در خواست معرفي چند كتاب

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ابر سفید

Re: در خواست معرفي چند كتاب

پست توسط ابر سفید »

سلام
نمیدونم بعد از دو قرن smile001 که من دارم این رو مینویسم به دردتون میخوره یا نه ولی حالا کلا اینا کتابایی که من خوندم
از کتابای دکتر شریعتی کویر جزو معدود کتابایی که خود دکتر نوشته .کویر و گفت وگو های تنهایی دکتر از کتاب های ادبیشه وبه به نظر من هم واقعا عالی بودن من تا حالا چند بار کویر رو خوندم
حج هم خیلی قشنگ بود به نظر من بهترین کتابی بود که درباره حج نوشته شده بود
فاطمه فاطمه است .پدر مادر ما متهمیم.علی حقیقتی برگونه اساطیر . حسین وارث ادم. اسلام شناسی رو هم یه بار وقتی بچه بودم خوندم زیاد نفهمیدم ولش کردم این کتاب بیشتر میشه گفت جزوه های ایشون در دانشگاهه ولی سعی کن بخونیش
سلمان پاک ونیایش هم از ترجمه های ایشونه که خیلی هم قشنگه

از بهترین رمانهایی که خوندم هم مردی در تبعید ابدی از نادر ابراهیمی بود زندگی ملاصدرا
پله پله تاملاقات خدا هم از عبدالحسین زرین کوب داستان زندگی مولاناست ای بد نیست مخاطب های خودش رو داره
کیمیاگر رو هم خیلی دوست داشتم
یه کتاب تقریبا عرفانی هم هست که به هر هرکسی دادم خیلی خوشش اوممد روی خیلی ها هم تائثیر گذاشت "برای ان به سوی تومی آیم " از جی.پی.واسوانی اسم انگلیسیش هم ticket to heaven

کتاب کوروش بزرگ از شاپور شهبازی هم قدیمیه ولی خوبه
انقلاب فرانسه هم خوبه نمیدونم از کیه

ترو خدا اگه کسی اینو خوند یه چیزی بنویسه من خوشحال شم smile079 smile057

نمایه کاربر
Anita!

سپاس: 50

پست توسط Anita! »

سلام! در مورد کویر و کیمیاگر کاملا باهاتون موافقم. در کل همه ی کتابایی که نام بردین قشنگن smile015
تصویر

ابر سفید

پست توسط ابر سفید »

اهان یادم رفت جهان هولوگرافیک واقعا عالی بود زیاد علمی نیست ولی دید ادم رو عوض میکنه
حقیقت عشق هم ماله سهروردی موفق نشدم بخونم ولی خیلی تعریفش رو شنیدم اگه کسیpdfاش رو داره ترو خدا بده
مذهب علیه مذهب هم از دکتر شریعتی بد نیست

armanraha

پست توسط armanraha »

پيشنهاد ميكنيد براي مكالنيك تحليلي چه كتابي رو بخونم ، يه كتاب خوب و جامع و اينكه يه منبع بسيار معتبر با مطالب بسط داده شده
دوستانم ماريون رو از بقيه بيشر ترجيه دادن شما چه پيشنهاد ميكنيد؟(البته قبلا هم نگاهي به مكانيك كلپنر زدم)

نمایه کاربر
mamy72

سپاس: 264

پست توسط mamy72 »

smile072

armanraha

پست توسط armanraha »

armanraha نوشته شده:پيشنهاد ميكنيد براي مكالنيك تحليلي چه كتابي رو بخونم ، يه كتاب خوب و جامع و اينكه يه منبع بسيار معتبر با مطالب بسط داده شده
دوستانم ماريون رو از بقيه بيشر ترجيه دادن شما چه پيشنهاد ميكنيد؟(البته قبلا هم نگاهي به مكانيك كلپنر زدم)
كسي پيشنهادي نداره؟

نمایه کاربر
s.baran2020

سپاس: 17

پست توسط s.baran2020 »

armanraha نوشته شده:پيشنهاد ميكنيد براي مكالنيك تحليلي چه كتابي رو بخونم ، يه كتاب خوب و جامع و اينكه يه منبع بسيار معتبر با مطالب بسط داده شده
سلام
من کتاب مکانیک تحلیلی فولز رو پیشنهاد میکنم کتاب خوبیه در سطح دانشگاه برا رشته فیزیک اکثرا این کتاب تدریس میشه. smile072
پروردگارا...
به من
آرامشي ده
تا بپذيرم آنچه را كه نمي توانم تغيير دهم
دليري ده
تا تغيير دهم آنچه را كه مي توانم تغيير دهم
بينش ده
تا تفاوت اين دو را بدانم
مرا فهم ده
تا متوقع نباشم دنيا و مردم آن
مطابق ميل من رفتار كنند

(جبران خليل جبران )

آنچه کرم ابریشم پایان دنیا می پندارد، در نظر پروانه آغاز زندگی است.

نمایه کاربر
professor.freak

نام: پویان

سپاس: 19

تماس:

پست توسط professor.freak »

کتاب از بی نهایت کوچک تا بینهایت بزرگ .آلبرت اینشتین.
http://s2.picofile.com/file/7130458595/ ... _.zip.html
زندگی تنها سایه ای گذرا و بازیگری بی نوا است که ساعتی بر صحنه می خرامد و به شور و هیجان می آید و سپس دیگر آوایی به گوش نمی رسد .افسانه ای خشم آلود و پر خروش که ابلهی حکایت می کند و هیچ معنایی ندارد.(مکبث-شکسپیر)
انسان حیوان غمگینی است که فقط اعجاز به هیجان می آوردش ،یا کشتار.(هفت دیوانه -روبرتو آرلت)

نمایه کاربر
professor.freak

نام: پویان

سپاس: 19

تماس:

پست توسط professor.freak »

اینم از کتاب دنیای سوفی .کتابی که خوندنش رو به همه پیشنهاد میکنم.
http://ketabnak.com/ebfiles/Donyaye_Sophie.pdf
زندگی تنها سایه ای گذرا و بازیگری بی نوا است که ساعتی بر صحنه می خرامد و به شور و هیجان می آید و سپس دیگر آوایی به گوش نمی رسد .افسانه ای خشم آلود و پر خروش که ابلهی حکایت می کند و هیچ معنایی ندارد.(مکبث-شکسپیر)
انسان حیوان غمگینی است که فقط اعجاز به هیجان می آوردش ،یا کشتار.(هفت دیوانه -روبرتو آرلت)

sh.f

پست توسط sh.f »

سلام استیون هاوکینگ یه کتاب جدید نوشته به اسم نظریه ی همه چیز ترجمه ی ابولفضل حقیری درباره ی کیهان مطالب خوبی داره.

نمایه کاربر
aramanesh

سپاس: 1

پست توسط aramanesh »

کتابای تاریخچه زمان و طرح بزرگ کتابای خوبی برای فیزیک و نجوم هستن .
من خودم شدیدا عشق کتابم که از کتابای کوئیلو که خوندم کیمیاگر را بیشتر دوست دارم طوری که واقعا عاشقض هستم و حاضرم 100000000000000000 بار بخونمش !!!
کتاب تاریخ کامل ایران و خداوند الموت و دذیره را از بقیه کتابام بیشتر دوست دارم . البته تعدادشون هم زیاده ها :))
در پناه پروردگار
من آرینم . عاشق نجوم و فیزیک . خوشحال هم میشم که به وب من درباره فیزیک و نجوم سر بزنین .
http://tazehaieelm90.persianblog.ir/
حکایتیست این دور گردان ......

ارسال پست