تأثیر کلمات بر شکل بلور آب

مدیران انجمن: parse, javad123javad

بهداد ساجدی

نام: بهداد ساجدی

محل اقامت: تهران

سپاس: 11

تماس:

Re: تأثیر کلمات بر شکل بلور آب

پست توسط بهداد ساجدی »

این مباحث کاملا درست عمل می کنند و جالبتر این است که شرایط محیطی / میزان انرژی کلمات و از همه مهمتر میزان باور شخص هم تاثیرگذار است

این تحقیقات در تهران توسط دانشمندان ایرانی هم تست شد / ایموتو درست آزمایشات خودش را منتشر کرد و با این دستاورد در فیزیک کوآنتوم خدمت بزرگی به جهان کرد بخصوص به علم قانون جاذبه ی ذهنی

ما توسط این دستاوردهای این دانشمندان توانستیم تومور سرطانی مغز یک انسانی که برای شیمی درمانی حدود 90 میلیون خرج کرد بود با آب به اندازه ی نصف برسانیم . من دستاوردهای خودم را مینویسم با اینکه میدانم در جهان هستی هیچ چیزی 100 % نیست اما نتایج جالبی را تجربه کرده ام
با سپاس از شما
اولین تیم تحقیقاتی قانون جذب در ایران

www.v-ision.ir

نمایه کاربر
Clever child

نام: محمد

سپاس: 43

تماس:

پست توسط Clever child »

بهداد ساجدی نوشته شده:این مباحث کاملا درست عمل می کنند و جالبتر این است که شرایط محیطی / میزان انرژی کلمات و از همه مهمتر میزان باور شخص هم تاثیرگذار است

این تحقیقات در تهران توسط دانشمندان ایرانی هم تست شد / ایموتو درست آزمایشات خودش را منتشر کرد و با این دستاورد در فیزیک کوآنتوم خدمت بزرگی به جهان کرد بخصوص به علم قانون جاذبه ی ذهنی

ما توسط این دستاوردهای این دانشمندان توانستیم تومور سرطانی مغز یک انسانی که برای شیمی درمانی حدود 90 میلیون خرج کرد بود با آب به اندازه ی نصف برسانیم . من دستاوردهای خودم را مینویسم با اینکه میدانم در جهان هستی هیچ چیزی 100 % نیست اما نتایج جالبی را تجربه کرده ام
با سپاس از شما
علم قانون جاذبه ذهنی ... ؟! شما خوبین ... ؟! فعلا یه قانون جاذبه رو نیوتون کشف کرد و دیگری رو کولن . تا حالا کسی ادعایی مبنی بر قانون جاذبه ذهنی نکرده ...

این بیمار کو ؟! کجاست ... ؟! اسناد و مدارکش رو کامل بذارید ...
center نوشته شده:
هومن42 نوشته شده:
center نوشته شده:
هومن42 نوشته شده:همانطور که دوستان به جستار ابطال‌پذیری اشاره کردند، صحت ادعاهای فوق را به سهولت می‌توان در آزمایشگاه نشان داد. چنین ادعایی هرگز در هیچ‌ مدل معتبری ارائه نشده و فاقد هرگونه ارزش علمی‌ست.
شما تحقیق کردین که رد می نمایید؟
سفسته‌ی جابجا کردن بار اثبات! Shifting the burden of proof
پژوهش باید در شرایط آزمایشگاهی بصورت آکادمیک تجربه شود، چنین چیزی در محفل دانش رویت نشده و چه بسا مضحک می‌نماید.
http://www.hupaa.com/20120602063500001/ ... 98%DB%8C-4
حتی اگر رد علمی بشه نشون می ده علم هنوز کامل نشده .
ما به اعجازیرآن و خواص سور و آیات و ادعیه ای که تایید شده اعتقاد داریم .
اگر علم 72 حرف داشته باشد تا قبل از ظهور منجی تنها 2 حرف آن توسط بشر کشف و مشخص شده .
دوستان هم هنگام مشکلات
تنها راه ممکن را بازگشت به فطرت خداجویانه ی خویش خواهند یافت .
اگر راجبه وجود خدا و متافیزیک و ... هم بحث نکنیم . علم تنها روش های علمی رو قبول میکنه ، حالا چه میخواد دین حرف بزنه چه دانشمند چه ... . نکته جالب توجه اینه که تا حالا هیچ کس توی دنیا نتونسته نه تنها اعجاز متون اسلامی رو ثابت کنه ، هیچ دین دیگه ای هم نتونسته این ادعا رو بکنه . حتی طب سوزنی شرقیان که این همه طرفدار داره . به هر حال خرافات دینی و سنتی همیشه وجود داشتن و احتمالا در آینده هم وجود خواهند داشت .

در جواب دوستی هم که گفتن نظم اساس تصمیم گیری بوده من میخوام بدونم کی تو دنیا مقرر کرده که اگه فلان سیستم فلان نظم رو داشته باشه زیباست و اگه فلان نظم رو داشته باشه زشته ... ؟! اصلا کمیتی درون علم به نام زیبایی یا زشتی داریم آیا ... ؟!
دوری که در او آمدن و رفتن ماست
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, او را نه نهایت نه بدایت پیداست
کس می نزد دمی درین معنی راست
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, کین آمدن از کجا و رفتن به کجاست

dusty

سپاس: 327

پست توسط dusty »

بهداد ساجدی نوشته شده:این مباحث کاملا درست عمل می کنند و جالبتر این است که شرایط محیطی / میزان انرژی کلمات و از همه مهمتر میزان باور شخص هم تاثیرگذار است

با سپاس از شما
smile058 smile058 smile058
فرمول "قشنگ شدن آّب" در فیزیک فوق مدرن(الترا کوانتم!!)
WB=c(u^m)/(r-p)+G
در این رابطه: c ضریب ثابت عبور دهی عشق در خلا.
u انرژی مثبت ساطع شده به سمت آب(این انرژی به شکل عجیبی کوانتیزه شده).
m ضریب باور شخصی
r فاصله قلبی منبع احساس(انسان) تا قلب آب(احساس آب)
p یک عدد ثابت است مربوط به بعضی از خواص طبیعی آّب و محیط.
G یک تابع است، مربوط به حس و حال اولیه آب! مثلا شما اگه یه شعر ژاپنیو برای آبی که اصلا با ژاپن حال نمیکنه! بخونی، این تابع دارای مقدار زیاد و منفی خواهد بود. smile072
.................................................................
اکثر این نوع دانشمندای ایرانی تو اوهام و تخیلاتی که دارن زندگی میکنند،بعضی هاشون هم برای دنیاشون قانون کشف میکنند!!!! smile058
شما این چیزا رو جدی نگیر، گرچه ظاهرا خودتون جز همون دانشمندا هستید
smile072 smile072 smile072

بهداد ساجدی

تماس:

پست توسط بهداد ساجدی »

تعجب برانگیز است که از Mind Attraction مطلع نیستید . جاذبه زمین تنها کشش در جهان هستی نیست و قوانین طبیعی دیگری هم وجود دارند که انگار خیلی از انسانهای از ان بی خبر هستند مانند قانون تناظر / جنسیت و .... . البته بیشتر از این نمی توان برای افرادی که فرضیه پردازی را دنبال میکنند انتظار داشت که در مورد قانون جاذبه ذهنی و سایر قوانین اطلاعی داشته باشند . من مدرس افتخاری Mind Attraction در تهران هستم که برای تدریسم هیچ پولی دریافت نمیکنم . زمانیکه کارگاههای عملی جذب را آموزش میدادم همه با تعجب به من نگاه میکردند . و بسیار خوشحالم که در سن 29 سالگی همه ی آرزوهایم تیک خورده اند و حدود 20 سال از یه جوون 18 ساله جلوتر هستم . برای تیم ویژن هیچ اهمیتی ندارد در کجا و در چه شرایطی زندگی می کنند زیرا آنها می دانند که چگونه به 5 فاکتور اصلی موفقیت زندگی شان دست یابند .

ما اماده ایم در کنفرانس کاملا حضوری در منطقه ی یک تهران دستاوردهای آب یونیزه یا قلیایی را به نمایش در اوریم . تمام هزینه ی کنفرانس ( هزینه ی ورودی / هزینه ناهار و کاتلوگ و سی دی و .... ) با خود ماست . علم چیزی جز تصورات ذهن نیست هر علمی را می توان با فرضیات کوآنتوم رد کرد فقط علمی ثابت می شود که شما آنرا باور داشته باشید . توهم پردازی برخی انسانها باعث شده به همه چیز شک داشته باشند . متاسفانه حقایق در بین مردم چنان گم شد که همه را در فرضیه ها و نظریه ها مشغول کرده است .

امیدوارم همیشه موفقتر از دیروز باشید

www.v-ision.ir

بهداد ساجدی

تماس:

پست توسط بهداد ساجدی »

نوشته هایم را به کسی نسبت نمی دم و فقط نظرات خودم را می نویسم و احترام این دوستان کاملا واجب است و من دگمه تشکر را برای نقد نظرات شان فشار دادم . اگر هر چیزی در این انجمن بحث شود بالاخره نفراتی همیشه هستند با فرمولهای ریاضی و فیزیک و ... در صدد اثبات خلافش هستند و این طبیعی است و قابل ستودن اما نام این حرکت تعصب اطلاعاتی برای تحمیل نظرات است نه چالش کشیدن واقعی این مباحث . اگر هزار پست هم زده شود باز هم هر شخص همان نظرات خودش را خواهد داشت و باز هم تعصب اطلاعاتی پیش خواهد آمد . برای هر رویدادی یک علتی وجود دارد وقتی نمیتوانم آنرا درک کنم آنرا به علم منسوب میکنیم و میگوییم کو ؟ کجاست ؟ کی ؟ کجاست این فرمول ؟ کدام علم ثابت کرده است ؟

سالیانه فرضیات زیادی در جهان مطرح می شود مانند ریسمان ها ، جهان موازی ، کرم چاله ، سیاه چاله ها ، ذره هگز ، رشته ها ، ابعاد بیشتر و خیلی زیاد هستند که برخی از انها به عنوان کشفیات اثبات شده ی جدید محسوب می شود و برخی هنوز در حد نظریه های ذهنی هستند و شاید باقی بمانند . اما نکته اصلی که در مواجه با این موارد با ان روبرو می شویم این است که نگرش و باور ما نسبت به انها چیست ؟
بطور مثال دختر 7 ساله ام در ایران در کلاس مهندسی مغز ( زیر نظر مهندس چلویی ) فارغ التحصیل شده اند و میزات آی کیو و حافظه ی کوتاه مدتش افزایش یافته است تا اندازه ای که نسبت به هم سن و سالهایش در سطح بالاتری است . دختری که تازه امسال کلاس اول می رود و خواندن و نوشتن می رود در مورد قانون جاذبه ی نیوتن به بحث می پردازد .
ما ادعای دانشمندی نداریم و نخواهیم داشت چون این مقام باید با قدرت زیاد صورت گیرد . ما یاد گرفتیم و یاد می دهیم که ادعا / غرور / دروغ / خرافات / چرندیات / فریب دادن / حرص و حسادت / چشم تنگی و .... را باید از خودمان دور کنیم . باور هر شخصی به اندازه وسعت افکار همان شخصه . نظریه ها به درد شخص من نمیخوره / زمانیکه جرات اقدام کردن در مورد نوشته هایم را ندارم پس حرف نزنم بهتره .
ما به علوم بیوریتمولوژی ، EFT ، NLP ، ریکی و یوگا و .......... نیازی نداریم وقتی قدرت خلق خواسته مان را داریم . هنر در نوع اندیشیدنه خود شخصه . حرفهای غلط همیشه غلط و درست همیشه درست هستند و نیازی به تایید منو و شما نداره. شاید رخدادی برای من بد باشه اما برای دیگری خوب . این دلیل نمیشه در مقابل نظرات دیگران خودمان را در مقام خدا ببینیم .
مترجم مغزی ( باور + نگرش ) هر فرد از همه چیز مهمتره تا فردا هم برای یه شخص حرف بزنیم باز هم کار یپیش نمی رود زیرا باور او به اندازه ی میزان درکش از موضوع وارد عمل می شود .

سپاسگذارم از بحث زیبایتان

www.v-ision.ir

dusty

سپاس: 327

پست توسط dusty »

بهداد ساجدی نوشته شده:تعجب برانگیز است که از Mind Attraction مطلع نیستید . جاذبه زمین تنها کشش در جهان هستی نیست و قوانین طبیعی دیگری هم وجود دارند که انگار خیلی از انسانهای از ان بی خبر هستند مانند قانون تناظر / جنسیت و .... . البته بیشتر از این نمی توان برای افرادی که فرضیه پردازی را دنبال میکنند انتظار داشت که در مورد قانون جاذبه ذهنی و سایر قوانین اطلاعی داشته باشند . من مدرس افتخاری Mind Attraction در تهران هستم که برای تدریسم هیچ پولی دریافت نمیکنم . زمانیکه کارگاههای عملی جذب را آموزش میدادم همه با تعجب به من نگاه میکردند . و بسیار خوشحالم که در سن 29 سالگی همه ی آرزوهایم تیک خورده اند و حدود 20 سال از یه جوون 18 ساله جلوتر هستم . برای تیم ویژن هیچ اهمیتی ندارد در کجا و در چه شرایطی زندگی می کنند زیرا آنها می دانند که چگونه به 5 فاکتور اصلی موفقیت زندگی شان دست یابند .
دوست عزیز، همان طور که گفتم این قانون ها فقط برای دنیای اوهام و خیالات صادق است.
قوانین دنیای واقعی(فیزیک) به این که ما به چه قانون هایی اعتقاد داریم کاری نداره smile072
بهداد ساجدی نوشته شده:نوشته هایم را به کسی نسبت نمی دم و فقط نظرات خودم را می نویسم و احترام این دوستان کاملا واجب است و من دگمه تشکر را برای نقد نظرات شان فشار دادم . اگر هر چیزی در این انجمن بحث شود بالاخره نفراتی همیشه هستند با فرمولهای ریاضی و فیزیک و ... در صدد اثبات خلافش هستند و این طبیعی است و قابل ستودن اما نام این حرکت تعصب اطلاعاتی برای تحمیل نظرات است نه چالش کشیدن واقعی این مباحث . اگر هزار پست هم زده شود باز هم هر شخص همان نظرات خودش را خواهد داشت و باز هم تعصب اطلاعاتی پیش خواهد آمد . برای هر رویدادی یک علتی وجود دارد وقتی نمیتوانم آنرا درک کنم آنرا به علم منسوب میکنیم و میگوییم کو ؟ کجاست ؟ کی ؟ کجاست این فرمول ؟ کدام علم ثابت کرده است ؟
به چالش کشیدن واقعی این مباحث!!!! smile058 smile058 smile058
شما یک دلیل کوچک، یک آزمایش معتبر یا یک منطق ساده برای درستی حرف هاتون بیان کنید تا ما اونو به چالش بکشیم.
من هم در خیالات خودم به قانون دافعه ذهنی (!! Mind's Repulse Law) رسیدم حالا شما حرف منو به چالش بکش!!!
بهداد ساجدی نوشته شده:سالیانه فرضیات زیادی در جهان مطرح می شود مانند ریسمان ها ، جهان موازی ، کرم چاله ، سیاه چاله ها ، ذره هگز ، رشته ها ، ابعاد بیشتر و خیلی زیاد هستند که برخی از انها به عنوان کشفیات اثبات شده ی جدید محسوب می شود و برخی هنوز در حد نظریه های ذهنی هستند و شاید باقی بمانند . اما نکته اصلی که در مواجه با این موارد با ان روبرو می شویم این است که نگرش و باور ما نسبت به انها چیست ؟
همون طور که گفتی فرضیه هستن یعنی تا زمانی که آزمایش نشن فقط در حد حرف هستند، همین smile072
بهداد ساجدی نوشته شده:ما ادعای دانشمندی نداریم و نخواهیم داشت چون این مقام باید با قدرت زیاد صورت گیرد . ما یاد گرفتیم و یاد می دهیم که ادعا / غرور / دروغ / خرافات / چرندیات / فریب دادن / حرص و حسادت / چشم تنگی و .... را باید از خودمان دور کنیم . باور هر شخصی به اندازه وسعت افکار همان شخصه . نظریه ها به درد شخص من نمیخوره / زمانیکه جرات اقدام کردن در مورد نوشته هایم را ندارم پس حرف نزنم بهتره .
این که شما (شما و بقیه اعضای گروهتون) به نظرتون، نظریه های فیزیک به درد شما نمیخوره! و برای خودتون فاکتور های موفقیت در زندگی تعریف کردید و یه سری قانون کشف کردید و مرامنامه تدوین کردید و ... کاملا محترمه.
ولی ما اینجا در مورد فیزیک و دنیای واقعی صحبت می کنیم نه اعتقادات شخصی و گروهی smile072
بهداد ساجدی نوشته شده:ما به علوم بیوریتمولوژی ، EFT ، NLP ، ریکی و یوگا و .......... نیازی نداریم وقتی قدرت خلق خواسته مان را داریم . هنر در نوع اندیشیدنه خود شخصه . حرفهای غلط همیشه غلط و درست همیشه درست هستند و نیازی به تایید منو و شما نداره.شاید رخدادی برای من بد باشه اما برای دیگری خوب . این دلیل نمیشه در مقابل نظرات دیگران خودمان را در مقام خدا ببینیم .
مترجم مغزی ( باور + نگرش ) هر فرد از همه چیز مهمتره تا فردا هم برای یه شخص حرف بزنیم باز هم کار یپیش نمی رود زیرا باور او به اندازه ی میزان درکش از موضوع وارد عمل می شود .
دوست عزیز بهتر بود نظرتونو در سایت های هنری و عرفانی مطرح میکردید نه سایتی با موضوع فیزیک smile124
smile072 smile072 smile072

نمایه کاربر
slice_of_god

سپاس: 654

پست توسط slice_of_god »

ای بابا
کوانتوم هم شده یک چیز مسخره واسه خرافاتی ها
کسی که سکوت می کند
بازی را مسخره کرده
ما که حرف می زنیم
باخته ایم .

نمایه کاربر
aalireza

سپاس: 346

پست توسط aalireza »

بهداد ساجدی نوشته شده:..... و بسیار خوشحالم که در سن 29 سالگی همه ی آرزوهایم تیک خورده اند و حدود 20 سال از یه جوون 18 ساله جلوتر هستم . برای تیم ویژن هیچ اهمیتی ندارد در کجا و در چه شرایطی زندگی می کنند زیرا آنها می دانند که چگونه به 5 فاکتور اصلی موفقیت زندگی شان دست یابند .
با فرضِ صحّتِ تمامیِ چرندی‌جاتِ جناب‌عالی، مشکلِ اساسیِ شما در جایی قبل از ارائه‌یِ اون‌ها نهفته‌ست.... مشکلِ این‌جاست که شما و تیمِ ویژن اگه در لیستِ آرزوهایی که باید تیک بخوره تجدیدِ نظر می‌کردید؛ الان ملّت شما رو باور می‌کردند و کلاساتون تو دانشگاه برگزار می‌شد و واسه تبلیغِ گروهتون نمی‌اومدید هوپا و تو وال‌استریت‌ژورنال و نیویورک‌تایمز تبلیغ چاپ می‌کردید.
به‌هرحال شما و ایموتو (که از این بابا دعوتِ رسمی هم شده) برید به James Randi Foundation و پس از اثباتِ ادعاتون، یه‌میلیون‌دلار برنده بشید (http://www.randi.org/site/index.php/1m- ... ation.html). اگه مسئله پولش نیست، می‌تونید یه آتئیستِ ملعون مثلِ جیمز رندی رو یه‌میلیون‌دلار فقیرتر و در ازاش به‌انبساطِ سایه‌یِ گروهِ ویژن کمک کنید. وقتی با برنده شدنتون، حقانیّتِ خودتون رو از طریقِ آزمایش‌هایِ عمومی اثبات کردید و جهان رو تکون دادید اون وقت ما خودمون میاییم طرفتون و جویایِ چرندی‌جاتتون می‌شیم. smile072
آخرین ویرایش توسط aalireza سه‌شنبه ۱۳۹۲/۳/۲۱ - ۰۷:۴۵, ویرایش شده کلا 1 بار

نمایه کاربر
MetaZehn

سپاس: 112

پست توسط MetaZehn »

همين كه نتونستي ما رو جذب كني يعني يا اين قانون وجود نداره يا شما بلد نبودي
ولي اين قانون بين من و يخچال وجود داره
عزيز من اون چيزي كه به اسم قانون جذب بيان مي كني فقط يك نياز و تلاش ذهني است

بهداد ساجدی

تماس:

پست توسط بهداد ساجدی »

به نظرم نوشته های Yellow Rose خیلی زیباست چون حداقل میدونند قانون احترام به نظرات دیگران یعنی چه
من نیازی به پول و تبلیغ برای ویزن ندارم چون اجازه ی ورود به هر شخصی رو نمیدم / کسی رو دعوت به حضور در این انجمن نکرده ام و نمیکنم اما خوشحالم که با همین خرافات تمام ارزوهامو تیک می زنم و دیگران هم از روشهای خیلی ساده به موفقیتهایشان دست پیدا میکنند
همین کافیه که فقط بگم : قانون جذب وجود داره . البته به نظرات همه احترام میزارم نه اینکه رد کنم . فقط معتقدم که دنیای هر فرد به اندازه ی وسعت افکارشه و بس . بنابراین باید به نظر دیگران احترام بزاریم . متاسفانه اینقدر به نام این قانون جیبشون رو خالی کردند که افکار عمومی بهش با چشم خرافات نگاه میکنند البته حق هم دارند . وقتی بدون دریافت پول به صورت رایگان و افتخاری در دانشگاه حدودا 5 ساله تدریس میکردم همیشه باورم این بوده که این راه درسته .
من از اخلاقیات نظریه پردازان مطلع هستم اما انچه باعث شد به این انجمن وارد بشم موضوع دیگه ای بود نه بحث در مورد قوانین . وقتی از نظر مالی و شادی اینقدر غنی هستم پس نیازی به اثبات نظریه ها و قوانین ندارم . چه لزومی داره گفتگوهایی کنم که هیچ دستاوردی نداره . هزاران فرضیه هم بیاد و باز هم رد می شوند . هیچ شخصیتی وجود ندارد که بتواند جهان هستی را کاملا درک کند . روزی وجود خدا را اثبات میکنند و دوباره ردش می نمایند / انرژی اثبات می شود و دوباره رد می شود و همه چیز . وقتی نظریه ی مایع بنیادین هستی مطالعه می کردم متوجه شدم فقط یک چیز درست است :

هر انچیزی که افکارت باورش دارد و می پذیرد درست است خواه وجود داشته باشد خواه نه

زمانیکه شش سال قبل نظریه های فیزیک کوآنتوم رو مطالعه می کردم متوجه شدم واقعا دردی از زندگی شخصی من دوا نمیکنه بلکه میتونه در روند کلی جهان هستی تاثیر گذار باشه . آگاهی در چنین نظریه هایی اصلا ضروری نبود برایم مگر اینکه میخواستم دانشمند شوم که چنین قصدی نداشتم . تا فردا نظریه مطالعه کنم اصلا اهمیتی ندارد چیزی برای اثبات وجود ندارد که بخواهم درمورد ش بحث کنم . پس بهتره به نظرات همدیگه احترام بزاریم چون هیچ چیزی مطلق نیست و شاید شما هم مانند من خرافاتی را بپذیرفته باشید که خودتان مطلع نباشید . دروه رنسانس جاذبه زمین رد شد و گالیله محکوم . این داستان همچنان ادامه دارد .
امیدوارم شما دانشمندان کوچک هم در زندگی تان موفق شوید و این خواسته ی قلبی من است

www.v-ision.ir

بهداد ساجدی

تماس:

پست توسط بهداد ساجدی »

من قصد مطرح کردن این موارد رو نداشتم فقط میخواستم آزمایشات خودم رو بر روی آب بنویسم که دوستان پریدند در صحبت هایم

گاندی حرف جالبی رو مطرح میکنه .اولین بار که موضوعی مطرح میشه چهار حالت پیش میاد :

1 - همه نظرتو رد می کنند
2 - همه القابی مانند دروغگو ، خرافاتی و ... بهت نسبت می دهند
3 - همه میگند دیوانه هستش
4 - وقتی که ........................... خودشون متوجه می شوند که ........... .( بخاطر همین مورد هنوز زنده ام و به زندگی با قدرت ادامه میدم )

با سپاس از همصحبتی با شما عزیزان smile072 smile072 smile072 smile072 ............ smile124

www.v-ision.ir

نمایه کاربر
- Keyhan -

سپاس: 141

تماس:

پست توسط - Keyhan - »

بهداد ساجدی نوشته شده:من قصد مطرح کردن این موارد رو نداشتم فقط میخواستم آزمایشات خودم رو بر روی آب بنویسم که دوستان پریدند در صحبت هایم

گاندی حرف جالبی رو مطرح میکنه .اولین بار که موضوعی مطرح میشه چهار حالت پیش میاد :

1 - همه نظرتو رد می کنند
2 - همه القابی مانند دروغگو ، خرافاتی و ... بهت نسبت می دهند
3 - همه میگند دیوانه هستش
4 - وقتی که ........................... خودشون متوجه می شوند که ........... .( بخاطر همین مورد هنوز زنده ام و به زندگی با قدرت ادامه میدم )

با سپاس از همصحبتی با شما عزیزان smile072 smile072 smile072 smile072 ............ smile124
با این حرف گاندی موافقم smile072 ولی باید به اینم توجه کرد که تا یک فرضیه از نظر علمی و با آزمایشات اثبات نشه نباید توقع داشت که اهل علم اون نظریه رو بپذیرند، مثلا Leucippus و شاگردش Democritus پنج قرن قبل از میلاد به وجود اتم و ذره ای تقسیم ناپذیر پی برده بودند اما چون دلایل و آزمایش های قانع کننده ای برای این نظریه شون نداشتند به همین خاطر مورد قبول واقع نشد. و درست هم همینه چون اگه قرار بود هر کسی هر فرضیه ای رو بدون دلیل و آزمایش قبول کنه اونوقت الآن باید به وجود انواع موجودات فرا طبیعت و محیر العقول اعتقاد داشتیم.

این نظر من بود، امیدوارم ناراحت نشده باشید. smile124

نمایه کاربر
Cartouche

سپاس: 957

پست توسط Cartouche »

بنده یکی از آشناهام، که فوق ِ لیسانس ِ فیزیک داشت ( از دانشگاه ِ شریف) و کارش هم شبانه روز با فیزیک و مفاهیمی مثل ِ انرژی بود؛ دائمن از این چیز ها حرف میزد، که " از اینجا داره پالس ِ منفی میاد به سمتم، از فلان جا داره پالس ِ مثبت میاد!!!" از شعبده های ِ مردم ، با انرژی های ِ مخفی( که البته نمیدونم دقیقن از کدوم برهمکنش ِ فیزیکی بر میخاست) حرف میزد و از اجنه و تاثیر ِ رفتار ِ مردم بر رفتار ِ ایشان و ...! ناگفته پیداست که حرف های ِ بقیه هم در عقایدش تاثیری نداشت. اون وقت شما انتظار دارید مردم ِ عادی این چیز هارو باور نکنن؟ البته از نظر ِ شخصی ِ من، یکی از مهمترین ِ عوامل در پیدایش ِ شبه ِ علم، رفتار ِ خود ِ عالمان هست. در بسیاری از علوم از جمله فیزیک، دانشمندان ِ نامداری بودن، که با نوشتن ِ کتاب های ِ علمی به زبان ِ غیر ِ علمی، به شبه ِ علم دامن زدن. کتاب های ِ علمی که بیشتر به سبک ِ تخیلی نوشته شدن، و مردم هم که اینچیز هارو میخونن، همینجوری به استدلال های ِ علمی میپردازن. کافیه سری به این کتاب ها بزنید، تا ببینین که فرضن مهبانگ رو با انرژی ِ منفی و مثبت چطور به مردم فهموندن. بدون ِ اینکه تعریفی از انرژی ارائه بدن. و البته بیکاری و عدم ِ اشتغال هم از عوامل ِ دیگه موثر در ازدیاد ِ این چیز هاست!
دوای درد عاشق را کسی کو سهل پندارد

ز فکر آنان که در تدبیر درمانند در مانند

نمایه کاربر
ADMIN

سپاس: 560

تماس:

پست توسط ADMIN »

Cartouche نوشته شده:... و البته بیکاری و عدم ِ اشتغال هم از عوامل ِ دیگه موثر در ازدیاد ِ این چیز هاست!
و البته اعتیاد و مواد خوب و ارزان!
موجیم که آسودگی ما عدم ماست ... ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...

بهداد ساجدی

تماس:

پست توسط بهداد ساجدی »

بسیار عالیست و سپاسگذارم بابت این مباحث فوق العاده
برای بالارفتن اطلاعات عمومی شخص خودم سوالاتی در ذهن خودم دارم که اگر امکانش است دوستان بزرگوار حتما پاسخ خودشان را برایم بنویسند :

1 - از نوشته های عزیزان جمع بندی کردیم آب دارای شعور و اگاهی نیست . بنابراین آن اشکال مولکولهای آب چه دلیل علمی دارند ؟

2 - قبول کردیم آب انرژی را درک نمیکند . تعریف انرژی از نظر شما چیست ؟

3 - تناقضی در مبحث انرژی مطرح شد که برخی عزیزان می گویند انرژی نیست برخی می گویند انرژی هست . حال نظرتان در مورد وجود انرژی چیه ؟ و آیا مفهوم مثبت و منفی برای این مبحث عوام فریبی است ؟

4 - طبق فیزیک کوآنتوم آیا همه چیز انرژی است یا نه ؟ آیا مبحث شعور جهانی در کوآنتوم دروغ است یا دلیل علمی دیگه ای برایش وجود دارد ؟

5 - آیا جهان هستی دارای قوانین طبیعی است که مطلق باشد ؟ در صورت وجودش نام آنها را بنویسید

6 - آیا افکار و اندیشه دارای انرژی هستند ؟
اولین تمرینم در کارگاه عملی برای خودم 5 سال قبل شروع کردم این بود که با تفکر و تمرکز روی برخی موارد بتوانم آنها را تغییر دهم مانند در طول یک سال و دو ماه سر هر چهار راهی که می رسیدم چراغ راهنمایی برایم سبز بود . آیا دلیل علمی برای این واقعه وجود دارد ؟ اخه نمیشه هر روز شانس بیارم و نمیتونم خودمو گول بزنم که این اتفاقات شانسی و اتفاقی باشه . لطفا شرکت کنید

این موارد برایم سوالاتی هستند که شاید بتونه یه نتایج خوبی برایم به ارمغان بیاره - واقعا از ته دلم میگم منتظر جواب شما بزرگان هستم
من هم موارد فرضیه ها و نظریه ها را مطالعه می کنم و این مباحث رو دوست دارم
لطفا جوابش را در قسمت اتاق سوالتم در لینک زیر بنویسید که این بخش از مسیر خودش خارج نشود :
http://www.hupaa.com/forum/viewtopic.ph ... 12#p461112
با سپاس smile072

www.v-ision.ir

ارسال پست