نظریه جهان مبدا

مدیران انجمن: parse, javad123javad

mrpejmank

Re: نظریه جهان مبدا

پست توسط mrpejmank »

quantom12عزیز این مقاله رو من خودم نوشتم البته خیلی طبیعیه که شما می تونید ایراداتی به اون داشته باشید اما نمی تونید بگید که من اینوننوشتم.اما در مورد ایراد شما اصولا به علت حرکت شتابدار جهان برعکس دانشمندان چیزی به نام انرژی تاریک را تعریف کردند که دارای جاذبه منفی است و باعث دور شدن شتابدار کهکشانها از همدیگر می شود اما تاکنون نه نشانه ای نه مکانی ونه تعریف مشخصی از ماهیت واقعی ان پیدا نکردند اما اینکه گرانش حهانی محاط برما باعث این حرکت می شود بسیار جواب ساده تر ومنطقی تری است والبته نظر من هم نیست بلکه چند فیزیکدان شناخته شده از جمله دکتر ارکانی آنرا مطرح کرده اند اگر اشتباه نکنم اسمش نظریه جهانهای تو در تو است.من ازاین نظریه ونظریه mکمک گرفته ام .وجهان مبدا را تعریف کرده ام که بسیاری از پدیده ها را توضیح می دهد از جمله علت وجود نیروهای چهار گانه واصل کاهش انرژی ضمنا اگه دوست داشتی مقاله جدید تری هم در سایتم هست که علت وجود اصل عدم قطعیت را با استفاده از جهان مبدا توضیح می دهداگه فکر می کنید که این یکی رو من ننوشتم لطفا دومی رو بخونید هنوز کسی جایی دیگه کپی اش نکرده ضمنا توی سایتهای دیگه بیشترشون منبع مقاله رو سایت من معرفی کردند به نظرتون غیر ممکنه که یه ایرانی یه نظریه بده؟

mrpejmank

Re: نظریه جهان مبدا

پست توسط mrpejmank »

دوستانی که درباره این مطلب نظر دادند جهان مبدا به روش جالبی می تونه علت اصل عدم قطعیت رو توضیح بده اگه خواستید می تونید توهمین صفحه به نام(توضیح اصل عدم قطعیت با جهان با استفاده از جهان مبدا) بخونید البته تو سایتم http://www.aspergers.irهم می تونید بخونید.

ارسال پست