مثلث برمودا

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
bek

محل اقامت: تهران

تماس:

Re: مثلث برمودا

پست توسط bek »

سلام
در مورد الگوریتم تکرار راستشو بخواهید درست متوجه منظورتون نشدم! یه کم بیشتر توضیح بدین ممنون می شم! smile019
در مورد کارایی که آدما می تونن بکنن منم موافقم اما چیزی که هست اول قدمت این مساله است، دوم اینه که چه فایده یی داره؟ smile024
راستی من دخترم! جناب واسه آقایونه! smile034
smile007
"درد من حصار برکه نیست درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است"

نمایه کاربر
Professional

سپاس: 3

تماس:

پست توسط Professional »

bek نوشته شده:سلام
در مورد الگوریتم تکرار راستشو بخواهید درست متوجه منظورتون نشدم! یه کم بیشتر توضیح بدین ممنون می شم! smile019
در مورد کارایی که آدما می تونن بکنن منم موافقم اما چیزی که هست اول قدمت این مساله است، دوم اینه که چه فایده یی داره؟ smile024
smile007

ببخشید smile072

خوب خانم

الگوریتم تکرار چیزی هست که من از دنیای داده ها بهش رسیدم اما بعد از مدتی فهمیدم که روی دنیای طبیعی هم صدق میکنه.

در دنیای داده ها الگوریتم ها بعد از مدتی در جایی متفاوت و با خاصیتی متفاوت کاری مشابه رو انجام میدن یا لااقل دوباره بوجود میان.

من از این موضوع پی به تکرار طبیعت بردم و تمام چیزهایی که در اطراف ما هستند. این تکرار به این منظور نیست که کاری دقیقا مثل دفعه قبل رخ بده اما پیش بینی می کنی که ممکنه دیگه چه زمانی این اتفاق بیافته.

اگر شما در دنیای داده ها تمام خصوصیات و کارهایی که یک داده انجام میده رو به طور چند سری ثبت کنید می تونید بگید که دفعه بعد چه داده ای پیش میاد و چه کاری رو خواهد کرد.

خوب شما اگر تمام وقایعی که در برمودا یا هر جای دیگه ای برای کسایی که در تونل زمان افتادن رو ثبت کنید و تمام عرض های جغرافیایی و ساعات و روش های ناپدید شدن این افراد رو مثل یک سربازرس جنایی ثبت کنید می تونید تقریبا حدس بزنید که دفعه بعد کجا خواهد بود ولی فکر کنم در طبیعت به این راحتی هم نباشد smile072

نمایه کاربر
زاگرس فيزيك

محل اقامت: Bern

تماس:

پست توسط زاگرس فيزيك »

مثلث برمودا يكي از رازهاي هست كه براي بشر نا شناخته هست وجود دلايل علمي هنوز بحدي نرسيده كه بتوان واقي بودن ادعا هاي موجودرو تثبيت يا رد بكنه ولي به احتمال قوي مربوط به جاذبه باشه كه در اين محل بيشتر باشه يا امواج الكترومغناطيسي موجود در اين منطقه كه باعث كشش اجسام مي شود .....اميدوارم با بحث دراين باره بتوان بيشتر به نتيجه برسيم smile072
شما دسترسی جهت مشاهده فایل پیوست این پست را ندارید.
تصویر
زنده یاد پروفسورمظفرپرتوماه فیزیکدان ودانشمند ناسا

نمایه کاربر
bek

تماس:

پست توسط bek »

Professional نوشته شده:
smile007

ببخشید smile072

خوب خانم

الگوریتم تکرار چیزی هست که من از دنیای داده ها بهش رسیدم اما بعد از مدتی فهمیدم که روی دنیای طبیعی هم صدق میکنه.

در دنیای داده ها الگوریتم ها بعد از مدتی در جایی متفاوت و با خاصیتی متفاوت کاری مشابه رو انجام میدن یا لااقل دوباره بوجود میان.

من از این موضوع پی به تکرار طبیعت بردم و تمام چیزهایی که در اطراف ما هستند. این تکرار به این منظور نیست که کاری دقیقا مثل دفعه قبل رخ بده اما پیش بینی می کنی که ممکنه دیگه چه زمانی این اتفاق بیافته.

اگر شما در دنیای داده ها تمام خصوصیات و کارهایی که یک داده انجام میده رو به طور چند سری ثبت کنید می تونید بگید که دفعه بعد چه داده ای پیش میاد و چه کاری رو خواهد کرد.

خوب شما اگر تمام وقایعی که در برمودا یا هر جای دیگه ای برای کسایی که در تونل زمان افتادن رو ثبت کنید و تمام عرض های جغرافیایی و ساعات و روش های ناپدید شدن این افراد رو مثل یک سربازرس جنایی ثبت کنید می تونید تقریبا حدس بزنید که دفعه بعد کجا خواهد بود ولی فکر کنم در طبیعت به این راحتی هم نباشد smile072
من هم قبلا به این نتیجه رسیده بودم اما دیدم همون طور که شما اشاره کردید هم سخته هم دقیق در نمی آد چون پدیده های طبیعی تحت تاثیر عوامل مختلف زیادی هستند که ممکنه باعث بشه یه پدیده زودتر یا دیر تر اتفاق بیفته!!! smile024 و در نظر گرفتن تمامی این امکانات در آن واحد یه چیز اون ور سخته!!! smile024
یه مثال معمولی اینکه نمی دونم با آتش فشان یلو استون تو آمریکا آشنایی دارید یا نه!! اگر فوران کنه کل زمین می ره تو عصر یخبندان! smile024 smile054 طبق الگوریتم تکرار باید 200 سال پیش فوران می کرده اما هنوز خبری نیست!!! smile001 smile039
تکرار توی پدیده هایی که عوامل موثر روی اونها کمه خوب عمل می کنه مثل نجوم!! مثلا گذر زهره از جلوی خورشید یا عبور هالی از کنار زمین! اینها دقیقا قابل محاسبه و دقیقا تکرار پذیره!!
اما در مقابل توی زمین عوامل موثر اندازه مو های سر منه!!! smile023
smile007
"درد من حصار برکه نیست درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است"

نمایه کاربر
Professional

تماس:

پست توسط Professional »

bek نوشته شده:
Professional نوشته شده:
smile007

ببخشید smile072

خوب خانم

من هم قبلا به این نتیجه رسیده بودم اما دیدم همون طور که شما اشاره کردید هم سخته هم دقیق در نمی آد چون پدیده های طبیعی تحت تاثیر عوامل مختلف زیادی هستند که ممکنه باعث بشه یه پدیده زودتر یا دیر تر اتفاق بیفته!!! smile024 و در نظر گرفتن تمامی این امکانات در آن واحد یه چیز اون ور سخته!!! smile024
یه مثال معمولی اینکه نمی دونم با آتش فشان یلو استون تو آمریکا آشنایی دارید یا نه!! اگر فوران کنه کل زمین می ره تو عصر یخبندان! smile024 smile054 طبق الگوریتم تکرار باید 200 سال پیش فوران می کرده اما هنوز خبری نیست!!! smile001 smile039
تکرار توی پدیده هایی که عوامل موثر روی اونها کمه خوب عمل می کنه مثل نجوم!! مثلا گذر زهره از جلوی خورشید یا عبور هالی از کنار زمین! اینها دقیقا قابل محاسبه و دقیقا تکرار پذیره!!
اما در مقابل توی زمین عوامل موثر اندازه مو های سر منه!!! smile023
smile007

سلام

با حرفتون هم موافقم هم مخالف

ممکنه که عوامل مؤثر بر روی زمین خیلی زیاد باشن اما ما نیازی به همه اونها نداریم.

در مورد آتشفشان در آمریکا هم منم می دونم اما شما این رو در نظر نگرفته اید که این اتفاق قرار بوده که اتفاق بیافته اما شما تمام عوامل رو در نظر نگرفته اید و اون هم فعالیت های چشمه ها و گازهایی که از کنار آتشفشان بیرون می زنند. این عوامل جز الگوریتم تکرار هستند.

به طور مثال در مورد نجوم میشه کار مایاها رو ستایش کرد چون اونها فکر کنم با همین شیوه چنین تقویمی رو ساختند.
http://www.hupaa.com/forum/viewtopic.ph ... &sk=t&sd=a

درسته من گفتم این کار در زمین سخته اما دقیقا قابل اجرا هست. فقط کافیه که شما کامپیوتری که آمریکا داره رو به یک سری اطلاعات مجهز کنید که فکر می کنم آمریکا شاید این کار رو انجام داده باشه شاید هم نه چون کامپیوتر اونها 512 بیتی هست.

خوب یکسری اطلاعات هم در مورد این ابر کامپیوتر بدم: این ابرکامپیوتر در یک ساختمان قرار داره و تقریبا تمام طبقه هم کف رو پر کرده. از قابلیت های این کامپیوتر تشخیص کارها و عوامل ریاضی و دیگر کارها که مربوط به علم میشه.

با این کامپیوتر شما خیلی راحت می تونید بشینید و تکالیف رو بدید تا براتون حل کنه( این مثال رو برای دوستانی زدم که با این تفاصیر راحتترند.) smile072

نمایه کاربر
parse

نام: سید محمد حسین نیری

محل اقامت: شيراز

سپاس: 34

تماس:

پست توسط parse »

سلام!

قبلا هم در تاپیکی این موضوع را توضیح دادم. آخرین و مقبول ترین نظریه در مورد این منطقه آزاد شدن گاز متان از ته اقیانوس

است. دقت کنید که هواپیماها و کشتی هایی که از آنجا عبور می کردند همیشه دچار اتفاق نمی شدند. بلکه تنها در موادری این اتفاق

می افتاد و امروز هم برای جلوگیری از آن، ترددی از آن منطقه نمی شود.
ز کوی میکده دوشش به دوش می بردند
امام شهر که سجاده می کشید به دوش

حافظ

وبلاگ شخصی روزنوشت

نمایه کاربر
bek

تماس:

پست توسط bek »

parse نوشته شده:سلام!

قبلا هم در تاپیکی این موضوع را توضیح دادم. آخرین و مقبول ترین نظریه در مورد این منطقه آزاد شدن گاز متان از ته اقیانوس

است. دقت کنید که هواپیماها و کشتی هایی که از آنجا عبور می کردند همیشه دچار اتفاق نمی شدند. بلکه تنها در موادری این اتفاق

می افتاد و امروز هم برای جلوگیری از آن، ترددی از آن منطقه نمی شود.

اما من شنیده بودم یه سری تور می ذارن و توریست ها از منطقه دیدن می کنن!!! smile039
یه چیز دیگه
من نشنیده بودم اونجا منطقه متان خیزه!!!
تازه مناطقی که فوران گاز متان دارن توی جهان کم نیستن اما هیچ کدوم مثل برمودا قربانی نگرفته!!! smile024
smile007

نمایه کاربر
bek

تماس:

پست توسط bek »

در مورد یلو استون باید بگم در طول سالیان یلو استون همیشه آبفشان و حوضه های آب گرم داشته!!! smile056 اما این باعث نشده که منفجر نشه!!! smile054
یه چیز دیگه ای هم بگم من گفتم انفجار یلو استون 200 سال عقب افتاده اما بعد رفتم چک کردم دیدم 30000 سال عقب افتاده!!! smile044 smile023 smile026 smile039 رسما معذرت! smile124
تازه این محاسبات رو همین آمریکایی ها انجام دادن!!! smile001
رسیدن به چرخه ی برمودا حالا چه با ابر کامپیوتر چه با ذهن خودمون بازم به این سوال جواب نمی ده که چرا این اتفاق می افته؟؟؟؟!!!! smile039 smile042
smile007

نمایه کاربر
Professional

تماس:

پست توسط Professional »

bek نوشته شده:در مورد یلو استون باید بگم در طول سالیان یلو استون همیشه آبفشان و حوضه های آب گرم داشته!!! smile056 اما این باعث نشده که منفجر نشه!!! smile054
یه چیز دیگه ای هم بگم من گفتم انفجار یلو استون 200 سال عقب افتاده اما بعد رفتم چک کردم دیدم 30000 سال عقب افتاده!!! smile044 smile023 smile026 smile039 رسما معذرت! smile124
رسیدن به چرخه ی برمودا حالا چه با ابر کامپیوتر چه با ذهن خودمون بازم به این سوال جواب نمی ده که چرا این اتفاق می افته؟؟؟؟!!!! smile039 smile042
smile007

خواهش می کنم این اعداد زیاد هم در جواب من تاثیر گذار نبود.

به نظر من اگر بفهمی که کی این اتفاق می افته دیگه مشکلی برای درک اینکه چرا این اتفاق می افته نداری. smile072

نمایه کاربر
bek

تماس:

پست توسط bek »

Professional نوشته شده:
bek نوشته شده:در مورد یلو استون باید بگم در طول سالیان یلو استون همیشه آبفشان و حوضه های آب گرم داشته!!! smile056 اما این باعث نشده که منفجر نشه!!! smile054
smile007

خواهش می کنم این اعداد زیاد هم در جواب من تاثیر گذار نبود.

به نظر من اگر بفهمی که کی این اتفاق می افته دیگه مشکلی برای درک اینکه چرا این اتفاق می افته نداری. smile072
خب به نظر منطقی می رسه!!! smile019 smile015
اما به کامپیوتر نیاز داریم !!! smile039 و مثل اینکه حالا حالا ها نمی تونیم ازش استفاده کنیم!!! smile023 smile054
smile007

نمایه کاربر
Professional

تماس:

پست توسط Professional »

ناپديد شدن يك هواپيماي اير فرانس بر فراز اقيانوس

هواپيماي اير فرانس از برزيل عازم فرانسه بود
تصویر

يك هواپيماي متعلق به خطوط هواپيمايي اير فرانس كه از ريو د ژانيرو در برزيل عازم فرودگاه شارل دوگل در پاريس بود بر فراز اقيانوس اطلس ناپديد شده است.

هواپيماي جت ايرباس، كه داراي 228 سرنشين بود در جريان پرواز از صفحه رادار محو شد.

يك سخنگوي اير فرانس گفت اين هواپيما هنگام پرواز از فراز جزاير دماغه سبز، از صفحه رادار بيرون رفت.

اين سخنگو گفت كه از هواپيماي گمشده اندكي پس از عبور از يك طوفان پيامي در باره مشكل اتصالي برق دريافت شده بود و احتمال برخورد صاعقه به هواپيما وجود دارد.

قرار بود اين هواپيما ساعت 11 صبح به وقت محلي در فرودگاه پاريس به زمين بنشيند.

نيكولا ساركوزي رئيس جمهوري فرانسه در جريان اين حادثه قرار گرفته و در فرودگاه شارل دوگل مركزي براي دادن اطلاعات به خانواده هاي مسافران هواپيما داير شده است.

ژان لويي بورلو، يك وزير كابينه فرانسه گفت ذخيره سوخت هواپيماي گمشده تا كنون قطعا تمام شده و بايد براي تاسف آور ترين حادثه خود را آماده كرد.

نيروي هوايي برزيل ناپديد شدن اين هواپيما را تاييد كرده است و گفته است عمليات جستجو در نزديكي مجمع الجزاير فرناندو د نورونها، شروع شده است.

اين مجمع الجزاير در فاصله 400 كيلومتري ساحل برزيل قرار دارد.

این هم اتفاقی دیگر با درگیری توفان

البته این هنوز معلوم نیست و شاید یک اتفاق عادی باشه

http://www.tehranlondon.com/article.php?id=38005

نمایه کاربر
bek

تماس:

پست توسط bek »

سلام
شاید یه کم سنگدلانه باشه smile023 اما من هم وقتی دیروز این خبر رو شنیدم اولین چیزی که به ذهنم رسید برمودا بود smile039 smile001
بهتره واسشون دعا کنیم!! smile079
smile007

نمایه کاربر
saeedjafari

محل اقامت: tehran

سپاس: 6

پست توسط saeedjafari »

Professional نوشته شده:ناپديد شدن يك هواپيماي اير فرانس بر فراز اقيانوس

هواپيماي اير فرانس از برزيل عازم فرانسه بود
تصویر

يك هواپيماي متعلق به خطوط هواپيمايي اير فرانس كه از ريو د ژانيرو در برزيل عازم فرودگاه شارل دوگل در پاريس بود بر فراز اقيانوس اطلس ناپديد شده است.

هواپيماي جت ايرباس، كه داراي 228 سرنشين بود در جريان پرواز از صفحه رادار محو شد.

يك سخنگوي اير فرانس گفت اين هواپيما هنگام پرواز از فراز جزاير دماغه سبز، از صفحه رادار بيرون رفت.

اين سخنگو گفت كه از هواپيماي گمشده اندكي پس از عبور از يك طوفان پيامي در باره مشكل اتصالي برق دريافت شده بود و احتمال برخورد صاعقه به هواپيما وجود دارد.

قرار بود اين هواپيما ساعت 11 صبح به وقت محلي در فرودگاه پاريس به زمين بنشيند.

نيكولا ساركوزي رئيس جمهوري فرانسه در جريان اين حادثه قرار گرفته و در فرودگاه شارل دوگل مركزي براي دادن اطلاعات به خانواده هاي مسافران هواپيما داير شده است.

ژان لويي بورلو، يك وزير كابينه فرانسه گفت ذخيره سوخت هواپيماي گمشده تا كنون قطعا تمام شده و بايد براي تاسف آور ترين حادثه خود را آماده كرد.

نيروي هوايي برزيل ناپديد شدن اين هواپيما را تاييد كرده است و گفته است عمليات جستجو در نزديكي مجمع الجزاير فرناندو د نورونها، شروع شده است.

اين مجمع الجزاير در فاصله 400 كيلومتري ساحل برزيل قرار دارد.

این هم اتفاقی دیگر با درگیری توفان

البته این هنوز معلوم نیست و شاید یک اتفاق عادی باشه

http://www.tehranlondon.com/article.php?id=38005
با سلام خدمت همه دوستان
تصویر
تصویر
بر اساس این تصاویر مسیر حرکت هواپیما کاملا مشخص شده
از نقطه چین به بعد دیگه هواپیما دیده نشده خوب حالا بر اساس تصویر زیر
تصویر
که من خودم یه طرح کلی از برمودا کشیدم برمودا نباید از این بزرگتر باشه حالا شاید یه کم بزرگتر از هر طرف ولی می بینید بازم به مسیر حرکت ایر فرانس اصلا ربطی نداره.
در صورتی که بر اساس همین بی بی سی که ازش نقل قول می کنید هواپیما پس از بلند شدن به برج مراقبت خبر نقص فنی میده
حالا خودتون بیاید قضاوت کنید به نظرشما برمودا باعث این سقوط شده؟
با تشکر (واقع بین باشم)

نمایه کاربر
mahshid.m

محل اقامت: لاهیجان

سپاس: 281

پست توسط mahshid.m »

جالبه تا حالا فکر میکردم برمودا واقعیه تا حالا فکر نکرده بودم ممکنه یه سیاست باشه
همیشه دوست داشتم برم اونجا ببینم چه احساسی پیدا میکنم وقتی بلعیده شم
ولی ترسو هم هستم خوب smile039
هر انسانی یا مشهور است یا گمنام کننده ی یک مشهور
عظیم بودن یا یک عظمت را کشتن
جفای انسان به خود یعنی کشتن یک عظمت!!!

نمایه کاربر
bek

تماس:

پست توسط bek »

خدایا
دوست عزیز شما که فکر نمی کردین ما فکر کردیم به برمودا ربط داره!!! smile024 smile048 smile055 اصلا برمودا اون طرفا نیست!!! smile012 smile055
فقط وقتی آدم می شنوه یاد برمودا می افته smile039 مخصوصا این حالت که می گن ناپدید شده بیشتر این حس رو القا می کنه!!! smile024 smile039
فوقش منطقا می تونیم بگیم با تغیرات زمین شاید منطقه برمودا هم عوض شده!! smile001 smile018
تازه برزیلی ها می گن لاشه رو پیدا کردن! smile054 پس اصلا ربطی به برمودا نداره!! smile055 smile055 smile058
بیچاره ها کشف شدن!!! smile023 خدا واسه هیچ کس نیاره!! smile079
smile007

ارسال پست