bigbook

مدیر انجمن: parse

bigbook

محل اقامت: TEHRAN

سپاس: 26

تماس:

Re: bigbook

پست توسط bigbook »

ممنون حتما این کار را برای این سایت انجام خواهم داد ولی گقته می شود که فعلا مدیر سایت در درسترس نمی باشد ولی تا پیدا شدن ایشان شما می توانید با نظریات گوناگون خود به شکل گرفتن سریع این سایت کمک کنید ممنون از شما منتظر نظرات بیشتر شما .

نمایه کاربر
اماتور

سپاس: 2151

تماس:

پست توسط اماتور »

bigbook نوشته شده:ممنون حتما این کار را برای این سایت انجام خواهم داد ولی گقته می شود که فعلا مدیر سایت در درسترس نمی باشد ولی تا پیدا شدن ایشان شما می توانید با نظریات گوناگون خود به شکل گرفتن سریع این سایت کمک کنید ممنون از شما منتظر نظرات بیشتر شما .
ایشون مثل امام زمانن باید صبر کنید تا ظهور فرماین

نمایه کاربر
*شارش*

نام: فاطمه غمكده

محل اقامت: بلبلان

سپاس: 595

پست توسط *شارش* »

bigbook نوشته شده:ممنون حتما این کار را برای این سایت انجام خواهم داد ولی گقته می شود که فعلا مدیر سایت در درسترس نمی باشد ولی تا پیدا شدن ایشان شما می توانید با نظریات گوناگون خود به شکل گرفتن سریع این سایت کمک کنید ممنون از شما منتظر نظرات بیشتر شما .
اینو دیروز من برا شما گفتم که نیامدن مدیرسایت
ولی دیروزو امروز اومده بودن
شما براشون پیام خصوصی بفرستین،حتماً پاسخگو هستن
smile072

bigbook

تماس:

پست توسط bigbook »

نفرمایید انشاءالله می ایند صبر می کنیم .
البته فقط و فقط همت شما می تواند تا ان شبکه اجتماعی علمی صورت بگیرد دوستان و کاربران عزیز. ممنون از نظر شما

نمایه کاربر
*شارش*

پست توسط *شارش* »

bigbook نوشته شده:نفرمایید انشاءالله می ایند صبر می کنیم .
البته فقط و فقط همت شما می تواند تا ان شبکه اجتماعی علمی صورت بگیرد دوستان و کاربران عزیز. ممنون از نظر شما
این جناب آماتور یه خورده سرماخوردگی دارن،نمیفهمن چی میگن
شما الان بهشون پیام خصوصی بفرستین و اهدافتتون رو براش بگین،ببینید ایشون چی میگن
smile072

bigbook

تماس:

پست توسط bigbook »

بله کاربرای عزیز من همین الان یک پیام خصوصی به اقای ادمین مدیر سایت فرستادم و از ایشان برای دیدن این پست دعوت کردم . ممنون
خواهشا بیشتر از این سایت حمایت کنید تا وقتی مدیر سایت از این مطلب دیدن می فرماید زودتر قبول کند . من فقط و فقط و می توانم به خدا قسم بخورم برای پر کاربرتر کردن این شبکه علمی می خواهم این سایت زودتر شکل بگیرد وگرنه می توانید به سایت Bigbook.com ویا Bigbook .vcp.com مراجعه کنید و دران نیز می توانید عضو شوید که به مدیریت من می باشد . ممنون

نمایه کاربر
*شارش*

پست توسط *شارش* »

bigbook نوشته شده:بله کاربرای عزیز من همین الان یک پیام خصوصی به اقای ادمین مدیر سایت فرستادم و از ایشان برای دیدن این پست دعوت کردم . ممنون
خواهشا بیشتر از این سایت حمایت کنید تا وقتی مدیر سایت از این مطلب دیدن می فرماید زودتر قبول کند . من فقط و فقط و می توانم به خدا قسم بخورم برای پر کاربرتر کردن این شبکه علمی می خواهم این سایت زودتر شکل بگیرد وگرنه می توانید به سایت Bigbook.com ویا Bigbook .vcp.com مراجعه کنید و دران نیز می توانید عضو شوید که به مدیریت من می باشد . ممنون
حتماً حمایت خواهیم کرد
اگر از مدیر سایت،جواب منفی شنیدین
یک پست با اسم سایتتان در گفتگوی آزاد میزنیم smile072

bigbook

تماس:

پست توسط bigbook »

بسیار ممنون ولی فکر نکنم مدیر سایت با دیدن این همه کاربر دوستدار این شبکه جواب منفی به ما بدهد . بسیار ممنون از شما که واقعا دوستدار علم و فیزیک می باشید

نمایه کاربر
*شارش*

پست توسط *شارش* »

bigbook نوشته شده:بسیار ممنون ولی فکر نکنم مدیر سایت با دیدن این همه کاربر دوستدار این شبکه جواب منفی به ما بدهد . بسیار ممنون از شما که واقعا دوستدار علم و فیزیک می باشید
والّا مدیر سایت ،حرف این همه کاربرو زمین میندازه
هر کی هم اعتراض کنه میگه خوش اومدین و از هوپا بیرونش میکنن........البته این رسم مهمون نوازی به شیوه ی هوپایی هست
ما این حقو هم نداریم برا خودمون مدیر انتخاب کنیم چه برسد به اظهار نظر smile021

bigbook

تماس:

پست توسط bigbook »

البته از شما خواهشمندم که نفرات بیشتری در این نظرات سهیم باشند که شکل گیری این شبکه موجب راحتی و لذت شما از کنار هم قرار گرفتن و اموختن بیشتر علمی باشد اگر این شبکه شکل بگیرد در سته که بسیار بعید به نظر می رسد ولی می وتواند بزرگترین شبکه علمی در ایرات و حتی جهان شود و بعد ها علاوه بر سایت هوپا سایت های جداگانه ای برای خود ایجاد کند که شما کاربران گرامی مانند رکسانا و اماتور و........ در ان عضو های ستاره دار شوید . پس بیشتر برای شکل گیری این شیکه تلاش کنید . ممنون از شما

نمایه کاربر
*شارش*

پست توسط *شارش* »

bigbook نوشته شده:البته از شما خواهشمندم که نفرات بیشتری در این نظرات سهیم باشند که شکل گیری این شبکه موجب راحتی و لذت شما از کنار هم قرار گرفتن و اموختن بیشتر علمی باشد اگر این شبکه شکل بگیرد در سته که بسیار بعید به نظر می رسد ولی می وتواند بزرگترین شبکه علمی در ایرات و حتی جهان شود و بعد ها علاوه بر سایت هوپا سایت های جداگانه ای برای خود ایجاد کند که شما کاربران گرامی مانند رکسانا و اماتور و........ در ان عضو های ستاره دار شوید . پس بیشتر برای شکل گیری این شیکه تلاش کنید . ممنون از شما
من خودم خیلی برا هوپا ارزش قائلم
اولین سایتی هست که توش عضومم
واینکه سایت فراگیر بشه،براش هرکاری میکنم................در حدّخودم تبلیغ
ایرادی که داره اخبارو از اینجا اونجا میگیره میذاره اینجا smile034

نمایه کاربر
*شارش*

پست توسط *شارش* »

اینطور که میبینم مخالفت کردن
ولی نگران نباشید
smile072

bigbook

تماس:

پست توسط bigbook »

نخیر مدیر سایت ادم بسیار عاقل و دانایی هستند و من با ایشان چند دقیقه قبل صحبت کردم ایشان از من سوابق تحصیلی و ........... معذور کردند و من نیز ان هارا فرستادم و منتظر نظر بعدی مدیر سایت می باشم . ممنون از شما در ضمن هنوز سایت Bigbook .com در حال برنامه چینی می باشد ولی سایت Bigbook.vcp.ir در حال ازمایش می باشد که از طریق سایت فیس نما قابلیت رویت و عضویت می باشد.
هردوی انها در حدود 2 یا 4 ماه اماده و قابل عضویت اختصاصی می باشد.

نمایه کاربر
*شارش*

پست توسط *شارش* »

bigbook نوشته شده:نخیر مدیر سایت ادم بسیار عاقل و دانایی هستند و من با ایشان چند دقیقه قبل صحبت کردم ایشان از من سوابق تحصیلی و ........... معذور کردند و من نیز ان هارا فرستادم و منتظر نظر بعدی مدیر سایت می باشم . ممنون از شما در ضمن هنوز سایت Bigbook .com در حال برنامه چینی می باشد ولی سایت Bigbook.vcp.ir در حال ازمایش می باشد که از طریق سایت فیس نما قابلیت رویت و عضویت می باشد.
هردوی انها در حدود 2 یا 4 ماه اماده و قابل عضویت اختصاصی می باشد.
دقیقآ ادمین آدم فرهیخته و در عین حال جدی هستن
یه پیشنهاد:
منو یکی از مدیر ساییتون کنید حتماً مفید واقع خواهم شد smile072

bigbook

تماس:

پست توسط bigbook »

منتظر باشین تا جواب های ادمین جان را پاسخگو شویم انشاءالله که راه اندازی می شود.

ارسال پست