کارشناسی ارشد

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
monika22

کارشناسی ارشد

پست توسط monika22 »

سلام به همه

من کارشناسیم و حالت جامد خوندم حالا میخوام واسه ارشد اتمی ملکولی شرکت کنم میشه یه کم اطلاعات بهم بدین از این گرایش

ممنون smile124

SEMA EBRAHIMI

نام: SEMA EBRAHIMI

Re: کارشناسی ارشد

پست توسط SEMA EBRAHIMI »

smile124 سلام
من خودم کارشناسی اتمی ملکولی دارم میخونم
فکر میکنم ما یه درس اسپکتروسکوپی میخونیم که شما نمیخونین باید اطلاعات راجع به این درس داشته باشی دیگه
البته ارشد که منابع خودش رو داره و باید توی انتخاب واحدت اتمی ملکولی بزنی دیگه
اما به جرات میتونم بگم رشته خیییییییییییییییییییییییلی قشنگتر و البته چالش برانگیزتر از جامده

matin.physics

سپاس: 13

پست توسط matin.physics »

سام
منم کارشناسی جامد خوندم اما به نظرم جامد از اتمی بهتره بازم به علاقه خودت بستگی داره به نظرم اول کنکور بده بعد راحت تر میتونی تصمیم بگیری آخه درسهای کنکور که یکی هستن فقط یکم تو ضرایبش ممکنه متفاوت باشه...آره دوستان؟
خداوندا!
به هرکس که سرمایه اش امید به توست رحمت نما....

نمایه کاربر
*شارش*

نام: فاطمه غمكده

محل اقامت: بلبلان

سپاس: 595

پست توسط *شارش* »

matin.physics نوشته شده:سام
منم کارشناسی جامد خوندم اما به نظرم جامد از اتمی بهتره بازم به علاقه خودت بستگی داره به نظرم اول کنکور بده بعد راحت تر میتونی تصمیم بگیری آخه درسهای کنکور که یکی هستن فقط یکم تو ضرایبش ممکنه متفاوت باشه...آره دوستان؟
من خودم هم دارم با گرایش جامد دست و پنجه نرم میکنم.فیزیک پزشکی خوبه اما باید تواناییشو داشته باشی.اصلا تو ایران فیزیم به درد نمیخوره عمر تلف کردنه.اون همه فرمول اثبات شده بعدش ما داریم دوباره باهاش کلنجار میریم.ایند هی شغلی ندارد والسلام

matin.physics

سپاس: 13

پست توسط matin.physics »

من خودم هم دارم با گرایش جامد دست و پنجه نرم میکنم.فیزیک پزشکی خوبه اما باید تواناییشو داشته باشی.اصلا تو ایران فیزیم به درد نمیخوره عمر تلف کردنه.اون همه فرمول اثبات شده بعدش ما داریم دوباره باهاش کلنجار میریم.ایند هی شغلی ندارد والسلام[/quote]

تو ایران شاید زیاد کاربرد نداشته باشه یا کاربرداش مشخص نباشه اما هر روز مطلب جدیدتر میادو میشه کشف کرد.ولی اگه به شغل فکر میکنی بله فیزیک پزشکی خیلی خیلی بهتره اما قبولی ارشد هم ظرفیتش نسبت به فیزیک کمتره
خداوندا!
به هرکس که سرمایه اش امید به توست رحمت نما....

ارسال پست