نظریه ی غلظت

Re: نظریه ی غلظت

نوشتهاز سوی مهدی137612 در دوشنبه 23 مرداد 1396 - 13:39

به نام خدا
متاسفانه دیگه الان همه یاد گرفتن که گیر بدن به سیستم آکادمیک و به درد نخوردن مقالاتشون رو به سیستم اکادمیک ربط میدن و برای این که اثبات کنن که دادن راست میگن مقالات خودشون رو به مجلاتی بی ارزش که هر چرت و پرتی رو چاپ می کنن میدن.اگر واقعا چیزی که نوشته شده درست باشه باید در معتبرترین مجلات دنیا یا حداقل کشور چاپ بشه.
در حالی که یه جستار دیگه هست که همه ی ایرادات مقاله شما رو دراورده و اشتباه بودنش رو اثبات کرده.

سپـاس : 1

ارسـال : 43

نام: مهدی عسکری
نام نویسی: 94/11/9

ذکر نشده

نوشتهاز سوی M_J1364@yahoo.com در دوشنبه 23 مرداد 1396 - 21:51

مهدی137612 نوشته است:به نام خدا
متاسفانه دیگه الان همه یاد گرفتن که گیر بدن به سیستم آکادمیک و به درد نخوردن مقالاتشون رو به سیستم اکادمیک ربط میدن و برای این که اثبات کنن که دادن راست میگن مقالات خودشون رو به مجلاتی بی ارزش که هر چرت و پرتی رو چاپ می کنن میدن.اگر واقعا چیزی که نوشته شده درست باشه باید در معتبرترین مجلات دنیا یا حداقل کشور چاپ بشه.
در حالی که یه جستار دیگه هست که همه ی ایرادات مقاله شما رو دراورده و اشتباه بودنش رو اثبات کرده.

حالا شما که ثابت کردی آزمایش ذهنی انیشتین اشتباه بوده، ادعای خودتو مقاله کن بده به اون ژورنالای مشهوره داخلی و خارجی چاپش کنن تا ما هم از شما یاد بگیریم! smile012
در فکر رو و کم گو، چون عقل عجول ای جان........... هرگز... مَبَرد... پی بر.. اسرار.. شکیبایی
اندرزِ جوانشیری.. خوش.. بشنو و محرم شو........... باشد که ببینی خود، آن چهره ی حورایی
نماد کاربر

سپـاس : 390

ارسـال : 1055

نام: محمد جوانشیری
شهر: تهران
نام نویسی: 90/9/24

ذکر نشده

نوشتهاز سوی مهدی137612 در دوشنبه 23 مرداد 1396 - 22:18

به نام خدا
من فقط اثبات کردم که آزمایشات ذهنی اشتباه بوده نه نتایجی که انیشتن از انها به دست اورده و معلومه که با اینکه درسته ولی چاپش نمی کنند.بعدش من ادعای مقاله نکردم که بخوام چاپش کنم.بعدش چیزی که من اثبات کردم اصلا شاید مهم نباشه.

سپـاس : 1

ارسـال : 43

نام: مهدی عسکری
نام نویسی: 94/11/9

ذکر نشده

قبلی

بازگشت به نظریات ایرانی

چه کسی هم اکنون اینجاست ؟

کاربرانی که در این تالار هستند: بدون کاربران عضو شده و 1 مهمان