فیزیک مطلق

مدیران انجمن: parse, javad123javad

فیزیک مطلق

نام: mohsen lutephy

سپاس: 17

Re: فیزیک مطلق

پست توسط فیزیک مطلق »

شاید اینگونه که شما میگید باشه اما من فکر میکنم اشتباه میکنید چون یک بار در مقاله g رو تعریف میکنند و همش زیر هر فرمول که توش g باشه نمیکن این g شدت نیروی گرانش است که البته شما اون رو شتاب میگید که اینطور نیست.
به هر حال من دیگه خداحافظی میکنم و کسی حرفی از من اینجا دیگر به هیچ عنوان نخواهد شنید.
احساس میکنم خلا زیادی میان ما وجود دارد که باعث تنش میشود.
من مجبور میشوم با اشخاصی که غیر ممکن است بخواهم حتی صدای من را بشنوند هم کلام شوم و دوست دارم با بعضی از شما هم صحبت باشم اما اشخاصی واقعا دیوانه و مجنون میایند و نمی گذارند و الا من از خدمت به دانش اموزان ایرانی بدم نماید.
شخصی مثلا میاید و مرا به باد ایراد میگیرد که من در تخصص فلان هستم و هنگامی که از او از تخصص او سوال میپرسم شروع میکند به فحش دادن!
ایا سزاست من اینجا باشم و با این تهی مغزان هم صحبت شوم؟
دیگر پاسخی به هیچ تاپیک نخواهم داد.
همین اندازه اطلاع رسانی کافی بود و هر که می خواهد به پروفایل من در mohsen lutephy academia.edu رجوع کند.
از اول هم قصد من همین مقدار بود و من از روی حکمت پای بر این دام نهادم.

نمایه کاربر
New Astronomer

محل اقامت: اصفهان

سپاس: 50

Re: فیزیک مطلق

پست توسط New Astronomer »

سلام و ارادت
منظور من معرفی هر پارامتر برای اولین باری است که فرمول در متن ارایه می‌شود.

بهرحال من قصد جسارت یا ناراحت کردن شما را نداشتم و به وجود افرادی مثل شما مفتخرم. همچنین از خوندن مقدمه‌ای که در مورد فیزیک مطلق در وبلاگتون نوشته بودید واقعاً لذت بردم. براتون آرزوی موفقیت دارم و حتماً در حد سوادم دوست دارم کارهای شما را دنبال کنم.
smile072

ارسال پست