سوالات کاربران از مدیران سایت

مدیران انجمن: parse, javad123javad

meaning

سپاس: 223

تماس:

Re: سوالات کاربران از مدیران سایت

پست توسط meaning »

آتلانتيس جان راديكال كبيــــــــر بهتون عرض كردن كه
البته گويا شما دوزاريتون نيوفتاد ايشون فرمودند
متاسفانه شما
ديگر به تالار هاي تفريحي وارد نميشويد
و شب و روز در تالار هاي علمي و فلسفي در صدد رفع مشكلات
علمي كاربران هستيد!! smile058
اگرم شما اعتراضي به هوپا داري بهتره بيايي به من خرده بگيري كه چرا
دارم از محيط مجاني اين تارنما استفاده ميكنم در حالي كه با زدن پست هاي
تفريحي سرگرمي هيچ سودي براي ارتقاي سطح علمي هوپا ندارم!
آره جانم اينطورياس smile124
“ Two things awe me most, the starry sky above me and the moral law within me“.
Immanuel Kant
Critique of Practical Reason, 1788

meaning

تماس:

پست توسط meaning »

rafat نوشته شده:نه بابا اصلاً جو هوپا میطلبه که این جو برش حاکم باشه!
خود منو ببین به چه روزی افتادم!
:-<
به اين ميگن حرف دل كه رفعت به جاي من گفت! smile124
Immanuel Kant

نمایه کاربر
aalireza

سپاس: 346

پست توسط aalireza »

ادمینِ بدبخت رو درک می‌کنم الان... انتقادِ من درست نقطه‌یِ مقابله. smile055
هر بابایی رو از سرِ خیابون بر نمی‌دارن که بیاد تو یه محیطِ علمی صحبت کنه همون‌طوری که نظریّاتِ فیزیکیِ دانش‌آموزِ راهنمایی سمپادِ دزفول رو در انستیتویِ مطالعاتِ پیشرفته‌یِ پرینستون تحویل نمی‌گیرن . اگه ما قدرتی داشتیم اوّل از همه همین احسان و کاربرهایِ هم‌خانواده رو می‌نداختیم بیرون (چه برسه به‌سندیکابازیِ الانش) و بعد دربِ تالارِ آزاد و این‌ها رو گِل می‌گرفتیم.... چهار تا عضو مثلِ لبگ هزارتا از اینا رو می‌ارزند.

نمایه کاربر
atlantis

نام: داود

محل اقامت: تهران

سپاس: 18

تماس:

پست توسط atlantis »

erfan-->بازم کاسه ی داغتر از آش شدی...من کلی گفتم..
بازم میگم منظورم این نیست که تقسیر مدیراست..بیشتر تقصیر کاربراس..
اما من در باب حذف پستا و شل کن سفت کن مدیرا گفتم که با اینکاراشون وضعو بدتر نکنن..

نمایه کاربر
atlantis

تماس:

پست توسط atlantis »

rafat نوشته شده:نه بابا اصلاً جو هوپا میطلبه که این جو برش حاکم باشه!
خود منو ببین به چه روزی افتادم!
:-<
تو که فابریک همینجوری بودی smile001

نمایه کاربر
atlantis

تماس:

پست توسط atlantis »

aalireza نوشته شده:ادمینِ بدبخت رو درک می‌کنم الان... انتقادِ من درست نقطه‌یِ مقابله. smile055
هر بابایی رو از سرِ خیابون بر نمی‌دارن که بیاد تو یه محیطِ علمی صحبت کنه همون‌طوری که نظریّاتِ فیزیکیِ دانش‌آموزِ راهنمایی سمپادِ دزفول رو در انستیتویِ مطالعاتِ پیشرفته‌یِ پرینستون تحویل نمی‌گیرن . اگه ما قدرتی داشتیم اوّل از همه همین احسان و کاربرهایِ هم‌خانواده رو می‌نداختیم بیرون (چه برسه به‌سندیکابازیِ الانش) و بعد دربِ تالارِ آزاد و این‌ها رو گِل می‌گرفتیم.... چهار تا عضو مثلِ لبگ هزارتا از اینا رو می‌ارزند.
ایول smile072

نمایه کاربر
aalireza

سپاس: 346

پست توسط aalireza »

atlantis نوشته شده:
aalireza نوشته شده:ادمینِ بدبخت رو درک می‌کنم الان... انتقادِ من درست نقطه‌یِ مقابله. smile055
ایول smile072
خواهش می‌کنم، ولی خودتم جزوشون هستی فرزند. smile072

نمایه کاربر
atlantis

تماس:

پست توسط atlantis »

aalireza نوشته شده:
atlantis نوشته شده:
ایول smile072
خواهش می‌کنم، ولی خودتم جزوشون هستی فرزند. smile072
درسته !!

من قعالیتی ندارم که برازنده ی نام سایت یا به تعبیری علمی باشه..

اما اینم بگم خوشحالم که درگیر تایپیکای بچه بازی و الکی بعضی کاربرا نمیشم..

user16220

سپاس: 122

پست توسط user16220 »

آفرین شماها خیلی آدم حسابی هستین :)
تصویر

نمایه کاربر
anTi-ИeuTЯin0

سپاس: 239

پست توسط anTi-ИeuTЯin0 »

جدّاً مـ ـن هَم خیلی قدیمی نیستم..امّا با توجّه به اسم سایت و انجمن گاهی که پُستهای جَدید تالارها را نِگاه میکنُم همه چرته و گُفتگوی آزاد...مثلاً "کی به کی میاد؟؟؟؟؟؟؟" smile033 و امثالهم
بحثهای فیزیکی هَم با دو صَفحه سر و تهش جَمع میشه!
دلَم میخواست یک اُستادِ حِرفه ای بَرای به چالِش کِشیدن هَمه بود.... smile079
به هَرحال مـ ـن نمی دانم گُفتگوی آزاد از چه زَمان راه اُفتاده،امّا فعالیتش بایَد محدود میبود..مثلا نِصف پُستهای عِلمی....اونوقت کَسی که نمیتوانست در زمینه اصلی عِلمی سایت فعالیت کنه خودبه خود قفل میشُد...اینجور بار عِلمی هَم که بالا میرفت از این مهدِکودکی هَم خارج میشد و فقط دانِشمندای مهدِکودکی رو نگه میداشت..+ مُخاطب نُخبه هَم ماندگار میشُد یا بالاخره جذب میشُد
به هرحال مـ ـن از اَدمین ممنونم..به هوپا عَلاقه دارم.. smile072

user16220

سپاس: 122

پست توسط user16220 »

پاد نوترينو نوشته شده:جدّاً مـ ـن هَم خیلی قدیمی نیستم..امّا با توجّه به اسم سایت و انجمن گاهی که پُستهای جَدید تالارها را نِگاه میکنُم همه چرته و گُفتگوی آزاد...مثلاً "کی به کی میاد؟؟؟؟؟؟؟" smile033 و امثالهم
به هَرحال مـ ـن نمی دانم گُفتگوی آزاد از چه زَمان راه اُفتاده،امّا فعالیتش بایَد محدود میبود..مثلا نِصف پُستهای عِلمی....اونوقت کَسی که نمیتوانست در زمینه اصلی عِلمی سایت فعالیت کنه خودبه خود قفل میشُد...اینجور بار عِلمی هَم که بالا میرفت از این مهدِکودکی هَم خارج میشد و فقط دانِشمندای مهدِکودکی رو نگه میداشت..+ مُخاطب نُخبه هَم ماندگار میشُد یا بالاخره جذب میشُد
هوپا هم به شما علاقه داره
چشمات سگ داره
تصویر

نمایه کاربر
atlantis

تماس:

پست توسط atlantis »

پاد نوترينو نوشته شده:جدّاً مـ ـن هَم خیلی قدیمی نیستم..امّا با توجّه به اسم سایت و انجمن گاهی که پُستهای جَدید تالارها را نِگاه میکنُم همه چرته و گُفتگوی آزاد...مثلاً "کی به کی میاد؟؟؟؟؟؟؟" smile033 و امثالهم
آره ..بیشتر مشکلات و افت سایت بخاطر تالار آزاده...هرچند میشه گفت بیشتر کاربرا از جمله من بوسیله ی این تالار جذب هوپا شدن..

اینم بگم چون هوپا رو دوستداریم نگرانشیم smile023

نمایه کاربر
Cartouche

سپاس: 957

پست توسط Cartouche »

aalireza تا حدودی درست میگه!
فکر کنم بیشتر منظور از حذف پست، پست های گفتگو آزاد باشه، چون من یادم نمیاد از سال 88 به اینور پست ِ علمی ای حذف بشه.(منظور از پست علمی پست در تالار علمی نیست بدیهتا)
کاربرایی که از حذف ِ پستاشون توی تالار گفتگو ِ آزاد ناراحتن باید بدونن که همین که تا الآن آقای عارفی این تالار رو نگه داشته، به نظرم خیلی بهتون حال داده! الااصول اینجا تالار علمیه، و باید توش بحث ِ علمی انجام بشه، نیازی به زنگ ِ تفریح و جک و چت اینجا نیست. در واقع فروم های زیادی هستند که شما میتونید توشون به این موارد بپردازید و لذت ببرید، نمیدونم چرا اصرار دارید اینجا اینکار هارو بکنید؟! البته شاید بگین که ما از فرط ِ بحث ِ علمی، خسه میشیم و میایم اینجا میگیم میخندیم، ولی باید بدونید که به طور مثال اگر دانشگاهی دانشجو ها از زیادی درس خوندن بخوان خوش بگذرونن، دانشگاه رو نمیزنن داغون کنن، چون هدف ِ دانشگاه میره زیر ِ سوال. توی دانشگاه درس میخونن، شب میرن دیسکو خوش میگذرونن. اینجا هم همینه اگر شما خیلی بحث ِ علمی کردید و خسته شدید اگر اینجا تبدیل به چت روم کنید ماهیت هوپا میره زیر سوال.(هرچند که تا الآن تقریبا رفته)میتونید اینجا بحث علمی کنید برید برا خوشگذرونی فروم های ِ مربوطه. (هرچند اینجا بحث ِ علمی ای هم نمیشه) نه تنها گفتگو آزاد بلکه بحث راجع به مضرات ِ روزه و فوائد ِ اونو و فرگشت و ... هم جزو بحث ِ فیزیک نیست و نباید اینجا باشه، ولی خب با توجه به اینکه کمیت اعضا از کیفیت برای مدیریت مهم تره(نه فقط اینجا همه جا این طوریه) خب اگر بحث فقط سر ِ فیزیک باشه، تعداد می یاد پایین و برای همین اینجا اینارو گذاشتند!
در مورد انتخاب مدیر با شیوه ی رای گیری هم، مملکت ِ شما که مال ِ شماست، توش شما مدیراشو انتخاب نمیکنین، بعد انتظار دارید، اینجا که یه سایت خصوصیه و متعلق به یک نفر هست، رو شما انتخاب کنید؟ طبعا نمیشه!
ولی کلن شماهایی که گفتگو آزاد و فلسفه رو دوست دارید خیلی از آقای عارفی تشکر کنین که براتون نگهش داشته، نباید اینجا میبود.
(البته میتونست باشه چنین چیزی و توش مثلا راجع به نامگذاری هیگز به عنوان ذره خدا و از این جور موارد مسخره فیزیک یا موارد خنده دار علمی حرف زده بشه، ولی انتظاری نیست از اینجا)
دوای درد عاشق را کسی کو سهل پندارد

ز فکر آنان که در تدبیر درمانند در مانند

meaning

تماس:

پست توسط meaning »

Cartouche نوشته شده:ولی کلن شماهایی که گفتگو آزاد و فلسفه رو دوست دارید خیلی از آقای عارفی تشکر کنین که براتون نگهش داشته....
درود
smile024 smile024 smile024
بزرگوار من اين تيكشو نفهميدم مگه فلسفه به فيزيك مربوط نميشه؟
مگه شما تو هوپا خودتون پست هاي ويژه اي از فلسفه نمي ذاريد؟
شما خودتون به قالب هوپا سمت راست اون بالا نيگا كنيد نوشته :فلسفه علم ، متافیزیک و هم اندیشی
پس چرا تو اين تيكه از حرفاتون فلسفه رو جز چرنديات گفتگوي آزاد مي دونيد؟!
عجبا
تازشم قسمت فلسفي اين هوپا خيلي بدرد من خورد و هكذا حتمن براي ديگر كاربرا
چون اينجا در اين تالار فلسفه دغدغه هاي ذهنميون رو به مشاركت ميزاريم و همديگرو نقد ميكنيم!
سپاس smile072
Immanuel Kant

نمایه کاربر
anTi-ИeuTЯin0

سپاس: 239

پست توسط anTi-ИeuTЯin0 »

این تالارها نباید حَذف شوند..مخصوصاً فلسفه که اصلاً..

ارسال پست