هوپا کسل کننده شده!

Re: هوپا کسل کننده شده!!!

نوشتهاز سوی marqos در يكشنبه 13 شهريور 1390 - 21:00

اين فقط هوپا نيست كه خسته كننده و بي حال شده.
اين زندگي وامونده ي ماست كه ديگه بويه خوشي نميده
اگه راهي بود كه تغييرش داد... اگه ميشد راه صد ساله رو يه شبه رفت...
وضع بدتر هم ميشه ، بايد آماده ي بدتر از اينها شد
تصویر
نماد کاربر

سپـاس : 398

ارسـال : 606

نام نویسی: 89/6/15

ذکر نشده

نوشتهاز سوی Cartouche در يكشنبه 13 شهريور 1390 - 21:38

mamy72 نوشته است:
amir.hs نوشته است:دلیلشم اینه که اگه یکی 30 تا پست داشته باشه از نظر بقیه اعضا آدم خنگیه و اگه یکی 3000 پست داشته باشه (حتی اگه همش هم تو گفتگو آزاد باشه) آدم شاخیه .

اين حرفت رو قبول ندارم ... هوپا كاربر هايي داشته مثل پلسار و راشين كه با تعداد پست كم مورد احترام همه بودن و كسايي مثل من و راديكال و صادغول و ادوارد كه با پست زياد هم فرقي (از نظر برخورد) با ديگران ندارن ... شايد تازه وارد ها به اين چيز ها فكر كنند ولي بعد از يك مدت ميشه فهميد كه به چه كسي بايد احترام گذاشته به چه كسي نه

ولی الآن فکر نکنم اینجوری باشه.حداقل از نظر بیشتر کاربرا.
در ضمن اگه اینجوری نیست میشه بگید پست هایی تکراری مثل توصیف قبلیو و بعدیو ، جمله سازیو و از این جور چیزا رو واسه چی بعضیا میذارن و بعضیا هم میرن توش 100 تا پست میدن . به طور مثال یه تاپیکی توی گفتگو آزاد بود به اسم مشاعره ی فیزیکی.50 نفر هم توش پست ندادن .ولی حداقل این یه فایده ای داشت . در حالی که تاپیک مشاعره که شاید فایدش به مراتب کمتر باشه پستاش از 10000 هم کمونده بزنه بالا . شما برو یه تحقیق بکن ، مطمئنم میبینی 95% اعضا ، تعداد پستشون تو گفتگو آزاد ، از مجموع پستاشون تو انجمن های دیگه خیلی بشتره.
دوای درد عاشق را کسی کو سهل پندارد

ز فکر آنان که در تدبیر درمانند در مانند
نماد کاربر

سپـاس : 1086

ارسـال : 1201

نام نویسی: 89/7/29

ذکر نشده

نوشتهاز سوی marqos در يكشنبه 13 شهريور 1390 - 22:35

خب حالا ميخواييد چيكار كنيد .
اين كه همه دارن الافي ميكنن كاملا درسته ولي بزارين دلشون به هون روزگار هم خوش باشه !
اوني كه بخواد فعال علم باشه خودش با پاي خودش وارد ميشه
تصویر
نماد کاربر

ذکر نشده

نوشتهاز سوی sheBalBa در دوشنبه 14 شهريور 1390 - 00:26

marqos نوشته است:خب حالا ميخواييد چيكار كنيد .
اين كه همه دارن الافي ميكنن كاملا درسته ولي بزارين دلشون به هون روزگار هم خوش باشه !

سلام
اولین باره که اینجا دارم نظر میدم و منم مثل بیشتر کاربرای دیگه توی تالار گفت و گوی آزاد بیشتری تایپیک رو دارم !!! هدف من از اومدن به یه همچین سایتی یه چیز دیگه بود ولی وقتی میبینم نمیتونم جواب سوال هایی رو که در حد کارشناسی ارشد بدم مجبورم برای تفریح هم که شده توی گفت و گوی آزاد شرکت کنم و هر از گاهی سوال های ساده رو که دوستان یا خودم مطرح میکنیم، بدم!!!
خدایش روی این سایت من سایتی علمی و مفید ندیدم ولی یه ذره ناسامانی هست!!!البته اینم بگم که تموم قسمتا کاملا درست جدا شدن ولی قسمت های کاربر ها خیلی خوب دسته بندی نشدند!!
اگه کاربرا رو همونطور که امتیاز دهی میکنن بر اساس اونها اجازه ی شرکت در تالار هایی مثل تالار آزاد بدن خیلی خوب میشه!!!
منظورم اینه که جاهایی مثل دانلود نرم افزار ،تالار گفت و گو آزاد و ... فقط افراد فعال در مباحث علمی برن!
ا
جایی که همه چیز غلطه
درست بودن هم غلطه . . .
نماد کاربر

سپـاس : 104

ارسـال : 332

نام نویسی: 90/5/16

مرد

نوشتهاز سوی mamy72 در دوشنبه 14 شهريور 1390 - 21:17

amir.hs نوشته است:
mamy72 نوشته است:
amir.hs نوشته است:دلیلشم اینه که اگه یکی 30 تا پست داشته باشه از نظر بقیه اعضا آدم خنگیه و اگه یکی 3000 پست داشته باشه (حتی اگه همش هم تو گفتگو آزاد باشه) آدم شاخیه .

اين حرفت رو قبول ندارم ... هوپا كاربر هايي داشته مثل پلسار و راشين كه با تعداد پست كم مورد احترام همه بودن و كسايي مثل من و راديكال و صادغول و ادوارد كه با پست زياد هم فرقي (از نظر برخورد) با ديگران ندارن ... شايد تازه وارد ها به اين چيز ها فكر كنند ولي بعد از يك مدت ميشه فهميد كه به چه كسي بايد احترام گذاشته به چه كسي نه

ولی الآن فکر نکنم اینجوری باشه.حداقل از نظر بیشتر کاربرا.
در ضمن اگه اینجوری نیست میشه بگید پست هایی تکراری مثل توصیف قبلیو و بعدیو ، جمله سازیو و از این جور چیزا رو واسه چی بعضیا میذارن و بعضیا هم میرن توش 100 تا پست میدن . به طور مثال یه تاپیکی توی گفتگو آزاد بود به اسم مشاعره ی فیزیکی.50 نفر هم توش پست ندادن .ولی حداقل این یه فایده ای داشت . در حالی که تاپیک مشاعره که شاید فایدش به مراتب کمتر باشه پستاش از 10000 هم کمونده بزنه بالا . شما برو یه تحقیق بکن ، مطمئنم میبینی 95% اعضا ، تعداد پستشون تو گفتگو آزاد ، از مجموع پستاشون تو انجمن های دیگه خیلی بشتره.

شما به تاريخ ايجاد مشاعره فيزيكي و مشاعره دقت كني متوجه ميشه چرا مشاعره تعداد پست هاي بيشتري داره
اگه يك عضو بيشتر در گفتگوي آزاد كار مي كنه بيشتر به خاطر اينه كه بحث هاي علمي هوپا خيلي تكراري و كسل كننده شده و بجث هاي گفتگوي آزاد جذابيت بيشتري داره ... در ضمن اگه يك عضو براي افزايش تعداد پست در گفتگوي آزاد فعاليت كنه مسلما نمي تونه مورد احترام اعضا قرار بگيره
خروش موسس همون مشاعره زماني كه تو هوپا بود عزيز دل همه بچه هاي هوپا بود اين درحالي كه بيشترين پست رو خودش در همون پست مشاعره كه به قول شما زياد فايده نداره !

مشكل هوپا عدم نظارت و مديريت است نه تعداد پست اعضا (البته اين هم مشكل هست ولي تا زماني اولي نباشه دومي درست نميشه!)
نماد کاربر
سرپرست تالار نجوم

سرپرست تالار نجوم

سپـاس : 313

ارسـال : 3317

نام نویسی: 88/4/26

مرد

نوشتهاز سوی metra70 در دوشنبه 14 شهريور 1390 - 23:12

با عرض سلام به دوستان
البته من در حدی نیستیم که تا این حد اظهار نظر کنم ولی در جوابیه بعضی از دوستان بد ندیدم یه سری موضوعات رو بررسی کنم اولین موضوع اینکه تالار های شاخه های فرعی در هوپادر اصل مدتی است که از حالت موضوعات عام در آمده و به دو قسمت تخصصی (5%)وهجو(95%)در آمده برای فهمیدن موضوعات اگر به تالار رجوع کرده و تاپیک های ایجاد شده از سال 87 تا کنون بررسی شود خوب متوجه این اتفاق میشویم در این صورت چون اکثر سوالات تخصصی نیازی به تلاش وحل و فکر دارد حتی بیشتر کسانی هم که بلدند از جواب دادن به سوال تفره می روند جواب رو به عهده می گذارند ویکی دیگر از علت های علت بی جواب ماندن واز رونق افتادن تاپیک ها وکلا جو هوپا جا افتادن پست ها از چشم کار بران است زیرا پست های هجو اکثرا رنکینگ زمانی پست ها را درhttp://www.hupaa.com/hupaa_forum_win3_allpost.php پایین می آورند وهمین موضوع باعث ندیدن موضوع توسط فردی که بلد به جواب دادن آنهاست به عنوان مثال خودم چند تاپیک بی جواب در تالار شیمی دیدم که بلد بودم ولی حیف که یک سالی از زمان سوال گذشته بود !! در ضمن دوستی گفت که بچه ها از خودشون مطلب در سایت نمی گذارند باید توجه کرد که اکثرا مطالب در امنیت ندارند و به راحتی افراد به نام خودشان ثبت می کنند سومین موضوع بر می گردد به دو سال پیش زمان انتخابات که این انتخابات دو سال پیش مثل طاعون به سایت افتاد و قصه علی هذا... امکانش کم نیست که دو سال دیگر موقع ریاست جمهوری قالیباف هم این اتفاق در سایت تکرار شود
واما پیشنهادی برای رونق گرفتن هوپا : می دانیم اکثر آشفتگی ها به خاطر بی سرپرست بودن تالار هاست می توانیم دوستانی که 2 سالی هست در هوپا عضو هستند با هم جمع شویم و هر سه چهار نفر یک تالار مشخص را بگردانند،هر چند که نمی توانند ویرایش یا کار خاصی در هوپا انجام دهند ولی حداقل می توانند تالار ها را جهت دار کنند من خودم حاضرم در بخش الکترونیک و مکانیک کلاسیک وکامپیوتر تا جایی که در توانم باشد پست ها بررسی کنم وجواب دهم
mamy72 نوشته است:خروش موسس همون مشاعر...............................

واقعا جای این عزیزان خالی است برای من که به فرده مثل یک راهنما عمل کردند و من تا به حال چنین شخصیت هایی را چه در دنیای مجازی وچه نیای واقعی ندیدم از ته دل می گویم جای کاربرانی چون خروش smile072 و پین smile072 در این سایت خالی است و بارفتن از این سایت عده ای را از لطف وجودشان محروم کردند
تصویر

ضعيف‌الاراده كسي است كه با هر شكستي بينش او نيز عوض شود. (ادگار‌ آلن‌پو)

میترا از ایزدان باستانی ایرانیان پیش از روزگار زرتشت است، که معنی عهد و پیمان و محبت و خورشید نیز می‌دهد. نماد او خورشید می‌باشد،انتخاب نام کاربری بنده هم به همین سبب است،با عرض معذرت؛ خواهشمند است عده ای از دوستان پیغام های بیهوده نگذارند
درباره خدایان باستانی بیشتر بخوانید
نماد کاربر

سپـاس : 103

ارسـال : 400

نام: مصطفی
شهر: تهران
نام نویسی: 87/10/8

مرد

نوشتهاز سوی Cartouche در سه شنبه 15 شهريور 1390 - 12:46

شاید اینجوری باشه ، ولی فکر نکنم هدف کسایی که این پستا رو زدن این باشه . من از شما یه سوال دارم ، به نظرتون ضایع نیست که تو یه انجمن علمی فیزیک ، خیلی خیلی کمتر از چیزای دیگه به فیزیک اهمیت داده میشه...؟؟؟!!! شما حتی تو پست های علمی هم چرت و پرت گفتن بعضی افراد رو به کثرت می بینید.(منظورم از چرت و پرت ، جواب های غلط به اون سوال علمی نیست بلکه چیزایی که صرفا برای اینکه بگن ما هم هستیم گفته میشه ، یا به قول دوستان هجو.)

نماد کاربر

ذکر نشده

نوشتهاز سوی Cartouche در سه شنبه 15 شهريور 1390 - 12:52

برای اینکه این انجمن یه ذره سرو سامون بگیره ، من دو تا پیشنهاد د ارم : یکی اینکه پستای تو گفتگو آزاد رو حساب نکنن(که این مربوط به مدیرای سایته) و یکی هم اونی که جناب / سرکار metra70 گفتن یعنی چند نفر رو خودمون برای سرپرستی تالار ها انتخاب کنیم . کسایی رو هم انتخاب کنیم که از اون مبحث سر در بیارن و زیاد هم سر بزنن

نماد کاربر

ذکر نشده

نوشتهاز سوی mamy72 در يكشنبه 3 مهر 1390 - 21:29

يك سري اتفاقات داره ميافته ! ... New رو كه همه مي بينيد ! ... رنگ هم كه فكر كنم عوض شده ... (اون دست هنوز اونجا هست !!)
صفحه فيس بوك هوپا هم آپديت شده !!
يعني كي مي تونه باشه؟ smile042
نماد کاربر
سرپرست تالار نجوم

سرپرست تالار نجوم

سپـاس : 313

ارسـال : 3317

نام نویسی: 88/4/26

مرد

نوشتهاز سوی metra70 در يكشنبه 3 مهر 1390 - 22:41

mamy72 نوشته است:يك سري اتفاقات داره ميافته ! ... New رو كه همه مي بينيد ! ... رنگ هم كه فكر كنم عوض شده ... (اون دست هنوز اونجا هست !!)
صفحه فيس بوك هوپا هم آپديت شده !!
يعني كي مي تونه باشه؟ smile042

رنگ رو فکر نکن واقعا عوض شده نمی دونم کی داره دست میزنه ولی هرکی هست اگه کمک تو فتوشاپ طراحی سایت برنامه نویسی باvb.6 یا html یا...... کمک خواست ما اینجا آماده کمکیم
تصویر

ضعيف‌الاراده كسي است كه با هر شكستي بينش او نيز عوض شود. (ادگار‌ آلن‌پو)

میترا از ایزدان باستانی ایرانیان پیش از روزگار زرتشت است، که معنی عهد و پیمان و محبت و خورشید نیز می‌دهد. نماد او خورشید می‌باشد،انتخاب نام کاربری بنده هم به همین سبب است،با عرض معذرت؛ خواهشمند است عده ای از دوستان پیغام های بیهوده نگذارند
درباره خدایان باستانی بیشتر بخوانید
نماد کاربر

سپـاس : 103

ارسـال : 400

نام: مصطفی
شهر: تهران
نام نویسی: 87/10/8

مرد

نوشتهاز سوی آرشام در يكشنبه 3 مهر 1390 - 23:00

amir.hs نوشته است:شاید اینجوری باشه ، ولی فکر نکنم هدف کسایی که این پستا رو زدن این باشه . من از شما یه سوال دارم ، به نظرتون ضایع نیست که تو یه انجمن علمی فیزیک ، خیلی خیلی کمتر از چیزای دیگه به فیزیک اهمیت داده میشه...؟؟؟!!! شما حتی تو پست های علمی هم چرت و پرت گفتن بعضی افراد رو به کثرت می بینید.(منظورم از چرت و پرت ، جواب های غلط به اون سوال علمی نیست بلکه چیزایی که صرفا برای اینکه بگن ما هم هستیم گفته میشه ، یا به قول دوستان هجو.)

به نظر من در مورد چرت و پرت گفتن افراد در بحث ها علمی اولا باید دید تعریف شما از چرت و پرت چیست و دوما نظارت بر تمامی پست ها عملا کار سختی است چون هوپا سایت نوپا نیس که پست ها کم و قابل نظارت باشند پس طبیعتا شاید از نظر من تنها با رفتار خودمون میشه پست های به ظاهر به درد نخور رو حذف کرد. در ادامه شما در هوپا پست های زیادی میبینید که سوال علمی بوده ولی به دلیل نبود متخصص مخصوصا این اواخر بی جواب ویا مبهم مانده اند. و به نظر من هنر این نیست که با حساب نکردن پست های افراد در گفتگوی آزاد و یا محدودیت آن هوپا را سامان ببخشیم باید گفتگوی آزاد در جهت درست قوی به کار خود ادامه دهد البته در کنار تالارهای علمی. فکر میکنم انتخاب مدیرها و سرپرست های جدید کار درستی باشد اما نه کسی که زیاد سر میزند کسی که دانش کافی را دارد. smile072 smile072
به قول حسین پناهی:
نیستیم !
به دنیا می آییم...
عکس ِ یک نفره می گیریم !
بزرگ می شویم ،
عکس ِ دو نفره می گیریم !
پیر می شویم ،
عکس ِ یک نفره می گیریم …
و بعد...
دوباره باز نیستیم ...
نماد کاربر
مدیر تالار گفتگوی آزاد

مدیر تالار گفتگوی آزاد

سپـاس : 44

ارسـال : 413

نام نویسی: 87/12/6

مرد

نوشتهاز سوی احسان2142 در دوشنبه 4 مهر 1390 - 18:18

mamy72 نوشته است:شما به تاريخ ايجاد مشاعره فيزيكي و مشاعره دقت كني متوجه ميشه چرا مشاعره تعداد پست هاي بيشتري داره
اگه يك عضو بيشتر در گفتگوي آزاد كار مي كنه بيشتر به خاطر اينه كه بحث هاي علمي هوپا خيلي تكراري و كسل كننده شده و بجث هاي گفتگوي آزاد جذابيت بيشتري داره ... در ضمن اگه يك عضو براي افزايش تعداد پست در گفتگوي آزاد فعاليت كنه مسلما نمي تونه مورد احترام اعضا قرار بگيره
خروش موسس همون مشاعره زماني كه تو هوپا بود عزيز دل همه بچه هاي هوپا بود اين درحالي كه بيشترين پست رو خودش در همون پست مشاعره كه به قول شما زياد فايده نداره !

mamy72 راست می گه . به دلیل فعال نبودن بخش علمی هوپا بود ،فرادی مثل خروش اکثر پست هایشان متعلق به بخش گفت و گوی آزاد است . همین خروش ( البته در کنار cosmologist ) سؤالات من را که کس دیگری قادر به جواب گویی آن نبود جواب می دادند و خیلی به من کمک می کردند.
نماد کاربر

سپـاس : 19

ارسـال : 682

شهر: اصفهان
نام نویسی: 88/5/20

مرد

نوشتهاز سوی maryamz در دوشنبه 4 مهر 1390 - 18:31

مشکل اینجاس که به پست های علمی توجهی نمی شه و اگه کسی سوالی داشته باشه به سوالش یا جواب نمی دن یا اگه بدن یه 5 تا 6 ماهی گذشته.ولی کافیه یه تاپیک تو گفت گو آزاد بذارن دیگه خدا می دونه چه چیزها که پست نمی شه smile097 smile097 smile097 smile097 smile097 smile097 smile097 smile097 smile097
زیباترین مکان برای حضور، بودن در افکار کسی ست
نماد کاربر

سپـاس : 20

ارسـال : 360

نام: مریم
شهر: کرمانشاه
نام نویسی: 89/12/24

ذکر نشده

نوشتهاز سوی maryamz در دوشنبه 4 مهر 1390 - 18:39

mamy72 نوشته است:يك سري اتفاقات داره ميافته ! ... New رو كه همه مي بينيد ! ... رنگ هم كه فكر كنم عوض شده ...

زنگ چیه؟

mamy72 نوشته است: (اون دست هنوز اونجا هست !!)

کدوم دست؟

mamy72 نوشته است:صفحه فيس بوك هوپا هم آپديت شده !!

هوپا مگه فیس بوک داره؟
smile052 smile052 smile052 smile052
زیباترین مکان برای حضور، بودن در افکار کسی ست
نماد کاربر

سپـاس : 20

ارسـال : 360

نام: مریم
شهر: کرمانشاه
نام نویسی: 89/12/24

ذکر نشده

نوشتهاز سوی marqos در دوشنبه 4 مهر 1390 - 21:22

maryamz نوشته است:

مشکل اینجاس که به پست های علمی توجهی نمی شه و اگه کسی سوالی داشته باشه به سوالش یا جواب نمی دن یا اگه بدن یه 5 تا 6 ماهی گذشته.ولی کافیه یه تاپیک تو گفت گو آزاد بذارن دیگه خدا می دونه چه چیزها که پست نمی شه smile097 smile097 smile097 smile097 smile097 smile097 smile097 smile097 smile097

پستهایی که میدن اکثرش مطالب خارج از بحث و چرندیاتی که فقط تایپک رو منحرف میکنه smile049 smile049 smile049 smile049 smile049 smile049 smile049 smile049 smile049 smile049 smile049 smile049 smile049 smile049 smile049 smile049 smile049 smile049 smile049 smile049 smile049 smile049 smile049 smile049 smile049 smile049
تصویر
نماد کاربر

ذکر نشده

قبلیبعدی

بازگشت به پيشنهادها و انتقادها

چه کسی هم اکنون اینجاست ؟

کاربرانی که در این تالار هستند: بدون کاربران عضو شده و 2 مهمان