ولی مخترعان را دوست دارم
یه پیشنهاد در راستای حمایت از مخترعین داشتم
می شه این طور هم نگاه کرد که بجای فروش اختراعات سفارش اختراع گرفت من این نظر و همه جا دادم اینجا هم عرض می کنم که میشه یه سازو کار طراحی کرد من خودم در شهرستان ارومیه ام و به دنبال تأسیس یه شرکت به اسم عصر چرخ هستم که کارش گرفتن سفارش اختراع هست شرکت ها و سازمان ها طالبان اصلی این طرح می تونن باشن. smile041
باریک الله هم زبون اذری من.
راستی رادیو جوان یه برنامه ای داره مخترعین رو معرفی میکنن بعد هر کی سرمایه ی کافی برا حمایت داره زنگ میزنن و قرارداد میبندن.
ساعت 14 تا 14.30 زمان شروع این برنامه هست.

نمایه کاربر
نوآور

محل اقامت: اصفهان

سپاس: 1323

Re: فروش اختراع

پست توسط نوآور »

wolf687 نوشته شده:با عرض سلام و خسته نباشید .
بنده یکی از دانش آموزان مرکز سمپاد تبریز هستم که موفق به ثبت چند اختراع شدم .
اما چون دولت به این طرح ها پشیزی ارزش قایل نیست تصمیم به فروش اختراعات و طرح هایی که به ثبت نرساندم شده ام .
کسانی که علاقه به خرید این اختراعات جدید دارند در این تاپیک پست بزارن .

با تشکر سرپرست تالار نانو
سلام، البته اخیرا دولت مصوبه هائی برای حمایت از تجاری سازی اختراعات و نیز پژوهشهای منجر به ثبت اختراع انجام می دهد که اطلاع دقیقی از کیفیت و واقعی بودن حمایتهایشان نداریم اما به هر حال:

http://www.insf.org/Broshur-Idea.php

http://insf.gov.ir/
ایران تبدیل شده به واحه ای دانشگاهی در میان یک برهوت صنعتی

نمایه کاربر
امیرکاوه

نام: حامد فرهنگ

سپاس: 167

تماس:

پست توسط امیرکاوه »

wolf687 نوشته شده:
odyssey نوشته شده:ولی به نظر من این کارو نکنید! بعد پشیمون می شید! نگه دارید طرحاتونو! خدا بزرگه!
پشیمون نمیشم چون از این سه تا طرحی که ثبت کردم چه امتیازی داشته که این یکی ها داشته باشن .
اقا اختراعاتت چیه ببینیم اصلا ارزش این همه بحث رو داره یا نه ؟ مثل یه خانومی رو اورده بودن صداسیما به عنوان مخترع ! گفتن چی اختراع کردی ؟ گفت من زیر یه قیچی بلند سبد وصل کردم تا وقتی میوه رو می چینیم داخل اون بیفته . حالا فکر بکن این رو چون ثروتمند بود به خارج از کشور هم برده بود ولی بغلش یه پسری نشسته بود که تو 12 سالگی کولر هوشمن رو اختراع کرد ولی به علت مسائل مالی ظاهرا نتونست به خارج از کشور اختراعات بزرگ و مهمش رو ببره .

REZA DANSHDOST

نام: رضا دانش دوست

Re: فروش اختراع

پست توسط REZA DANSHDOST »

سلام من با یک شرکت دانش بنیان همکاری میکنم که مدیریت آن از این طرحها برای تجاری سازی یا بهینه کردن با در نظر گرفتن مسائل حقوقی صاحب طرح بصورت کاملا مشخص همکاری میکند. اگر اجرایی باشد راهنماییتان میکند.

ارسال پست