انتخاب دانشگاه رشته فیزیک

مدیران انجمن: parse, javad123javad

fatemeh932

نام: fatemeh kazemi

سپاس: 2

Re: انتخاب دانشگاه رشته فیزیک

پست توسط fatemeh932 »

30min نوشته شده:سلام من امسال سال دوم بود که کنکور دادم،پارسال 12هزار شدم وسوسه شدم برم تبریز ولی موندم امسال 6802 شدم.با تحقیقایی که کردم دانشگاه الزهرا یا خوارزمی قبول میشم میخواستم بدونم کسی راجع به فیزیکشون چیزی میدونه؟بعد می ارزه که از تهران بکنم برم دانشگاه صنعتی اصفهان؟کلن هر پیشنهادی دارین بگین! smile039

دوست زیز الزهرا رو از دست نده فیزیکش عالیع

30min

پست توسط 30min »

خیلی ممنون از پاسختون!درسته فکر میکنم همه داشجو باشن و خب من هم از تجربیات دانشجو هایی که توی این دانشگاه ها درس خوندن میخواستم بدونم;)

30min

پست توسط 30min »

aseman1375 نوشته شده:
30min نوشته شده:سلام من امسال سال دوم بود که کنکور دادم،پارسال 12هزار شدم وسوسه شدم برم تبریز ولی موندم امسال 6802 شدم.با تحقیقایی که کردم دانشگاه الزهرا یا خوارزمی قبول میشم میخواستم بدونم کسی راجع به فیزیکشون چیزی میدونه؟بعد می ارزه که از تهران بکنم برم دانشگاه صنعتی اصفهان؟کلن هر پیشنهادی دارین بگین! smile039

شايد بهترين كار اين باشه كه بريد دانشگاه تهران يا شريف اونجا از استادا كه اونجا اتاق دارن بپرسين رتبه بندي دانشگاه رو و بقيه چيزا رو مثلا شايد بگن خيلي صنعتي اصفهان بهتر از الزهرا و ... است اونوقت شايد بصرفه
درضمن فكر كنم كسايي كه اينجا هستن خوشبينانه دانشجو باشن فكر نكم استادي چيزي باشه به نظرم سطح علمي رو استيد بهتر ميدونن

خیلی ممنون از پاسختون!درسته فکر میکنم همه داشجو باشن و خب من هم از تجربیات دانشجو هایی که توی این دانشگاه ها درس خوندن میخواستم بدونم;)

30min

پست توسط 30min »

fatemeh932 نوشته شده:

دوست زیز الزهرا رو از دست نده فیزیکش عالیع

جدی؟چه گرایشایی داره؟ممنون از راهنماییتون:}

نمایه کاربر
dornalar

سپاس: 50

پست توسط dornalar »

AHashemi نوشته شده:سلام
من امسال کنکور دادم و دوست دارم که رشته ی فیزیک رو انتخاب کنم. هنوز به علت آشنایی نداشتن زیاد گرایش خاصی رو انتخاب نکردم ولی تا اینجا به گرایش هسته ای بیشتر علاقه دارم و تصمیم دارم تا کارشناسی بخونم بعد اگر هنوز علاقه م پابرجا بود همین گرایش رو ادامه بدم. اگر نه هم که تفاوت چندواحدی فقط دارن با هم.
میشه یه مقایسه ای بین دانشگاه های شهرستان ها تو این رشته بفرمائید؟ در گرایش هسته ای چطور؟ چون رتبه م به دانشگاه های تهران و تبریز و اصفهان نمی رسه می خواستم بهترین گزینه ای که دارم رو انتخاب کنم. تحصیل در دانشگاهی مثل اراک که تأسیسات مربوطه هسته ای داره چقدر تأثیرگذاره؟
من زنجان زندگی می کنم. خیلی ممنون. smile124

ببین عزیز دل برادر
فیزیک تو دانشگاه با فیزیک تو هوپا فرق داره
اینجا همش تو عشق و حالی ولی فیزیک دانشگاه هزار و یک سختی داره
باید عاشق فیزیک باشی تا دووم بیاری
علوم پایه زنجانم که بتهرینه
شهر خودتم هست حالا
و من برای زندگی تو را بهانه میکنم...

my page: dornalar.blogfa.com

نمایه کاربر
kazhal21

نام: ghazal

سپاس: 5

پست توسط kazhal21 »

دقیقا!تاحالا انقدر قانع نشده بودم!!! واقعا فیزیک دانشگاه با فیزیک هوپا زمین تا اسمون فرق داره

نمایه کاربر
mamooli

سپاس: 28

پست توسط mamooli »

دانش‌گاه الزهرا عالی ه برای فیزیک. دکتر خرمی، دکتر آقا محمدی، و دکتر شریعتی اون جا هستند. اگه به ریاضی هم علاقه داری، این‌ها برای فیزیک-ریاضی عالی اند. تجربه‌ی عالی ه کنار این‌ها درس فیزیک رو خوندن.
انسانی معمولی.
ایده بزن ببر! [url]anidea.ir[/url]

ارسال پست