چرا زمین هنوز می چرخه؟

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
M4S0uD

سپاس: 55

Re: چرا زمین هنوز می چرخه؟؟؟؟؟؟

پست توسط M4S0uD »

behasht نوشته شده:...حالا 4.5ملیارد سال یا هرچی...چرا زمین هنوز با سرعتی تقریبا ثابت در حال چرخش به دور خود هست...
در مقیاسی که شما گفتی ثابت نیست. داره کم میشه. حالا که چی؟ درضمن از علم باید به خدا برسی از خدا به علم رسیدن مختص معصومین بوده نه شما smile001
تصویر

نمایه کاربر
behasht

سپاس: 86

تماس:

پست توسط behasht »

بسم الله الرحمن الرحیم
M4S0uD نوشته شده:
behasht نوشته شده:...حالا 4.5ملیارد سال یا هرچی...چرا زمین هنوز با سرعتی تقریبا ثابت در حال چرخش به دور خود هست...
در مقیاسی که شما گفتی ثابت نیست. داره کم میشه. حالا که چی؟ درضمن از علم باید به خدا برسی از خدا به علم رسیدن مختص معصومین بوده نه شما smile001
شما همه نوشته های منو نوخوندین که برادر من من قبلا هم گفتم من از خدا به علم و از علم به خدا رسیدم اما اینو هم بگم اگر شما کلا علم را منشا بدونی به نظر من اشتباهه چون علم خیلی نقض ها داره که باید یه جوری بشه پرش کرد
مى‏خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش كنند و حال آنكه خدا گر چه كافران را ناخوش افتد نور خود را كامل خواهد گردانيد
و كسانى كه آيات ما را تكذيب كردند به تدريج از جايى كه نمى‏دانند گريبانشان را خواهيم گرفت

خداوند آسمانها و زمين را به حق آفريد قطعا در اين [آفرينش] براى مؤمنان عبرتى است

آيا در [معانى] قرآن نمى‏انديشند اگر از جانب غير خدا بود قطعا در آن اختلاف بسيارى مى‏يافتند (قرآن کریم

کمترین حق خداوند بر انسان این است که در گناهان از نعمات خداوند استفاده نکنیم امام علی(ع)

نمایه کاربر
M4S0uD

سپاس: 55

پست توسط M4S0uD »

behasht نوشته شده:بسم الله الرحمن الرحیم
M4S0uD نوشته شده:
شما همه نوشته های منو نوخوندین که برادر من من قبلا هم گفتم من از خدا به علم و از علم به خدا رسیدم اما اینو هم بگم اگر شما کلا علم را منشا بدونی به نظر من اشتباهه چون علم خیلی نقض ها داره که باید یه جوری بشه پرش کرد
چرا پست من حذف شد smile097 این چه وضعیه smile097
1- گفتم جواب سوال شما در همین تاپیک داده شده
2- همه نوشته های شما رو نخواندم و هرگز نخواهم خواند
3- برادرتون رو اشتباه گرفتید
4- اگر از خداوند به علم رسیده اید دیگر نباید سوالی داشته باشید
5- اگر از علم به خدا رسیده اید اینجا چکار می کنید
6- نظر و عقیده شخصی بنده به شما ربطی ندارد
تصویر

نمایه کاربر
behasht

تماس:

پست توسط behasht »

بسم الله الرحمن الرحیم
M4S0uD نوشته شده:
behasht نوشته شده:بسم الله الرحمن الرحیم
M4S0uD نوشته شده:
چرا پست من حذف شد smile097 این چه وضعیه smile097
1- گفتم جواب سوال شما در همین تاپیک داده شده
2- همه نوشته های شما رو نخواندم و هرگز نخواهم خواند
3- برادرتون رو اشتباه گرفتید
4- اگر از خداوند به علم رسیده اید دیگر نباید سوالی داشته باشید
5- اگر از علم به خدا رسیده اید اینجا چکار می کنید
6- نظر و عقیده شخصی بنده به شما ربطی ندارد

انگار آتیشتون خیلی تنده .در هر صورت من توهینی به شما نکردم و این کارو درست هم نمی دونم اما شما اگه دوست داری انکارو انجام بده و یا دلت از جایی گرفته بیا و رو سر من خالی کن من شما رو برادر خطاب کردم اما شما با چنین لحنی مخافت تونو بیان کردین

1-و 4- من معمولا سوالاتی که می کنم رو جوابشونو می دونم اما سعی می کنم خود خواهننده بهش برسه یکی از روش های منه .پس منجوابو می دونم واما نمی یام بگم (مثل تازه به دوران رسیده ها دو تا مقاله نخوندم که من مدتهاست دروس مختلف رو تدریس می کنم و جاهای مختلفی هم کنفرانس دادم پس سعی نکنید که روشمون ببرید زیر سوال که شما هرگز آیا می تونید تجربه شخصی بنده رو داشته باشید؟مگر سنتان چقدر است؟
و اما نه من گفتم از خداوند به علم رسیدم اما نعوذبالله معصوم نیستم و علم لدنی ندارم که نخیر من همه چی را نمی دانم اصلا من چنین ادعایی نکردم و گاهی اوقات اصلا از همین انجمن هم ممکنه نکاتی رو یادبگیرم که گرفتم که با این همه سال تجربه تا حالا نمی دونستم
6-باشه عقیده شما برای شما اما در یک صحبت دو طرفه زمانی که شما نظری رو از عقیده و نظر خودتون درست می دونید اینجاست که نظر شما هم وارد کار می شود و نمی توانید این امر را انکار کنید
5منطورتون رو متوجه نمی شم

در هر صورت از شما عذر خواسته و بنده حقیر قصد جسارت به شما نداشته ام و با اینکه شما ایز این امر امتنا می کنید اما من هنوز شما را مثل یک برادر می دانم و برایتان احترام قائلم
مى‏خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش كنند و حال آنكه خدا گر چه كافران را ناخوش افتد نور خود را كامل خواهد گردانيد
و كسانى كه آيات ما را تكذيب كردند به تدريج از جايى كه نمى‏دانند گريبانشان را خواهيم گرفت

آيا در [معانى] قرآن نمى‏انديشند اگر از جانب غير خدا بود قطعا در آن اختلاف بسيارى مى‏يافتند (قرآن کریم

کمترین حق خداوند بر انسان این است که در گناهان از نعمات خداوند استفاده نکنیم امام علی(ع)

user8604

سپاس: 877

Re: چرا زمین هنوز می چرخه؟

پست توسط user8604 »

behasht نوشته شده:من گفتم از خداوند به علم
همونه پس اینقدر بی سوادی!

eehadi

محل اقامت: مشهد

سپاس: 1

پست توسط eehadi »

سلام به همه دوستان. من تازه عضو این انجمن شدم و این دومین تاپیکه که میخونم و این هم اولین پستمه. راستش از همین حالا ناامید شدم، برخورد اعضا با هم اصلاً دوستانه و با احترام نیست. ندانستن عیب نیست، نپرسیدن عیبه، پس لطفاً کمی اطلاعات دوستانتون رو زیر سوال نبرین و کمک کنید که اونها هم پیشرفت کنن. من خودم تخصصم فیزیک نیست و فقط از روی علاقه اینجام و احتمال پرسیدن سوالهای ساده (مسخره/ احمقانه) هم از طرف من هست، اگه چند تا جواب این طوری بشنوم دیگه هیچ وقت نمیام. البته مطمئنم این چند تا پست هم اتفاقی بوده چون هر چه علم بالاتر بره تواضع بیشتر میشه (کاملاً به این امر اعتقاد دارم و مواردی هم دیدم)، به هر حال انتظار بیشتری از طبقه تحصیل کرده و با فرهنگ جامعه هست. از این که این طوری شروع کردم معذرت میخوام و امیدوارم با کمک دوستان در یک محیط دوستانه و علمی اطلاعات همدیگه رو به اشتراک بذاریم.
اما در رابطه با موضوع تاپیک، دوستان اگه لطف کنن بیشتر توضیح بدن و منبع بدن برای گفته هاشون.

نمایه کاربر
behasht

تماس:

پست توسط behasht »

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم برادر گرامی
بنده هم متاسفم که در شروع و ورود به این انجمن با چنین صحنه ایی برخورد کرده اید بنده به نوبه خود پوزش می طلبم واما تایپیک بحث این تایپیک در باره چرخش زمین هست که دامنه این بحث بر می گرده به تایپیکی شبیه همین چرخش عکس زمن بوده .موضوع خیلی مفصل هست اما اگه بخوایین انشا الله این تایپیکو مطالعه کنید تا یه حدی موضع مورد بحث دست تون می یاد

نمایه کاربر
Unline

سپاس: 48

پست توسط Unline »

ضمن تشکر از همه ی دوستان

به خصوص دوست عزیزم edwardfurlong با پاسخ های احمقانه اش

دوست عزیز از شما دعوت می کنم سری به لینک های زیر بزنید

شاید پاسختون رو پیدا کردید

http://wiki.answers.com/Q/Why_doesn't_t ... p_spinning

http://wiki.answers.com/Q/When_will_the ... p_spinning

http://www.universetoday.com/66570/what ... -spinning/

http://answers.yahoo.com/question/index ... 444AAmnQsp

موفق باشید
تصویر

In The Name Of Difference

My Name Is Method

user8604

پست توسط user8604 »

Unline نوشته شده:ضمن تشکر از همه ی دوستان

به خصوص دوست عزیزم edwardfurlong با پاسخ های احمقانه اش

دوست عزیز از شما دعوت می کنم سری به لینک های زیر بزنید

شاید پاسختون رو پیدا کردید

http://wiki.answers.com/Q/Why_doesn't_t ... p_spinning

http://wiki.answers.com/Q/When_will_the ... p_spinning

http://www.universetoday.com/66570/what ... -spinning/

http://answers.yahoo.com/question/index ... 444AAmnQsp

موفق باشید
ای کافر!
جواب همونی بود که من گفتم. اگر فکر میکنی احمقانه است یعنی کور دلی بیچاره!

نمایه کاربر
saeedfa

محل اقامت: Tehran

سپاس: 66

تماس:

پست توسط saeedfa »

اینکه 4 نفر دور هم بشینن و بحث علمی بکنن. اولین و بنیادی ترین فعالیت تو کار گروهی هست. منم تازه اومدم اینجا ولی بعضی از نوشته ها واقعا حال به هم زنه. عزیز من ممکنه من یه حرفی بزنم و مثلا قانون دوم نیوتن یا یه چیز خیلی تابلو ترو نادیده گرفته باشم و اشتباه خیلی بدی کرده باشم. اگر کسی با یه لحن مسخره یا طعنه جواب حقیر کننده ای بده عکس العمل طبیعی اونی که اشتباه کرده این نیست که بگه آره راست می گی اشتباه کردم اونم بر می داره یه چیز می ذاره روش به تو می گه. بعضی ها 4 تا کتاب خوندن فکر کردن دیگه نابغه شدن. وقتی بابا مامانشون تو خونه هی می گن پسرم نابغست. یا خونده جایی که نوابغ بد اخلاق بودن و بد حرف می زدن داره سعی می کنه ادای اونا رو در بیاره
سایت سایت خیلی خوبیه و خیلی خیلی خیلی چیز داره واسه یاد گرفتن. با کل کل و من بهترم تو بدی تو سواد نداری من خفنم فلانم کسی چیزی یاد نمی گیره. اگر هدف یاد گرفتن و بحث علمیه میشه این صحبت ها رو دوستانه تر رد و بدل کرد و وقت کل انجمن ها رو با کل کلای کسل کننده و مسخره نگرفت. smile097
ولی اگر کسایی دنبال یه جا می گردن که خودشونو اثبات کنن یا هر چیز دیگه واقعا می تونم اینو تضمینو بدم که هیچ وقت به جایی نمی رسن.
من منظورم کسایی که تو این تاپی هستند نیست و حرفم راجع به کل تاپیک هاست . اینو در تایید حرفای دوستمون که اونم تازه اومده زدم. امیدوارم به کسی بر نخوره

user8604

پست توسط user8604 »

saeedfa نوشته شده:اینکه 4 نفر دور هم بشینن و بحث علمی بکنن. اولین و بنیادی ترین فعالیت تو کار گروهی هست. منم تازه اومدم اینجا ولی بعضی از نوشته ها واقعا حال به هم زنه. عزیز من ممکنه من یه حرفی بزنم و مثلا قانون دوم نیوتن یا یه چیز خیلی تابلو ترو نادیده گرفته باشم و اشتباه خیلی بدی کرده باشم. اگر کسی با یه لحن مسخره یا طعنه جواب حقیر کننده ای بده عکس العمل طبیعی اونی که اشتباه کرده این نیست که بگه آره راست می گی اشتباه کردم اونم بر می داره یه چیز می ذاره روش به تو می گه. بعضی ها 4 تا کتاب خوندن فکر کردن دیگه نابغه شدن. وقتی بابا مامانشون تو خونه هی می گن پسرم نابغست. یا خونده جایی که نوابغ بد اخلاق بودن و بد حرف می زدن داره سعی می کنه ادای اونا رو در بیاره
سایت سایت خیلی خوبیه و خیلی خیلی خیلی چیز داره واسه یاد گرفتن. با کل کل و من بهترم تو بدی تو سواد نداری من خفنم فلانم کسی چیزی یاد نمی گیره. اگر هدف یاد گرفتن و بحث علمیه میشه این صحبت ها رو دوستانه تر رد و بدل کرد و وقت کل انجمن ها رو با کل کلای کسل کننده و مسخره نگرفت. smile097
ولی اگر کسایی دنبال یه جا می گردن که خودشونو اثبات کنن یا هر چیز دیگه واقعا می تونم اینو تضمینو بدم که هیچ وقت به جایی نمی رسن.
من منظورم کسایی که تو این تاپی هستند نیست و حرفم راجع به کل تاپیک هاست . اینو در تایید حرفای دوستمون که اونم تازه اومده زدم. امیدوارم به کسی بر نخوره
چون تازه واردی خیلی چیزای رو نمیدونی.
این بهشت رو چه به بحث علمی؟! این از خدا به علم رسیده! هر جا دیدی سوالی میپرسه قطعا میخواد از اون سوال دوباره به خدا برسه!
در نتیجه ما همون اول علت پدیده ها رو بهش میگیم خدا ,تا دیگه وقت بقیه رو نگیره.

نمایه کاربر
ashkanOo

نام: اشکان

محل اقامت: تهران

سپاس: 414

تماس:

پست توسط ashkanOo »

saeedfa نوشته شده:اینکه 4 نفر دور هم بشینن و بحث علمی بکنن. اولین و بنیادی ترین فعالیت تو کار گروهی هست. منم تازه اومدم اینجا ولی بعضی از نوشته ها واقعا حال به هم زنه. عزیز من ممکنه من یه حرفی بزنم و مثلا قانون دوم نیوتن یا یه چیز خیلی تابلو ترو نادیده گرفته باشم و اشتباه خیلی بدی کرده باشم. اگر کسی با یه لحن مسخره یا طعنه جواب حقیر کننده ای بده عکس العمل طبیعی اونی که اشتباه کرده این نیست که بگه آره راست می گی اشتباه کردم اونم بر می داره یه چیز می ذاره روش به تو می گه. بعضی ها 4 تا کتاب خوندن فکر کردن دیگه نابغه شدن. وقتی بابا مامانشون تو خونه هی می گن پسرم نابغست. یا خونده جایی که نوابغ بد اخلاق بودن و بد حرف می زدن داره سعی می کنه ادای اونا رو در بیاره
smile072 smile072

کاملا حق با شماست.........

edwardfurlong نوشته شده:چون تازه واردی خیلی چیزای رو نمیدونی.
این بهشت رو چه به بحث علمی؟! این از خدا به علم رسیده! هر جا دیدی سوالی میپرسه قطعا میخواد از اون سوال دوباره به خدا برسه!
در نتیجه ما همون اول علت پدیده ها رو بهش میگیم خدا ,تا دیگه وقت بقیه رو نگیره.
smile058 smile058

راس میگی......

اما خب آقا سعید هم کاملا حق داره

ی کم کوتا بیاین تو بحثا smile072 smile072 smile072 smile072
smile038
B.Sc physics at amirkabir university of tehran

user8604

پست توسط user8604 »

ashkanisbest نوشته شده:راس میگی......

اما خب آقا سعید هم کاملا حق داره

ی کم کوتا بیاین تو بحثا smile072 smile072 smile072 smile072
من که اون اول با عزیزم جوابتو دادم. وقتی مجبور باشم توضیح واضحات رو 3 بار تکرار کنم نمیشه بدون تمسخر نباشه!
از شما بچه راهنماییها که کلمه و ترکیبات تازه یاد میگیرن و قصد دارن بیان نظریه های فیزیکی رو نقض کنن کم نداشتیم اینجا!

نمایه کاربر
TopNotch

سپاس: 322

پست توسط TopNotch »

نصف هوپا ادعا دارن که نابغن نصف دیگشون هم نمیدونن که ادعا دارن نابغن
(البته نابغه هم داریم)
ولی در کل یکم باید رعایت کنید

ادوارد این بچه راهنماییها اول کارشونه تو هم از اول که زاده شدی اینارو بلد نبودی کم کم یاد گرفتی با اشتباه کردن و سوال کردن!

تاپک رو هم منحرف نکنید عزیزان
تچکر
it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing.

user8604

پست توسط user8604 »

ashkanisbest نوشته شده:
edwardfurlong نوشته شده:من که اون اول با عزیزم جوابتو دادم. وقتی مجبور باشم توضیح واضحات رو 3 بار تکرار کنم نمیشه بدون تمسخر نباشه!
از شما بچه راهنماییها که کلمه و ترکیبات تازه یاد میگیرن و قصد دارن بیان نظریه های فیزیکی رو نقض کنن کم نداشتیم اینجا!
خوشملم من خیلی منطقی جواب میدم بهت حتی مثال هم زدم

بچه راهنماییها؟؟؟؟؟ smile058 smile058 smile058 smile058 smile058

من منظورم خودم نیس

تازه من کلی هم حال میکنم که اینجوری میگی smile041 smile041 smile041 smile041

اما خب بقیه ناراحت میشن
smile038 smile038
تایپیک رو منحرف نکن! تو فقط جملاتت رو دوباره و دوباره تکرار میکردی. مثالی رو هم که پیوست میکردی چیزیایی که برای بچه راهنمایی ها مثل میزنن تا درسای راهنماییشون رو بهتر یادبگیرن . بچه مورچه!

----------------------------------
korosh_vfd نوشته شده:تاپک رو هم منحرف نکنید عزیزان
عزیزم من بالاخره نتیجه ی تایپیک از 2 حالت خارج نیست:
1.قدرت خدا
2.پایستگی تکانه ی زاویه ای
حالا منحرف شد اشکال نداره. به نتایج رسیدیم.

ارسال پست