اختراعات , اكتشافات و كارآفريني

مدیران انجمن: parse, javad123javad

mania_gh

پست توسط mania_gh »

salam man mikham darbare ie chizi tahghigh ya ie chize jadid ekhtera konam ke be darde adama bokhore vali vaghan nemidoonam az koja bayad shooroo konam va ya mozoo va idam chie?? mikhastam az shoma komak begiram merci

مهمان

پست توسط مهمان »

سلام بر همه ي دوستانبنده يه شركت دارم كارش طراحي صنعتي
كه يه توضيح مختصري مي دم:
با توجه به پيشرفت روز افزون صنعت و تكنولوژي، شركت هاي مختلف جهت حفظ جايگاه خود در اين ماراتن جهاني در پي به روز رساني علمي و عملي محصولات و خدمات خود به بهترين نحو ممكن و همچنين رقابت در بازار روز جهاني(كمي و كيفي) و درحين اين رقابت درپي كاهش روزانه ي نياز خود به كشورهاي بيگانه و صادرات علم و تكنولوژي ،جهت بهبود اقتصاد داخلي مي باشند.در صورت تحقق يافتن چنين امري ضمن افزايش سود حاصله از ارائه ي خدمات و محصولات، مي توان بهترين جايگاه را در بين رقباي داخلي و خارجي پيدا كرد.
براي رسيدن به چنين اهدافي ضمن حفظ جايگاه تحقيقات و استفاده ازايده ها و طرح هاي نو و متنوع ،سعي در به روز رساني علمي و عملي و همچنين بهينه كردن خدمات ومحصولات (به همراه افزايش اطلاعات سيستم) انجام دهيم.

و اما شركت مدرن انديشان صنعت جهت تحقق چنين اهدافي در سرزمين عزيزمان ايران، خدمات زير را ارائه ميدهد:

A) مهندسي مكانيك: B) مهندسي صنايع و مديريت:
طراحي و شبيه سازي ، استاندارد امكان سنجي ، ارزيابي كار و زمان ،
سازي ، آناليز و كنترل ، توليد و كنترل كيفيت و مديريت، ايمني كار و
اجراكليه ي قطعات، خطوط توليد كارگر،ارائه ي خدمات تبليغاتي و بازار
و مكانيزم هاي مختلف صنعتي يابي مناسب جهت بهينه كردن فروش
محصولات و ارائه ي خدمات

با توجه به پيشرفت روز افزون صنعت و تكنولوژي، شركت هاي مختلف جهت حفظ جايگاه خود در اين ماراتن جهاني در پي به روز رساني علمي و عملي محصولات و خدمات خود به بهترين نحو ممكن و همچنين رقابت در بازار روز جهاني(كمي و كيفي) و درحين اين رقابت درپي كاهش روزانه ي نياز خود به كشورهاي بيگانه و صادرات علم و تكنولوژي ،جهت بهبود اقتصاد داخلي مي باشند.در صورت تحقق يافتن چنين امري ضمن افزايش سود حاصله از ارائه ي خدمات و محصولات، مي توان بهترين جايگاه را در بين رقباي داخلي و خارجي پيدا كرد.
براي رسيدن به چنين اهدافي ضمن حفظ جايگاه تحقيقات و استفاده ازايده ها و طرح هاي نو و متنوع ،سعي در به روز رساني علمي و عملي و همچنين بهينه كردن خدمات ومحصولات (به همراه افزايش اطلاعات سيستم) انجام دهيم.

و اما شركت مدرن انديشان صنعت جهت تحقق چنين اهدافي در سرزمين عزيزمان ايران، خدمات زير را ارائه ميدهد:

A) مهندسي مكانيك: B) مهندسي صنايع و مديريت:
طراحي و شبيه سازي ، استاندارد امكان سنجي ، ارزيابي كار و زمان ،
سازي ، آناليز و كنترل ، توليد و كنترل كيفيت و مديريت، ايمني كار و
اجراكليه ي قطعات، خطوط توليد كارگر،ارائه ي خدمات تبليغاتي و بازار
و مكانيزم هاي مختلف صنعتي يابي مناسب جهت بهينه كردن فروش
محصولات و ارائه ي خدمات

و يه سري خدمات ويژه باي هر شركت
مثلا طراحي و ساخت خط تحويل انجام عمليات هاي لازم ونهايتا بسته بندي محصولات خلاصه مكانيزه كردن خط توليد

و به روز كردن يه محصول به گونه اي كه شايد بشه كارايش بهتر بشه
خلاصه كاراي علمي تحقيقاتي براي شركت هاي مختلف
خوشحال مي شم از تخصص و دانسته هاي دوستان استفاده كنم
هرچه كه باشه؟

مهمان

پست توسط مهمان »

در نهايت با آرزوي موفقيت روز افزون شركت بسپارگسترپويا،اميدواريم جزء جزء

ما بتوانيم در پيشبرد علمي وصنعتي كشور عزيزمان ايران اسلامي مفيد باشيم.

باتشكر
شركت طراحي صنعتي
مدرن انديشان صنعت

مهمان

پست توسط مهمان »

راستي آدرسم : [email protected]

پدرخوانده

پست توسط پدرخوانده »

مخترع, سلام
ببین من میخوام داخل جشنواره خوارزمی شرکت کنم اگه بتونی بهم ایده بدی ممنون میشم در رابطه با میکروبیولوژی باشه خیلی بهتره یا زیست شناسی سلولی مولکو لی یه ایده دارم اما نمی دونم مقام میاره یا نه درباره پرورش سلولهای بنیادی اما اصلا نمیشه من یه طرح خوشگل گفتم حالا ببینم ایده تو چیه راستی طرحت جوری باشه که بشه روش فکر وسرمایه گذاری کرد در واقع دانشجویی باشه پولشو میگم
دمت گرم

پدرخوانده

پست توسط پدرخوانده »

مخترع, سلام
ببین من میخوام داخل جشنواره خوارزمی شرکت کنم اگه بتونی بهم ایده بدی ممنون میشم در رابطه با میکروبیولوژی باشه خیلی بهتره یا زیست شناسی سلولی مولکو لی یه ایده دارم اما نمی دونم مقام میاره یا نه درباره پرورش سلولهای بنیادی اما اصلا نمیشه من یه طرح خوشگل گفتم حالا ببینم ایده تو چیه راستی طرحت جوری باشه که بشه روش فکر وسرمایه گذاری کرد در واقع دانشجویی باشه پولشو میگم
دمت گرم

مهمان

پست توسط مهمان »

پدرخوانده نوشته شده:مخترع, سلام
ببین من میخوام داخل جشنواره خوارزمی شرکت کنم اگه بتونی بهم ایده بدی ممنون میشم در رابطه با میکروبیولوژی باشه خیلی بهتره یا زیست شناسی سلولی مولکو لی یه ایده دارم اما نمی دونم مقام میاره یا نه درباره پرورش سلولهای بنیادی اما اصلا نمیشه من یه طرح خوشگل گفتم حالا ببینم ایده تو چیه راستی طرحت جوری باشه که بشه روش فکر وسرمایه گذاری کرد در واقع دانشجویی باشه پولشو میگم تا قبل از پایان تعطیلات نوروز :roll: :lol:
دمت گرم

شيرين جيگر

پست توسط شيرين جيگر »

سلام من شيرين دانشجوي تزم 2 برق هستم و مي خواهم يك تحقيق +وابسته به تحقيق يك كار عملي تهييه كنم مقدور من را راهنمايي كنيد ممنون مي شم يك طرح جديد

نازي جون

محل اقامت: تبريز

پست توسط نازي جون »

سلام

نازي جون

محل اقامت: تبريز

نازي جون

پست توسط نازي جون »

سلام.امير اقا چرا جواب منو نميديد؟
من فقظ يه ايده واسه خوارزمي ميخوام كه رتبه اول تا سوم بشم.

همين و بس............................ :?

ziba

پست توسط ziba »

darbareye nahveye kare batrihaye khorshidi etelaate kamel va mofidi mikham
mamnoon

مهمان

پست توسط مهمان »

اگر كسي اختراعي دارد چگونه باشما ارتباط برقرار كند.

110031

پست توسط 110031 »

سلام...اگه بخواين پيشرفت كنين راهي براي نقض يك سري از فرمولها پيدا كنين(هر گز به راحتي نخواهي رسيد مگر پس از تحمل سختيها

گلاله

پست توسط گلاله »

من فکر می کنم دادن یک پیشنهاد برای همکاری شما در یک مقاله ی علمی کافی باشه. درست نمی گم !؟اگه مایل بودید میتونید جواب این خواسته ی من را بدید.

گلاله

پست توسط گلاله »

من فکر می کنم دادن یک پیشنهاد برای همکاری شما در یک مقاله ی علمی کافی باشه. درست نمی گم !؟اگه مایل بودید میتونید جواب این خواسته ی من را بدید.

ارسال پست