کتاب حل‌ المسائل زتیلی

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
مادلین

سپاس: 72

کتاب حل‌ المسائل زتیلی

پست توسط مادلین »

از کتابهای حل‌المسائلی که برای کتاب کوانتوم زتیلی رد بازار منتشر شده (لینکهای زیر)، کتاب بهتریه:
1. ‏‫ تشریح کامل مسائل مکانیک کوانتومی نورالدین زتیلی‮‬‮‬‏‫/ مولفین قاسم جنابی‌اسكويی، فائزه جنابی‌اسکویی - 1391
2. تشریح مسایل مکانیک کوانتومی ( نورالدین زتیلی) / مولف محمد به‌تاج، عادل سپهری - چاپ دوم 1392

پ.ن: حل انگلیسی این کتاب رو نتوانستم پیدا کنم. اگر در اختیار دارید لطفا الصاق کنید. ممنون.

مادلین

Re: کدام یک ازحل‌المسائلهای کتاب زتیلی که در بازار موجوده به

پست توسط مادلین »

هیچکس حل این کتاب رو نداره که بدونم کدوم یکی بهتره؟
خودم امکان مقایسه ندارم چون اینترنتی می خوام بخرم.

abollfazle

سپاس: 1

پست توسط abollfazle »

سلام عذر می خوام یه پیشنهاد دارم براتون
اگر می خواید حل مسئله یاد بگیرید به جای خریدن حل المسائل از کتاب های problem and solution مثل کتاب Squires یا کتاب Lim استفاده کنید.

کتاب های بیشتری رو می تونید با جستجوی problem quantum در سایت bookfi.org پیدا و دانلود کنید.
این هم کتاب خوبی هست:
A Guide to Physics Problems. Part 2. Thermodynamics, Statistical Physics, and Quantum Mechanics
حجم کتاب بیشتر از اونی هست که بشود پیوست کرد
لینک مربوطه:
http://en.bookfi.org/book/1189542

مادلین

پست توسط مادلین »

مادلین نوشته شده:از کتابهای حل‌المسائلی که برای کتاب کوانتوم زتیلی رد بازار منتشر شده (لینکهای زیر)، کتاب بهتریه:
1. ‏‫ تشریح کامل مسائل مکانیک کوانتومی نورالدین زتیلی‮‬‮‬‏‫/ مولفین قاسم جنابی‌اسكويی، فائزه جنابی‌اسکویی - 1391
2. تشریح مسایل مکانیک کوانتومی ( نورالدین زتیلی) / مولف محمد به‌تاج، عادل سپهری - چاپ دوم 1392

پ.ن: حل انگلیسی این کتاب رو نتوانستم پیدا کنم. اگر در اختیار دارید لطفا الصاق کنید. ممنون.

بالا آورد تاپیک؛
اگر اطلاعات جدید دارید اضافه کنید.

ارسال پست