در اين مكان انرژي از هيچ پديدار مي شود

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
pradoxx

در اين مكان انرژي از هيچ پديدار مي شود

پست توسط pradoxx »

سلام
امروزه همه زمان و مكان را با نام ابعاد ميشناسند ولي من مي خواهم بگويم كه آن ها فرا تر از درك ما انرژي هستند .حال با در نظر گرفتن اين حرف بايد گفت:
١:انرژي چيست؟
٢: با اين حساب اين ها جزئ نوع انرژي است يا صورت انرژي؟
٣:مقدار قدرت اين انرژي چه مقدار است؟
٤:ايا مي توان از ان استفاده كرد يا خير؟

نمایه کاربر
mrfane

محل اقامت: تهران

سپاس: 550

تماس:

Re: در اين مكان انرژي از هيچ پديدار مي شود

پست توسط mrfane »

سلام
من خودم طرفدار میدان دادن به دیگران برای بیان نظراتشون هستم. معتقدم در نطفه خفه کردن نظریه های جوانان باعث میشه خلاقیتشون از بین بره؛ حتی اگر می دانیم نظرشان اشتباه است.
اما شما را به جان عزیزتان قسم؛ اگر چیزی می نویسید، اول خودتان بفهمید چی می نویسید. بعد از دیگران انتظار واکنش داشته باشید.
الآن شما یک نظریه جدید مطرح فرموده اید. ما باید به سؤالات جواب بدهیم؟ smile097 داریم اصلا یه همچین چیزی؟
شما بفرمایید که چرا چنین چیزی به فکرتان رسیده؟ (راهنمایی: استدلال نیاورید؛ بلکه شواهد بیاورید. مثلا بفرمایید فلان مطلبی که همه می دانیم به این نحو هم قابل توجیه است.) قرار نیست در بحث علمی با کلمه «فراتر از درک ما» از زیر همه چیز فرار کنیم.

بعدش عنوان تاپیک چه ربطی به بحث شما داره؟ smile032
آنچه دانه را شکافت، آن خدای من است.

Toongayline

نام: Toongayline

پست توسط Toongayline »

Me and my friend read this thing that has really good read.

Persios

سپاس: 24

پست توسط Persios »

در مورد عنوان تایپیک
انرژی همیشه در فضا زمان حضور داره حتی در خلا کامل مجموع انرژی های مثبت و منفی که در 6/22×10به توان -25 ثانیه در توازن هستند یعنی به وجود می آیند و از بین می روند ( فرمول عدم قطعیت هایزنبرگ ) حضور دارند و هر ذره ای در مدت زمان کمتر از آن می تواند بیش از حد خود انرژی قرض کند
مانند بوزون W حامل انرژی قوی ذرات درون اتمی که جرمش 80 برابر پروتن است که خود از آن بیرون می آید!!!

mirkoohi

نام: Javad gholinasab mirkoohi

سپاس: 4

پست توسط mirkoohi »

سعی کنید اگر نظری دارید با ریاضی قابل اثبات باشه چون جهان از دل ریاضیات بیرون آمده و هیچ چیزی خارج از قوانین ریاضی وجود نداره من خودم همیشه نظریاتم را با ریاضی اثبات میکنم مثلا شکست تقارن و ذرات مجازی را کشف کردم و بزودی در مقاله ای در همین سایت قرار میدم و دلیل اثبات حرفم اینه که با -1/12 جور در میاد .

ارسال پست