پیشنهاد و نظرات من

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
*شارش*

نام: فاطمه غمكده

محل اقامت: بلبلان

سپاس: 595

پیشنهاد و نظرات من

پست توسط *شارش* »

به اسم الله
درود بر جنای عارفی مدیر کل هوپا
راستش اول پیشنهادمو عرض میکنم بعد نظرات خودمو عرض میکنم.
ابتدا پیشنهاد:
جناب عارفی میشه در هوپا یه سیستمی رو تعریف کردکه کاربران بتونن از طریق گوشی همراه خود به هوپا مثلا به گفتگوی ازاد پیام کوتاه ارسال کنن!
جوری که شماره ی هر فرد تو اون سیستم چنان تعریف شه که برا اون شماره نام کاربری هر فرد در هنگام دریافت ،نمایش داده بشه؟و بطور مستقیم در گفتگوی آزاد بصورن یک پست دربیاد!
میخوام بدونم این کار عملی هست یا نه با توجه به اینکه من زیاد از برنامه نویسی سر در نمیارم فقط خواستم بدونم انجام پذیره یا نه.
اگه توضیح خواستین در مورد این مطلب باز میتونم براتون تشریح کنم حرفامو.
نظرات:
جناب عارفی من دو ساله در هوپا به عنوان یکی از کاربراتون فعال هستم و تقریبا از بیشتر کاربرا و مدیران و سرپرستان آشنایی کافی دارم .
شما قبول باید داشته باشین که سایت هوپا تقریبا سوت و کور بی روح هست و چندان فعالیت علمی با توجه به اینکه این سایت علمی بودن رو یدک میکشه،نداره!
من فک میکنم همین بی روح بودن هوپا برمیگرده به مدیران و سرپرستانی( متاسفانه هیچ گونه فعالیت خاصی ندارن) که برنامه ای برا اینکه تالارشون به رونق بیفته ندارن .
من اگه بازتر این موضوع رو بگم بایستی در مرد چن تا از مدیران ارائه نظر کنم امیدوارم با توپ و تفنگ (اخطار و علی ذالک )ازم پذیرایی نکنید!
اگه در مورد خانوم کویر نظر بدم ،ایشون فعالین چندانی تو هوپا ندارن و میذارن به حساب اینکه دارن فرزند دلبندشون رو بزرگ میکنن و وقتی ندارن که بر هوپا صرف کنن......
جناب سعید فقط صبح تا شب انلاین هستن و بنابه اذعان خودشون سیستمشون به طور خودکار در حالت آنلاین هست ......
و خانوم ملینا که جز پاک کردن پست های کاربران سعی بر این داره که تاپیکا رو به انظباط بکشونه ..........
جناب عارفی دیروز در گفتگوی آزاد و در تاپیک زنگ تفریح هوپا که بحثی که در مورد فتوای یکی از مجتهدین ،من نقل قول از شما زدم و جواب شمارو دادم (نظرمو گفتم )نقل قولی که زدم و جوابی که دادم نه سیاسی بود و نه غیره ولی خانوم ملینا چون هیچ آشنایی با این امور نداره و پدرگشتگی که با من داره اسم منو که میبینه بدون اینکه محتوای پستامو ببینه پاک میکنه........
من در هوپا با هیچکس مشکلی ندارم و هرچی میگم به جون عزیزم، از سر دلسوزی هست وتعصبی که به کاربران و خود سایت هوپا دارم دوست ندارم هوپا در جای خودش درجا بزنه و هیچ پیشرفتی نداشته باشه چون مدیراش کاری برا تالاراشون نمیکنن .....طبق عادت میان و میرن ......
جناب عارفی خواهش میکنم کسی که نظری داره بذارین راحت بگه با هویچ و چماق ازش استقبال نکنید ..
هرکاربری که میخواد نظری بده،متاسفانه در هوپا استقبالی نمیشه (یعنی به کاربران ارزش قائل نمیشه) من در هیچ سایتی ندیدم که بخوان یا کاربران بد برخورد کنن هر چند خلاف عقاید مدیران رفتار کنن.......شما و زیر دستای شما بجای اینکه کاربر جذب کنن به فکر دفع و دلسرد کردن کاربران خودشون هستن.........
امیدورام کاری هر چند کوچک برا هوپا انجام بشه ومحتوای علمی این سایت بالا بره .........یه چیز عجیبی که من دیدم من در جستجوی بهترین سایت علمی فیزیک که بودم ،گوگل اسم هوپا رو برام نیاورد !
جناب عارفی شما که این همه هزینه رو برا سرپا موندن هوپا میکنید چی میشه مدیران وسرپرستانی که انتخاب میکنید مورد تأیید کاربرانی که چندین ساله در هوپا هستن و اینکار به نظر من احترام به اونا هست نظر خواهی کنید ،سپس انتخاب شن با مهر تأیید شما البته.
امیدوارم یه ذره به حرفام به عنوان دلسوز هوپا بها داده بشه ..........من اخلاقی که دارم رک هستم .ببخشید سرتون درد آوردم
یا حق .
smile072

نمایه کاربر
*شارش*

Re: پیشنهاد ونظرات من

پست توسط *شارش* »

اقا ادمین اگه میشه اولاً پست اولمو جواب بدین
دوماً لطفاً سپاس رو تو گفتگوی آزاد برگردونید .این همه ت. تالار فلسفه پست های بیخود میذارن بهشون سپاس میدن تو جاهای دیگه هم......مگه این تالار چی از بقیه ی تالارا کم داره ....نترسید آمار سپاسا بالا نمیره چون کاربران شعور دارن ومیدونن به چه پستی باید سپاس بدن...بعدش گفتگوی آزاد رو هدفمند کردین و پستارو حذف میکنین وجای نگرانی هم نیست
بعد اینکه این تالار به سمت یکم علمی شدن داره پیش میره و این انصاف نیست بخش زبان که بدتراز گفتگوی آزاد،گفتگوی آزاد هست سپاس درش فعال بهشه غیر این تالار
smile072
ویا اگه نمیگیرین سپاسایی که قبلاً کاربرا گرفتن ازشون پس بگیرین smile021 smile072 smile072 smile072

نمایه کاربر
اماتور

سپاس: 2151

تماس:

پست توسط اماتور »

فاطمه خانوم اگه به قول شما شعور دارن و میدونن به چی سپاس بدن پس الان عذر میخوام خیلی بیشعورن که دارن به یه دسته

اراجیف تو جستارای علمی سپاس میدن

تالار ازاد چه نیازی داره که سپاس داشته باشه. چی بشه مثلا؟ smile036

نمایه کاربر
اماتور

تماس:

پست توسط اماتور »

موجودیت این تالار یعنی ازاد برای اینه که یه زنگ تفریحی برای بچه ها باشه و همینطور جستارای علمی توش برپا کنن نه اینکه

بیان چمیدونم هرچی دلت فلان میخوادو چی چیک میخوادو و ... در اصل همه ی اینا باید حذف بشن. حالا تخفیف دادن و جستارا

پا برجا مونده. اگر اقا اشکان بر پایه هدف وجد این تالار میخواست رفتار کنه شک نکن الان چیزی از اینهمه جستار بیخودی نمونده

بود. هدفمند کرد فقط برای وجود جستارای علمی - زنگ تفریح شد فقط برا اینکه تو این تالار چارتا دری وری بیشتر هم میشد

تنگش ...

نمایه کاربر
TopNotch

سپاس: 322

پست توسط TopNotch »

اماتور نوشته شده:فاطمه خانوم اگه به قول شما شعور دارن و میدونن به چی سپاس بدن پس الان عذر میخوام خیلی بیشعورن که دارن به یه دسته

اراجیف تو جستارای علمی سپاس میدن

تالار ازاد چه نیازی داره که سپاس داشته باشه. چی بشه مثلا؟ smile036
smile072
it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing.

نمایه کاربر
storm

نام: یه دیکتاتور

محل اقامت: tehran

سپاس: 45

پست توسط storm »

اتفاقا این سایت سایت خوبیه
یعنی همه چی از فیزیک توش پیدا میشه
و کلا جوش هم جالبه(باش حال میکنم و میخندم ینی:دی smile015 )
ولی خب تنها بدیش اینه که بعضی پست هایی که گذاشته مشه(ینی من گذاشتم:دی) خیلی وقته زیر خروار ها خاک مونده... smile057 smile001
اما در کل ، مدیران سایت وظیفه ی راهنمایی و راهبری دارن نه اینکه دقیقه به دقیقه پست بدن(اینم خطاب به دوست عزیز که انتقاد کرده بودن) . نه تنها اینجا، هر فروم دیگه ای برید اینطوره.
ملینا خانوم هم، مثل همه ی تالار ها که یک نفر نقش ناظمی و برقراری نظم رو داره اینجا این وظیفه رو دارن.
تازه اینجا خیلی فروم خوبیه نسبت به خیلی جاهای دیگه.. قدرشو بدونیم smile018 smile051
شخصی را به جهنم بردند  

در راه برمیگشت و به عقب خیره می شد ، ناگهان خدا فرمود: او را به بهشت ببرید

فرشتگان پرسیدند چرا ؟؟؟؟پروردگار فرمود : او چند بار به عقب نگتاه کرد ، او امید به بخشش داشت

(خدايا خيلي مخلصتم....)

نمایه کاربر
*شارش*

پست توسط *شارش* »

girl. نوشته شده:اقا ادمین اگه میشه اولاً پست اولمو جواب بدین
دوماً لطفاً سپاس رو تو گفتگوی آزاد برگردونید .این همه ت. تالار فلسفه پست های بیخود میذارن بهشون سپاس میدن تو جاهای دیگه هم......مگه این تالار چی از بقیه ی تالارا کم داره ....نترسید آمار سپاسا بالا نمیره چون کاربران شعور دارن ومیدونن به چه پستی باید سپاس بدن...بعدش گفتگوی آزاد رو هدفمند کردین و پستارو حذف میکنین وجای نگرانی هم نیست
بعد اینکه این تالار به سمت یکم علمی شدن داره پیش میره و این انصاف نیست بخش زبان که بدتراز گفتگوی آزاد،گفتگوی آزاد هست سپاس درش فعال بهشه غیر این تالار
smile072
ویا اگه نمیگیرین سپاسایی که قبلاً کاربرا گرفتن ازشون پس بگیرین smile021 smile072 smile072 smile072
ادمیییییییییییییییییییییییییییییییییییین
خواب زمستونی تموم شده
شما که ادعای مدیریت دارین حداقل جواب بدین
خدایا این هوپا رو به حال خودش و بی صاحب نذار...... smile072

نمایه کاربر
ADMIN

سپاس: 560

تماس:

پست توسط ADMIN »

ممنون از پیشنهاد خوب شما
نظر شما دریافت شد و متناسب با شرایط موجود و مصلحت تالار، در آینده ممکن است تغییراتی در ساختار سایت ایجاد شود.
با تشکر
موجیم که آسودگی ما عدم ماست ... ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...

نمایه کاربر
*شارش*

پست توسط *شارش* »

ADMIN نوشته شده:ممنون از پیشنهاد خوب شما
نظر شما دریافت شد و متناسب با شرایط موجود و مصلحت تالار، در آینده ممکن است تغییراتی در ساختار سایت ایجاد شود.
با تشکر
متشکرم
از اینکه به حرفم توجه داشتین......از لطفتتون بی نهایت متشکر......منتظر هوپا تکونی شما هستیم........ smile072

نمایه کاربر
*شارش*

پست توسط *شارش* »

جناب ادمین
پس بحث سپاس تو گفتگوی آزاد به کجا رسید؟
بعد اینکه آیا پستی که حذف میکنید به همراه اون سپاس هم حذف میشه؟
اگه بله، فک نمیکنید این درست نیست!

نمایه کاربر
اماتور

تماس:

پست توسط اماتور »

ADMIN نوشته شده:ممنون از پیشنهاد خوب شما
با تشکر
girl. نوشته شده:جناب ادمین
پس بحث سپاس تو گفتگوی آزاد به کجا رسید؟
بعد اینکه آیا پستی که حذف میکنید به همراه اون سپاس هم حذف میشه؟
اگه بله، فک نمیکنید این درست نیست!
ببین دقت کن که گفت ممکن است. نگفت حتما

نمایه کاربر
*شارش*

پست توسط *شارش* »

جواب منو بدین آقا ادمین!
والا خجالت میکشم بهتون پیاتم خصوصی بفرستم
حرف من حق نیست به نظر شما که عرایضی که تو آخرین پیام خصوصی بهتون ارسال شد!

نمایه کاربر
ADMIN

سپاس: 560

تماس:

پست توسط ADMIN »

با پیام خصوصی توضیحاتی ارسال شد. موفق باشید
موجیم که آسودگی ما عدم ماست ... ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...

Nina Zi

سپاس: 1

پست توسط Nina Zi »

با سلام .
من یک پیشنهاد داشتم . من فکر میکنم اگر بخش دیگری به مباحث انجمن اضافه شود انجمن خیلی مفید تر خواهد بود . حداقل برای من یا امثال من ...
من یک دانش اموز دبیرستانی و علاقمند به فیزیک هستم و جدا از این مسئله در سازمان ملی استعداد های درخشان مشغول به تحصیلم و به این واسطه کنکاوی من توسط مطالب مختص دوره تحصیلی خودم ارضا نمیشود . smile018
من و تعدادی از دوستانم که آن ها هم به فیزیک علاقه دارند مدتی بود که به دنبال یک منبع علمی با سطح بالا میگشتیم . که هم برای یک دانش اموز مقطع متوسطه مطالب مفیدی داشته باشه و هم اینکه در عین حال مطالب ان منبع از درجه ی علمی بالایی برخوردار باشند .
تا این که من سایت هوپا را پیدا کردم و در انجمن عضو شدم و متوجه شدم که تقریبا سطح تمامی مطالب در سطح دانشگاهی و بسیار بسیار بالاتر از چیزی است که بتوانم از مباحث تخصصی آن استفاده کنم .
با توجه به این که سایت هوپا و روش کار این انجمن واقعا مفید است ، فکر کردم شاید با اضافه کردن بخشی برای دانش آموزان این سایت به طور فراگیر تر بتواند مشغول به کار باشد . در این صورت دست کم من به تمامی دوستانم این سایت را معرفی خواهم کرد . به نظر من این بخش میتوانند عنوان هایی مانند : فیزیک برای دبیرستان و یا فیزیک در المپیاد و ... داشته باشد .

با تشکر smile072

نمایه کاربر
اماتور

تماس:

پست توسط اماتور »

girl. نوشته شده:درود
برا من جای سواله که چرا این انجمن اخبار فیزیک رو از سایتای دیگه بخصوص سایت فیزیک ایران برمیداره و اینجا قرار میده
پیشنهادم این هست که افرادی رو انتخاب کنید تا از سایت های خارجی در ارتباط باشن و و اخبار، ویژه ی خود سایت باشه........با این سابقه ای که این انجمن داره و چندین سال هست که فعالیت میکنه میتونه از عهده ی اینکار بربیاد smile072
اینکه همون شد تصویر

ارسال پست