راه اندازي گروهي تحقيقاتي براي اكتشاف و شناسايي موجودات فضايي در اسمان ايران

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
Zamani

محل اقامت: تهران

تماس:

پست توسط Zamani »

rmi نوشته شده:
وحيد بي پول نوشته شده: چه كسي گفته كه ان ها ما را افريدن اين به نظر من مسخره است هر چند مي شود بر روي ان كار كرد من به خدا اعتقاد دارم اين يك موضوع علمي است نه فلسفي .
راستي اين تحقيقات در تمام دنيا انجام ميشود نه فقط در امريكا
1) (به وارونه سخن شما) احتمالآ در نگر شما موضوعات علمی را هم باید فلسفی بررسی کرد .
2) بررسی شدن موضوعی الزامآ به معنی درست بودن آن نیست .
فکر می کنم قراره ما بررسی ها را با فرض درست بودن گزارش ها و مدارک مستند چاپ شده انجام بدیم.
وگرنه برای بررسی صحت اون منابع یه گروه دیگه لازمه!
لحظه ی دیدار نزدیک است/باز من دیوانه ام مستم/باز می لرزد دلم دستم/باز گویی در جهان دیگری هستم/های نخراشی به غفلت گونه ام را تیغ/ های نپریشی صفای زلفکم را دست/ و آبرویم را نریزی دل ای نخورده مست/لحظه ی دیدار نزدیک است...

وحيد شاهرخيان

محل اقامت: مشهد

سپاس: 3

تماس:

پست توسط وحيد شاهرخيان »

سلام دوستان
ببخشيد اگه قابل ميدونيد من مي خوام پا در ميوني كنم تو خدا ديگه بحث و ادامه ندين اين مشكل خيلي از جاها مانع پيشرفت ميشه در ضمن منم قبول دارم تحقيق در مورد چيزي به معناي درست بودن اون چيز نيست ولي احتمال ميدم درست باشه راستي من ميخوام به زودي يك هاست بخرم واز شما دعوت به همكاري كنم تا در مورد موضوع مورد علاقه مون مطلب بنويسيم و البته منظورم تحقيقاتمونه خيلي خوشحالم كه اعضاي مهمان هم تمايل به همكاري دارن پيشنهاد ميكنم اول عضو بشن البته منم تازه عضو شدم و واقعا بهره بردم تا كنون سايتي به اين مفيدي نديده بودم خوب بريم سر موضوع اصلي
1-در شروع كار ما احتياج به 4 تا 5 همكار براي جمع اوري اطلاعات داريم(مي دونين كه كار اسوني نيست)
2-احتياج به يه دامنه وهاست ارزون قيمت داريم(اگه موافق باشين اينش بامن)
3ـاز همه مهمتر بايد همديگرو بشناسيم
خوب من پيشنهاد ميكنم همگي كار اصليمونو از تاريخ 7 /ماه ديگه اغاز كنيم چرا هفتم اخه من تا 6 امتحان دارم راستي اگه شما هم مشكلي دارين تاريخو هر جور شما مي گين عوض كنيم
در اخر خواهش ميكنم ديگه با هم بحث نكنيد حيف نيست خودتونو عصباني و ناراحت كنين
با تشكر

وحيد شاهرخيان

تماس:

پست توسط وحيد شاهرخيان »

تصویر

cphgazmeh

پست توسط cphgazmeh »

سلام من به اينكه شما چه اعتقادي دارين كاري ندارم (موسي به دين خود عيسي به دين خود)اما به موجودات فضايي اعتقاد دارم در صورت همكاري حاضر به همكاري هستم.

aliagha

محل اقامت: سیاره زمين

پست توسط aliagha »

سلام وحيد جان من با تاريخ شروع مشكلي ندارم اميدوارم دوستان ديگر هم مشكلي نداشته باشند وحيد جان من مي توانم از اينترنت مطالب جالبي رو جمع آوري كنم اميدوارم موفق باشيد با تشكر

وحيد شاهرخيان

تماس:

پست توسط وحيد شاهرخيان »

احسنت به جناب cphgazmeh من هم همين اعتقاد را دارم پس كار خود را از تاريخ اعلام شده شروع ميكنيم و در تاريخ اعلام شده تقسيم كار كرده و با هم اشنا مي شيم خيلي خوشحالم كه دارم پس از مدت ها به ارزوم مي رسم

نمایه کاربر
سحر666

پست توسط سحر666 »

بابا شما ديگه كي هستين مگه به همين سادگي ...
شما مي خواين اساس كارتون بر مبناي اين قرار بدين كه فقط به دنبال اطلاعات باشيد و از خبر گذاريها مطلب جمع كنيد....... شما تجربه نداريد ..........خيلي ها مي خوان كه سر شما رو بند كنند.

كشورهاي پيشرفته گاه گاه مي خوان با وسط آوردن اين موضوع سرما جهان سومي ها رو بند كنند .

هزاران سوال پيرامون اين موضوع هست كه بهش جواب داده نشده اينقدر خوشبين نباشيد بهتره مثل من بي تفاوت باشيد. ووقتي با چشم خودتون ديديدبعد...........
چرا فقط اون نقش و نگارها توي اروپا وغرب اتفاق مي افته اينم يكي از اون سوال ها.
تقدیم به همه ی دوستداران فلسفه
معرفی کتاب :
پرسیدن مهم تر از پاسخ دادن است.
دنیل کلاک
ریموند مارتین
ترجمه حمیده بحرینی
ویراسته ی هومن پناهنده
چاپ دوم 88
قیمت 2800
متاسفانه تیتراژ 2000 نسخست

معين

سپاس: 4

تماس:

پست توسط معين »

خوش باشيد
.

aliagha

محل اقامت: سیاره زمين

پست توسط aliagha »

سحر جان درسته كه ما تجربه اين كار را نداريم ولي تا حدي در اين مورد اطلاعات داريم با شروع كردن به كار تجربه اين كار رو كم كم بدست خواهيم آورد
اين حرف شما اشتباه است كه كشورهاي پيشرفته ما را سر اين موضوع بند كنند چون كشورهاي پيشرفته (در راس آن آمريكا) سالهاست كه اين كار را شروع كرده اند
سحر با بي تفاوتي به جايي نخواهيم رسيد ما در همه مسايل بي تفاوت بوده ايم كه الان اينقدر از كشورهاي دنيا عقب افتاده ايم گزارشات يوفو در سراسر جهان اتفاق مي افتد ولي اگر دقت كرده باشيد كشورهاي پيشرفته در اين رابطه تحقيق مي كنند ولي ما جهان سومي ها يا از كنار آن بي تفاوت رد مي شويم يا آنرا مسخره مي كنيم
بهتره هر كاري را با ديد مثبت انجام دهيم و علاقه و پشتكار نشان دهيم خواهيد ديد كه در آينده پيشرفت قابل توجهي خواهيم كرد با تشكر

نمایه کاربر
tom357

پست توسط tom357 »

سحر666 نوشته شده:بابا شما ديگه كي هستين مگه به همين سادگي ...
شما مي خواين اساس كارتون بر مبناي اين قرار بدين كه فقط به دنبال اطلاعات باشيد و از خبر گذاريها مطلب جمع كنيد....... شما تجربه نداريد ..........خيلي ها مي خوان كه سر شما رو بند كنند.

كشورهاي پيشرفته گاه گاه مي خوان با وسط آوردن اين موضوع سرما جهان سومي ها رو بند كنند .

هزاران سوال پيرامون اين موضوع هست كه بهش جواب داده نشده اينقدر خوشبين نباشيد بهتره مثل من بي تفاوت باشيد. ووقتي با چشم خودتون ديديدبعد...........
چرا فقط اون نقش و نگارها توي اروپا وغرب اتفاق مي افته اينم يكي از اون سوال ها.
اشتباه نکنید! در میان هزاران سایت دولتی و خبری که برای گیره کردن افراد مشتاق شایعه پراکنی میکنند اشخاص مستقلی نیز هستند که بدون وابستگی گزارشات مستند تهیه کرده و
در اینترنت منتشر مینمایند البته از افشاگری ها نیز نباید غافل شد!
یک از نمونه هایش نیز پیتر برن است.

اما در رابطه خوشبینی این صرفا احساس شماست از کسانی که در این تاپیک شرکت کرده اند
مشخصا تعدادی وجود دارند که کتابهای ایزاک آسمیوف را مطالعه کرده و در این زمینه دغدغه دارند هم کار مفرحیست و هم علمی و از دست روی دست گذاشتن هم بهتر است چونکه شمابه ذهن و افکار کنجکاو و پویایتان پاسخ میدهید و این یعنی افزایش اطلاعات و دانسته های
شما در رابطه با موضوعی که در آن شک و تردید دارید!

مرسی - تام

نمایه کاربر
tom357

پست توسط tom357 »

همانطور که قبلا هم گفتم علاقمندم در این زمینه با دوستان دیگر همکاری نمایم اما در این تاپیک کاری
به دین هیچکس ندارم و در رابطه با دین و پیرو پیغمبر نیز با کسی بحث نخواهم کرد فقط موضوع تاپیک.

فرض من در آغاز همکاری تنها شک به این پدیده ها و اثبات آنها میباشد بنابراین فرض را بر درستی گزارشات معتبر و درجه میگذاریم.

البته فعلا یک مقدار گرفتارم ولی در آینده در این زمینه منابع مختلف را جستجو کرده و مطالب را پست خواهم کرد.

در ضمن موضوعات دیگری نیز هستند که جالب توجه اند و مطالعه ی آنها خالی از لطف نیست.

مرسی - تام
اگر روزی دشمن پیدا کردی, بدان در رسیدن به هدفت موفق بودی !

اگر روزی تهدیدت کردند, بدان در برابرت ناتوانند!

اگر روزی خیانت دیدی, بدان قیمتت بالاست!

اگر روزی ترکت کردند , بدان با تو بودن لیاقت می خواهد

user8604

سپاس: 877

پست توسط user8604 »

کشور ها ی پیشرفته دارن توی منظومه ها و کهکشانهای دیگه دنبال حیات میگردند.اون وقت شما میخواید توی آسمون ایران دنبال اون موجودات بگردید.
فکر نمیکنین کسایی که این شایعات رو پراکنده میکنند میخوان وقت با ارزش ما رو بگیرند.

HAMED_ED

پست توسط HAMED_ED »

سلام<حيف اين همه وقت نيست؟!در ضمن اگه گروهتونم شكل گرفت و .. آخرش چي؟در ضمن نكنه مي خواين 24 ساعت رو پشتبوم خونتون آسمون به اين بزرگي رو رصد كنين؟(وحيد جان البته كارتونو نميخام نفي كنم ولي بعد اينكه يه كم گرفتاريتون زياد شد همه چي يادتون ميره.)

نمایه کاربر
tom357

پست توسط tom357 »

edwardfurlong نوشته شده:کشور ها ی پیشرفته دارن توی منظومه ها و کهکشانهای دیگه دنبال حیات میگردند.اون وقت شما میخواید توی آسمون ایران دنبال اون موجودات بگردید.
فکر نمیکنین کسایی که این شایعات رو پراکنده میکنند میخوان وقت با ارزش ما رو بگیرند.
بدلیل نبود این امکانات پیشرفته برای ما نتایج علمی کشورهای پیشرفته ی جهان را هم دنبال میکنیم آنها امکانات دارند و به اندازه ی امکاناتشان جستجو میکنند و ما هم به اندازه ی توانمان
توجه کنید که در اینجا مهمترین چیز نفس جستجو و تحقیق برای یافتن حقیقت است.
اما ما نگفتیم که قصد داریم توی آسمان ایران به دنبال این اشیا ناشناخته ی پرنده بگردیم هدف تنها گردآوری گزارشات از سرتاسر جهان و بحث پیرامون آنهاست تا به نتایج مفیدی دست یابیم.
در بین این گزارشات برخی شایعه و تقلب و برخی واقعیتند مهمترین سعی ما در این تاپیک
تشخیص این دو مورد از یکدیگر است.

نمایه کاربر
tom357

پست توسط tom357 »

HAMED_ED نوشته شده:سلام<حيف اين همه وقت نيست؟!در ضمن اگه گروهتونم شكل گرفت و .. آخرش چي؟در ضمن نكنه مي خواين 24 ساعت رو پشتبوم خونتون آسمون به اين بزرگي رو رصد كنين؟(وحيد جان البته كارتونو نميخام نفي كنم ولي بعد اينكه يه كم گرفتاريتون زياد شد همه چي يادتون ميره.)

آخرش تلاش برای اثبات واقعی یا جعلی بودن یوفوها میباشد!

به عنوان یاداوری برای شما :

اول : کسی قرار نیست فقط در آسمان ایران به دنبال یوفوها بگردد هدف جمع آوری گزارشات از اقسا نقاط جهان و بحث پیرامون آنهاست.

دوم : هرکسی به اندازه ی توانش روی این تحقیقات سرمایه گذاری میکند . برخی وقت آزادتری دارند و بنابراین زمان بیشتری هم صرف این کار میکنند مهم این است که جستجو و تحقیق پیرامون این موضوع برای رسیدن به هدف اصلی انجام شود.

ارسال پست