اختراعات , اكتشافات و كارآفريني

مدیران انجمن: parse, javad123javad

امير ـ مخترع

محل اقامت: اصفهان

سپاس: 5

اختراعات , اكتشافات و كارآفريني

پست توسط امير ـ مخترع »

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوست من
من امیرم

من یه آدم خلاقم ، یه ایده پرداز ،میتونم مشکلاتی رو که ظاهراً لاعلاج به نظر میرسته ، برطرف کنم و یا کارایی که محال به نظر میرسته رو شدنیش کنم کارهای غیر ممکن رو با روشهای علمی محقق میکنم و اونا رو عملی و ممکن میکنم همینطور کارهای سخت رو آسون میکنم و مشکلاتی رو که سر راه افراد برای انجام فعالیتهاشون وجود داره رو برطرف میکنم خب البته خودتون خوب میدونید که اینهایی که گفتم برای هیچ انسانی مطلق نیست
من کارای بسیار زیادی رو تا حالا از لحاظ علمی کاربردی و عملی کردم
بعضی از اونا تا اون موقع حتی برای یکبار هم نمونه نداشته
من می تونم مشکلات شما رو در به ثمر رسوندن پروژه های علمی تون راهنمایی کنم
و در صورت توانایی اونها رو برطرف کنم
من یه آدم متخصص نیستم
اما توانایی اون رو دارم که به شما متد بدم یا بهتون ایده بدم و یا اگه خودم نتونستم براتون کاری بکنم راهنماییتون بکنم که چطوری مشکلتون رو حل کنید
و اگه هیچکدوم نشد دعاتون می کنم!!!
البته این رو هم بگم تا حالا به لطف خدا مسئله ای برام پیش نیومده که دنبال جوابش برم و به بن بست برستم که برای برطرف کردنش هیچ راهی نداشته باشم!

ارتباط من با شما به یکی از اشکال زیر امکان پذیره :
1) دادن ایده از شما به من
2) دادن ایده از من به شما
3) تحقیقات برای کشف یک موضوع علمی جدید
4) تحقیقات برای ارتقاء کشفیات جدید یا قدیم
5) بیزینس پلن کردن طرحای شما
6) پیشنهادات و یا انتقادات شما:اگه هیچ کدوم از شماره های قبلی بین من و شما ارتباطی برقرار نمیکنه شما میتونید چنانچه پیشنهادی برام دارید لطف کنید و اون رو برام ارسال کنید.

نکته اول :
تمام موارد فوق فقط با یکی از دو هدف نیل به سود مادی و یا کشف موضوع مجهول علمی ، قابل بررسی خواهد بود . و در صورتی که هدفی غیر از این اهداف مدنظر باشد اینجانب نمیتوانم کمکی به شما بکنم.
نکته دوم :
اگه خواستید بهم نامه بدید ویا برام متنی تایپ کنید که من اونو بخونم حتما ً متن شما باید در قالب یکی از چهار شماره بالا باشه پس حتما ً شماره و یا شماره های مورد نظرتون و تیتر مقابلش رو در اول نامتون درج کنید ،در غیر این صورت متن نامه شما هیچ وقت به دست من نمیرسه.
نکته سوم :
توضیحات مربوط به هرکدوم از شماره هایی که براتون نوشته شده بعد از تماس و درخواست شما برای برقراری ارتباط با شما به شما ارسال میشه :
نکته چهارم :
شما باید در نامه خود حتما ً مشخصات کاملی از خودتون و تخصصهایی که دارید برام بنویسید. همینطور کاری رو که شما ازم توقع دارید به طور شفاف و کامل بیان کنید.
نکته پنجم :
آخرین نکته اینکه من فقط اگه پیشنهاد شما من رو بگیره باهاتون کار میکنم. به عبارت دیگه به کاری که علاقه نداشته باشم فعالیتی هم نمیکنم.

هر فردی با هر نوع تخصص یا استعدادی می تونه به ما و ماهم به او کمک کنیم و اون بستگی به هر دو طرفمون داره

[email protected]

موفق باشید
امیر
من طلب شيء و جدّه ، و جده.

پرستو+

سپاس: 1

پست توسط پرستو+ »

نكته ششم:
تنها چيزي كه از شما فهميديم اين بود كه غير ممكن رو ممكن مي كنيد سخت رو آسون مي كنيد پياز رو سيب زميني مي كنيد.......... شما اگه ممكنه مشخصات كاملي از خودتون و تخصصهايي كه داريد بنويسيد.

امير- مخترع

پست توسط امير- مخترع »

بسم الله الحمن الحیم
من فكر مي كنم پرستو متنم رو درست نخونده يا اگه اين كارو كرده سرسري خونده

چيرهايي رو كه براتون نوشتم براي اينكه مقدمه آشناييمون باشه براتون كافيه
بيشتر از اون رو باید وقتي بهتون بگم كه شما خودتون رو معرفي كنيد

اما با اين حال به سوالتون احترام ميگذارم و بهتون جواب ميدم

مثل اينكه اون قسمت از متنم رو كه نوشته بودم من تخصص خاصی(که مد نظر شما باشه) ندارم رو نخونديد
اما این رو هم بدونید كه ازاروپا برام دعوتنامه اومده و من به خاطر مسائلی مجبورم ایران رو ترجیح بدم

سيب زميني رو هم به پياز تبديل نميكنم چون سيب زميني گرونتره و مقرون به صرفه نيست !!!
چیپسش رو هم مردم بهتر از پیاز سرخ کرده دوست دارند!!!

به هر حال...
من يه آچار فرانسه ايروني هستم اگه بخوایند بهتر بگم، من یه ابزارم که با تخصصهای خودتون به شما کمک میکنم
مثل یک مکانیک که با آچار پیچها رو شل و سفت میکنه و ماشینتون رو تعمیر میکنه!
ابزار(مثلا ً آچار فرانسه)، مکانیکی بلد نیست و بدون مکانیک کاری ازش ساخته نیست
مکانیک هم اگه 500 سال سابقه مکانیکی داشته باشه بدون ابزار کاراساسی ازش ساخته نیست

من و شما هم همینطوریم
من و شما به تنهایی کار اساسی ازمون ساخته نیست
شما هر چقدر هم که درس خونده باشید بدون خلاقیت و ابتکار فقط راه گذشتگان رو طی میکنید. گذشتگانی که بعضیشون مال هفتصد هشتصد سال پیشند. در حالی که اروپا و کشورهای پیشرفته هفتصد هشتصد سال از ما جلوترند و بازم به جلوتر از خودشون فکر میکنند(تأکید میکنم : فکر میکنند)
فقط با خلاقیته که شما می تونید حتی از اونها هم جلوتر بزنید
راه صد ساله رو یک شبه طی کردن کار محالی نیست البته به شرطها و شروطها...

اکثر ایرونیا و کشورهای عقب افتاده مثل کشور ما عقب افتادگیشون به خاطر دور زدن دور خودشونه
ما به کار زیاد اهمیت میدیم
اما دین ما و عمده فرهنگ صحیح صنعتی کشورهای پیشرفته به کار با کیفیت ولو به مقدار کم اهمیت میده
کارکم اما با فکر و اندیشه، بهتر از کار زیادیه که بدون اندیشه انجام میشه

من شما رو دعوت کردم تا بیایند با هم فکر کنیم ... روی چی ؟.............روی مشکلات علمی که شما دارید؟......و یا موانع شغلی که دارید؟..........تمام علوم تجربی مدیون محققین، مکتشفین، و مخترعینند و فقط زاییده تفکر و کنجکاوی بشرند و اگه بخوایم صداقت رو هم پیشه کنیم تمام اونها از رفتارها،کنشها و واکنشها ،عمل و عکس العملهای طبیعت الگوبرداری شده اند و بشر تموم اون رو مدیون خالق خودشه یعنی خداست!

من در زمينه هاي مختلف اختراعات متنوعي دارم و در زمينه هاي گوناگونی ايده پردازي كرده ام:
برخي از حوزه هاي فعاليتي من تا به حال الكترونيك ُ اكترو مكانيك ُ هوا فضا ُمتافيزيك ُ و ... بوده اند اما آمادگي خودم رو براي تمامي گرفتاريهاتون اعلام ميكنم
به همه پزشکها ، فیزیکدانها، شیمیدانها، مهندسین، به خصوص کارآفرینها، مخترعین، مکتشفین، زیست شناسان، جانور شناسان، کارفرمایان، کارمندان، روانشناسان، جامعه شناسان،صنعت گرا، کارگرا؛ بقالا، چغالا، چپیا، راستیا، بالاتریا، پایینتریا و خلاصه هر کی که دوست داره با یه خلاقیت مشکلاتش رو حل کنه من کمکش میکنم

مخاطب من بايد مشكلاتش رو به من معرفي كنه
براي من مرزي وجود نداره و توي هر زمینه ای که شما فکرش رو بکنید من حرف برای گفتن دارم

اگه آدم عاقلی باشید امتحان می کنید

در ضمن دوست دارم رفتار معقولی از شما ببینم . از حرفای بی ربط هم خوشم نمی یاد چون به ادامه ارتباطمون لطمه می زنه !
پس به جای اینکه بخوایند منو بشناسید بهتره اول خودتون رو بشناسید و ببینید توی زندگی و کارهاتون با چه مشکلاتی مواجه هستید
اگه اونها رو شناختید به من بگید تا اگه تونستم براتون حل کنم و اگه نتونستم راهنماییتون کنم

البته باید قبل از حل اون مشگل باید من و شما قانع بشیم که رفع اون مشگل برای من شما و جامعمون مفیده
و حداقل با حذف من و جامعه ، رفع اون مشگل برای خودتون عقلایی و مقرون به صرفه باشه و براتون مفید فایده باشه

من بیشتر از این کیبورد فرسایی نمی کنم چون فکر می کنم اونایی که لازم بود رو گفتم
از حالا به بعد شما بگید:
منتظرم

امير ـ مخترع

پست توسط امير ـ مخترع »

متن تاريخ: يكشنبه 1 بهمن 1385 - 02:19 مورد تاييد اينجانب است.

مهمان

پست توسط مهمان »

سلام
من چند تا ايده دارم كه براي عملي كردنشون احتياج به كمك دارم
اگه ميشه منو راهنماييم كنيد
من آنها را برايتان مي فرستم
و منتظر جوابتون هستم
باتشكر - امير

امير ـ مخترع

پست توسط امير ـ مخترع »

hupalam
آخرین ویرایش توسط امير ـ مخترع چهارشنبه ۱۳۸۶/۱۲/۸ - ۱۵:۰۹, ویرایش شده کلا 1 بار

xpooya

پست توسط xpooya »

khob agha amir dar avaze in kar ha ma bayad baraye shoma chekar konim ??? man ham khodam ye mokhtare hastam va ide haye jalebi daram

نمایه کاربر
ARYT

محل اقامت: KL

سپاس: 11

تماس:

پست توسط ARYT »

سلام
پس هركي مياد اول خودش رو معرفي كنه كامل. از جمله شما امير جان.
مدرك تحصيلي و سن و غيره.
من عليرضا يعقوبي - 16 ساله. سوم رياضي هستم.
براي مقدمه اول بايد اين رو بخونيد:
http://www.hupaa.com/page.php?id=2709
و براي ادامه:
http://www.hupaa.com/page.php?id=2789
http://www.hupaa.com/page.php?id=2828
http://www.hupaa.com/page.php?id=2748
http://www.hupaa.com/page.php?id=2798
http://www.hupaa.com/page.php?id=2836
http://www.hupaa.com/page.php?id=2829
http://www.hupaa.com/page.php?id=2791
http://www.hupaa.com/page.php?id=2785
http://www.hupaa.com/page.php?id=2752
http://www.hupaa.com/page.php?id=2709

كه لا به لاش ترجمه هم بايد باشه. شما اونهايي كه ترجمه نيست رو مدنظر بگيريدو خوندن
ترجمه هم براي درك اون مقالات مفيده.
:roll: ؛ممنون؛
And to You, O Ye Bountiful Immortals! Ye who rule aright, and dispose (of all) aright, I offer the flesh of my very frame, and all the blessings of my life.Thus the two spirits thought, thus they spoke, and thus they did;
تصویر

پرستو+

سپاس: 1

پست توسط پرستو+ »

اول سلام/
دوم هم سه خط اولتون كه هيچي /
سوم هم از اينجا شروع مي كنم كه گفتيد با ايييييييييييييييييييييييين حااااااااااااااااال به سوالم احترام مي ذاريد و جواب مي دهيد.!!!! در صورتي كه شما اين جا مدعي هستيد كه چه و چه مي كنيد و از بچه ها خواستيد كه اگه طرحي چيزي دارند با شما در ميون بذارند پس منطقي هست كه به جاي قهر و ناز اول خودتونو كامل معرفي كنيد.
در مورد تبديل سيب زميني به پياز هم كه ظاهرا از توانايي هاي ديگتونه كه چون به صرفه نيست اين كارو نمي كنيد مگر نه كه حتما مي كرديد!!
در مورد آچار و پيچ گوشتي و غيره منم اگه بدون تخصص و سواد دانشگاهي توي همه رشته ها اينقدر آگاهي پيدا مي كردم كه غير ممكنو ممكن كنم به خودم مي گفتم آچار فرانسه/
در مورد درس و خلاقيت هم كه من واقعا نمي دونستم كه براي پيشرفت در علم و كشف مجهولات علم خلاقيت بدون دونستن علم جواب ميده كه البته الان فهميدم.
در مورد اينكه راه صد سا ل رو يك شبه مي شه طي كرد كه حتما درست مي فرماييد مگر نه شما چجور مي تونستيد مشكل گشاي چغال و پزشك وشيميدانو و ... باشيد.
شايد هم با اين خدامدارها نسبتي داريد ميريد جواب هارو از خدا مي پرسيد(البته تا اون جاييكه من فهميدم پرسش از خدا فقط در حوالي تعبير خواب بود )
در مورد دين ماهم كه كار و انديشه و پيشرفت!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟بدون شرح
درسته كه سواد خلاقيت نمياره اما خلاقيت هم سواد نمياره.
در ضمن ما هم دوست داريم رفتار معقولي از شما ببينيم و متقابلا هم از حرفهاي بي ربط خوشمون نمي آد .
واگه مقرون به صرفه هست و كيبوردتون فرسوده نميشه همانطور كه عليرضا گفت . مشخصات ..سن...مدرك ....لطفا.

امير ـ مخترع

پست توسط امير ـ مخترع »

Xpooya جان سلام

اول یه خواهشی که ازتون دارم اینه که در مکاتبات بعدی حتما ً فارسی تایپ کنید. ازتون ممنون می شم.

دوم اینکه فعلا ً بنده از همکاری با شما هیچ توقعی ندارم. و کمک اینجانب به افرادی که تمایل به فعالیت داشته باشند بخصوص اگه مخترع، محقق، مکتشف،ایده پرداز و یا کارافرین باشند بلاعوض صورت خواهد پذیرفت.

سوم اینکه شما در خصوص عملی کردن ایده هاتون و یا طراحی بیزینس پلن برای ایده هاتون و یا ارتقاء اونها اگه مشکلی دارید، اگه کاری از دستم بر بیاد در خدمتتون هستم.(لطفا ً نامه اولم رو مطالعه کنید-قسمت:
ارتباط من با شما به یکی از اشکال زیر امکان پذیره :-)

امير ـ مخترع

پست توسط امير ـ مخترع »

با تشکر از دوست خوبم آقای علیرضا یعقوبی از ابراز علاقه ای که به موضوع این قسمت از سایت دادند.

علیرضا جون من از شما کمترم و حدودا ً 10 سالمه و هنوزم سوم ریاضی رو درک نکرده ام

خواهش من از شما این هستش که لطف کنید و حتما ً قبل از فرستادن مقاله مطالب زیر رو بنویسید و بعد لینک مقاله رو:

1) موضوع مقاله (به طور کامل)
2) هدف مقاله (به طور کامل)
3) خلاصه مقاله در یک تا سه خط
4) نتیجه ای که از مقاله میگیریم (به طور کامل)
5) احیانا ً پرسش و یا پرسش هایی که از مقاله به عنوان نتیجه مقاله ایجاد میشه (به طور کامل).
دیگه اینکه سعی کنید مطالبی که می فرستید اگه تخصصی بود علاوه بر اون، اون رو بطور ساده و شیوا برای کسانی که تخصصی کار نمیکنند هم بفرستید.
دیگه اینکه من بعضی از مقالات رو خوندم و از بین اونایی که خوندم یه ایده مطرح میکنم و از شما میخوام که در مورد اون ایده ها مطلبی و یا مقاله ای اگه دارید مطرح کنید.
اونها رو توی نامه آتی نوشته ام حتما ً بخونید.

مچکرم
خدانگهدار

امير ـ مخترع

پست توسط امير ـ مخترع »

چون گفتی سه خط اول هیچی ، امیدوارم این سه خطی که می نویسم هم هیچی بشه.در لینک زیر این مطالب رو میخونید: (دیگه اینکه من نگفتم علم ندارم...) -(من با کلمات نامه شما ایده خلق کردم و...)-( چون به برکت عدالتی که توی کشورمون...)
http://hupaa.com/forum/viewtopic.php?t=2092

امير ـ مخترع

پست توسط امير ـ مخترع »

لينك بالا جواب پرستو بود بقيه لازم نيست بخونند

امير ـ مخترع

پست توسط امير ـ مخترع »

در مورد ایده های زیر چند نکته قابل توجه است که باید قبل از مطالعه ایده ها این نکته را باید بدونید.
1. اول اینکه برخی از این ایده ها با روشهای متعارف تا حالا اصلا ً عملی نشده و برخی نیز تا حدودی انجام شده.
2. من در مورد ایده هایی که مطرح میکنم در مورد بعضیشون اقداماتی انجام داده ام و بعضی از اونا در حال تکمیل شدنه و بعضی هم تکمیل شده. اما بعضی از ایده هایی هم که عنوان می کنم در موردش کاری انجام نداده ام.
3. شما بدون در نظر گرفتن اظهار نظر دیگران ، همه چیزهایی که در مورد ایده های زیر به ذهنتون می یاد رو برام بنویسید. و اگه میتونید در موردش نتیجه تحقیقاتتون رو هم برام ارسال کنید
4. اگه بتونید مطالب کامل تر رو به ایمیلم بفرستید بهتره و حتماً این کارو بکنید.
5. مثل آقای یعقوبی اگه مقاله داشتید لینک آدرس اونو فقط بنویسید.

بسم الله الرحمن الحیم
و اما برای شروع به نیت 5 تن آل عبا:
ایده ها:
1) تبدیل مواد غیر خوراکی و یا مواد خوراکی غیر مصرفی برای انسان به مواد خوراکی سالم برای انسان
ایده پرداز:پرستو
2) چگونگی تبدیل اشیاء جرم دار به اجسام بدون جرم و بالاعکس بدون نابودی آنها
ایده پرداز:علیرضا یعقوبی
3) چگونگی برخورد اشیاء و عبور آنها از هم بدون تأثیر بر یکدیگر.
ایده پرداز: علیرضا یعقوبی
4) انتقال علم به افراد بدون استفاده از حواس پنج گانه با یه روش جدید.
ایده پرداز: پرستو
5) انتقال اشیاء از یه نقطه به نقطه دیگه بدون واسطه انتقال مانند انتقال اکترون بدون سیم.
ایده پرداز: علیرضا یعقوبی

حتما ً در موردش اول فکر کنید و بعد تحقیق و بعد هم به هر نتیجه ای که رسیدید اونو عنوان کنید.
اگه استقبال کردید ادامه میدم.

با تشکر
امیر

مهدي(پاپازيبا

پست توسط مهدي(پاپازيبا »

با اينكه ازت خوشم اومد ولي ته دلم مي گه يه جورايي آدم مغروري هستي.

بي خيال .

اطلاعاتي در باره ي ماده اي كه مي تونه آرگون رو به راحتي برش بزنه داري ؟

....................................................................................................................

راستي سطح سوادت رو تو زمينه ي فيزيك مي خواستم؟ اگه نمي گي به بالا مراجعه كن و ... جوابم رو بده.

مهدي پاپازيبا [/code]

ارسال پست