هوپا کسل کننده شده!

Re: هوپا کسل کننده شده!!!

نوشتهاز سوی baran78 در سه شنبه 1 آذر 1390 - 11:53

قرار بود یک کتاب معرفی کنید ÷س چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حسین بیشترازاب تشنه ی لبیک بود.......افسوس که به جای افکارش زخمهای تنش را نشانمان دادندوبزرگترین دردش را بی ابی نامیدند........ http://www.hanitan.blogfa.com
نماد کاربر

سپـاس : 1

ارسـال : 32

شهر: اصفهان
نام نویسی: 90/8/25

ذکر نشده

نوشتهاز سوی 3azekhamosh در پنجشنبه 3 آذر 1390 - 19:19

ali reza 1111 نوشته است:
ramsar-mahboobeh نوشته است:سلام smile072
یه مدتیه هوپا کسل کننده شده smile080 smile080
تالار های علمیش تقریبا غیرفعال شدن و بدون بحث های داغ و جذاب
تالار گفت وگو آزادشم که محل سرگرمی شده
(من خودم تقریبا فقط واسه همین سرگرمیاش میام smile001 )
کاربرای خوب و فعالمون یا رفتن یا کم کار شدن و دیگه رغبتی واسه اومدن ندارن
جدیدترینش جناب آشویس smile054 smile054 که خداحافظی کردن و ...
خلاصه اسم انجمن فیزیکدانان جوان برازنده ی این سایت فعلی نیست smile012

بد چور کسل کننده شده smile052
من ماهی خسته از آبم، تن میذهم به علامت سوال بزرگی که در دهانم گیر کرده است
نماد کاربر

سپـاس : 20

ارسـال : 128

نام نویسی: 90/6/31

مرد

نوشتهاز سوی ali reza 1111 در دوشنبه 28 آذر 1390 - 23:16

حداقل قبلاً هر چند وقت مطالب سایت بروز میشد ؛ الآن بیش از 1 هفته است که حتی مطلب جدیدی هم نمی نویسند . smile097 smile097
آنان که محیط فضل و آداب شدند * در جمع کمال شمع اصحاب شدند
ره زین شب تاریک نبردند برون * گفتند فسانه ای و در خواب شدند

سپـاس : 7

ارسـال : 283

نام نویسی: 90/4/31

مرد

نوشتهاز سوی ehsanmohebbi در چهارشنبه 2 فروردين 1391 - 12:56

خفقان وجود ادمین و رادیکال و علیرضا و ... به هوپا هم منتقل شده
اللهم اکشف هذا الغمه عن هذه امه بحضوره و عجل لنا ظهوره ، انهم یرونه بعیدا و ناریه قریبا و به رحمتک یا ارحم الراحمین
نماد کاربر

سپـاس : 32

ارسـال : 202

نام: احسان محبی نظر
شهر: همدان
نام نویسی: 90/8/16

مرد

نوشتهاز سوی ADMIN در چهارشنبه 2 فروردين 1391 - 14:20

این جمله الان یعنی چه؟!!
موجیم که آسودگی ما عدم ماست

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...
نماد کاربر
مدير کل

مدير کل

سپـاس : 1034

ارسـال : 2259

نام نویسی: 84/2/24

مرد

نوشتهاز سوی ehsanmohebbi در چهارشنبه 2 فروردين 1391 - 14:59

معنی اش واضحه
خفقان یعنی همین سوال شما
اللهم اکشف هذا الغمه عن هذه امه بحضوره و عجل لنا ظهوره ، انهم یرونه بعیدا و ناریه قریبا و به رحمتک یا ارحم الراحمین
نماد کاربر

سپـاس : 32

ارسـال : 202

نام: احسان محبی نظر
شهر: همدان
نام نویسی: 90/8/16

مرد

نوشتهاز سوی ADMIN در چهارشنبه 2 فروردين 1391 - 15:27

ببخشید. مثل اینکه فارسی من خوب نیست.

خفقان وجود ادمین و رادیکال و علیرضا و ... به هوپا هم منتقل شده

خفقان یعنی همین سوال شما

http://www.loghatnaameh.org/dehkhodawor ... 6e-fa.html

نماد کاربر
مدير کل

مدير کل

مرد

نوشتهاز سوی aalireza در چهارشنبه 2 فروردين 1391 - 17:41

ehsanmohebbi نوشته است:خفقان وجود ادمین و رادیکال و علیرضا و ... به هوپا هم منتقل شده

شما تا الان - منهایِ اون چرندی‌جاتی که فرستادی و حذف شدند، ۱۷۱ پست رو از چهارشنبه ۲۶ اسفند فرستادی smile031 ، تو اسمِ این رو می‌گذاری خفقان؟ لازم نیست کامل‌تر جواب بدم و بگم که اینا قوانینه و شما نمی‌تونی تمامِ تمامِ تاپیکا عید رو تبریک بگی یا شکلک دربیاری و اینا...
"Whereof one cannot speak, thereof one must be silent."
Ludwig Wittgenstein
نماد کاربر

سپـاس : 499

ارسـال : 780

نام نویسی: 88/5/8

مرد

نوشتهاز سوی me-alone در دوشنبه 28 فروردين 1391 - 17:45

با توجه به سابقه ی زیبای خودم در هوپا, به نفعمه که حرف نزنم!! smile035

اما وجود افراد رک و مستقیم و در عین حال شجاعی مانند احسان تحسین بر انگیز است!!! smile104

ای کاش مشکل فقط به این بود که ما میخواستیم در تمام تاپیک ها همه چیز را تبریک بگیم و شکلک بگذاریم! (که البته گمان میکنم کار خیلی باحالی بشود! اما کمی بچه بازی و اندکی سوسول بازی است که من هیچ کدام نمیباشم smile001 )

اما ممقداری شورش در هوپا در آمده است! هر مدیری میخواهد که قوانین را رعایت کند, از نظر هر مدیری اگر 5 پست هم خلاف قوانین باشد, یکهو میبینی 200 تا پاک کردن! در صورتی که در هیچ سایتی دیگر این مدلی نیست!! smile024 این فعالیت پاکسازی بالای مدیران هوپا واقعن رو کم کنی و بسیار تحسین بر انگیز است!!! smile058

فکر میکنم جناب آدمین, در تعدادی از مدیرانتان صرف نظر کنید!!! گذشته از علیرضا ( که اصلن مخطبم نیست و خیلی هم مخلصشم) عده ای مانند بعضی ها (محسن برای نمونه) واقعن زیادی میباشند!!! smile001 حالا از ما گفتن, از مقام معظم آدمین هم انکار کردن!! smile035

لازم نیست کامل‌تر جواب بدم و بگم که اینا قوانینه

هیچ شکی در آن نیست که شما فقط هدفتان حفظ نظام جمهوری هوپا است! smile015
من زنم و به همان اندازه از هوا سهم میبرم
که ریه های تو!
درد آور است که من آزاد نباشم تا تو به گناه نیفتی!
قوس های بدنم بیشتر از افکارم به چشمهایت ما آیند!
تاسف بار است که باید
لباس هایم را به میزان ایمان تو تنظیم کنم!

سیمین دانشور
نماد کاربر

سپـاس : 180

ارسـال : 378

شهر: Winnipeg
نام نویسی: 89/6/29

ذکر نشده

نوشتهاز سوی slice_of_god در دوشنبه 28 فروردين 1391 - 17:52

هوپا شده کلاس دینی...
کسی که سکوت می کند
بازی را مسخره کرده
ما که حرف می زنیم
باخته ایم .
نماد کاربر

سپـاس : 1530

ارسـال : 1171

نام نویسی: 90/12/12

ذکر نشده

نوشتهاز سوی ADMIN در سه شنبه 29 فروردين 1391 - 11:59

me-alone عزیز من صحبت های شما رو پای شیطنت بچه گانه و ایجاد جو منفی در تالار میزارم. بعید میدونم شما از ارسال این پست نیت خیرخواهانه ای داشته باشید.

کاربر محسن حدود 40 روز پیش استعفا داده و شما از ما درخواست برکناری ایشون رو دارید؟

search.php?author_id=26403&sr=posts

همین یک مورد صحت مابقی صحبت های شما رو ثابت میکنه!

فهرست تمام پست های حذف شده تالار در ده روز گذشته الان جلوی روی من هست.

- طی ده روز گذشته پست های حذف شده توسط طرف هر مدیر به این شکل هست:

* admin : پستهای حذف شده: 0 عدد
* farnaspas : پستهای حذف شده: 0 عدد
* parse : پستهای حذف شده: 0 عدد
* كوير : پستهای حذف شده: 0 عدد
* آرشام : پستهای حذف شده: 1 عدد
* Cartouche : پستهای حذف شده: 4 عدد
* mamy72 : پستهای حذف شده: 7 عدد
* aalireza : پستهای حذف شده: 7 عدد
* COSMOLOGIST : پستهای حذف شده: 20 عدد
* radical : پستهای حذف شده: 24 عدد

از بین این 63 پست حذف شده :

13 عدد مربوط به تاپیک خواننده محبوب شما
9 عدد مربوط به تاپیک حقوق حیوانات
3 عدد مربوط به تاپیک تو دو خط خدا رو اثبات کنید
3 عدد مربوط به تاپیک جهان های موازی
و ...

ضمن اینکه بارها و بارها و بارها در تالار تاکید شده که:

پست توسط ADMIN در سه شنبه 13 اسفند 1387 - 17:38

دوستان عزیزی که همیشه نسبت به حذف تاپیک هاشون در بخش گفتگوی آزاد اعتراض دارن لطفا مطالعه کنند :
- بارها و بارها در تالار اعلام شده که بخش گفتگوی آزاد ؛ فقط برای طرح مباحث متفرقه و موقت میان کاربران هست و مطالب این بخش به شکل دوره ای حذف میشه ...

پست توسط ADMIN در چهارشنبه 2 فروردين 1391 - 18:58

تغییراتی از امروز در قواعد درج پست در تالار اجرا شده که به شکل زیر می باشد:
- درج سپاس در بخش گفتگوی آزاد امکان پذیر نیست.
- تعداد پست هایی که از هم اکنون در بخش گفتگوی آزاد ارسال میشوند در مجموع پست های کاربران لحاظ نخواهد شد.
- ارسالها و سپاسهای قدیمی کاربران در بخش گفتگوی آزاد به مرور ( پس از گذشت چند هفته ) حذف خواهند شد. ( این شامل تاپیک هایی مثل وقتی اعضای هوپا عکاس میشوند و ... نخواهد بود. منظور گفتگوهای چت مانند و بدون محتواست )
** بنابراین کاهش تعداد پست ها و سپاس های کاربران در روزهای آینده مربوط به بند سوم از تغییرات می باشد.

viewtopic.php?f=9&t=17542&start=30

امیدوارم این آخرین باری باشه که ناچار به ارسال این مدل توضیحات در تالار هستیم و حداقل این بار توجیه لازم انجام شده باشه.

نماد کاربر
مدير کل

مدير کل

مرد

نوشتهاز سوی me-alone در پنجشنبه 31 فروردين 1391 - 12:23

با عرض سلام خدمت آدمین عزیز! حال شما خوبه؟ خانم بچه ها, خانواده محترم؟؟؟ smile040 (این یکی رو برای اثبات کودک نبودن خویش, و برخورداری از EQ و اندکی هم بلوغ فکری عرض کردم)

عرضم حضورتون که من هیچ وقت هیچی رو به منظور توهین و جسارت به کسی نگفتم, خصوصن اگه اون کس, شخص شخیص شما باشه! اما اگر هم چنین برداشتی شده, خوبه که میذارید پای شیطنت و بچگی من! (اگر چه, من همه چیز, از لوسی و بی ادبی و غیره بهم نسبت داده میشود الا شیطنت!! smile024 اصلن من و شیطنت؟ امکان داره؟ در وجود من چنین چیزی نیست! smile031 )

دوم: در این موارد هیچ ادعایی بر صحیح بودنم نکردم که شما عدم صحت منو به اثبات برسونید!! همگی شاهد نبود من اینجا هستین! خوب پس دلیلی وجود نداره که بدونم کی استعفا داده یا نه! اگر چه نظر کاربران در این سایت مهم نیست, اما شخصن بر این باورم که منصوب شدن اوشون از همون اول اشتباه بود, که بخواد به استعفا دادن ختم شود! smile001 اما شکر ایزد که خودش هوامونو داره! smile039

سوم: شخصن کم بودن تعداد پست های حذف شده رو به دلیل نبودن افرادی چون خودم میدونم! چرا که در این مکان, پست های مخالف نظر مدیران حذف میشه!!! (همین 63 تا هم فکر کنم کار افرادی از قماش همان هایی که مخالف شما صحبت میکنند باشد: برای مثال همین احسان)
باز هم جسارت نباشه اینو گفتم! smile001

میدوارم این آخرین باری باشه که ناچار به ارسال این مدل توضیحات در تالار هستیم و حداقل این بار توجیه لازم انجام شده باشه.

افسوس که این امید شما, ناامیدتان خواهد کرد, چرا که کاربر جدید هی میاد, و با این وضع, یه تعدادی همواره این سوالات مغتشوشوشان خواهد کرد! smile039

کلن از آن دسته آدم هایی هستم و هستیم, که به این حرفا توجیه نمیشیم! اما از آنجایی که اینجا خیلی خوبه, این بار, در عین توجیه نشدن, توجیه شدم! (تفسیر: توجیه که نشدم اما وانمود مینمایم که شدم تا بلکه جسارت نشه!)

با عرض ارادت فراوان و تشکر از زخمتوات شما فرد متشخص! smile039
که ریه های تو!
تاسف بار است که باید

سیمین دانشور
نماد کاربر

ذکر نشده

نوشتهاز سوی aalireza در پنجشنبه 31 فروردين 1391 - 13:41

به me-alone:

البته من ادمین نیستم و خودش بهتر می‌تونه جواب بده. ولی حدس می‌زنم طرف‌داری‌ت از احسان به‌این دلیله که تو انجمن زیاد حاضر نمی‌شی. این بابا ظرفِ ۵ روز ۱۷۱ پست فرستاده بود و بعد ادعایِ خفقان داشت. چرا؟ چون بهش می‌گفتیم شکلک در نیار تو پست‌هات یا ۱۷-۱۸بار تو تاپیک‌هایِ مختلف نگو «عیدت مبارک» و برو. در این حین ایشون به‌قدری در جامعه‌یِ هوپا اجتماعی شده بودند که عاشق یکی از کاربرا هم شدند، در عینِ حال دچار بحرانِ هویّتی شدند و شاهدِ «احسان»هایِ مختلف، در ابعاد و اجناس و نام‌هایِ متفاوت بودیم و هنوز هم هستیم. امّا نکته‌ای که در همه‌یِ احسان‌ها و احسانه‌ها مشترک بوده، گند زدن به‌فضایِ علمیِ سایت بوده که تحلیلِ این مورد رو به‌خودت واگذار می‌کنم.
"Whereof one cannot speak, thereof one must be silent."
Ludwig Wittgenstein
نماد کاربر

سپـاس : 499

ارسـال : 780

نام نویسی: 88/5/8

مرد

نوشتهاز سوی me-alone در جمعه 1 ارديبهشت 1391 - 14:09

aalireza نوشته است:به me-alone:

البته من ادمین نیستم و خودش بهتر می‌تونه جواب بده. ولی حدس می‌زنم طرف‌داری‌ت از احسان به‌این دلیله که تو انجمن زیاد حاضر نمی‌شی. این بابا ظرفِ ۵ روز ۱۷۱ پست فرستاده بود و بعد ادعایِ خفقان داشت. چرا؟ چون بهش می‌گفتیم شکلک در نیار تو پست‌هات یا ۱۷-۱۸بار تو تاپیک‌هایِ مختلف نگو «عیدت مبارک» و برو. در این حین ایشون به‌قدری در جامعه‌یِ هوپا اجتماعی شده بودند که عاشق یکی از کاربرا هم شدند، در عینِ حال دچار بحرانِ هویّتی شدند و شاهدِ «احسان»هایِ مختلف، در ابعاد و اجناس و نام‌هایِ متفاوت بودیم و هنوز هم هستیم. امّا نکته‌ای که در همه‌یِ احسان‌ها و احسانه‌ها مشترک بوده، گند زدن به‌فضایِ علمیِ سایت بوده که تحلیلِ این مورد رو به‌خودت واگذار می‌کنم.

smile048 یعنی چی؟ یعنی این بابا چندین احسانه؟ یعنی چند تا یوزر داره؟ smile048 عاشق؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ smile055 smile058 نکنه این احسان, همون احسان است که قبلن بود و خیلی دیوونه بود, همون که عکس یه دختر و پسر که کله اشون به هم چسبیده بود رو داشت؟؟ smile048 ولی خدایی عاشق شده بود؟؟ smile058 آخه هوپا خودش چیه که دختراش چی باشن؟؟ (در این مورد من همون غلام هستمدکه ادوارد میگه و اصلن دختر نیستم! smile001 )

بنده همین الآن رسمن طرف داری ام رو پس میگیرم! smile001 پوزش smile072
که ریه های تو!
تاسف بار است که باید

سیمین دانشور
نماد کاربر

ذکر نشده

نوشتهاز سوی TopNotch در دوشنبه 24 مهر 1396 - 03:09

Cartouche نوشته است:
TopNotch نوشته است:مهد کودک شده

قبلا هم اینجا دعوا زیاد میشد. حتی بعضی ازین دعوا ها خیلی خیلی جدی تر ازینها بود که به تغییرات مدیریتی منجر شده (که خود من هم شرکت داشتم).
اما خیلی بامزه تر و شیک تر بود. اصلن شما برید تاپیک های دعوا های قدیمی رو پیدا بکنید میبینید چقدر بامزه هستن.
این فقط در مورد دعوا ها نیست و کلن سطح بامزگی اعضای هوپا نسبت به قدیم در گفتگوهای آزاد خیلی افت پیدا کرده. تقریبا هیچ خلاقیتی در هیچ یک از نوشته های افراد نمیشه دید. وضعیت گفتگوهای علمی هم که مشخص هست.
واقعن توصیف مهد کودک خیلی خیلی مناسب هست برای نوع گفتگوهای انجام شده. دلیل اینکه کاربران خوبی دیگه جذب هوپا نمیشن (و در چند سال اخیر نشدن) (با تمامی احترامی که برای همه قائلم) اینه که عملن هوپا یک سایت مُرده هست که هیچ جذابیتی برای جذب افراد نداره. دلیلش هم واضحه، هیچ سیستمی که از نظر مالی سودده نباشه و درآمدی بوجود نیاره (در حقیقت یه بیزینس مدل درست براش پیشبینی نشده باشه) پایدار نخواهد بود.

بنابراین باید با واقعیت روبرو بشیم که دیگه این انجمن هوپا ِ سابق و مهد کودک فعلی به نابودی کشیده شده و راهی نیست متاسفانه.

چرا اینقدر دراماتیک باید باشه؟
واقعیت چیزی شبیه اینه که اتفاقاتی میفته که قبلا مشابهش بوده .
دلیل نیست نابودی چیزی رو حتمی در نظر بگیریم
وقتی وضعیت بد میشه ترک کرذن همیشه آسون ترین راهه
آدمای زیادی تو دنیا وجود داره با طرز فکر های بیشتری، اینکه یه فروم به این سادگی که یه مدل کوچیک شده از جامعس به وضعی مثل الان میرسه کاملا طبیعیه و طاعون نیست.
تو جامعه هم دولت ها بالا و پاینن دارن نالایق ها زیاد میشن اما دلیل نیست نابودی چیزی رو اعلام کنیم.
اگر کاربر های مفید و باارزش تر شروع به ترک کنن چی میشه؟ وضع بهتر میشه؟
تصمیمات کسی به من ربطی نداره و اهمیتی هم،اما من هوپا رو دوست دارم از اون کاربرایی که صبرشون لبریز شده و درصدد ترک اینجا هستن میخوام بمونن و به فعالیتشون ادامه بدن من دوست دارم باور کنم وقتی مطالب بهتری ایجاد بشه کاربرهای بهتری هم پیدا میشن smile072
it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing.
نماد کاربر

سپـاس : 538

ارسـال : 697

نام نویسی: 90/6/22

ذکر نشده

قبلی

بازگشت به پيشنهادها و انتقادها

چه کسی هم اکنون اینجاست ؟

کاربرانی که در این تالار هستند: بدون کاربران عضو شده و 3 مهمان