من فهميدم چهار بعدي چيه ( نظريه ي من)

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
نمایه کاربر
p.kparham

محل اقامت: تهران

سپاس: 3

تماس:

من فهميدم چهار بعدي چيه ( نظريه ي من)

پست توسط p.kparham »

سلام.
به نظر من اگه بعد چهارم رو يك كره فرض كنيم كه سه بعد مكان رو در بر گرفته بعد مي توان از اون هر چه قدر خط عمود بر بعد هاي مكان وصل كرد اون موقع روي مكان تاثير گذاشته و به درونش هم نفوذ مي كنه و كل اون مكعب مكان رو احاطه مي كنه و زمان اون جسم رو اداره مي كنه( مكان زير مجموعه ي زمان است)
نظر ؟ smile042

نمایه کاربر
ویستا M

سپاس: 5

Re: من فهميدم چهار بعدي چيه ( نظريه ي من)

پست توسط ویستا M »

با سلام خدمت شما و همه ی برو بچه های هوپا و معذرت از چند وقتی که نبودم!
اولا می خوام بدونم ب چه پایه ای سه بعد مکان رو داخل زمان فرض کردید؟البته من نمی تونم نظر قطعی بدم
من میگم زمان و مکان هم ارزند و هیچکدوم زیر مجموعه ی اون یکی نیستند فقط در هم آمیختند و بدون یکی اون یکی معنا نداره!
همیشه موفق باشید... smile072 smile072
فیزیک همواره همان چیزی خواهد شد که تو از آن انتظار داری

نمایه کاربر
آیاز

سپاس: 20

تماس:

پست توسط آیاز »

به نظر من اين گونه تكرار مكررات و توليد تاپيك هايي با متن هاي تكراري به هيچ وجه كارعلمي نيست و براي كاربران مشكل درست مي كند بديهي ست مسئول تالار بايستي برخورد كند
تانري اولوب
باريش اولسا...
قاييداجاقدير

خدا مرده اما
اگر صلح باشد...
باز خواهد گشت
«آلما يولو»

PETERAXON

سپاس: 6

پست توسط PETERAXON »

p.kparham نوشته شده:سلام.
به نظر من اگه بعد چهارم رو يك كره فرض كنيم كه سه بعد مكان رو در بر گرفته بعد مي توان از اون هر چه قدر خط عمود بر بعد هاي مكان وصل كرد اون موقع روي مكان تاثير گذاشته و به درونش هم نفوذ مي كنه و كل اون مكعب مكان رو احاطه مي كنه و زمان اون جسم رو اداره مي كنه( مكان زير مجموعه ي زمان است)
نظر ؟ smile042
امروزه که چه عرض کنم از اول تا حالا هیچ حرفی رو هیچکس هیچ جا بی اثبات نمیپذیره عزیزم
اینا خیال پردازیه منم جوونیام زیاد از این کارا میکردم اما خب خوبه واسه شروع اگه ادامه بدی بد نیست
آیاز نوشته شده:به نظر من اين گونه تكرار مكررات و توليد تاپيك هايي با متن هاي تكراري به هيچ وجه كارعلمي نيست و براي كاربران مشكل درست مي كند بديهي ست مسئول تالار بايستي برخورد كند
این برخورد شما هم درست نیست . حالا مثلا چندتا کاربر فعال داره هوپا که زدن یه تایپیک واسه هرکس میسر نباشه؟!
اینجا انجمن فیزیکدانان جوان هست. توقع دارید یکی مثلا وحدت نیروها رو ثابت کنه و بعد بیاد اینجا تایپیک بزنه؟!!

نمایه کاربر
آیاز

سپاس: 20

تماس:

پست توسط آیاز »

PETERAXON نوشته شده:این برخورد شما هم درست نیست . حالا مثلا چندتا کاربر فعال داره هوپا که زدن یه تایپیک واسه هرکس میسر نباشه؟!
اینجا انجمن فیزیکدانان جوان هست. توقع دارید یکی مثلا وحدت نیروها رو ثابت کنه و بعد بیاد اینجا تایپیک بزنه؟!!
دوست عزيز منظور من از تكرار مكررات اين نبود كه اين مطالب پيش پا افتاده ست يا ابتداييه چون من نظرم به اينه كه همه مسائل در هر درجه اي بايد كنكاش بشه منظور من اين بود كه ايشان همين سوال رو در 5 تاپيك متفاوت با نامهاي متفاوت و در 2 تاژيك با يك نام آورده اند اين اصلا تعريف شده نيست و مشكلات زيادي رو از لحاظ اتلاف وقت براي كاربران به وجود مي آره
تانري اولوب
باريش اولسا...
قاييداجاقدير

خدا مرده اما
اگر صلح باشد...
باز خواهد گشت
«آلما يولو»

نمایه کاربر
p.kparham

محل اقامت: تهران

سپاس: 3

تماس:

پست توسط p.kparham »

دقيقا من اينترنت ام بعد از اين خراب شد و من همين امروز تونستم درستش كنم.
اينترنتم دقيقا هنگ كرد.
من اسم هاي متفاوتي روي پست هاي خودم ميزارم اينترنتم هنگ كرد و همه ي پست هام رو فرستاد.

ارسال پست