فیزیک جدید به نام فیزیک کریستال

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
نمایه کاربر
پوریا MALSI

نام: پوریا

محل اقامت: tehran

سپاس: 7

تماس:

فیزیک جدید به نام فیزیک کریستال

پست توسط پوریا MALSI »

سلام میخوام درباره فیزیک جدید به نام فیزیک کریستال مطلب بذارم با من باشید .......
بعضی ها به سختی زندگی زیبا میکنن بعضی ها با سختی زندگی زیبا میکنن حال تو کدام هستی؟

نمایه کاربر
ostad eshgh

محل اقامت: اصفهان

سپاس: 82

Re: فیزیک جدید به نام فیزیک کریستال

پست توسط ostad eshgh »

smile072
منتظریم...
just keep going

نمایه کاربر
غلامعلی نوری

سپاس: 885

تماس:

پست توسط غلامعلی نوری »

پوریا MALSI نوشته شده:سلام میخوام درباره فیزیک جدید به نام فیزیک کریستال مطلب بذارم با من باشید .......
درود

پویش خوبی است

مهرمندانه با سخنی روشن و از پایه آغاز کنید

نمایه کاربر
پوریا MALSI

تماس:

پست توسط پوریا MALSI »

به نام خدا

با عرض پوزش بخاطر تاخیر اینجانب

میخوام در باره فیزیک جدیدی با شما بحث کنم فیزیکی که خیلی از مسائل رو روشن میکنه

فیزیک کریستال

این فیزیک به ما کمک میکنه که درک جدیدی از زمان و چگونگی آفرینش داشته باشیم و توصیف کننده قدرت مند (هیچ) است

این فیزیک از یک فلسفه قوی استفاده میکند که فعلا نمیتونم دربارش بگم

چرا کریستال؟ چون جسمی داریم که وجود دارد ولی اگه به آن چیزی که آنسوی آن است از درون کریستال بنگریم

کریستال انگار وجود ندارد حال ما میخواهیم به خود کریستال بنگریم کاری که تاحالا نشده

باید پاسخ بدهیم

به آنچه که نبود چرا ها باید ها و نباید ها ما آمده ایم

قدرتی فنا ناپذیر و بالاتر از هر علمی

ادغام متافیزیک و فیزیک مدرن و فلسفه و ابعاد جهان و نظریه ریسمان

قدرتمند ترین نظریه چون اثبات شده

سکوت در باره این فیزیک برای این است که در حال رشد است و زمان رونمایی از این فیزیک زمان جشن گیری ما است

همراه من باشید پست بعدی اصول و فلسفه این فیزیک رو به طور خلاصه میذارم

منتظر نظرم برای ادامه

ممنون ای فیزیک دانان جوان

دوست دار شما پوریا MALSI
شما دسترسی جهت مشاهده فایل پیوست این پست را ندارید.
بعضی ها به سختی زندگی زیبا میکنن بعضی ها با سختی زندگی زیبا میکنن حال تو کدام هستی؟

نمایه کاربر
zandi

سپاس: 3

تماس:

پست توسط zandi »

راستش واضح بگی بهتره!! من که نمیگیرم چی میگی؟!
..a step I put through my thoughts and wishes, the only possible is this, stepping forward..
گامی می نهم در راه آنچه می اندیشم و آرزویم است، تنها ممکن همین است، رفتن

نمایه کاربر
پوریا MALSI

تماس:

پست توسط پوریا MALSI »

در واقع این یک فلسفه مبتنی بر معادلات جبری فیزیک است

تا اکنون 11 بعد از جهان آشکار شده است

اما این فیزیک این ابعاد رو در هم میشکند و همه را در دو بعد بررسی میکند

چون جنس ابعاد خیلی به هم نزدیکه جنس زمان جنس مکان و جنس کیهان

و اثبات نظریه غشایی بودن جهان و این که جهان درسته از بیگ بنگ به وجود آمده ولی نحوه گسترش آن کاملا با آن چیزی که میدانیم فرق دارد

ادغام متافيزيک و فيزيک مدرن و فلسفه و ابعاد جهان و نظريه ريسمان و کوانتوم و ... که میشه فیزیک کریستال

هدف این فیزیک باز کردن دریچه هایی جدید به روی ما است کتابی را در دست نوشتن دارم که آنجا ریاضی را به گونه ای دیگر مطرح میکنم

و اثبات میکنم که بی نهایت درعین بودن وجود ندارد یعنی درسته که بی نهایت یک تصور عینی از یک ماهیت است ولی برای کاربردی شدنش تمام نیرو های جهان باعث محدود شدن آن میشود که این بر میگرده به نظریه انیشتین اتحاد جهان

نمایه کاربر
پوریا MALSI

تماس:

بزرگترین طرح فیزیک * عضو شوید *

پست توسط پوریا MALSI »

به نام خدا
با سلام به همه هوپایی های عزیز
یک پروژه بزرگ دارم برای همه فیزیک دوستان
پیکر بندی و ساخت فیزیک جدیدی به نام فیزیک کریستال
در یک کلام بخواهم درباره این فیزیک بگم
....ادغام مباحث مختلف فیزیک مثل کوانتوم و فیزیک مدرن و متافیزیک و
که حاصل آن میشود فیزیک کریستال
این فیزیک در های جدیدی را به روی ما باز خواهد کرد
مفاهیم به هم خواهد خورد و شکل جدیدی به خود خواهد گرفت
وقتی از درون به کریستال مینگری چیزی که آنسوی آن است را میبینی حال ما با هم میخواهیم به خود کریستال بنگریم

برای اعلام عضویت یک ایمیل بزنید به من و فعالیتی که میتوانید داشته باشید را بگویید
این گروهی است به نام گروه مالسی
MALSI
آینده برای ما است
<<حداقل چیزی که برای اعضای گروه مالسی دارد این کار افزایش بار علمی خودشان است >>
تمام کارها و حقوق بین اعضا محفوظ است
********** دنیا ایرانیان را باید بشناسند ***********

نمایه کاربر
electro gravity

نام: داریوش

محل اقامت: شیراز

سپاس: 166

Re: بزرگترین طرح فیزیک * عضو شوید *

پست توسط electro gravity »

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
میشه دقیقا بگید چطور فیزیک مدرن و کوانتوم و متافیزیک!! را با هم ادغام میکنید؟
We the people
Are we the people??

some kind of monster
..........................................
شادی مون قد توپ فوتبال، پرچم سرزمین مون چینی
من هنوزم یه پونزم روی صندلی معلم دینی

نمایه کاربر
پوریا MALSI

تماس:

پست توسط پوریا MALSI »

بذار یک مثالی بزنم یک مدار الکترونیکی رو در نظر بگیر در آن کلی قطعه وجود دارد کار ما در فیزیک تا هم اکنون بررسی قطعه به قطعه این مدار بوده یعنی اومدیم مثلا خازن رو بررسی کردیم اومدیم iIC رو مورد مطالعه قرار دادیم حالا ما میخواهیم مدار را کلا راه بیاندازیم و کار کل مدار رو بررسی کنیم

نمایه کاربر
electro gravity

پوریا MALSI نوشته شده:بذار یک مثالی بزنم یک مدار الکترونیکی رو در نظر بگیر در آن کلی قطعه وجود دارد کار ما در فیزیک تا هم اکنون بررسی قطعه به قطعه این مدار بوده یعنی اومدیم مثلا خازن رو بررسی کردیم اومدیم iIC رو مورد مطالعه قرار دادیم حالا ما میخواهیم مدار را کلا راه بیاندازیم و کار کل مدار رو بررسی کنیم
قبول دارم که ما در فیزیک به جزﺉیات میپردازیم اما این به این دلیله که ما هنوز کل را درک نکردیم
شما حالا چطور میخواهید به قول خودتون کار کل مدار را بررسی کنید در صورتی که کار اجزا آن را نمیدانید؟
We the people
Are we the people??

some kind of monster

نمایه کاربر
پوریا MALSI

تماس:

پست توسط پوریا MALSI »

در این کار پژوهشی بر سر چند نظریه بنیادی جدید تحقیق خواهد شد

(هر کدام از ما کار جزئی از مدار را میدانیم اگر همه با هم شویم کار کل را میفهمیم)

نظریه غشایی بودن جهان ( که فکر نکنم خبری زیاد منتشر شده باشد )

نظریه محدودیت بی نهایت ( نظریه ای که با اثباتش پیکره زمان نظم خاص تری میگیرد )

و ....

و قسمت دیگر این پروژه همراه کردن فلسفه ادیان و کتب آن ها است در علم به صورت گسترده

== همه ما میدانیم جهان از بیگ بنگ آغاز شده ولی نحوه گسترش آن به این نحو نبوده اثبات همین موضوع به کار خیلی زیادی نیاز داره که اگر

اثبات بشه نظریه جهان استاندارد و نظریه اتحاد نیرو ها را میتوان به گونه دیگر مطرح کرد

این پروژه ممکنه چندین سال به درازا بکشد ولی محصل کاری که اعضای این گروه به دست آورده یه آغاز جدید خواهد بود دوست عزیز

نمایه کاربر
electro gravity

خب اول شما یه توضیحی در مورد نظریتون بدید ببینیم دقیقا چی میگید
حرفهاتون مبهمه
مثلا:
اثبات بشه نظریه جهان استاندارد و نظریه اتحاد نیرو ها را میتوان به گونه دیگر مطرح کرد
شما اصلا میدونید که این مبحث چقدر بنیادیه؟
میدونید اگه همچین چیزی کشف شه دنیا را تغییر خواهد داد؟
دقیقا مثل کشف شدن رابطه مغناطیس و الکتریسیته که دنیا را عوض کرد(موتور ها و ....)
حالا شما چطور میخواید به همین سرعت همچین چیزی رو کشف کنید؟؟؟؟؟
We the people
Are we the people??

some kind of monster

نمایه کاربر
پوریا MALSI

تماس:

پست توسط پوریا MALSI »

دقیقا

همین طوریه که میگید

ببخشید بخاطر مبهم بودن مطالب چون مجبورم

حرف شما کاملا درسته اما این کار ممکنه چندین سال طول بکشه و من در این راه به پیروان حقیقی نیاز دارم

فعلا مبحث رو خیلی نمی تونم باز کنم و از معادلات و .... مطلبی بذارم ولی اینو مطمئنم که این کار نتیجه بخشه

کاری بنیادی میخواهیم انجام دهیم پس انتظار هم میرود که به نتایج بنیادی برسیم

مثلا در مورد موضوع محدودیت بی نهایت : این محدودیت شامل همه چیز نیمشه ولی بر همه چیز تاثیر گذاره مثلا اعداد اعداد در عین بی

نهایت بودن محدودن اما زمانی این محدودیت بر آنها غالب میشود که دارای جهش ماهیتی بشود و این جهش خود به گونه ای به وجود می

آید که باید منشا آن مشخص شود که در این صورت می تونایم ماهیت اعداد و عامل جهش ماهیتی اعداد را با هم ادغام کنیم این موضوع

در مورد مبحث جذاب زمان هم صادقه اما بخاطر خاص بودن زمان ما چندین جهش ماهیتی خواهیم داشت مثل معادلات سای شرودینگر در

مورد لایه های اتمی که با حل معادلش چندین معادله لایه ای به ما میدهد

نمایه کاربر
نوآور

محل اقامت: اصفهان

سپاس: 1323

پست توسط نوآور »

تا جائیکه در مورد اصل مبحث، یعنی کریستالها می دانم، لاجرم بررسی آنها در بسیاری از علوم و صنایع انجام می گیرد. مثلا مطالعه جدی آنها تا حدی در حوزه «ژئو فیزیک» انجام می شود. همچنین در شیمی حالت جامد و X-Ray Crystalography هم موضوع بحث هستند. این مباحث از لحاظ ریاضیات، بیشتر متکی به نظریه تقارن بنا شده اند.
همچنین بخشی از تحقیقات فضائی که در ایستگاه فضائی در جریان است، معطوف بر اشکال فوق منظمی است که کریستالها در شرایط خلا و بی وزنی تشکیل می دهند. از طرف دیگر، سرعت تشکیل کریستالها هم، در مباحث سینتیک بحث می شود.
لذا این درست است که موضوع کریستالها، ذاتا، تا حدی بین رشته ایست.
ولی به نظرم؛ به آن صورت که شما مساله را مطرح می کنید، خیلی دچار پراکنده گوئی از حوزه های مختلف و ابهام آمیز است.
به جز این؛ تا جائیکه خاطرم هست، تخصص کریستالها، در سطح دکترا و پسا دکترای شیمی معدنی، در بعضی دانشگاههای پیشروی جهان ارائه می شود. smile072
ایران تبدیل شده به واحه ای دانشگاهی در میان یک برهوت صنعتی

نمایه کاربر
پوریا MALSI

تماس:

پست توسط پوریا MALSI »

نوآور نوشته شده:تا جائیکه در مورد اصل مبحث، یعنی کریستالها می دانم، لاجرم بررسی آنها در بسیاری از علوم و صنایع انجام می گیرد. مثلا مطالعه جدی آنها تا حدی در حوزه «ژئو فیزیک» انجام می شود. همچنین در شیمی حالت جامد و X-Ray Crystalography هم موضوع بحث هستند. این مباحث از لحاظ ریاضیات، بیشتر متکی به نظریه تقارن بنا شده اند.
همچنین بخشی از تحقیقات فضائی که در ایستگاه فضائی در جریان است، معطوف بر اشکال فوق منظمی است که کریستالها در شرایط خلا و بی وزنی تشکیل می دهند. از طرف دیگر، سرعت تشکیل کریستالها هم، در مباحث سینتیک بحث می شود.
لذا این درست است که موضوع کریستالها، ذاتا، تا حدی بین رشته ایست.
ولی به نظرم؛ به آن صورت که شما مساله را مطرح می کنید، خیلی دچار پراکنده گوئی از حوزه های مختلف و ابهام آمیز است.
به جز این؛ تا جائیکه خاطرم هست، تخصص کریستالها، در سطح دکترا و پسا دکترای شیمی معدنی، در بعضی دانشگاههای پیشروی جهان ارائه می شود. smile072

با تشکر از شما دوست عزیز

اشتباه نشود ما نمیخواهیم درباره کریستال تحقیق کنیم از مفهومش استفاده میکنیم منظورم این بود که مسئله ای (یک مبحث جدید)

وجود دارد که باعث مطرح شدن و به وجود آمدن مسائل گوناگون شده مثل فیزیک کوانتوم مثل نسبیت و ... ما میخواهیم به این مسئله

اصلی که عامل به وجود آورنده این مباحثه بپردازیم و تحقیقاتی در این زمینه انجام دهیم موضوع این است

حوزه کریستال کاملا از این تحقیقات جدا است و ربطی به این موضوع ندارد

با عرض پوزش که باعث کژ فهمی شدم

ارسال پست