بيستمين المپياد فيزيك ايران

مدیران انجمن: parse, javad123javad

مهمان

پست توسط مهمان »

سوالات امسال خيلي جالب نبود
1- بهتر بود به جاي اينكه شكل هاي مسپله رو در صورت سوال توصيف كنند آن را مي كشيدند .
2- در گذشته ي دور سعي مي شد وقتي در يك سوال موضوعي جديد مطرح مي شود و رابطه ي آن به دانش آموز عرضه مي شود طوري با شد تا بيان سوال جنبه ي آموزشي داشته باشد تا به بهانه حل يك سوال المپياد معلومات دانش آموزان كمي افزايش يابد . اما در امتحان امسال در چند سوال رابطه اي به طور سربسته مطرح شده بود ُ بدون اينكه كليت موضوع به دانش آموزان معرفي شود ؟ با توجه به فضاي خالي كه در دفترچه سوال تلف شده مطمپن هستم كه مشكل كمبود جا براي توضيح وجود ندارد

مهمان

پست توسط مهمان »

من كلاس دومي هستم.امتحان رو هم اصلا خوب ندادم.بقيه دومي ها چطور.؟
من15تا تست و فقط يه دونه تشريحي رو جواب دادم.

س.س

پست توسط س.س »

سلام .
اين جوري كه معلومه من عمرا اگه قبول بشم.
كلا 69-70 امتياز اوردم.19تا تستي يه دونه كوتاه.
نظر شما چيه؟

س.س

پست توسط س.س »

ببخشيد يادم رفت بگم
اگه ممكنه يه نفر جواب تستي هارو بگه
خيلي ممنون.

ekhterachian

سپاس: 4

پست توسط ekhterachian »

سلام
به نظر من كه سوال ها جالب بودند.
من خودم 33 تا از چهار گزينه اي ها و 9 تا از سوال هاي پاسخ كوتاه را زدم ولي فكر مي كنم 6تا از پاسخ كوتاه ها درست زدم و 20-25 تا هم از چهار گزينه اي ها.

ekhterachian

پست توسط ekhterachian »

سلام
به نظر من كه سوال ها جالب بودند.
من خودم 33 تا از چهار گزينه اي ها و 9 تا از سوال هاي پاسخ كوتاه را زدم ولي فكر مي كنم 6تا از پاسخ كوتاه ها درست زدم و 20-25 تا هم از چهار گزينه اي ها.كد سوالات من 1 بود.

ekhterachian

پست توسط ekhterachian »

البته فكر نمي كنم نتايج اين مرحله تاثيري در مرحله ي دوم داشته باشه.آقاي صولتيان(يك از مسپولان باشگاه دانش پژوهان) توي جلسه اي كه براي شهر ما گذاشته بودند گفتند كه اگر قرار باشه امتياز هاي اين مرحله رو براي مرحله ي دوم تاثير بدهند روي سوال هاي آزمون مي نويسند.

م.ب

پست توسط م.ب »

من قول مي دهم كه امتياز بالاي 35 در مرحله ي اول 100 درصد قبول مي شوند ونتايج محله ي اول در دوم بي تاثير مي باشد.

م.ب

پست توسط م.ب »

در مورد جواب سوالات:رپ-ك)
10. 27

بدون هيچ شكي

مهمان

پست توسط مهمان »

لطفا اگه ممكنه يك نفر جواب سوالها يا حداقل كليد پاسخ ها رو به ما اعلام كنه روز بعد از المپياد رياضي كه يكروز بعد از المپياد فيزيك بود بچه هاي رياضي جواب ها رو داشتن ولي ما .....
البته اينرو هم بگم كه المپياد رياضي امسال ساده بوده.

هژير

پست توسط هژير »

لطفا اگه ممكنه يك نفر جواب سوالها يا حداقل كليد پاسخ ها رو به ما اعلام كنه روز بعد از المپياد رياضي كه يكروز بعد از المپياد فيزيك بود بچه هاي رياضي جواب ها رو داشتن ولي ما .....
البته اينرو هم بگم كه المپياد رياضي امسال ساده بوده.

ekhterachian

پست توسط ekhterachian »

در مورد سوال 10 پاسخ كوتاه زمان به سادگي مساحت زير نمودار است.يعني 30.

ح-م-ر

پست توسط ح-م-ر »

سطح سوالات به نسبت پارسال آسان تر بود ما از 36 تست 34 تا را زده و دو تاي مانده را به علت شك داشتن نزديم و از 10 تا پاسخ كوتاه 7 تا را زديم . به اميد اينكه شما هم در اين آزمون ساده موفقت شده باشيد و در نوبت دوم شما را ببينيم
بر و بچز بوشهر

س.د

پست توسط س.د »

سلام . ح-م-ر جان اگه وقت كردي و كليد اون 34 تا سوالو كه جواب دادي بگي خيلي ممنون ميشيم.

احسانلدددذدذ

پست توسط احسانلدددذدذ »

سلام
خواهشمندم جواب سوالات تستي را هم بنويسيد
با تشكر

ارسال پست