برق رایگان !

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
نمایه کاربر
candle

سپاس: 935

برق رایگان !

پست توسط candle »

درود؛

پیرامون آنچه در این فیلم گفته می شود، چه نگرشی دارید؟

http://clipnama.com/v/5203/
شما دسترسی جهت مشاهده فایل پیوست این پست را ندارید.

نمایه کاربر
candle

Re: برق رایگان !

پست توسط candle »

این هم یک مدل دیگر:

http://www.aparat.com/v/9qfup

نمایه کاربر
DARKENERGY

نام: Melina

محل اقامت: krj_teh

سپاس: 4153

تماس:

پست توسط DARKENERGY »

candle نوشته شده:درود؛

پیرامون آنچه در این فیلم گفته می شود، چه نگرشی دارید؟

http://clipnama.com/v/5203/

من اين كليپو قبلا ديدم و به چندتا از دوستامم گفتم ببينن خيلي هاشون تعجب كرده بودن و باورشون شده بود بعضي هام نه.
"به نظر من" اين كليپ كاملا دروغ هست من نميدونم با چه روشي اين كارو انجام داده اما حدس ميزنم از زير به برق وصله دقيقا از همونجايي كه دوشاخه رو وارد پريز كرده... اگه دقت كنيد در انتهاي قسمت همين 4راهي همونجا كه كليد روشن خاموشش وجود داره تقريبا ثابته و انگار به زمين متصله. مطمئنم كه اين 4 راهي به يك طريقي به برق متصله.
بعدشم اگه اينطوري باشه كه همه نيروگاه ها تعطيل ميشن هركسي ميره يه فندك و 4 راهي ميگيره و تا ابد برق رايگان داره!
اين 4راهي يا... چيزي درونشون وجود نداره كه برق رو ذخيره كنن مثل خازن كه اگرم داشتن هرگز نميتونستن انقدر برق ذخيره كنن و جرقه زدن فندك اصلا برق نيست و فقط يك شوك الكتريكي هست نه جريان الكتريكي
درضمن چرا اين فندك فقط 220 ولت توليد كرد؟! smile022 چرا 209 ولت نشد؟! چرا 300 ولت نشد؟! smile023 دقيقا بايد همون مقداري باشه كه مورد نياز اين وسايل الكتريكي هست؟!
افرادي كه اين كليپ هارو رو ميسازن مردم رو يك سري نفهم فرض ميكنن. جالبه كه طرف براي اين كه كليپ واقعي به نظر بياد وسطش جريان برق رو قطع ميكنه (كه احتمالا شخص دومي هم در اين كار دست داره) و دوباره مثلا با همون فندك برق رو وصل ميكنه!

smile072

*

آنکه رفت، به حُرمت آنچه با خود برد حقِ بازگشت ندارد

*

آدمی که از آفتابِ صبح گرم نشه، از آفتاب غروب گرم نمیشه

rappelle_toi: l'amour devrait te faire sentir bien

نمایه کاربر
خروش

سپاس: 2067

پست توسط خروش »

برق ا- م-ا-م میگن، همینه، برق رایگان!
:-)
---
ولی شوخی به کنار این تردستی و چشمبندی است. از هیچ، هیچ پدید نمی آید
گفتم به شیخ شهر كه كارت ریاست، گفت
آنكس كه شیخ هست و ریاكار نیست، كیست

نمایه کاربر
You-See

نام: U30

محل اقامت: تهران

سپاس: 787

تماس:

پست توسط You-See »

اگر بخواهین دلیلش رو هم بدونید، کافیه در نظر بگیرید که انرژی الکتریکی که تبدیل به نور می شه چطور جایگزین می شه؟
دوستای گلم حمایت کنید : https://cafebazaar.ir/app/com.nikanmehr.marmarxword/

نمایه کاربر
thegodof3d

نام: حامد حسن زاده

سپاس: 29

پست توسط thegodof3d »

چرا بحث فلسفی میکنید؟ من قبلا تو همون اپارات ویدیو هایی میدیدم که طرف یه فن کامپیوتر رو برمیداش دو تا اهنربا میذاشت و فنه میچرخید ، اما ان یک حقه ساده بیش نبود چون تو یکی از همون ویدیو ها نشون میداد که دوتا باتری ساعتی بزرگ رو با چسب برق زدن به فنه و سیمم کشیدن ولی باتریها شده بودن مثل ظاهر اهنربا و ادم گول میخورد انها هم همه حقه ای بیش نیستند، البته همونطور که میدونید بنده راه حلی یافته اما بدلایلی هنوز مخفی خواهد ماند

نمایه کاربر
candle

پست توسط candle »

سپاس از همه؛

قطعا کلکی در کار است. خودم فکر می کنم کلکی که سوار کرده از این قرار است:

یک گیرنده حساس به اسپارک، خروجی یک سیستم انتقال الکتریسیته وایرلس (شارژ القائی) را قطع و وصل می کند. اگر دقت کرده باشید؛ به همین دلیل، سیم سه راهی را به صورت یک کویل (سیم پیچ) قرار داده است.

نمایه کاربر
thegodof3d

نام: حامد حسن زاده

سپاس: 29

پست توسط thegodof3d »

candle نوشته شده:سپاس از همه؛

قطعا کلکی در کار است. خودم فکر می کنم کلکی که سوار کرده از این قرار است:

یک گیرنده حساس به اسپارک، خروجی یک سیستم انتقال الکتریسیته وایرلس (شارژ القائی) را قطع و وصل می کند. اگر دقت کرده باشید؛ به همین دلیل، سیم سه راهی را به صورت یک کویل (سیم پیچ) قرار داده است.

ن بابا! اینا در این حدود نیستند ، از زیر میز سیمی وارد سه راهی شده و قالب پلاستیکی سه راهی را سوراخ کرده اند! همین .

نمایه کاربر
You-See

نام: U30

محل اقامت: تهران

سپاس: 787

تماس:

پست توسط You-See »

نمی تونه گیرنده داشته باشه، چون بین جرقه های دوم و سوم روشن می شه!! نه دقیقا روی جرقه سوم.
دوستای گلم حمایت کنید : https://cafebazaar.ir/app/com.nikanmehr.marmarxword/

نمایه کاربر
candle

پست توسط candle »

You-See نوشته شده:نمی تونه گیرنده داشته باشه، چون بین جرقه های دوم و سوم روشن می شه!! نه دقیقا روی جرقه سوم.

خوب جرقه باید سطح مشخصی از نویز را ایجاد کند تا خروجی گیرنده، بتواند مثلا یک رله را برای تغییر وضعیت تریگ کند. شماتیک یک گیرنده نوعی را در تصویر زیر نشان داده ام:
شما دسترسی جهت مشاهده فایل پیوست این پست را ندارید.

نمایه کاربر
ghm

محل اقامت: شیراز

سپاس: 144

تماس:

پست توسط ghm »

سلام اون مدل دومی میتونه تا حدودی عملی بشه اما تا چقدر روشن بمونه وابسته به بعضی چیزهاست مثلا جرم جسم دواری که درش گردش داشته باشه یا مقاومت سیم ها و .. و هرچیزی که انرژی رو در خودش ذخیره کرده باشه.

با فیدبک ها و حلقه های بسته، سیستم هایی با پاسخ ها و رفتارهای متنوع میشه ایجاد کرد درحالیکه قوانین برقرار اند.
˙ ·٠•♥ السلام علی بقیه الله فی ارضه ♥•٠·˙

نمایه کاربر
candle

پست توسط candle »

ghm نوشته شده:سلام اون مدل دومی میتونه تا حدودی عملی بشه اما تا چقدر روشن بمونه وابسته به بعضی چیزهاست مثلا جرم جسم دواری که درش گردش داشته باشه یا مقاومت سیم ها و .. و هرچیزی که انرژی رو در خودش ذخیره کرده باشه.

با فیدبک ها و حلقه های بسته، سیستم هایی با پاسخ ها و رفتارهای متنوع میشه ایجاد کرد درحالیکه قوانین برقرار اند.

سپاس از شما، البته من منظورم این بود که خروجی مدار بالا، یعنی دیود نوری D2 در شماتیک فوق، مثلا بخشی از یک اپتو کوپلر باشد که به نوبه خود، یک مدار شارژ بی سیم Wireless Charge Circuit را راه اندازی می کند. تصویر یک نمونه (البته بسیار کوچک و توان پائین) از این نوع مدارات، در این پست نشان داده شده است:

http://www.hupaa.com/forum/viewtopic.php?p=446252#p446252
اگر دانش را به خاطر کسب درآمد فرا می‌گیرید؛ به حق آنهایی که به خاطر خود، علم و دانش اندوخته‌اند تجاوز کرده‌اید - آندره ژید

emadi.taj1377

نام: smail emadi

پست توسط emadi.taj1377 »

باید ساختن مدار های الکتریکی را بدونی راحته

ارسال پست