حذف تاپیک های تکراری

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
galaxy73

حذف تاپیک های تکراری

پست توسط galaxy73 »

سلام.من تازه توي اين سايت عضو شدم.نميدونم اين پستو جاي مناسبي گذاشتم يا نه.اگر جاي مناسبي نبود معذرت مي خوام.
smile124 مي خواستم بگم كه اين سايت مطالب واقعا مفيدي داره و همه كاربرا نهايت تلاششونو مي كنن. ولي متاسفانه بعضي از تاپيكا تكراري هستند و بعضي وقتا كه من دنبال موضوعي مي گشتم بارها ديدم كه چندين تاپيك با همون عنوان وجود داره.يا مثلا بعضي از تاپيك ها در بخش مناسب خودش قرار نگرفته.بنظر من اگر مديران عزيز بيشتر تلاش كنن كه تاپيك هاي تكراري رو حذف كنن و يا تاپيك هايي كه در جاي مناسب نيست انتقال بدن اين سايت خيلي نسبت به الانش شلوغ تر ميشه و همه ميتونن از اين مطالب مفيد استفاده كنن.احساس ميكنم اين سايت آن چنان كه بايد نظم نداره.ببخشيد .من فقط نظرمو گفتم. smile039 smile040
دین بدون علم کور است و علم بدون دین لنگ...

نمایه کاربر
بنيادي

محل اقامت: تهران

سپاس: 1

تماس:

Re: چرا؟؟؟؟

پست توسط بنيادي »

galaxy73 نوشته شده:سلام.من تازه توي اين سايت عضو شدم.نميدونم اين پستو جاي مناسبي گذاشتم يا نه.اگر جاي مناسبي نبود معذرت مي خوام.
smile124 مي خواستم بگم كه اين سايت مطالب واقعا مفيدي داره و همه كاربرا نهايت تلاششونو مي كنن. ولي متاسفانه بعضي از تاپيكا تكراري هستند و بعضي وقتا كه من دنبال موضوعي مي گشتم بارها ديدم كه چندين تاپيك با همون عنوان وجود داره.يا مثلا بعضي از تاپيك ها در بخش مناسب خودش قرار نگرفته.بنظر من اگر مديران عزيز بيشتر تلاش كنن كه تاپيك هاي تكراري رو حذف كنن و يا تاپيك هايي كه در جاي مناسب نيست انتقال بدن اين سايت خيلي نسبت به الانش شلوغ تر ميشه و همه ميتونن از اين مطالب مفيد استفاده كنن.احساس ميكنم اين سايت آن چنان كه بايد نظم نداره.ببخشيد .من فقط نظرمو گفتم. smile039 smile040

علتش دقیقا همونه که گفتی هر کی میاد نظرشو می ده آخرش می شه این! smile124

نمایه کاربر
mahboobeh

محل اقامت: رامسر

سپاس: 381

تماس:

پست توسط mahboobeh »

smile001 smile001

نمایه کاربر
galaxy73

پست توسط galaxy73 »

بنيادي نوشته شده:
خب نبايد اجازه بدن كه هركي واسه خودش يه تاپيك بزنه چون ممكنه اون تاپيك تكراري باشه.بعدش وقتي كسي ميخواد درباره موضوع خاصي اينجا تحقيق كنه همه مطالب پراكنده هستش.اگر چند بار با كاربرا برخورد بشه ديگه مطلب تكراري نميذارن smile021 smile124
دین بدون علم کور است و علم بدون دین لنگ...

نمایه کاربر
کاوه

نام: (radical) سابق

محل اقامت: تهران

سپاس: 102

تماس:

پست توسط کاوه »

galaxy73 نوشته شده:
بنيادي نوشته شده:
خب نبايد اجازه بدن كه هركي واسه خودش يه تاپيك بزنه چون ممكنه اون تاپيك تكراري باشه.بعدش وقتي كسي ميخواد درباره موضوع خاصي اينجا تحقيق كنه همه مطالب پراكنده هستش.اگر چند بار با كاربرا برخورد بشه ديگه مطلب تكراري نميذارن smile021 smile124

درود

نمي شود چندين هزار بار جلوگيري شده اما باز مي زنند
[center]کاربر گرامی در صورت مشاهده پستهای ناقض قوانین آن را توسط کلید ! به مدیریت اطلاع دهید

نمایه کاربر
goddess

سپاس: 37

پست توسط goddess »

می گم چرا جدیدا هوپا این جوری شده ؟؟ دو دقیقه یه بار باید وارد شی اکهییییییییییییییی دیگه م یگن چرا تولید مثل می کنه خب همین کارا می کنه که کاربر اسمش هست خودش نیس

نمایه کاربر
aalireza

سپاس: 346

پست توسط aalireza »

شاید چون کمیّتِ کاربران و متعاقباً کمیّتِ تاپیک‌ها مهم‌تر از محتوایِ بکر و ناب هستش. چه‌بخواییم و چه نخواییم این‌فرهنگ چندان تویِ ما فرو نرفته که بفهمیم قبل از تاپیک‌زدن، بگردیم و جست‌و‌جو کنیم و همیشه باید ماهی رو مضغ و بلع و هضم‌شده منتقل کنن به‌ما که وظیفه‌مون فقط دفعش باشه، تا این‌که بتونیم خودمون ماهی بگیریم!
+ البته به‌هم‌ریختگی تاپیک‌ها هم ممکنه مؤثر باشه در عقب‌افتادنِ پروسه‌یِ پیچیده‌یِ جست‌و‌جو! سایتِ هوپا، بسیار عالیه و انجمنش می‌تونه خیلی بهتر باشه. ولی با این‌سیستمِ عتیقه نمی‌شه. صفحه‌یِ اصلیِ یه‌سایتِ امروزی و فعّال وقتی استاتیک باشه می‌شه همین. وگرنه اگه صفحه‌یِ اصلی رویِ وردپرس یا دیتالایف و امثالهم بود، هم اعضا می‌تونستند مقاله بدن و تویِ سایت منتشر کنند، هم انجمن یخده منسجم‌تر می‌شه و... ، امّا بهتره اوّل با درست شدنِ تاپیک‌هایِ انجمن و سخت‌گیریِ بیش‌تر واسه‌یِ تنبلانِ تکراری‌نویس شروع بشه.
+ من‌بابِ ترفیعِ ابهام و پاسخ به‌شبهاتم دوستی نوشته‌بود که تمامِ این‌کارها قبلاً بحث شده، امّا ممکنه اطلاعاتِ انجمن بپره. قبلاً واسه‌یِ این‌پاسخِ آماده باید عرض کنم که این‌پاسخ زمانی معتبره که یه‌سایت بخواد در یه‌بازه‌یِ زمانیِ محدود فعّالیّت کنه، امّا هوپا این‌طور نیست. همون حکایتِ قطره‌قطره جمع می‌شه، می‌شه سیلِ پاکستان.

چاکریم.

as224

پست توسط as224 »

سلام.
آخرین ویرایش توسط as224 سه‌شنبه ۱۳۸۹/۱۲/۱۰ - ۰۱:۳۰, ویرایش شده کلا 1 بار

as224

پست توسط as224 »

سلام

نمایه کاربر
mehrdad38

نام: مهرداد ش.

محل اقامت: Tehran

سپاس: 10

تماس:

پست توسط mehrdad38 »

as224 نوشته شده:سلام.
همين
هواشناسي ايران، بانك اطلاعاتي هواشناسي:

# بهترين DNS Server ممكن براي افزايش سرعت مرور صفحات وب #

نمایه کاربر
salsa

پست توسط salsa »

اَآآآآآآآآآآآآآآآآ چقدر کهکشان امروز دیدیم ما
galaxy72 یه galaxy دیگه هم قبلا بود ، کهکشان راه مادرید ، یا به قول یکی از استادها مون کهکشان راه شیلی

as224 نوشته شده:سلام

داداش چت روم که نیومدی

نمایه کاربر
شلغم الدین

سپاس: 111

تماس:

پست توسط شلغم الدین »

aalireza نوشته شده:شاید چون کمیّتِ کاربران و متعاقباً کمیّتِ تاپیک‌ها مهم‌تر از محتوایِ بکر و ناب هستش. چه‌بخواییم و چه نخواییم این‌فرهنگ چندان تویِ ما فرو نرفته که بفهمیم قبل از تاپیک‌زدن، بگردیم و جست‌و‌جو کنیم و همیشه باید ماهی رو مضغ و بلع و هضم‌شده منتقل کنن به‌ما که وظیفه‌مون فقط دفعش باشه، تا این‌که بتونیم خودمون ماهی بگیریم!
+ البته به‌هم‌ریختگی تاپیک‌ها هم ممکنه مؤثر باشه در عقب‌افتادنِ پروسه‌یِ پیچیده‌یِ جست‌و‌جو! سایتِ هوپا، بسیار عالیه و انجمنش می‌تونه خیلی بهتر باشه. ولی با این‌سیستمِ عتیقه نمی‌شه. صفحه‌یِ اصلیِ یه‌سایتِ امروزی و فعّال وقتی استاتیک باشه می‌شه همین. وگرنه اگه صفحه‌یِ اصلی رویِ وردپرس یا دیتالایف و امثالهم بود، هم اعضا می‌تونستند مقاله بدن و تویِ سایت منتشر کنند، هم انجمن یخده منسجم‌تر می‌شه و... ، امّا بهتره اوّل با درست شدنِ تاپیک‌هایِ انجمن و سخت‌گیریِ بیش‌تر واسه‌یِ تنبلانِ تکراری‌نویس شروع بشه.
+ من‌بابِ ترفیعِ ابهام و پاسخ به‌شبهاتم دوستی نوشته‌بود که تمامِ این‌کارها قبلاً بحث شده، امّا ممکنه اطلاعاتِ انجمن بپره. قبلاً واسه‌یِ این‌پاسخِ آماده باید عرض کنم که این‌پاسخ زمانی معتبره که یه‌سایت بخواد در یه‌بازه‌یِ زمانیِ محدود فعّالیّت کنه، امّا هوپا این‌طور نیست. همون حکایتِ قطره‌قطره جمع می‌شه، می‌شه سیلِ پاکستان.

چاکریم.
ما انقدر اینجا بال بال زدیم که ادمین عزیز، آلبالو، شفتالو بیا یه صفایی به این صیثطم بده از روی زمین بلند شدیم...! smile072
«موآیِ» قبیله‌ی بغلی در تلفظ «ر» مشکل دارد
املت نامه

«صلام بر تو باد. من سه‌شنبه به رم خواهم آمد تا به حضور پاپ شرفیاب شوم...» امضاء: مسیح مصلوب
نیچه

نمایه کاربر
shnk

نام: mahsa

محل اقامت: rasht

تماس:

پست توسط shnk »

سلام 2عدد سوال دارم امیدوارم جاش درس باشه!
1.چرا بعضی کاربرا تاریخ اخرین زمان فعالیت ندارن؟
2.چه طور ساعت اخرین بازدید تغییر میکنه؟
اخه یکی ساعت22بم پ.خ داد تو پروفایلشم22بود
الان ک میرم 21.35
چه طور ممکنه؟
heay
look
no
read
i love u 4ever
u cant do every thing u like because i dont let u
and dont say every one u see i love u
understand?
they think its true

نمایه کاربر
LSD

سپاس: 1

پست توسط LSD »

این تاپیک عنوان جالبی داره.....
+
از بازگشت جناب شلغم الدین به تالار بسی خرسند شدیم!

نمایه کاربر
ADMIN

سپاس: 560

تماس:

Re: حذف تاپیک های تکراری

پست توسط ADMIN »

1.چرا بعضی کاربرا تاریخ اخرین زمان فعالیت ندارن؟
این بدین معنی هست که کاربر مذکور بعد از ثبت نام، هیچ وقت در تالار لوگین نکرده.
2.چه طور ساعت اخرین بازدید تغییر میکنه؟
با هر بار لوگین در تالار ( چه لوگین از طریق فرم ورود و چه از طریق کوکی ها )

* اگر اختلاف ساعتی بین پیام های تالار و ساعت واقعی حس میکنید، می بایست در تنظیمات کاربری، ناحیه زمانی خود را اصلاح نمایید.
موجیم که آسودگی ما عدم ماست ... ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...

ارسال پست