دانشجوی ترم 6 فیزیک اتمی پیام نور هستم

مدیران انجمن: parse, javad123javad

omid1360

نام: امید

سپاس: 7

Re: دانشجوی ترم 6 فیزیک اتمی پیام نور هستم

پست توسط omid1360 »

من چون خودم دانشجوی پیام نور هستم میفهمم چی میگی مشکل شما به نظر من نداشتن برنامه هست باید برنامه ریزی داشته باشید و به برنامه عمل کنید یک ورق کاغذ بردارید و هنگام خواندن کتاب خودتون از اون مطلب سوال تهیه کنید و سوالات را شماره گذاری کنید تلاش کنید مطلب رو بفهمید سوالات را هر چند روز یک مرتبه مرور کنید و به آنها پاسخ دهید تمرین را هم فراموش نکنید حتما تمرین کنید نمونه سوالات سالهای گذشته هم که در اینترنت هست میتوانید آنها را بخوانید تا با شکل سوالات آشنا شید البته برای مطالعه باید وضعیت روحی خوبی داشته باشید چنانچه احساس میکنید وضعیت روحی مناسبی ندارید در صدد درمان باشید چون کلا پیام نور یه خرده آدم رو افسرده میکنه

shahla 1991

پست توسط shahla 1991 »

واقعا 5ترم مشروط شدی!!!!!
آخه منم دانشجوی ترم 4 فیزیک هسته ای پیام نورم
اون طور که میگی زیاد سخت نیست فقط باید بیشتر بخونی!!
اگه واقعا نمیفهمیش به نظر من تغییر رشته بده
smile019

نمایه کاربر
Reza.elf

نام: RezaGhaseBayati

محل اقامت: Tehran

سپاس: 14

تماس:

پست توسط Reza.elf »

pesar_ariyaie نوشته شده:سلام دوستان من دانشجوی ترم 6 فیزیک اتمی پیام نور هستم.تاحالا 5 ترم مشروط شدم.این رشته رو دوست دارم ولی نمیفهممش. بهم بگین چطوری بخونم مشکل از کجاست؟؟؟؟؟ smile079
داداش منم همينطور كه همه گفتند رو بهت ميگم:
// // //

يعني چيزي واسه گفتن نمونده.
منم فيزيك هسته اي ميخونم ترم شيشم.... پيام نور همينش بده كه استاد درست و حسابي توش كم پيدا ميشه... تازگي ها كتابامون تخيلي شده و كلي مفهوم سنگين داره كه فقط من نه ، رفيقامم نميفهمند.
ولي راهكار اصلي اينه كه بخوني و بخوني و بخوني و بخوني و اگه بازم متوجه نشدي بخوني!......!
انقدر بخوني كه بفهمي....من خودم فيزيك پايه يك رو هنوزم كه هنوزه (با اينكه ترم يك ارائه شده بود ) نگه داشتم و هروقت ميخونم يه درك ديگه ازش پيدا ميكنم.پاسش كردمااا فكر بد نكنيد! واسه تفريح و سرگرمي ميخونمش....
بجاي اينكه بياي توي هوپا، برو بخون.برو آفرين پسر خوب...
من ندانم كه چرا شب تا سحر بيدارم/ از پي ديدار روي يار من بيمارم

من ندانم كه چه كرده رخ ماهت با ما/ تو كه ميبيني نگو با همه من ديوانه ام

ارسال پست