جشنواره

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست

نوحی

جشنواره

پست توسط نوحی »

با عرض سلام وخسته نباشيد خدمت مدير سايت.
گروه خلاقيت شهرستان نجف آباد جشنواره اي را با عنوان خانه علم و پل ماكاروني برگزار كرده كه به همكاري با شما نياز دارد.
جشنواره خانه علم ويژه دانش آموزان مقاطع راهنمايي ومتوسطه مي باشد كه دست سازه هاي درسي خود را ارپه دهند.اگر شما پيشنهاد مفيدي در رابطه با جشنواره داريد لطفا ذكر كنيدوپيشاپيش از همكاري شما تشكر مي كنيم. مسپول جشنواره
[email protected]

ناتاناپيل

Re: جشنواره

پست توسط ناتاناپيل »

نوحی نوشته شده:با عرض سلام وخسته نباشيد خدمت مدير سايت.
گروه خلاقيت شهرستان نجف آباد جشنواره اي را با عنوان خانه علم و پل ماكاروني برگزار كرده كه به همكاري با شما نياز دارد.
جشنواره خانه علم ويژه دانش آموزان مقاطع راهنمايي ومتوسطه مي باشد كه دست سازه هاي درسي خود را ارپه دهند.اگر شما پيشنهاد مفيدي در رابطه با جشنواره داريد لطفا ذكر كنيدوپيشاپيش از همكاري شما تشكر مي كنيم. مسپول جشنواره
[email protected]
سلام . حالا كه واسه امسال تعطيل شد لطف كنيد و پيشنهاداتتون رو واسه سال ديگه بگين. :(
در ضمن من تصحيحش مي كنم هر كسي كه پيشنهادي داره اراپه بده.پيشاپيش ممنونم از همه.باتشكر:معاون گروه

asadinar

محل اقامت: semirom

تماس:

سرد کردن آب

پست توسط asadinar »

من در حال ساخت یک وسیله ای هستم که با کمترین انر÷ی لازمه مقداری آب رو حالا بنا به خواست کسی که از اون استفاده می کنه سرد با گرم کنه این انر÷ی رو من چگونه بهش بدم بهتره ؟ می تونم از گازcfcاستفاده کنم یا در صورت استفاده هزینه ی آن چقدر می شود؟
با تشکر
سعید

ارسال پست