دلیل و منشا جاذبه زمین

مدیران انجمن: parse, javad123javad

anishtain1

نام: کرم زاده

محل اقامت: اذربایجان شهر اولین ها(ماکو)

تماس:

دلیل و منشا جاذبه زمین

پست توسط anishtain1 »

ایا به نظر شما دلیل جاذبه زمین ٰخورشید و ماه نمی تواند باشد مثل یک هسته که تمام الکترون ها به دور هسته میچرخند؟
بعد تا حالا فک کردین چرا زمین و تمام کرات به دور خورشید و ماه به دور زمین وخورشید میچرخد؟
فقط من چه جوری و کجا میتونم اطلاعاتمو به اسم خودم به ثبت برسونم؟

نمایه کاربر
bigcrunch

سپاس: 48

Re: دلیل و منشا جاذبه زمین

پست توسط bigcrunch »

منظورتون این هست که نظریه جدیدی پیرامون گرانش دارید شما؟ خوب خوشحال می شیم یه توضیحات اولیه ای بدین
اجازه ندهید شخصیت شما مورد تهاجم افراد و رویدادها قرار گیرد. (ماری کوری)

anishtain1

نام: کرم زاده

محل اقامت: اذربایجان شهر اولین ها(ماکو)

تماس:

پست توسط anishtain1 »

bigcrunch نوشته شده:منظورتون این هست که نظریه جدیدی پیرامون گرانش دارید شما؟ خوب خوشحال می شیم یه توضیحات اولیه ای بدین
خب من فقط سوال کردم که اگر کسی راجع جاذبه زمین اطلاعاتی داره توضیح بده بعدشم اره میخوام یه نظریه بدم دارم روش کار میکنم زود
هنوز زوده روش قضاوت کنم

نمایه کاربر
armin57ghazal

نام: آرمین

محل اقامت: تهران

سپاس: 579

تماس:

پست توسط armin57ghazal »

anishtain1 نوشته شده:ایا به نظر شما دلیل جاذبه زمین ٰخورشید و ماه نمی تواند باشد مثل یک هسته که تمام الکترون ها به دور هسته میچرخند؟
نیروی مرکزی باعث می شود که یک جسم به دور جسم دیگری بچرخد که این نیرو در مورد
اتم نیروی الکتریکی است و در زمین گرانشی است. سوالتونو واضح تر بگید

نمایه کاربر
armin57ghazal

نام: آرمین

محل اقامت: تهران

سپاس: 579

تماس:

پست توسط armin57ghazal »

anishtain1 نوشته شده: بعد تا حالا فک کردین چرا زمین و تمام کرات به دور خورشید و ماه به دور زمین وخورشید میچرخد؟
برای ثبت ایده http://www.insf.org/Broshur-Idea.php برو

نمایه کاربر
candle

سپاس: 935

پست توسط candle »

دلیل وجود گرانش در اجرام آسمانی، همان مجموع اثر جرم تمامی هسته های اتمهای تشکیل دهنده آن جرم بر ژئودزیک شدن فضا-زمان اطراف خود می باشد. اگر شما نظریه دیگری دارید، به روشنی بیان بفرمائید.
اگر دانش را به خاطر کسب درآمد فرا می‌گیرید؛ به حق آنهایی که به خاطر خود، علم و دانش اندوخته‌اند تجاوز کرده‌اید - آندره ژید

نمایه کاربر
Parmenides

سپاس: 239

پست توسط Parmenides »

anishtain1 نوشته شده:ایا به نظر شما دلیل جاذبه زمین ٰخورشید و ماه نمی تواند باشد مثل یک هسته که تمام الکترون ها به دور هسته میچرخند؟
بعد تا حالا فک کردین چرا زمین و تمام کرات به دور خورشید و ماه به دور زمین وخورشید میچرخد؟
قبل از اینکه نظریتونو بفرستین حتما جمله بندیا و معنی و دستور زبان نوشته هاتون رو بازبینی کنین که خدایی نکرده نوبل رو از دست ندین.
No rational argument will have a rational effect on a man who does not want to adopt a rational attitude.

-Karl Popper-

نمایه کاربر
Ali.T

سپاس: 450

پست توسط Ali.T »

candle نوشته شده:دلیل وجود گرانش در اجرام آسمانی، همان مجموع اثر جرم تمامی هسته های اتمهای تشکیل دهنده آن جرم بر ژئودزیک شدن فضا-زمان اطراف خود می باشد. اگر شما نظریه دیگری دارید، به روشنی بیان بفرمائید.
ژئودزیک شدن فضا-زمان یعنی چی؟
برای ژئودزیک دو تعریف ارائه میدن ( که در حالت کلی ممکنه یکی نباشن ) :
1- مسیر کمینه بین دو نقطه .
و یا
2- مسیری که بردار مماسی اش را به طور موازی منتقل می کند ( parallel transport )
و از لحاظ فیزیکی هم به مسیری گفته میشه که ذره ای که به اون نیرو وارد نشده آن را طی می کند.

نمایه کاربر
evan

سپاس: 31

تماس:

پست توسط evan »

متاسفانه تنها راه
قضیه گرانش نظریه ریسمانها.
لطفا به صورت گروهی روی این قضیه تمرکز کنید
خودم 4سال تحقیق کردم.
تنهایی جواب نمیده
اگر مایلید به صورت گروهی نظریه جامع تالیف کنیم
بگویید.
با تشکر.
اغلب مردم به قصد فهمیدن گوش نمی دهند

آنها به قصد پاسخ دادن گوش می دهند . . .
ز روزی میترسم که تکنولوژی از تعاملات ما انسانها سبقت بگیرد

دنیا نسلی از ابلهانخواهد داشت...

نمایه کاربر
Reza newton

نام: Reza Newton !

سپاس: 29

تماس:

پست توسط Reza newton »

اگر اطلاعات از پایه تا پیشرفته میتونی از کتب نیوتن شروع کنی تا کتب و نظریات استفان هاوکینگ
هر که گردد مبتلا اندر فراق.....اوشناسد شرح درد اشتیاق
یا ابالفضل ابن علی

نمایه کاربر
Reza newton

تماس:

پست توسط Reza newton »

ایا نیروی مرکزی که نیوتن گفت دلیل اصلی چرخشها نیست؟و ماه هم همچون مثال نیوتن گلوله ی شلیک شده در فاصله ی Re+hاست که به دور زمین میچرخد ولی چون زمین به دور خورشید بچرخد آنهم بدور خورشید میچرخد.
یا ابالفضل ابن علی

Empty

نام: لسيه نچم

سپاس: 8

پست توسط Empty »

Parmenides نوشته شده:
قبل از اینکه نظریتونو بفرستین حتما جمله بندیا و معنی و دستور زبان نوشته هاتون رو بازبینی کنین که خدایی نکرده نوبل رو از دست ندین.
خيلي ببخشيد ولي ما كي مي خوايم فرهنگ مواجهه با بيان طرح و ايده رو ياد بگيريم، از شماها و اونايي كه سپاس زدن بعيده، شماها مثلا قديمي هستين با تجربه اين با شعورترين. متاسفانه اين مد شده تو جامعه ما حتي به استاد دانشگاهشم كه نظريه و فرضيه اي رو مطرح ميكني مسخره ميشي!
من تا حالا نديدم تو اين سايت كه يكي از اهدافشم هم فكري و پرورش همين ايده ها هست يكي رو درست تحويل بگيرن، يكي غلط املايي مي گيره، يكي ميگه رياضياتتو بذار، يكي بدو بيراه ميگه، يكي مسخره ميكنه و . . . فقط اي كاش دسخ خط خيلي از دانشمندان رو كه تو اينترنت هم موجوده تماشا كنيد.
اين موضوع اصلا كل دنيا يه رويه هستش، وقتي يكي طرحي يا ايده اي مطرح ميكنه، منظور از مطرح كردنش اين نيست كه تمام كارشو اينجا بذاره كه مورد سواستفاده واقع بشه! مطرح ميكنه تا ببينه ايدش از نظر منطقي و مفهومي با فيزيك موجود تطابق داره يا نه، مي خواد ببينه آيا اصلي رو زير سوال ميبره يا نه، مي خواد ببينه اصلا همچين چيزي از نظر فلسفي امكان داره يا نه و. . . هيچ آدم عاقلي كل نظريه خودشو با تمامي فرمولهاش قبل از چاپ شدن در مقالات معتبر اينجا قرار نميده و مطمئن هستم كه اين رو همگي شماها مي دونين اما چرا مسخره مي كنين نميدونم! شايد منظور شما اين باشه كه آدم عاقل اينجا چيكار ميكنه، كه در جواب اين سوال حرفي ندارم!!

نمایه کاربر
Reza newton

تماس:

پست توسط Reza newton »

Empty نوشته شده:
Parmenides نوشته شده:
خيلي ببخشيد ولي ما كي مي خوايم فرهنگ مواجهه با بيان طرح و ايده رو ياد بگيريم، از شماها و اونايي كه سپاس زدن بعيده، شماها مثلا قديمي هستين با تجربه اين با شعورترين. متاسفانه اين مد شده تو جامعه ما حتي به استاد دانشگاهشم كه نظريه و فرضيه اي رو مطرح ميكني مسخره ميشي!
من تا حالا نديدم تو اين سايت كه يكي از اهدافشم هم فكري و پرورش همين ايده ها هست يكي رو درست تحويل بگيرن، يكي غلط املايي مي گيره، يكي ميگه رياضياتتو بذار، يكي بدو بيراه ميگه، يكي مسخره ميكنه و . . . فقط اي كاش دسخ خط خيلي از دانشمندان رو كه تو اينترنت هم موجوده تماشا كنيد.
اين موضوع اصلا كل دنيا يه رويه هستش، وقتي يكي طرحي يا ايده اي مطرح ميكنه، منظور از مطرح كردنش اين نيست كه تمام كارشو اينجا بذاره كه مورد سواستفاده واقع بشه! مطرح ميكنه تا ببينه ايدش از نظر منطقي و مفهومي با فيزيك موجود تطابق داره يا نه، مي خواد ببينه آيا اصلي رو زير سوال ميبره يا نه، مي خواد ببينه اصلا همچين چيزي از نظر فلسفي امكان داره يا نه و. . . هيچ آدم عاقلي كل نظريه خودشو با تمامي فرمولهاش قبل از چاپ شدن در مقالات معتبر اينجا قرار نميده و مطمئن هستم كه اين رو همگي شماها مي دونين اما چرا مسخره مي كنين نميدونم! شايد منظور شما اين باشه كه آدم عاقل اينجا چيكار ميكنه، كه در جواب اين سوال حرفي ندارم!!
نیوتن=سخت ترین کار آنست که گویند تو نمیتوانی ولی تو بتوانی ............هر کی هر چی میگه توجه نکن کار خودرا بکن موفق باشی.یه بنده خدایی پارسال به من گفت تو معدلت 14 هم نمیشه ولی معدل دیپلمم 19.88 شد...بخواه تا بتونی به کسیم توجه نکن کارت رو بکن
یا ابالفضل ابن علی

universis

نام: mahdi afzali

محل اقامت: کرمان

پست توسط universis »

evan چطوری باهات تماس بگیرم

universis

نام: mahdi afzali

محل اقامت: کرمان