انتقاد

مدیران انجمن: parse, javad123javad

user8604

سپاس: 877

Re: انتقاد

پست توسط user8604 »

ann sherly نوشته شده:هرچند تا کنون تا اونجا که خودم یادمه من بی ادبی به کسی نکردم
پس "عمه ی خدابیامرز میمون فضایی" بود که منو تو پیغام خصوصی به" فحش" بست! فقط به اشتباه اسم تو برای فرستنده اومده.
hadimohammadi نوشته شده:بی ادب نه خود را داشت بذ بلکه آتش بر همه آفاق زد

بی ادبی از حماقت ناشی میشه و اوج حماقت وقتیه که با فرد منتقد و مصلح و مجاهد با لفظ بی ادب تر از بی ادب یاد بشه
با این حساب ما باید دفترمون رو گل بگیریم که به بی ادبا نگیم بی ادب خودمون بب ادب تر میشیم

بزن با فونت درشت طلایی رو در اتاق که
این رفتار با فیدفوروارد مثبت سبب افزایش بی ادبی میشه و یک روز حلقه قطع خواهد شد
ببخشید که با اصطلاحات فبزیولوژیک جواب دادم
همانا بی ادب ترین کسیه که کار بی ادب تر رو توجیه کنه.

jhvh

سپاس: 284

پست توسط jhvh »

پس حیوونی مظلوم واقع شدین
نابغه جان جالبه برگشتی به حرف من مرسی همین الانش یه تعبیر می تونم از داخل حرفت به انه درآرم که خیلی جالبه ولی بیخیال خودت کف میکردی
طرفداری از بی ادب یک جا بد و یک جا خوب است این یک
دوم تو که از یک جا اثبات میشه بی ادب تری کارتو توجیه کردی که میشه بی ادب ترین

دیگه گذشت اون زمونا

نمایه کاربر
Amir75

سپاس: 78

پست توسط Amir75 »

edwardfurlong نوشته شده:
ann sherly نوشته شده:هرچند تا کنون تا اونجا که خودم یادمه من بی ادبی به کسی نکردم
پس "عمه ی خدابیامرز میمون فضایی" بود که منو تو پیغام خصوصی به" فحش" بست! فقط به اشتباه اسم تو برای فرستنده اومده.
hadimohammadi نوشته شده:بی ادب نه خود را داشت بذ بلکه آتش بر همه آفاق زد

بی ادبی از حماقت ناشی میشه و اوج حماقت وقتیه که با فرد منتقد و مصلح و مجاهد با لفظ بی ادب تر از بی ادب یاد بشه
با این حساب ما باید دفترمون رو گل بگیریم که به بی ادبا نگیم بی ادب خودمون بب ادب تر میشیم

بزن با فونت درشت طلایی رو در اتاق که
این رفتار با فیدفوروارد مثبت سبب افزایش بی ادبی میشه و یک روز حلقه قطع خواهد شد
ببخشید که با اصطلاحات فبزیولوژیک جواب دادم
همانا بی ادب ترین کسیه که کار بی ادب تر رو توجیه کنه.
اولا که من تو پیام خصوصیبه شما فحش ندادم smile032 فقط نخواستم پستها منحرف بشه به شماتذکر دادم
اصلا من بی ادب خوب من که عذر خواهی کردم برای چی اینقدر یه چیزو کشش می دی و هی می خوای خودتو اثبات کنی
شما اینجا هستی تا بی ادب و بی ادب تر و بی ادب ترین و حتما چن دقیقه ی دیگه بی ادب تر ترینو تعریف می کنی نمردیمو معنی این کلمه ها رو فهمیدیم
تو با من مشکل داری با این بنده خدا چکار داری smile032 smile024
فکر نمی کنم ادامه ی بحث به موضوع تاپیک ربطی داشته باشه smile032
از دوستانم پوزش می خوام که حتی تا اینجا هم ادامه پیدا کرد smile124
امیدواری به خداوند، ارزشمندترین چیزها و نردبان عزت است. "امام جواد(ع)"

سرگشته بودن در وادی امید، بهتر از بدبینی است. "ویل دورانت"

jhvh

پست توسط jhvh »

در ضمن ادوارد بیچاره بهت حق میدم من که چشم غیب ندارم
سیاست نداری همیشه در جلو چشم تو اونو مسخره میکردی
البته قضاوت من فرای این موارد بود و فقط به پستهای این صفحه اکتفا کردم یکم دقت کن

نمایه کاربر
Amir75

پست توسط Amir75 »

خوب دوستان اثبات شد که من بی ادبم
اولا که من عذر خواهی کردم فکر کنم برای یه انتقاد کافی باشه دوبار عذر خواهی کردن smile032
دوما تمومش کنید دیگه حالمو بد کردید اصلا من بی ادب smile032

user8604

سپاس: 877

پست توسط user8604 »

ann sherly نوشته شده:خوب دوستان اثبات شد که من بی ادبم
اولا که من عذر خواهی کردم فکر کنم برای یه انتقاد کافی باشه دوبار عذر خواهی کردن smile032
یاد بگیر هادی اعتراف کرد بی ادبه.
حالا نوبت تویه که اعتراف کنی بی ادبی.
hadimohammadi نوشته شده:در ضمن ادوارد بیچاره بهت حق میدم من که چشم غیب ندارم
البته قضاوت من فرای این موارد بود و فقط به پستهای این صفحه اکتفا کردم یکم دقت کن
این پاراگرافت رو برنده ی تمشک طلایی پر ربط ترین و پر مفهوم ترین پاراگراف اعلام میکنم!

نمایه کاربر
Amir75

پست توسط Amir75 »

edwardfurlong نوشته شده:
ann sherly نوشته شده:خوب دوستان اثبات شد که من بی ادبم
یاد بگیر هادی اعتراف کرد بی ادبه.
حالا نوبت تویه که اعتراف کنی بی ادبی.
hadimohammadi نوشته شده:در ضمن ادوارد بیچاره بهت حق میدم من که چشم غیب ندارم
این پاراگرافت رو برنده ی تمشک طلایی پر ربط ترین و پر مفهوم ترین پاراگراف اعلام میکنم!
smile049 smile048 smile049 smile097 smile049 smile048 smile039

jhvh

پست توسط jhvh »

تمشک طلایی
من با کسی تعارف ندارم
بعد از افشاگریت فهمیدم که حق داشتی...ففط توضیح دادم که جناب تمشک من قرار نیست از خصوصی های شما آگاه باشم ...
امیدوارم هیچ مظلومی احمق نباشه...گند زدی

آدمکیم که آنه گذاشته نمی تونم ببینم ولی حدس میزنم و نادیده میگیرم

user16220

سپاس: 122

پست توسط user16220 »

اگر جایِ مدیر سایت بودم
این «آنلان بودن من را نشان نده» را لغو میکردم
چون هرکی بیاد ببینه چقدر اینجا سوت و کوره راهشو میکشه میره یه جا دیگه
تصویر

نمایه کاربر
Reza.elf

نام: RezaGhaseBayati

محل اقامت: Tehran

سپاس: 14

تماس:

پست توسط Reza.elf »

SAEED نوشته شده:
edwardfurlong نوشته شده:من هم اینجا از این تریبون استفاده میکنم و از دخترانی انتقاد میکنم که "پا" نمیدن.
درود

به نظر شما با چنین کاربری چطور برخورد کرد ؟
بايد كاريكاتورشو كشيد و گذاشت جاي عكسش....
البته كاريكاتور كاريكاتورشو ميگم
من ندانم كه چرا شب تا سحر بيدارم/ از پي ديدار روي يار من بيمارم

من ندانم كه چه كرده رخ ماهت با ما/ تو كه ميبيني نگو با همه من ديوانه ام

René Descartes

سپاس: 1

پست توسط René Descartes »

سلام.من تازه عضو شدم.خیلی وقته تو این سایت مقالات و بحث ها رو میخونم ولی عضو نبودم!
تو این مدت که بحث ها رو مرور میکردم بارها مشاهده کردم که فردی به نام هرمز پگاه به اعتقادات اعضا توهین کرده و احترامی برای مقدسات دینی دیگران قائل نیست!!!آزادی بیان به معنی توهین و بی احترامی به عقاید دیگران نیست!!!!
در ضمن جناب هرمز پگاه فیزیک و علم تجربی نمیتواند پاسخگوی همه ی مسائل ما باشد.پس منطقی نیست از طریق فیزیک و علم تجربی به دنبال رد کردن و یا پاسخگویی به مسائلی چون دین و یا فلسفه بپردازیم!همان طور که با فلسفه و حکمت نمیتوان مسائل فیزیک را پاسخ داد!!!بدک نیست نیم نگاهی به کتاب "علم چیست فلسفه چیست" دکتر سروش بیاندازید...
تشکر!
آخرین ویرایش توسط René Descartes دوشنبه ۱۳۹۱/۱۱/۳۰ - ۰۰:۲۶, ویرایش شده کلا 1 بار

نمایه کاربر
اماتور

سپاس: 2151

تماس:

پست توسط اماتور »

René Descartes نوشته شده:سلام.من تازه عضو شدم.خیلی وقته تو این سایت مقالات و بحث ها رو میخونم ولی عضو نبودم!
تو این مدت که بحث ها رو مرور میکردم بارها مشاده کردم که فردی به نام هرمز پگاه به اعتقادات اعضا توهین کرده و احترامی برای مقدسات دینی دیگران قائل نیست!!!آزادی بیان به معنی توهین و بی احترامی به عقاید دیگران نیست!!!!
در ضمن جناب هرمز پگاه فیزیک و علم تجربی نمیتواند پاسخگوی همه ی مسائل ما باشد.پس منطقی نیست از طریق فیزیک و علم تجربی به دنبال رد کردن و یا پاسخگویی به مسائلی چون دین و یا فلسفه بپردازیم!همان طور که با فلسفه و حکمت نمیتوان مسائل فیزیک را پاسخ داد!!!بدک نیست نیم نگاهی به کتاب "علم چیست فلسفه چیست" دکتر سروش بیاندازید...
تشکر!
سلام
اول از همه ورودت رو بهت تبریک میگم
دوم تو اگه خودتم جر بدی( او به راه خویش هستو خواهد بود )
پس فایده ای نداره که هی بگی علم و فیزیکو اینا پاسخ گو نیست. همه اینارو من بهش چندین بار گفتم

smile072

نمایه کاربر
یه دوست

سپاس: 43

پست توسط یه دوست »

اماتور نوشته شده:
René Descartes نوشته شده:سلام.من تازه عضو شدم.خیلی وقته تو این سایت مقالات و بحث ها رو میخونم ولی عضو نبودم!
تو این مدت که بحث ها رو مرور میکردم بارها مشاده کردم که فردی به نام هرمز پگاه به اعتقادات اعضا توهین کرده و احترامی برای مقدسات دینی دیگران قائل نیست!!!آزادی بیان به معنی توهین و بی احترامی به عقاید دیگران نیست!!!!
تشکر!
سلام
اول از همه ورودت رو بهت تبریک میگم
دوم تو اگه خودتم جر بدی( او به راه خویش هستو خواهد بود )
پس فایده ای نداره که هی بگی علم و فیزیکو اینا پاسخ گو نیست. همه اینارو من بهش چندین بار گفتم

smile072
عارف جون میگم شما به هر کسی که تازه تو این سایت عضو بشه میگی"جیگر هنوز مونده تا با بچه ها آشنا شی"
یا "بعد از یه مدت عادت میکنی"

نمایه کاربر
Reza.elf

نام: RezaGhaseBayati

محل اقامت: Tehran

سپاس: 14

تماس:

پست توسط Reza.elf »

تو این مدت که بحث ها رو مرور میکردم بارها مشاهده کردم که فردی به نام هرمز پگاه به اعتقادات اعضا توهین کرده و احترامی برای مقدسات دینی دیگران قائل نیست!!!آزادی بیان به معنی توهین و بی احترامی به عقاید دیگران نیست!!!!
تشکر!
بنظر من گفتن عقيده هر شخصي در مورد اعتقادات هر ملتي، باعث ميشه تا مردم اين ملت، طرز فكرشون رو با هر نوع ديدي نسبت به اعتقاداتشون،عوض كنه و طوري ديگه به دين و يا سياست حاكم بر ملتشون نگاه كنند.... بحثهاي هرمز پگاه واسه ي من شيرين بود (البته اگه توهين نميكرد، بهتر بود)چون دارم نسبت به ديد هرمز به اعتقاداتم نگاه ميكنم و به پرسشهام ميرسم....اعتقاداتم نسبت به قبل قوي تر شده!
مثل پيامبري كه با وجود ارتباط با خدا، از خدا خواست تا وجود معاد رو اثبات كنه و خدا دستور داد تا چهار نوع پرنده رو بكشه و قطعه قطعه كنه، له كنه و درهم بياميزه و به چهار تيكه تبديل كنه و هر تيكه رو بزاره بالاي چهار نقطه و با صدا زدن اسم هركدوم از پرنده ها،اون پرنده به سمت پيامبر بياد....

پس ما بايد اعتقاداتمون رو مورد بحث قرار بديم تا به يه جواب برسيم قبل از اينكه كسي بياد و از اين روش بخواد بر ما تسلط پيدا كنه...
من ندانم كه چرا شب تا سحر بيدارم/ از پي ديدار روي يار من بيمارم

من ندانم كه چه كرده رخ ماهت با ما/ تو كه ميبيني نگو با همه من ديوانه ام

ارسال پست