یعنی چی؟؟!؟؟

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
me-alone

محل اقامت: Winnipeg

سپاس: 76

یعنی چی؟؟!؟؟

پست توسط me-alone »

با سلام خدمت مدیران و سرپرستان مبتکر و تنوع طلب هوپا!

عرضم خدمتتون که یه سوال برا بنده پیش اومد!
الآن واقعن یعنی چی "تالار عمومی"؟؟؟ یعنی دیگه هیچ راه دیگری برا گند زدن به سایت وجود نداشت؟ واقعن به چه منظور و با چه انگیزه ای همچین خلاقیتی به خرج دادین؟؟
یعنی مثلن همین جوریش, آدم علاف و چرند گو (برای مثال شخص خودم) در سایت کم بود که شما چنین نیز نمودید؟؟؟
همین جوریش کم افراد چند جنسیته, یا با چندین نام کاربری دیده میشد؟ حالا من اسم نمیبرم ولی یه امیری بود یه زمانی اومد, با ورود ایشون 900 تا امیر که حالا یکیشون تهش ps یکی تهش hs یا چمیدونم چیزای دیگه بود و در آخر هم همون آدم مدیر شدند!!! smile001
یا مثلن همینجوریش شونصد تا احسان ریخت تو سایت! حالا تالار همگانی هم بشه؟؟ دیگه بدتر از این بهتر نمیشد هوپایی های قدیم (که برا جلوگیری از سوتفاهم خودمو جزئشون حساب نمیکنم) رو از هوپا برونید؟؟

آفرین والا خیلی شماها باهوشید! یه شیوه هایی کشف میکنید که آدم کلن کفش ببره! smile035

امضا: تنها معترض همیشگی! (که فقط هدف مثبت داره اما هیچکی گوش نمیده)
من زنم و به همان اندازه از هوا سهم میبرم
که ریه های تو!
درد آور است که من آزاد نباشم تا تو به گناه نیفتی!
قوس های بدنم بیشتر از افکارم به چشمهایت ما آیند!
تاسف بار است که باید
لباس هایم را به میزان ایمان تو تنظیم کنم!

سیمین دانشور

نمایه کاربر
کاوه

نام: (radical) سابق

محل اقامت: تهران

سپاس: 102

تماس:

Re: یعنی چی؟؟!؟؟

پست توسط کاوه »

درود

ما که متوجه نشدیم ایشون به چه چیز اعتراض داشتند و از چه کسانی سخن می گفتند

لطفا شفاف سازی کنید
[center]کاربر گرامی در صورت مشاهده پستهای ناقض قوانین آن را توسط کلید ! به مدیریت اطلاع دهید

نمایه کاربر
اماتور

سپاس: 2151

تماس:

پست توسط اماتور »

میتونی یه خورده بهتر بگی به خدا من اصلا هیچی نفهمیدم smile034
خیلی راحت بگو به چی اعتراض داری؟
اگه به تالار های همگانی اعتراض داری که مثلا برای چی گذاشتن خب برای اینه که فضای کل سایت دیگه بیش از حد حوصله سر بر نشه
چون اگه خیلی تو بحث های علمی پاسخ بذاریم ادم خسته میشه فضای سایت خیلی خشک میشه تالار های همگانی هم برای اینه که
شخص یه اب و هوایی عوض منه براش تنوع بشه خسته نشه مخصوصا گفتگوی ازاد که خیلی هم شلوغه
اگه سوالت چیزه دیگه ای من دیگه نمیدونم
smile072

نمایه کاربر
aalireza

سپاس: 346

پست توسط aalireza »

اون امیری که تهش می‌خورد به hs رو حسابش رو از بقیه‌یِ ملّت جدا کن، المپیادی و از معدود آدمایِ درست و حسابیه که واسه هوپا وقت می‌گذاره و بارِ علمیِ پست‌هاش قابلِ مقایسه با یه‌مشت -خود نابغه‌خوانده‌یِ ریاضی و فیزیک و دانشجویِ فیزیکی- یکی نیست و بعدِ علمیِ هوپا با این‌بابا و آدمایی مثلِ لبگ تعریف می‌شه.
-
ولی به‌طورِ کلّی با ذاتِ کلام موافقم (نه با ظاهرش، تغییراتِ لغوی، ظاهری هستند فقط). قانونِ خزمندپذیری می‌گه هر سال، دوبرابرِ سالِ قبل اعضایِ خز به هوپا می‌خزند. همون‌طور که این بالایی نمودش هست، عملاً این پیغام داره منتقل می‌شه که هوپا خانه‌یِ آماتورهاست نه خانه‌یِ علمیّون.

نمایه کاربر
MA.Emadi

سپاس: 110

پست توسط MA.Emadi »

Mov:
جسارت نشه اما ببار علمی ،علم،هوپا؟!!!!! smile058 من کخه به شخصه تو بحثهای علمیش هم مزخرفات ببخشیدا اما دیدم کدوم علم بابا هر جا 4تا فرمول گفتن و یه سری حرفای حفظ کرده تو کتاب رو تکرار کردند مگه میشه علم؟!
بنده در مقامی نیستم که بخوام در مورد هوپا نظر بدم و اینکه الآن چطور شده قبلا چطور بوده چون تازه عضو شدم!
اما جناب عادل شما که میگی تو بحث های علمی مزخرفات گفته شده شما خودت چیکار کردی؟! چرا خودت با علمت از اون مزخرفات جلوگیری نکردی؟! شد یه مبحث علمی راه بندازی و یه چیزی به دیگران یاد بدی؟! شد یه 4 خط انگلیسی ترجمه کنی بذاری رو سایت تا دیگران استفاده کنند؟! شد 2 مقاله بذاری رو سایت؟! من مخاطبم فقط شما نیستی تمام افرادی هستش که وقتی پست شما رو می خوانند میخوان like بدن و با شما موافقن! فرض بر مثال میگم
خود منم همینطور! تا من خودم به هوپا و دیگران به اندازه خودم کمک نکنم چه انتظاری میتونم داشته باشم یکی دیگه بیاد مطالب علمی بذاره!
جناب آماتور گفت گفنگوی آزاد زنگ تفریح هستش تا حالو هوایی عوض شه! من نظرم برعکس هستش! بعضی ها تمام وقتشون رو تو گفتگوی آزاد سر بحث های بیخود میذارن و دعوا میکنند و بحث های علمی میشه زنگ تفریحشون و میان اونجا هم یه چیز های دیگه میگن!
در مباحث علمی هم نمیدونم چجوریه بعضیا قبول نمیکنند که آقا حرفت اشتباه هست بجای این همه کلنجار یه چیز از دیگران یاد بگیر مجبور نیستی که ادعای فضل کنی! یک سری آدم های مغرور که فکر میکنند که آره 4 تا چیز یاد گرفتن خودشونو فیزیکدان میدونند.
STS-135

نمایه کاربر
Angel!

سپاس: 955

پست توسط Angel! »

mov نوشته شده:جسارت نشه اما ببار علمی ،علم،هوپا؟!!!!! smile058 من کخه به شخصه تو بحثهای علمیش هم مزخرفات ببخشیدا اما دیدم کدوم علم بابا هر جا 4تا فرمول گفتن و یه سری حرفای حفظ کرده تو کتاب رو تکرار کردند مگه میشه علم؟!
پناه میبرم به خدا از شر شیطان رانده شده smile039
به نام خداوند بخشنده مهربان smile021

نمایه کاربر
mov

سپاس: 4

پست توسط mov »

بسم الله الرحمن الرحیم
بازم قصد جسارت ندارم اما من خودم به شخصه زیاد تو بحث های علمی شرکت نمی کنم چندتا دلیل داره یک خیلی از بحثایی که فکر می کنید علمی هست زیاد جنبه علمی تو نمی بینم و یا بحثایی که با یه فرمول و یا تو تا پاسخ تو کتابا می شه جوابشو داد البته به ندرت چنتا بحث جالب و علمی بود که حالا من خوشم اومد(ممکنه یه عده یه سری بحث علمی دیگه رو خوششون بیان)سعی کردم تو بحثش شرکت هم کنم اما این که می گین چرا مقاله ایی رو ترجمه نمی کنم و یا خودم زیاد بحث نمی کنم چندتا دلیل داره اول در باره مقاله یک خیلی از این مقاله ها هنوز اثبات علمی ندارن و یا اگر هم داشته باشن خیلی هاشونو خودم هنز نپذیرفتم بعد خودم بیام بهش اتکا کنم تو اینجا بزارم به بحث بعد یه نفر براش مشکلی بگیره من که خودم ازش دفاعی ندارم و خودم بهش نقض می گیرم چطور جواب طرف رو بدم و این که چرا خودم بحث علمی نمی زارم جسارت نشه اما افراد اینجا رو هنوز در کلیت اون چیزها ندیدم و تا همین مقداری که فعلا در حال دیدن هستید کفایت می کنه مثلا چی می خوایین بیام چهار تا بحث که با یه جستجو تواینترنت هست رو بگم مثلا بگم این حالت های ماده هست فلان و فلا و فلان 3تا دیگه بهش اضاه شده و.و .و . ... البته یکی دوبار سعی کردم چندتا بحث علمی رو تا حد کشش (جسارت نشه بازم)افراد اختراع، طرح ،نو آوری،خلاقیتو....رو بزارم اما جواب نگرفتم
شما خودت بودی چی می کردی در ضمن من هنوز نمی دونم افراد تو این سایت چه بحثی رو می گن علمی این که یه مثئله رو که شنیده یا خونده رو بیاد اینج بگه همه هم بگن چون فلانی (دانشمند ....)گفته پس درسته این که فابده نداره و یا بحثهای دیگه رو برید ببینید خونه پرش می رن پارادوکس هایی رو مییارن و یا در باره دنیای موازی و سفر به آینده و کرم چال و... اینا حرف می زنن ..............
هنوز افراد این سایت همه نه اما خیلی ها درک درستی از مبحث علمی ،پژوهش و... ندارن پس بهتره برن و بریم و.... تو همون گفتگوی آزاد
آه واقعا ظلمه چندتا تایپیک در باره کرم چاله و دنیای موازی و سی پی اچ و... هست هنوز اونجا یه نظریه هست اینجا طرف جوری روش قسم می خوره که ...... ولش کن حالا فهمیدی چرا زیاد تو بحث های علمی شرکت نمی کنم
پروردگار آسمانها و زمين [و] پروردگار عرش از آنچه وصف مى‏كنند منزه است (سوره مبارکه زخرف آیه ۸۲)

برای سلامتی و تعجیل در ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات

الهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

نمایه کاربر
me-alone

پست توسط me-alone »

radical نوشته شده:ما که متوجه نشدیم ایشون به چه چیز اعتراض داشتند و از چه کسانی سخن می گفتند

لطفا شفاف سازی کنید
شما یا متوجه میشیو خودتو به نا متوجهی میزنی, یا نمی خوای متوجه بشی! ما به این رفتارت عادت داریم!! فکر میکنم در کمال وضوح توضیح دادم!
اماتور نوشته شده:میتونی یه خورده بهتر بگی به خدا من اصلا هیچی نفهمیدم smile034
خیلی راحت بگو به چی اعتراض داری؟
اگه به تالار های همگانی اعتراض داری که مثلا برای چی گذاشتن خب برای اینه که فضای کل سایت دیگه بیش از حد حوصله سر بر نشه
چون اگه خیلی تو بحث های علمی پاسخ بذاریم ادم خسته میشه فضای سایت خیلی خشک میشه تالار های همگانی هم برای اینه که
شخص یه اب و هوایی عوض منه براش تنوع بشه خسته نشه مخصوصا گفتگوی ازاد که خیلی هم شلوغه
اگه سوالت چیزه دیگه ای من دیگه نمیدونم
smile072
بچه برو بیرون اینجا قضیه ناموسیه حوصله ی کل کل با تو و امثالت رو ندارم! نمیدونم چه طوری حالی تو و امثالت کنم که آقا هر جا من هستم, از جلو چشام خفه شید!! (حس آمیزی لری!) smile032
aalireza نوشته شده:اون امیری که تهش می‌خورد به hs رو حسابش رو از بقیه‌یِ ملّت جدا کن، المپیادی و از معدود آدمایِ درست و حسابیه که واسه هوپا وقت می‌گذاره و بارِ علمیِ پست‌هاش قابلِ مقایسه با یه‌مشت -خود نابغه‌خوانده‌یِ ریاضی و فیزیک و دانشجویِ فیزیکی- یکی نیست و بعدِ علمیِ هوپا با این‌بابا و آدمایی مثلِ لبگ تعریف می‌شه.
-
HeH! smile031 بیا تا برات بعدن توضیح بدم, اونم با مدرک!!! smile035 (تاکید میکنم با مدرک)
aalireza نوشته شده:قانونِ خزمندپذیری می‌گه هر سال، دوبرابرِ سالِ قبل اعضایِ خز به هوپا می‌خزند. همون‌طور که این بالایی نمودش هست، عملاً این پیغام داره منتقل می‌شه که هوپا خانه‌یِ آماتورهاست نه خانه‌یِ علمیّون.
عاشق خزعبلاتت شدم!!! smile039 اما این قانون, متاسفانه باطل شده است! چرا که تا پارسال این روند بود که تعداد خزها دوبرابر میشد, اما الآن حدودن خیلی خیلی خیلی برابر میشه!! smile031

بنده علت اصلی این موضوع را همین خلاقیت ها میدونم!! بابا دیگه زبان لری بلد نیسم که بخوام حالیتون کنم! با این کار (همگانی نمودن تالار ها) دسترسی همین خزیون و خزات رو به سایت افزایش میدهید!!
چرا نمیفهمید؟ smile113 smile114
mov نوشته شده:جسارت نشه اما ببار علمی ،علم،هوپا؟!!!!! smile058 من کخه به شخصه تو بحثهای علمیش هم مزخرفات ببخشیدا اما دیدم کدوم علم بابا هر جا 4تا فرمول گفتن و یه سری حرفای حفظ کرده تو کتاب رو تکرار کردند مگه میشه علم؟!
تو باز حرف زدی؟؟ smile032
albert maryam نوشته شده:پناه میبرم به خدا از شر شیطان رانده شده smile039
تو هنوز درگیری دینی داری؟؟
mov نوشته شده:بسم الله الرحمن الرحیم
بازم قصد جسارت ندارم اما من خودم به شخصه زیاد تو بحث های علمی شرکت نمی کنم
خدا ننه باباتو بیامرزه! پس برو از سایت بذا باد بیاد ما داریم در کمبود اکسیژن خفه میشیم! smile032
که ریه های تو!
تاسف بار است که باید

سیمین دانشور

نمایه کاربر
Angel!

پست توسط Angel! »

smile026 نه بابا درگیری دینی چیه تکه کلام بهشتو گفتم smile030

نمایه کاربر
me-alone

پست توسط me-alone »

albert maryam نوشته شده:

آهان! کلمه بهشت رو که به کار بردی اطمینان حاصل کردم که درگیری ات شدیدتر از قبله!! میگم من نمیتونم با هم برا کنکور بخوانیم رو بیابم! حذفش کردن یا گم و گورش کردن یا در یک سوراخ ثمبه جاش دادن؟؟
که ریه های تو!
تاسف بار است که باید

سیمین دانشور

نمایه کاربر
Angel!

پست توسط Angel! »

me-alone نوشته شده:
albert maryam نوشته شده:

آهان! کلمه بهشت رو که به کار بردی اطمینان حاصل کردم که درگیری ات شدیدتر از قبله!! میگم من نمیتونم با هم برا کنکور بخوانیم رو بیابم! حذفش کردن یا گم و گورش کردن یا در یک سوراخ ثمبه جاش دادن؟؟
ببین هوپا ریخته بهم هیچی معلوم نیست smile032 منم داشتم اونبار دنبالش میگشتم پیداش نکردم smile012
پیدا کردی بزار بالا smile039

نمایه کاربر
me-alone

پست توسط me-alone »

albert maryam نوشته شده:
me-alone نوشته شده:
albert maryam نوشته شده:

ببین هوپا ریخته بهم هیچی معلوم نیست smile032 منم داشتم اونبار دنبالش میگشتم پیداش نکردم smile012
هوپا بهم نریخته, بهمش ریختن!!! smile035
که ریه های تو!
تاسف بار است که باید

سیمین دانشور

نمایه کاربر
Angel!

پست توسط Angel! »

me-alone نوشته شده:
albert maryam نوشته شده:
me-alone نوشته شده:
albert maryam نوشته شده: smile026 نه بابا درگیری دینی چیه تکه کلام بهشتو گفتم smile030
هوپا بهم نریخته, بهمش ریختن!!! smile035
smile012

نمایه کاربر
godfather

محل اقامت: Sudbury

سپاس: 283

تماس:

پست توسط godfather »

mov نوشته شده:بسم الله الرحمن الرحیم
بازم قصد جسارت ندارم اما من خودم به شخصه زیاد تو بحث های علمی شرکت نمی کنم چندتا دلیل داره یک خیلی از بحثایی که فکر می کنید علمی هست زیاد جنبه علمی تو نمی بینم و یا بحثایی که با یه فرمول و یا تو تا پاسخ تو کتابا می شه جوابشو داد البته به ندرت چنتا بحث جالب و علمی بود که حالا من خوشم اومد(ممکنه یه عده یه سری بحث علمی دیگه رو خوششون بیان)سعی کردم تو بحثش شرکت هم کنم اما این که می گین چرا مقاله ایی رو ترجمه نمی کنم و یا خودم زیاد بحث نمی کنم چندتا دلیل داره اول در باره مقاله یک خیلی از این مقاله ها هنوز اثبات علمی ندارن و یا اگر هم داشته باشن خیلی هاشونو خودم هنز نپذیرفتم بعد خودم بیام بهش اتکا کنم تو اینجا بزارم به بحث بعد یه نفر براش مشکلی بگیره من که خودم ازش دفاعی ندارم و خودم بهش نقض می گیرم چطور جواب طرف رو بدم و این که چرا خودم بحث علمی نمی زارم جسارت نشه اما افراد اینجا رو هنوز در کلیت اون چیزها ندیدم و تا همین مقداری که فعلا در حال دیدن هستید کفایت می کنه مثلا چی می خوایین بیام چهار تا بحث که با یه جستجو تواینترنت هست رو بگم مثلا بگم این حالت های ماده هست فلان و فلا و فلان 3تا دیگه بهش اضاه شده و.و .و . ... البته یکی دوبار سعی کردم چندتا بحث علمی رو تا حد کشش (جسارت نشه بازم)افراد اختراع، طرح ،نو آوری،خلاقیتو....رو بزارم اما جواب نگرفتم
شما خودت بودی چی می کردی در ضمن من هنوز نمی دونم افراد تو این سایت چه بحثی رو می گن علمی این که یه مثئله رو که شنیده یا خونده رو بیاد اینج بگه همه هم بگن چون فلانی (دانشمند ....)گفته پس درسته این که فابده نداره و یا بحثهای دیگه رو برید ببینید خونه پرش می رن پارادوکس هایی رو مییارن و یا در باره دنیای موازی و سفر به آینده و کرم چال و... اینا حرف می زنن ..............
هنوز افراد این سایت همه نه اما خیلی ها درک درستی از مبحث علمی ،پژوهش و... ندارن پس بهتره برن و بریم و.... تو همون گفتگوی آزاد
آه واقعا ظلمه چندتا تایپیک در باره کرم چاله و دنیای موازی و سی پی اچ و... هست هنوز اونجا یه نظریه هست اینجا طرف جوری روش قسم می خوره که ...... ولش کن حالا فهمیدی چرا زیاد تو بحث های علمی شرکت نمی کنم
خیلی خوبی!
اولش میگی نمی خوام جسارت کنم بعد هر چی دلت می خواد میگی! smile022
خیلی از مقاله ها اثبات نشدن؟ یعنی چی اثبات؟ عزیزِ من الکی الکی نیست که هر کرِ کوری مقاله بده بعد تو ژورنالِPhysical Review Letters سابمیت شه بعدم چاپ شه! یه تیمِ کلفت نشستن اونجا می خونن ببینن چی گفته طرف! smile027
این شمایی که درکِ درستی از مباحثِ علمی نداری!

ولی در کل من فکر میکنم خوبه تالارِ گفتگویِ آزاد، مفیدتر از اون یکی بخشِ!
خوش میگذره! smile027
“Science is a way of trying not to fool yourself”

نمایه کاربر
aalireza

سپاس: 346

پست توسط aalireza »

me-alone نوشته شده: aalireza نوشته است:
قانونِ خزمندپذیری می‌گه هر سال، دوبرابرِ سالِ قبل اعضایِ خز به هوپا می‌خزند. همون‌طور که این بالایی نمودش هست، عملاً این پیغام داره منتقل می‌شه که هوپا خانه‌یِ آماتورهاست نه خانه‌یِ علمیّون.

عاشق خزعبلاتت شدم!!! اما این قانون, متاسفانه باطل شده است! چرا که تا پارسال این روند بود که تعداد خزها دوبرابر میشد, اما الآن حدودن خیلی خیلی خیلی برابر میشه!!

بنده علت اصلی این موضوع را همین خلاقیت ها میدونم!! بابا دیگه زبان لری بلد نیسم که بخوام حالیتون کنم! با این کار (همگانی نمودن تالار ها) دسترسی همین خزیون و خزات رو به سایت افزایش میدهید!!
چرا نمیفهمید؟
به‌علّت پهنایِ بعضی‌ها نمی‌شه یه‌ارتباطِ یک به‌یک بینِ خزمغزها و خزکاربرها برقرار کرد چرا که الان مدّت‌هاست خزمغزها با نام‌هایِ کاربریِ متفاوت پست می‌زنن و به‌خودشون سپاس می‌دن یا با خودشون بحث می‌کنن و الخ... وقتی هم می‌گی واسه چی داری با خودت صحبت می‌کنی می‌گن تمامِ مدیران یکی هستند. smile031

وجودِ تالارِ عمومی در انجمنی علمی احمقانه‌ست. حالا نه‌تنها هوپا در تخماتیک‌ترین وضعیّتِ‌ تاریخِ خودش به‌سر می‌بره طوری که پینگلیش نوشتنِ سابقِ تو الان در حدِ زنگِ تفریحِ هوپاست، ول کردنِ افسارِ خردسالانِ این‌جا و جولان‌دادنشون هم به بیشتر گند می‌زنه به‌انجمن.... بگذریم.
mov نوشته است:
بسم الله الرحمن الرحیم
بازم قصد جسارت ندارم اما من خودم به شخصه زیاد تو بحث های علمی شرکت نمی کنم

خدا ننه باباتو بیامرزه! پس برو از سایت بذا باد بیاد ما داریم در کمبود اکسیژن خفه میشیم!
smile055

شفاف‌سازی: اگه کسی از خزمغزان بهش توهین شد، دو تا ناسزایِ دیگه رو هم از طرفِ‌ خودم به‌خودش بده. smile020

ارسال پست