تصاويري از تجهيزات نظامي عجيب و غريب!

مدیران انجمن: parse, javad123javad

gergi2

نام: رامین رها

سپاس: 4

Re: تصاويري از تجهيزات نظامي عجيب و غريب!

پست توسط gergi2 »

این وسیه یک وسیله نظامی نیست بلکه یک وسیله شخصی هستش وکاربرد نظامی نداره
در ضمن هنوز تو مرحله طراحی و ساخت هستش و عملیاتی نشده اسمش هم جت پکه

F.N.R

نام: faezeh.n.r

محل اقامت: O_O

سپاس: 1

پست توسط F.N.R »

M4S0uD نوشته شده:
اماتور نوشته شده:
نوآور نوشته شده:اين هم يك سلاح ليزري دريا پايه ارتش آمريكا:
با این بزنه ناوای ایرانو شوهر دار کنه smile134
smile058 smile015 همچین میگی ناو آدم فکر می کنه چه خبره آخه چهار تا لگن پوسیده که دیگه این چیزا رو نمیخواد حالا کرار و سجیل و ابابیل هم هست ولی من نمیدونم این اسما رو از کجا میارن smile058 smile058
اسماشون جالب نیستن.وجود و تولیدشون تو ایران مایه ی پیشرفتو افتخاره.حالا تو هر چی میخوایی فکر کن
(بالاخره باید از یه جایی شروع کرد...موج منفی ندین لطفا)

نمایه کاربر
candle

سپاس: 935

پست توسط candle »

صدا خفه کن تانک !

.
شما دسترسی جهت مشاهده فایل پیوست این پست را ندارید.
اگر دانش را به خاطر کسب درآمد فرا می‌گیرید؛ به حق آنهایی که به خاطر خود، علم و دانش اندوخته‌اند تجاوز کرده‌اید - آندره ژید

نمایه کاربر
ostad eshgh

محل اقامت: اصفهان

سپاس: 82

پست توسط ostad eshgh »

candle نوشته شده:صدا خفه کن تانک !

.
جالب بود
ولی چرا باید همچین تاسیساتی برای خاموش کردن صدا توپ یه تانک روند کوتاه برد بنا بشه؟!
smile031
just keep going

نمایه کاربر
اماتور

سپاس: 2151

تماس:

پست توسط اماتور »

ostad eshgh نوشته شده:

.
جالب بود
ولی چرا باید همچین تاسیساتی برای خاموش کردن صدا توپ یه تانک روند کوتاه برد بنا بشه؟!
smile031
با توجه به مقیاسش. کاملا استاندارد و عادیه. یه کلت معمولی صدا خفه کنش تقریبا یه هوا بزرگتر از خوده کلته. ( خیلی ناچیز )
و اینکه میزان ضربه و اتشی که موقع شلیک داره خب تو ابعاده کوچیکتره.

برای این تانک دقت کنی صدا خفه کنش هم از نظر مقیاسی استاندارده هم از نظر نو تخلیه. ضربه و اتشی که این تانک موقع
شلیک ازاد میکنه خیلی عظیمه طوری که تو فاصله 30 تا 50 متری هم ازش وایستی بازم موجش ازار دهندست. پس برای ساکت
کردنش یا به حداقل رسوندن اون صدا نیاز به تجهیزات عظیمه.
انتظار نداشته باش که صدا خفه کن یه کلت رو روش سوار کنن! smile001

نمایه کاربر
ostad eshgh

محل اقامت: اصفهان

سپاس: 82

پست توسط ostad eshgh »

اماتور نوشته شده:
ostad eshgh نوشته شده:

.
جالب بود
smile031
با توجه به مقیاسش. کاملا استاندارد و عادیه. یه کلت معمولی صدا خفه کنش تقریبا یه هوا بزرگتر از خوده کلته. ( خیلی ناچیز )
و اینکه میزان ضربه و اتشی که موقع شلیک داره خب تو ابعاده کوچیکتره.

برای این تانک دقت کنی صدا خفه کنش هم از نظر مقیاسی استاندارده هم از نظر نو تخلیه. ضربه و اتشی که این تانک موقع
شلیک ازاد میکنه خیلی عظیمه طوری که تو فاصله 30 تا 50 متری هم ازش وایستی بازم موجش ازار دهندست. پس برای ساکت
کردنش یا به حداقل رسوندن اون صدا نیاز به تجهیزات عظیمه.
انتظار نداشته باش که صدا خفه کن یه کلت رو روش سوار کنن! smile001
سپاسگزارم
ولی منظورم اینه که این صدا خفه کن غیر قابل حمل برای یه اسلحه ی متحرک چه فایده ای داره؟!
(کاری به اندازه ندارم)
just keep going

نمایه کاربر
candle

سپاس: 935

پست توسط candle »

ostad eshgh نوشته شده: ولی منظورم اینه که این صدا خفه کن غیر قابل حمل برای یه اسلحه ی متحرک چه فایده ای داره؟!
(کاری به اندازه ندارم)
فکر می کنم برای تمرینات در مراکز نظامی که نزدیک به مناطق مسکونی هستند کاربرد دارد. همچنین برای لو نرفتن مکان استقرار واحد توپخانه بر اثر ردیابی شعله های داغ توسط ماهواره های دارای سنجشگر حرارتی
اگر دانش را به خاطر کسب درآمد فرا می‌گیرید؛ به حق آنهایی که به خاطر خود، علم و دانش اندوخته‌اند تجاوز کرده‌اید - آندره ژید

نمایه کاربر
اماتور

سپاس: 2151

تماس:

پست توسط اماتور »

اینه که این صدا خفه کن غیر قابل حمل برای یه اسلحه ی متحرک چه فایده ای داره؟!
هیچ فایده ی خاصی نداره. برای اینکه اینجور تجهیزات رسما هیچ استفاده ای نمیشه. با توجه به جنگ های دوره ی
امروزی که میشه گفت جنگ تکنولوژیه اینجور تجهیزات هیچ جایگاهی ندارن. مگر اینکه این واحدا ثابت باشن و جز اخرین
نیروهای پشتیبانی باشه

Reza Azimy_RW

نام: reza azimi

پست توسط Reza Azimy_RW »

که ما واقعا اگه دقت کنی لیاقتشو نداریمممم smile020

داداش خودتو با بقیه مقایسه نکن الان خیلیا رو میشناسم واقعا لیاقت و توانایی کارای بزرگو دارن اصلا چرا راه دور بریم به من سرمایه بدن فکر میکنی کسی توانایی ساخت یه لیزر قدرتمند یا جنگندهههای اتوماتیک یا پرتاب کننده های فراصوت و سلاح های جدید ( تکنولوژی و دانشش ) همش تکنولوژی تاریخ مصرف گذشتس کافیه یکی مثل من زندگیشو وقف برنامه نویسی و الکترونیک و ... کنه یکم مغزش کار کنه علاقه هم داشته باشه از منابع خارجی هم بتونه استفاده کنه تو هر علمی پیشرفت میکنه . متاسفانه همه چی پارتی بازیه وقتی به یه جوشکار چون آشناشونه میگن بیا زیر دریایی بساز بهتر از این توقع داری ؟ کشور از درون داغونه علمشم باشه استفاده ای ازش نمیشه نهایت باید بره رادیو تلوزیونای مردومو تعمیر کنه
من فقط 100 تا اختراع از دو سه سال قبل به الان دارم تو دفترچم که بعضیاش نظامی هم هست بحث تولید انرژی هم هست ولی وقتی یه سال تو نوبت ثبت یه اختراع بمونی بعد هم بدون دلیل اوردن (البته خودم میدونم چون تو ایران با این وضعیت کپیرایت نمیشد ازش به راحتی پول در اورد) رد میشه . توقع داری واسه اختراع بعدی هم دو سال دیگه صبر کنم یا 500 تومن بدم اعتراض بزنم روش قبلا هم یه 700-800 خرج کردم هییچی دیگه یه تومن باید بدی دو سال هم صفحه ایمیلتو ریفرش کنی که شاید بهت حال بدن جوابتو بدن :|
جمع نبند بگو مشکل از ماست بگو مشکل از منه . بی لیاقتی از شماست که بالاتری

ارسال پست