جهان های موازی

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
garfield

سپاس: 54

Re: جهان های موازی

پست توسط garfield »

فك كنم بحث منحرف شد و به متا فيزيك كشيده شد. اينجا تالار نجومه!

ali_masjedi

پست توسط ali_masjedi »

سلام به همه دوستان.
من تازه عضو شدم.
و بايد بگم كه خب گاهي اوقات فيزيك و نجوم و متافيزيك به نقاطي مشترك مي رسن و به نظرم اين جهان ها بايد از همه ي اين ديدها مورد بررسي قرار بگيره.
من تا ديروز فكر مي كردم 4نوع جهان كشف شده ولي امروز خوندم 7تا و خيلي تعجب كردم . من بايد تا جند روز ديگه تحقيقي كه در اين باز شروع كردم و تموم كنم و الان به مشكلي كه برخوردم انواع جهان هاست كه از بين اينا فقط كمي با جهان هاي كوانتمي كمي آشنايي دارم... اگه مي شه هر جند تا از اين جهان و رو كه باهاش آشنا هستين و برام مختصر و ساده شرح بدين... از همه ممنون

نمایه کاربر
Reiki

تماس:

پست توسط Reiki »

فیزیک و متافیزیک به ظاهر برعکس هم هستن، ولی در واقع مکملند. یعنی هیچ کدوم بدون دیگری کامل نیست. smile038
قلب خود را بگشاییدو بگذارید که عشق وارد شود، آنگاه همه ی نیکی ها به سوی شما جذب خواهند شد. زیرا عشق نیرویی است که نیکی ها را جذب می کند.
جی.پی.واسوانی

نمایه کاربر
محمد _هابل

سپاس: 1

پست توسط محمد _هابل »

سلام
جهان های موازی را می توان مانند حباب های صابون در نظر گرفت که به وسیله رشته هایی که همان سیاهچاله ها هستند به هم مرتبط است. البته هر حباب صابون یک جهان ده بعدی است. چون فضا و زمان تنها می تواند بر روی حبابها وجود داشته باشد ، چیزی به عنوان فضا و زمان مابین این حبابها وجود ندارند . هر جهان زمان خاص خودش را دارد . بی معنی است که گفته شود زمان در تمامی این حبابها با شتاب یکسان سپری می شود . با این حال ، باید تاکید کنیم که به دلیل سطح فناوری ابتدایی ما ، مسافرت بین این جهانها برایمان میسر نیست.
خداوند در اداره جهان تاس نمی اندازد . هیچ وقت!!!!!!

afi

محل اقامت: شیراز

سپاس: 54

پست توسط afi »

محمد _هابل نوشته شده:سلامبه وسیله رشته هایی که همان سیاهچاله ها هستند به هم مرتبط است
جهان های موازی را می توان مانند حباب های صابون در نظر گرفت که . البته هر حباب صابون یک جهان ده بعدی است. چون فضا و زمان تنها می تواند بر روی حبابها وجود داشته باشد ، چیزی به عنوان فضا و زمان مابین این حبابها وجود ندارند . هر جهان زمان خاص خودش را دارد . بی معنی است که گفته شود زمان در تمامی این حبابها با شتاب یکسان سپری می شود . با این حال ، باید تاکید کنیم که به دلیل سطح فناوری ابتدایی ما ، مسافرت بین این جهانها برایمان میسر نیست.

میشه منبع را هم ذکر کنی! smile024 smile042

aht_Astronomy

سپاس: 13

پست توسط aht_Astronomy »

سلام
ميشه درباره ي حبابهاي كوانتومي توضيح بديد.

باتشكرsmile072

نمایه کاربر
محمد _هابل

سپاس: 1

پست توسط محمد _هابل »

سلام
تمام مطالب ذکر شده بطور مفصل در کتاب نایاب ابرفضا نوشته میچو کاکو موجود است.
خداوند در اداره جهان تاس نمی اندازد . هیچ وقت!!!!!!

ارسال پست