به فیزیک علاقه دارم چه رشته ای برم

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
darya83

به فیزیک علاقه دارم چه رشته ای برم

پست توسط darya83 »

سلام من علاقه به فیزیک دارم و اینو صرفا با خوندن کتاب درسی نمیگم در مورد یاضی هم بگم با درک ریاضیات مشکلی ندارم حل ریاضیات برای فیزیک دوست دارم ولی اگه ریاضیات به تنهایی باشه چندان علاقه ای ندارم که مسائلشو حل کنم فیزیک به خاطر مفهومیتر بودنش دوست دارم علاوه بر اینها به ساختن علاقه دارم رشته هایی مثل مکانیک و معماری کامپیوتر و خب اکثر رشته های مهندسی علاقه دارم میشه راهنمایی کنید با توجه به حرفهایی که زدم چه رشتهایی برام بهتره
اینم بگم که هوش بالایی دارم و اینو با ازمون هاییکه دادم و حرفهای مشاور و معلم هام میگم

danial2000

Re: به فیزیک علاقه دارم چه رشته ای برم

پست توسط danial2000 »

سلام و وقتت بخیر
خیلی خوبه که استعداد و علاقت رو از الان پیدا کردی. بنظر من اگه به تحقیقات خود فیزیک علاقه مندی برو سمت علوم پایه و خود رشته فیزیک . اینطوری میتونیت حقیقات محض فیزیکی انجام بدی و حتی در اینده مقاله و نظریه بدی در این حوزه . تو مهندسی هم اگه به مباحث برق و الکترونیک و مدار ها توی دبیرستان علاقه بیشتری نشون دادی برو سمت مهندسی برق و اگه به محاسبات نیروها علاقه مندی همون مهندسی مکانیک . البته اینا نظرات منه و خودم کارشناس فیزیک نیستم به عنوان یه دانشجوی مهندسی نظر شخصیم رو میگم . امیدوارم موفق باشی.

MEHDI13_13

نام: مهدی ملکی

Re: به فیزیک علاقه دارم چه رشته ای برم

پست توسط MEHDI13_13 »

اگر واقعا به فیزیک خیلی علاقه مندی و توانایی خوندن فیزیک در یه دانشگاه خوب رو دارید برید فیزیک بخونید اگر فقط علاقه داری ولی برای رفتن به یه دانشگاه خیلی خوب مشکل داری پس بهتره اصلا سمت فیزیک نرید . بهتره مهندسی بخونید اونم برق یا مکانیک اگر به دلیل علاقه به فیزیک میخواید انتخاب کنید
ولی اگر ریاضی و فیزیکتون خوبه و مهمتر هوش تحلیلیتون بهترین کار اینه برید نرم افزار بخونید و برنامه نویس بشید
در ضمن من لیسانس فیزیک دارم و اگر برگردم یا میرم فیزیک خیلی سخت و دانشگاه درست میخوندم یا اصلا نمیخوندم

ارسال پست