پيام مدير كل : شهر محل سكونت

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
Angel!

سپاس: 955

Re: پيام مدير كل : شهر محل سكونت

پست توسط Angel! »

ADMIN نوشته شده:با سلام خدمت كاربران و اعضاي محترم سايت هوپا

از آن دسته از كاربران گرامي كه مايلند در آينده در جلسات حضوري اعضاي هوپا شركت كنند خواهشمندم كه با مراجعه به بخش مشخصات فردي و تكميل فيلد (شهر محل سكونت) امكان بررسي وضعيت اعضا از نظر موقعيت مكاني را براي مديران فراهم آوردند تا انشاالله در آينده اي نه چندان دور با تشكيل گروههاي استاني هوپا گامي ديگر در جهت اعتلاي علمي كشور عزيزمان برداشته شود.

لينك مشخصات فردي شما:

http://hupaa.com/forum/profile.php?mode=editprofile

با تشكر
ارادتمند
چرا این کارو انجام نمیدین ؟
فکر خیلی خوبیه
خود من اولین نفرم که شرکت میکنم !

نمایه کاربر
*شارش*

نام: فاطمه غمكده

محل اقامت: بلبلان

سپاس: 595

پست توسط *شارش* »

باریک الله
ایده ی خوبیه اما من نیستم smile072

نمایه کاربر
فروهر

سپاس: 107

تماس:

پست توسط فروهر »

ADMIN نوشته شده:با سلام خدمت كاربران و اعضاي محترم سايت هوپا

از آن دسته از كاربران گرامي كه مايلند در آينده در جلسات حضوري اعضاي هوپا شركت كنند خواهشمندم كه با مراجعه به بخش مشخصات فردي و تكميل فيلد (شهر محل سكونت) امكان بررسي وضعيت اعضا از نظر موقعيت مكاني را براي مديران فراهم آوردند تا انشاالله در آينده اي نه چندان دور با تشكيل گروههاي استاني هوپا گامي ديگر در جهت اعتلاي علمي كشور عزيزمان برداشته شود.

لينك مشخصات فردي شما:

http://hupaa.com/forum/profile.php?mode=editprofile

با تشكر
ارادتمند
شما که چشم دیدن مارا ندارید و دونبال راهی هستید تا ما را از تالار بیندازید بیرون چگونه انتظار دارید یک ابر کاربر خوب هوپایی مثل من بیاید و محل سکونت خود را بگوید. با آن رفتاری که با ما داشته اید خجالت می کشم محل سکونتم را بگویم. smile023

می ترسم در آینده ای نه چندان دور اگر در این جلسات شرکت کنم شما ما را از جلسه بیرون کنید. smile035

راستی یه سوال دیگه:

شرط معدلم حسابه؟

اگه شرط معدل داشته باشه شرمنده پس من نمی تونم شرکت کنم.

اما اگه از لحاظ سطح درس خوندن و معدل از این جور حرفا محدودیت نداشته باشه من شرکت خواهم کرد.هر کجای دنیا می خواد باشه. smile039
عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود
لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند...

ارسال پست