پستهایم کو؟ کاربر از مدیر پرسید...

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
pulsar

محل اقامت: تبریز

سپاس: 197

تماس:

پستهایم کو؟ کاربر از مدیر پرسید...

پست توسط pulsar »

به شما این تضمین را می دهم که جز مدیران کل و مدیران انجمن کسی نمی تواند در تاپیک های شما مشکل ایجاد کند.
این جمله‌ای بود که یکی از مدیران هوپا، در پاسخ بنده، وقتی از ایشان سراغ تاپیک "دیدنی ها" را گرفتم، فرمودند!
گفتم آن را اینجا هم بیاورم تا اگر کاربری فردا آمد و دید که زحمات چندین روزه اش به باد رفته، یکوقت فکر نکند
هکرهای آمریکایی یا اسرائیلی آمده‌اند و تاپیکش را پاک کرده اند! بدانید این مدیران کل و غیر کل هوپا هستند که
با سه چهار کلیک و در عرض ایکی ثانیه، زحمات چندین روزه شما را به باد می دهند!!!

تاپیکی در انجمن گفتگوی آزاد داشتم با عنوان "دیدنی ها". برخی فیلمهای سایت یوتیوب رو که موضوعات علمی
داشتند آنجا می گذاشتم و سعی می کردم در حد توانم، توضیح مختصری درباره ی آن در کنارش بنویسم.
وقتی می خواهید درباره ی یک مبحث علمی فیلمی مناسب پیدا کنید، باید بین دهها فیلم مربوط و نامربوط را
بگردید و دانلود کنید، تا بهترینش را انتخاب کنید که این یعنی صرف وقت زیاد و مصرف غیر معمول شارژ اینترنت!

گیرم هیچ کدام از فیلمهایی که در آنجا گذاشته بودم ارزش دیدن نداشت! ولی هر کاربری که تاپیکی می زند، برایش
عزیز است و دوستش دارد. کلی فیلم دیگر هم دانلود کرده بودم تا برخی کاربران که به یوتیوب دسترسی ندارند،
برایشان آپلود کنم تا آنها هم استفاده کنند. وقتی سراغ این تاپیکم را گرفتم، دیدم بعله!!! جا تره و بچه نیست!

این مدیر گرامی دلایل حذف تاپیکم را اینگونه فرمودند:
همان طور که بار ها گفته شده تاپیک های بخش گفتگوی آزاد هیچ گونه حاشیه امنیتی ندارند !

تاپیک مورد نظر شما هم به دلیل تشابه اسمی یا با تاپیک قدیمی تر ادقام شده و یا حذف شده است.
من نمی دانم کجای هوپا، بارها گفته شده که گفتگوی آزاد حاشیه امنیتی ندارد!
در قوانین هم که راجع به بخش گفتگوی آزاد چیزی نیامده، اگر کسی چیزی می داند به ما هم بگوید!!!
از این بارها فعلا یکبار به من گفته اند، آنهم بعد از پاک کردن تاپیکم!!!

استدلال دیگر ایشان هم این است:
دوست عزیز

در این تالار تنها تاپیک هایی که موضوع فیزیکی و علمی دارند در دراز مدت باقی خواهند ماند

در بخش گفتگوی آزاد هم کافی است سری به صفحات قبل تر و تاپیک های قدیمی تر این بخش بزنید تا خودتان متوجه شوید که تنها تاپیک هایی باقی مانده اند که یا موضوع آن ها با فیزیک یا علم مرتبط است و یا تاپیک مورد نظر تحت کنترل تیم مدیریتی است

موفق و پیروز باشید smile072
تاپیک من فیلمهای علمی بود، به بخش خاصی تعلق نداشت! گیرم نام "دیدنی ها" ربطی به علم ندارد. یک سری
به محتوایش می زدید، می دید که نه! چندان هم بی ربط نیست. گیرم جایش در گفتگوی آزاد نبود. بارها شده کاربری
در جای نامناسب پست گذاشته و مدیریت آن تاپیک را به بخش مناسب منتقل کرده!

چه دوستی چه کشکی؟ کدام عزت؟
اگر دوست من بودید یک کلیک ناقابل روی لینک آن می کردید تا ببینید اصلا من چه نوشته ام آنجا!
اگر همه اش مهملات بود و ارزشی نداشت و اگر هوپا به اندازه چند مگابایتی برای چرندیات من جا نداشت و تاپیک من
جای پستهای دیگر را تنگ کرده بود، بی انصاف! به همان دوستی و عزتی که از آن دم می زنید، به من می گفتید تا
لااقل من برای خودم ذخیره اش کنم!

با مدیریت شما، اینجا نه موفقیتی هست نه پیروزی، جز نا امیدی چیزی نیست!
به کيهان شناسی تان می پرداختید، موفق تر بودید تا مدیریت در هوپا!

رزتان را هم نگه دارید برای خودتان ==> smile072

و این پایان است.
Beauty is truth, truth beauty
That is all ye know on earth
and all ye need to know

4Duniverse

سپاس: 6

Re: پستهایم کو؟ کاربر از مدیر پرسید...

پست توسط 4Duniverse »

خدا خیرتان دهد، جانا سخن از زبان ما میگویی smile072

چرا در نام بردن از مدیر مذکور خودداری کردید ؟!

بله، جناب Cosmologist هستند که واقعا در نبود مدیران کل هوپا را به عرش چسباندند...

با تقدیم گل در زیر هر پیامشان پاک شدن تاپیک بعدی تان را تضمین میکنند smile038

کافیست گشتی در همین بخش انتقاد ها بزنید و ببینید که چه تعداد از کاربران از حضور ایشان می نالند

جالب اینجاست که بارها در مورد امضای من پیام دادند، باور کنید اگر "زورش" میرسید امضای کاربران را هم تغییر میداد

در انتها باید عرض کنم خدمتتان که، دیکتاتوری شاخ و دم ندارد

نمایه کاربر
آیاز

سپاس: 20

تماس:

پست توسط آیاز »

smile012
تانري اولوب
باريش اولسا...
قاييداجاقدير

خدا مرده اما
اگر صلح باشد...
باز خواهد گشت
«آلما يولو»

نمایه کاربر
fargol

سپاس: 35

پست توسط fargol »

این تقدیم رُزش خیلی جالبه smile022
گر مِی نخوری طعنه مزن مستان را
بنیاد مکن تو حیله و دستان را

تو غرّه بدان مشو که مِی می نخوری
صد لقمه خوری که مِی غلامست آن را

خیام بزرگ

نمایه کاربر
sedmostafa

محل اقامت: karaj

پست توسط sedmostafa »

بنده هم بی نصیب نبودم از عنایت این بزرگوار
جایی که در گفتگوی "آزاد" من تاپیک پزشکی هم دیدم اما وقتی من تاپیک پزشکی گذاشتم حذف شد
جهانم بی‌ الف است…

137113711371

پست توسط 137113711371 »

4Duniverse نوشته شده:خدا خیرتان دهد، جانا سخن از زبان ما میگویی smile072

چرا در نام بردن از مدیر مذکور خودداری کردید ؟!

بله، جناب Cosmologist هستند که واقعا در نبود مدیران کل هوپا را به عرش چسباندند...

با تقدیم گل در زیر هر پیامشان پاک شدن تاپیک بعدی تان را تضمین میکنند smile038

کافیست گشتی در همین بخش انتقاد ها بزنید و ببینید که چه تعداد از کاربران از حضور ایشان می نالند

جالب اینجاست که بارها در مورد امضای من پیام دادند، باور کنید اگر "زورش" میرسید امضای کاربران را هم تغییر میداد

در انتها باید عرض کنم خدمتتان که، دیکتاتوری شاخ و دم ندارد

البته چهار بعدي عزيز, فراموش نكنيد كه در زمان حضور مديران گرامي هم وضع از اين بهتر نبود. نكنه شما تاپيك هاي "آزادي بيان" يا "بياين تو ...زود باشين!" و البته بسياري تاپيك هاي ديگر رو فراموش كردين؟ البته اين تاپيك ها در طولاني مدت هم حذف نشدند بلكه در همون چند روز اول بدست مديران محترم و عزيز واصل به ... شدند.
والبته حوادث پس از اون هم از خاطر ما نخواهد رفت.

اما به هر حال پايان اين تاپيك رو هم مي توان به خوبي پيش بيني كرد. يكي از همان مديران كل يا جزء محترم خواهند فرمود: اگر ناراحتيد مي توانيد از فروم هاي ديگه استفاده بكنيد ...!

با آرزوي پيروزي smile072

آی آدم ها صدای قرنِ ماست
این صدا از وحشتِ غرقِ شماست

دیده در گرداب كی وا می كنید؟
وه كه غرقِ خود تماشا می كنید

4Duniverse

سپاس: 6

پست توسط 4Duniverse »

137113711371 نوشته شده: با آرزوي پيروزي smile072
پیروزیم smile038

نمایه کاربر
hanifa

پست توسط hanifa »

پس من تنها نبودم,لطف ایشون شامل حال دوستان ریشه دار تر هم شده.
اما یه چیزی تو این فروم هست که عضوهای فوقالعاده ماهی داره.
شده است خانه کیخسرو آشیانه جغد
من خرابه نشین دلخوشم وطن دارم

پين

محل اقامت: تهران

سپاس: 611

پست توسط پين »

به نظر بنده pulsar گرامي كاملا حق دارد كه از اين موضوع آزرده خاطر شده باشد
و باز حق دارد كه دست كم انتظار يك پاسخگويي منطقي داشته باشد . تا جايي كه
من مي دانستم ، تاپيك مذكور نه جنبه سياسي داشت كه براي هوپا خطرساز شود
و نه غير علمي بود . واضح بود كه براي سامان دادنش برنامه ريزي شده بود و پتانسيل
گسترش بيشتر از اينها را هم داشت .
خلاصه هرچه سعي كردم نتوانستم مصلحتي بتراشم كه بتواند حذف چنين تاپيكهايي
( كه حتي مديران هم از آن سود مي برند) را توجيه كند . اگر كسي توانست، لطف كرده
به بنده هم بگويد و زكات علمش را بدهد!
قريب به سه سال است كه پالسار را ميشناسم و تا كنون هيچ پست بيهوده اي از او نديده ام
و مديران بايد قدر اين خصوصيت كمياب را بشناسند و حيف است اگر هوپا با چنين كارهايي
موجب ناراحتي اعضاي خود شود بويژه جوانان كم نظيري شبيه پالسار كه با صرف وقت و فكر
مي نويسند و انتظار چنين رفتارهايي را از هم قطارانشان ندارند.

بنده كه بحمدااله از محيط هاي مجازي و اينترنت سر در نمي آورم اما اميدوارم مديران و گردانندگان
سايت از بنده ماهرتر بوده و بتوانند سريعتر راهي براي بازگرداندن آن تاپيك ديدني پيدا كنند.

-پين-

نمایه کاربر
DYNT70

سپاس: 13

پست توسط DYNT70 »

پستهایم کو؟ کاربر از مدیر پرسید... مدیر چه جوابی میدهد؟

نمایه کاربر
mamy72

سپاس: 264

پست توسط mamy72 »

ما در cloob.com كلوپ هوپا(يا يه چيزي تو اين مايه ها ندارم) نداريم اما اگه راه بيفته هر كس مي تونه هر حرفي داره بزنه و اين جور مشكلات نداره مديران سايت هم اينقدر بيكار نيستند كه تك تك كلوپ ها رو چك كنن (تازه اگه چك كنن هم كاري ندارن)
نظر تون چيه حالا كه فيس بوك فيلتره يك كلوپ راه بندازيم؟

نمایه کاربر
mamy72

سپاس: 264

پست توسط mamy72 »

هيچ كس نظري نداره
اين طوري ميشه كنفرانس هاي آنلاين هم (كه ديگه خبري ازشون نيست) تو كلوپ اجرا كرد
اگر هر چند وقت فيلتر شد چون يك سايته دور زدن فيلترش راحت تر از مسنجره و چون 4امين سايتي كه ايرانيان بهش مراجعه مي كنن ميشه توش افراد زيادي رو كه به فيزيك علاقه دارن اما از هوپا خبري ندارن جذب كرد

تو رو خدا يك نظري بدين smile041

نمایه کاربر
COSMOLOGIST

نام: محمد میرزایی

محل اقامت: تهران - شیراز

سپاس: 153

تماس:

پست توسط COSMOLOGIST »

با سلام
pulsar نوشته شده:
گفتم آن را اینجا هم بیاورم تا اگر کاربری فردا آمد و دید که زحمات چندین روزه اش به باد رفته، یکوقت فکر نکند
هکرهای آمریکایی یا اسرائیلی آمده‌اند و تاپیکش را پاک کرده اند! بدانید این مدیران کل و غیر کل هوپا هستند که
با سه چهار کلیک و در عرض ایکی ثانیه، زحمات چندین روزه شما را به باد می دهند!!!
برای داشتن امنیت و ماندگاری پست ها در هوپا ، مدیریت دو پیشنهاد به شما دارد :

اول اینکه پست های علمی و فیزیکی ارسال نمایید که در این صورت ما موظف به حفظ همه مطالب ارسال شده از جانب شما هستیم و مسلما بکاپ گیری از تالار هم در همین راستا صورت می گیرد .

دوم این که به تالار هایی بروید که هر گونه پستی ارسال می کنید ، ماندگار خواهد بود !

pulsar نوشته شده:
تاپیکی در انجمن گفتگوی آزاد داشتم با عنوان "دیدنی ها". برخی فیلمهای سایت یوتیوب رو که موضوعات علمی
داشتند آنجا می گذاشتم و سعی می کردم در حد توانم، توضیح مختصری درباره ی آن در کنارش بنویسم.
وقتی می خواهید درباره ی یک مبحث علمی فیلمی مناسب پیدا کنید، باید بین دهها فیلم مربوط و نامربوط را
بگردید و دانلود کنید، تا بهترینش را انتخاب کنید که این یعنی صرف وقت زیاد و مصرف غیر معمول شارژ اینترنت!

گیرم هیچ کدام از فیلمهایی که در آنجا گذاشته بودم ارزش دیدن نداشت! ولی هر کاربری که تاپیکی می زند، برایش
عزیز است و دوستش دارد. کلی فیلم دیگر هم دانلود کرده بودم تا برخی کاربران که به یوتیوب دسترسی ندارند،
برایشان آپلود کنم تا آنها هم استفاده کنند. وقتی سراغ این تاپیکم را گرفتم، دیدم بعله!!! جا تره و بچه نیست!
خود شما بهتر از من می دانید که تنها چند پست از آن تاپیک علمی بود ( که آن ها هم به مثابه آهنگی می ماند که فلان خواننده برای گرفتن مجوز از ارشاد به آلبوم خود اضافه می کند !! ) و مابقی . . . . !
pulsar نوشته شده:

این مدیر گرامی دلایل حذف تاپیکم را اینگونه فرمودند:
همان طور که بار ها گفته شده تاپیک های بخش گفتگوی آزاد هیچ گونه حاشیه امنیتی ندارند !
من نمی دانم کجای هوپا، بارها گفته شده که گفتگوی آزاد حاشیه امنیتی ندارد!
در قوانین هم که راجع به بخش گفتگوی آزاد چیزی نیامده، اگر کسی چیزی می داند به ما هم بگوید!!!
از این بارها فعلا یکبار به من گفته اند، آنهم بعد از پاک کردن تاپیکم!!!
نمونه هایی را در زیر می آورم ضمن این که معمولا تاپیک های از این دست هم به مرور زمان حذف می شوند و موارد قدیمی تر مسلما در دسترس نبودند تا برای شما ارائه کنم ( اما شاید اعضای قدیمی تر تالار حضور ذهن داشته باشند که در هر چند وقت یک بار یک تاپیک از سوی مدیر کل تالار زده می شد که محتوای آن این بود که تاپیک های بخش گفتگوی آزاد پاکسازی می شوند .

متن زیر از یکی از پست های تاپیک "توضیح درباره دلیل حذف برخی تاپیک ها" انتخاب شده :
CLOUDYSKY نوشته شده:
شما هم چنانچه نسبت به حذف چنین تاپیک هایی که هیچ گونه ارتباطی با تالار علمی هوپا ندارد، اعتراض دارید یا با میزان آزادی عملی که به کاربران در تالار داده میشود مخالفتی دارید میتوانید هر چه سریع تر به تالار های دیگری که به شما اجازه نشر چنین مطالبی را میدهند بروید و در آنجا فعالیت کنید و هر چه خواستید مطالب اعتراض امیز بنویسید.
و این ها هم نمونه هایی دیگر :

http://www.hupaa.com/forum/viewtopic.ph ... 15#p169337

http://www.hupaa.com/forum/viewtopic.ph ... 15#p164080

این هم پستی در تاپیک " پیشنهاد برای تغییر در انجمن گفتگوی آزاد "
COSMOLOGIST نوشته شده:
بار ها گفته شده که پست های افراد در تالار گفتگوی آزاد هیچ حاشیه امنیتی ندارد و معمولا هر ماه یک بار این بخش ادیت می شود

اکثر تاپیک هایی که به هر نحو بی ربط باشند معمولا حذف می شوند

. . . . .

همان طور که قبلا نیز به این موضوع اشاره شده ، این تالار تنها به جهت ارتباط بهتر کاربران با یکدیگر و نیز خشک نبودن و مطلق نبودن جو تالار است

. . . .

اما برخی تاپیک ها مثل مشاعره ، عکاسی و . . . تاپیک هایی هستند که به چند دلیل پابرجا هستند و خود مدیریت تصمیم به این امر گرفته است

در انتها چند درخواست از شما دارم تا انشا الله از ایجاد موارد مشابه جلوگیری شود :

1 ) در انتخاب عنوان تاپیک و تالار مربوطه دقت نمایید

2) از قرار دادن موارد غیر علمی در تاپیک ها خود داری نمایید

3) جهت فعالیت در بخش گفتگوی آزاد تالار حتی المقدور سعی نمایید در تاپیک هایی که قبلا ایجاد شده اند و تحت کنترل تیم مدیریتی هستند مطلب ارسال نمایید ( مانند "زنگ تفریح هوپا" )

4) بار دیگر بندهای 5 و 15 قوانین تالار را مطالعه نمایید .

با تشکر فراوان

smile072

نمایه کاربر
COSMOLOGIST

نام: محمد میرزایی

محل اقامت: تهران - شیراز

سپاس: 153

تماس:

پست توسط COSMOLOGIST »

پين نوشته شده:به نظر بنده pulsar گرامي كاملا حق دارد كه از اين موضوع آزرده خاطر شده باشد
و باز حق دارد كه دست كم انتظار يك پاسخگويي منطقي داشته باشد . تا جايي كه
من مي دانستم ، تاپيك مذكور نه جنبه سياسي داشت كه براي هوپا خطرساز شود
و نه غير علمي بود . واضح بود كه براي سامان دادنش برنامه ريزي شده بود و پتانسيل
گسترش بيشتر از اينها را هم داشت .
خلاصه هرچه سعي كردم نتوانستم مصلحتي بتراشم كه بتواند حذف چنين تاپيكهايي
( كه حتي مديران هم از آن سود مي برند) را توجيه كند . اگر كسي توانست، لطف كرده
به بنده هم بگويد و زكات علمش را بدهد!
قريب به سه سال است كه پالسار را ميشناسم و تا كنون هيچ پست بيهوده اي از او نديده ام
و مديران بايد قدر اين خصوصيت كمياب را بشناسند و حيف است اگر هوپا با چنين كارهايي
موجب ناراحتي اعضاي خود شود بويژه جوانان كم نظيري شبيه پالسار كه با صرف وقت و فكر
مي نويسند و انتظار چنين رفتارهايي را از هم قطارانشان ندارند.

بنده كه بحمدااله از محيط هاي مجازي و اينترنت سر در نمي آورم اما اميدوارم مديران و گردانندگان
سايت از بنده ماهرتر بوده و بتوانند سريعتر راهي براي بازگرداندن آن تاپيك ديدني پيدا كنند.

-پين-
درود

مطالب جناب پین هم به مانند همیشه متین و قابل تامل smile124

به روی چشم smile038

نمایه کاربر
sedmostafa

محل اقامت: karaj

پست توسط sedmostafa »

آن کس که آزادی تورا بدزدد نان تو را هم خواهد دزدید ...!
ال برکامو
جهانم بی‌ الف است…

ارسال پست