آینده کاری فیزیک حالت جامد؟

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ramin.

Re: آینده کاری فیزیک حالت جامد؟

پست توسط ramin. »

smile124 سلام خدمت همگی

منم دانشجو فیزیک حالت جامدم ترم2

تو مخابرات و هواشناسی هم کاربرد داره ...رشته حالت جامد بهترین گرایش موجود بین گرایش ها مختلف رشته فیزیک هست میتونین تحقیق کنین از طرفی هم میگن مادر رشته برق الکترونیک محسوب میشه پس مطمئنا کار هست اما برای مهندس مکانیکشم اگه بخواد تا کارشناسی بخونه کار نیست چ برسه فیزیک.......هر چیزی تا ته بری هم کار هست هم پوووووووووووووول smile015

نمایه کاربر
*شارش*

نام: فاطمه غمكده

محل اقامت: بلبلان

سپاس: 595

پست توسط *شارش* »

من لیسانس گرفتم من کار میخوام
کجا برم ..خونه بمونم سکته میکنم
چشامو بیخود من کور نکردم حالا بشینم تو خونه ...........مسخره بازی رو کنار بذارید برا جوونا کار بدین
موندم هر چی استخدامی هست رفتم فعلا تا اومدن اقای روحانی دارن کش میدن استخدامی هارو ..........
لعنت به هرکی کار نابلده و پست شغلی داره........!

نمایه کاربر
نوآور

محل اقامت: اصفهان

سپاس: 1323

پست توسط نوآور »

girl. نوشته شده:من لیسانس گرفتم من کار میخوام
چشامو بیخود من کور نکردم حالا بشینم تو خونه ...........مسخره بازی رو کنار بذارید برا جوونا کار بدین
موندم هر چی استخدامی هست رفتم فعلا تا اومدن اقای روحانی دارن کش میدن استخدامی هارو ..........
سلام، شما اگر حتی نخواهید ادامه تحصیل بدهید، به هر حال الآن در رشته خودتون کارشناس هستید. اگر واقعا روی حوزه تحصیلیتون تسلط داشته باشین، یک گزینه دیگه هم هست که بر حسب شرائطتون می تونید روی اون هم فکر کنید. خود اشتغالی! یا
Self-Employment
ایران تبدیل شده به واحه ای دانشگاهی در میان یک برهوت صنعتی

نمایه کاربر
*شارش*

پست توسط *شارش* »

نوآور نوشته شده:
girl. نوشته شده:من لیسانس گرفتم من کار میخوام
سلام، شما اگر حتی نخواهید ادامه تحصیل بدهید، به هر حال الآن در رشته خودتون کارشناس هستید. اگر واقعا روی حوزه تحصیلیتون تسلط داشته باشین، یک گزینه دیگه هم هست که بر حسب شرائطتون می تونید روی اون هم فکر کنید. خود اشتغالی! یا
Self-Employment
علیک سلام
خود اشتغالی سرمایه میخواد ،من پولداشتم برا خودم کار میکردم چرا بیخود دنبال شغل میگشتم تا به دولت حمالی کنم smile020 البته همه چی از دستم برمیاد منظورم غیر درسی هست ،اما من درس خوندم تا برم یجایی شاغل شم ،من تجربه ی زیادی رو در آزمایشگاه فیزیک مخصوصا آزمایشگاه فیزیک پایه 2 کسب کرده ام ،دوست دارم در همین زمینه صاحب شغل شم .........
ای وای سرم داره میترکه از اینکه واقعا دارم درجا میزنم هیچ حرکت به جلویی هم ازم دیده نمیشه ...متنفرم از سکون smile072

نمایه کاربر
نوآور

پست توسط نوآور »

از نظر روحیه کاری افراد جامعه دو تیپ دارند: اول افرادی که باید حقوق بگیرند، دوم افرادی که باید حقوق بدهند. به نظرم ذهن شما ، باعث شده خود را جزو گروه اول فرض کنید. ولی به طور کلی ؛ به امید تاثیر گذاری برای افرادی در موقعیت مشابه شما عرض می کنم که فرآیند خود اشتغالی؛ کاربلدی، انگیزه، اعتماد به نفس قوی، روحیه ریسک پذیری و درگیری با مشکلات، دانش مالی، توان مدیریتی و قطعا مقداری از سرمایه لازم دارد.
کارآفرینی از طریق خویش فرمائی هرگز آسان نیست ولی امکان پذیر است. یک راه هزار کیلومتری هم از قدم اول شروع می شود. اگر شرائطی که گفتم را دارید و در گفتار و عمل به توانائی خود اعتقاد دارید، بایستی صرفا با اندیشه و پژوهش و همزمان، از طریق رصد شرائط و نیازهای به روز جامعه و شکار فرصتها، شناسائی طرحهای درآمد زا و کم رقیب، ابتدا به یک ایده خوب برای راه اندازی یک طرح کسب و کار مطمئن برسید و روی آن تمرکز کنید. سپس ارزیابی دقیقی از میزان سرمایه اولیه ثابت و در گردش مورد نیاز انجام بدهید. بعد به دنبال اخذ مجوزهای لازم بروید. اگر راه مسدود نبود، در مرحله بعد برای فرآهم آوردن سرمایه مورد نیاز اقدام فرمائید. برای برپائی یک اشتغال موفق، بایستی حداقل 40 درصد سرمایه را خودتان فرآهم کنید و باقی را وام بانکی بگیرید. برای افرادی که دانش و ایده دارند ولی سرمایه ندارند؛ راه حل ، فرآهم کردن این 40 درصد، یافتن شریک یا شرکای سرمایه گذار با جنبه ، متعهد، دلسوز و همراه است. بهترین کار، یافتن شریک خوب از میان دوستان و آشنایان است. بعد از طی مذاکرات، بایستی با مشورت یک وکیل، قرارداد محضری شراکت در سود و زیان محکم و شفافی بین خودتان ببندید که هر دو منتفع شوید.
قدم بعدی یافتن و استخدام افراد قوی، با سواد و قابل اطمینان است. و بعد ادامه کار.... smile072

نمایه کاربر
arash20

نام: Erfan kamrani

محل اقامت: karaj

پست توسط arash20 »

با یکم تلاش و دو سه تا مقاله میشه خارج از کشور موفق شد.
ولی دوستان راه های زیادی برا پول دراوردن هست چرا بجای پول دغدغه سواد رو نداریم؟!!

adroit

سپاس: 40

پست توسط adroit »

فیزیک نظری بازار کار بهتری داره یا حالت جامد؟کسی نظری بخونه چی میشه؟
حیات غفلت رنگین یک دقیقه ی حواست

سهراب

user8604

سپاس: 877

پست توسط user8604 »

adroit نوشته شده:فیزیک نظری بازار کار بهتری داره یا حالت جامد؟کسی نظری بخونه چی میشه؟
خوب معلومه جامد بازار کار بیشتری داره.
کسی که نظری بخونه درکش از دنیا بیشتر میشه!
اگه دنبال بازار کاری اصلا نباید میومدی فیزیک. smile022

mojtaba fatah

نام: mojtaba fatah

محل اقامت: ایلام

پست توسط mojtaba fatah »

نوآور نوشته شده:می تونید در «مرکز ملی پژوهشهای پیشرفته فیزیک حالت جامد » مشغول به کار بشوید.
smile058 میتونید بدلیل اشنایی با امواج مغناطیسی و... در صدا وسیما برخی نیروگاه ها و حتی مراکز ازمایشگاهی مشغول شوید
زندگی با فیزیک جریان دارد!!!

نمایه کاربر
نوآور

پست توسط نوآور »

mojtaba fatah نوشته شده: smile058 میتونید بدلیل اشنایی با امواج مغناطیسی و... در صدا وسیما برخی نیروگاه ها و حتی مراکز ازمایشگاهی مشغول شوید
نمی دونم این وسط، اون شکلکه چرا اینقدر ریسه رفته؟!

نمایه کاربر
*شارش*

پست توسط *شارش* »

مادر جان!!!!!! smile054
یکی از دوستام میگفت:یکی از آشناهامون که یه دوست خارجی داشت اومده بود ایران،سر بحث باز شده بود که دوستم چی میخونه
میگه وقتی گفتم فیزیک میخونم به احترام من، از جاش پا شد کلّی ذوق کرده بود................غافل از اینکه تو ایران هر کی فیزیک میخونه براش ارزشی قائل نسیتن smile072

reyhanhadavi

پست توسط reyhanhadavi »

سلام..من خوارزمی..فیزیک حالت جامد قبول شدم..نظرتون چیه؟..هم دانشگاه هم رشته smile072 smile007

نمایه کاربر
candle

سپاس: 935

پست توسط candle »

reyhanhadavi نوشته شده:سلام..من خوارزمی..فیزیک حالت جامد قبول شدم..نظرتون چیه؟..هم دانشگاه هم رشته smile072 smile007

رشته های علمی که خوب و بد ندارند اما دانشگاهها؛ خوب، متوسط و بد دارند.
اگر دانش را به خاطر کسب درآمد فرا می‌گیرید؛ به حق آنهایی که به خاطر خود، علم و دانش اندوخته‌اند تجاوز کرده‌اید - آندره ژید

reyhanhadavi

پست توسط reyhanhadavi »

candle نوشته شده:
reyhanhadavi نوشته شده:سلام..من خوارزمی..فیزیک حالت جامد قبول شدم..نظرتون چیه؟..هم دانشگاه هم رشته smile072 smile007

رشته های علمی که خوب و بد ندارند اما دانشگاهها؛ خوب، متوسط و بد دارند.

خب! این دانشگاهش متوسطه؟

نمایه کاربر
ashkanOo

نام: اشکان

محل اقامت: تهران

سپاس: 414

تماس:

پست توسط ashkanOo »

من امیر کبیر فیزیک قبول شدم یه ذره تجربه در اختیارم میذارین ؟؟:-*
B.Sc physics at amirkabir university of tehran

ارسال پست