ماهیت مغناطیس

مدیران انجمن: parse, javad123javad

Mazdak10

نام: Mazdak mirza

سپاس: 13

Re: ماهیت مغناطیس

پست توسط Mazdak10 »

Ea2211 نوشته شده:با سلام به همه دوستان
ممنون از پاسخ هایتان
علت اینکه این سوال را مطرح کردم نادانی من نسبت به اتفاقاتی هست که برای من می افتد، نمی گویم که در فیزیک صاحب نظر هستم اما اندک اطلاعاتی دارم اما نه در حد شما دوستان.
علت مطرح سوالم رفتن من به یک بعد دیگر بود اینکه چطور و چگونه هنوز برای خودم معماست، وقتی وارد آن بعد می شود نمی دانم آیا یک جهان دیگر است یا کجاست ، هیچ اطلاعاتی نتونستم بدست بیارم اما چیزی که برای من خیلی جالب است وجود سرشار از مغناطیس یعنی وقتی حرکت میکنم در میان مغناطیس حرکت می کنم مانند کسی که درون آب راه می رود.
فکر می کنم اتمسفر آنجا مغناطیس است مانند زمین که اتمسفری دارد.
چطور وارد آن بعد می شوم، روی مبل نشستم و تکیه دادم اصلا هم تمرکز یا مراقبه ندارم یه مدتی میگذره بعد فکر میکنم که دارم از جسمم جدا میشوم آن هم جدا شدنی سخت مثل اینکه دارم از یه دیوار میگذرم یا دارم خودم رو از چیز قیر مانند می کشم بیرون و در این گذر هست که متوجه آن انرژی عظیم مغناطیسی می شوم، وقتی بطور کامل وارد آن بعد شدم مغناطیس را اطراف خودم احساس و درون آن حرکت می کنم و شاهد یک دنیای دیگر هستم، تفاسیرش بماند که چگونه هست، چند سالی هست که هر از گاهی این اتفاق برای من می افتد.
در ضمن بنده به چیزی اعتقاد ندارم و خواهشا با مسائلی مانند مذهب، عرفان، متافیزیک،دین (همینطور مخدرات، افیون، مواد شیمیایی، قرصهای روانگردان) و از این قبیل در هم نیامیزید که نه حل شدنی است و نه مخلوط شدنی که کاملا بافته ای جداست.
چیزهایی که متوجه شدم: وجود سرشار از مغناطیس و در بعضی مواقع نیرویی مرا به سمت خود میکشید.
چیزهایی که متوجه نشدم: خیلی چیزها.
جیزهایی که دیدم: مردم، خورشید، ستاره ها، استحکامات بسیار از قبیل ساختمان ، برج ، پل و ... و تکنولوژی، وقتی که با مردمانشان صحبت می کردم از دادن اطلاعات خودداری کرده و نهایت چند کلمه بیشتر به من نمی گفتند(چطوری به زبان آنها صحبت میکنم خودش کلی برام سواله)
چیزی که می خوام بدونم: آنجا کجاست آیا وارد یک بعد دیگر میشوم یا یک جهان دیگر یا به یک سیاره ای دیگر سفر میکنم، شاید هم سفر زمان به گذشته یا آینده است یا یک چیز دیگر که شدید مایل به فهمیدنش هستم
به خاطر همین بعد از چند سال تحقیق تنها جایی که بتونم جوابم رو پیدا کنم فیزیک هستش چون در آنجا به موضوعات فیزیکی بر می خوردم.
خیلی ممنون از اینکه توجه کردید اگر پاسخی در این مضمون داشته باشید نهایت سپاسگزاری را از شما عزیزان دارم.

اگاهي شما از جسمت خارج شده و ادراكات خارج از جسم داشتي،،، بعضي افراد اين تجربه رو دارن،،، بهش astral projection يا out of body experience هم ميگن كه احتمالا شما از نوع پيشرفته اش رو تجربه كردين،،، من بيست ساله كه در ارزوي چنين تجربه اي هستم ولي متاسفانه نتونستم هنوز

صياد٨٠

پست توسط صياد٨٠ »

يك نيروى طبيعى بين ذره اى ميباشد كه از منظم بودن شارژهاى ذره اى نشات مى گيرد، به اين معنى كه وقتى تمام شارژها مثبت در يك امتدادو تمام شارژهاى منفى در امتداد ديگر باشن ماده خواص مغناطيسي پيدا مى كند.
جواب ديگه ميتونه اين باشه ، حركت الكترون در هادى تحت تاثيراختلاف پتانسيل بين دو سر هادى باعث إيجاد ميدان مغناطيسي در أطراف ان هادى خواهد بود.
چكيده جواب در يك جمله ، حركت شارژ يا همان بار در عنصر

عبدالرضا علي پور

نام: عبدالرضا علي پور

محل اقامت: بوشهر

سپاس: 142

پست توسط عبدالرضا علي پور »

اگر ارتباط نواحی مختلف مغز رفتاری موجی و مغناطیسی داشته باشد امکانش هست که این امواج بر روی میدانهای خارجی زمانی که طول موج ها یکی باشه سوار بشوند

ارسال پست