**تبریک * *تعداد بازدیدهاي تالار 8 رقمي شد !!!

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
COSMOLOGIST

نام: محمد میرزایی

محل اقامت: تهران - شیراز

سپاس: 153

تماس:

پست توسط COSMOLOGIST »

با سلامي دوباره بر محمد نيك, عزيز .

اگر باعث ناراحتي شما شدم از شما عذر خواهي مي كنم .

همان طور كه خروش گرامي با بيان شيواي خود گفتند ، هدف اين است كه بياموزيم و بياموزانيم و ساعت هاي شيريني را در كنار هم داشته باشيم .

خب بعد چی کارش می کنید؟

در صورت تاييد ، مقالات بر روي صفحه اصلي سايت قرار خواهند گرفت و نظر شما نيز تا حد زيادي برآورده خواهد شد ( كه يك سري موضوعات روتين و تكراري در صفحه اول سايت قرار گيرند تا از تكرار مكررات جلوگيري شود ) .

با سپاس فراوان از شما .

يا حق . . .

محمد نيك

سپاس: 6

پست توسط محمد نيك »

آقای کسمولوژیست این جوری به درد نمی خوره ..... بهتره مقالاتی که جواب سوالات متداول کاربران را می دهد را دسته بندی کرد ودر تالارهای مربوطه(دنیای فیزیک،نجوم و....)مهم بگذارید تا پایین نیاید.این جوری بهتره
I don't know the key to success ,but the key to failure is trying to please every body

نمایه کاربر
COSMOLOGIST

نام: محمد میرزایی

محل اقامت: تهران - شیراز

سپاس: 153

تماس:

پست توسط COSMOLOGIST »

محمد نيك نوشته شده:آقای کسمولوژیست این جوری به درد نمی خوره ..... بهتره مقالاتی که جواب سوالات متداول کاربران را می دهد را دسته بندی کرد ودر تالارهای مربوطه(دنیای فیزیک،نجوم و....)مهم بگذارید تا پایین نیاید.این جوری بهتره
درود بر شما .

ايده ي زيباييست .

متاسفانه بنا به دلايلي تا حدود 1 ماه آينده اين كار شدني نخواهد بود ،اما انشا الله بعد از اين مدت سعي مي كنيم همين كار را انجام داده و يا حتي موضوعات تكرار شده را حذف و يك نسخه را به صورت پي دي اف در تالار قرار دهيم .

به هر حال پيشرفت اين تالار نيازمند ياري تمامي اعضا مي باشد .

پاينده و پيروز باشيد .

يا حق . . . smile072

4Duniverse

Re:

پست توسط 4Duniverse »

[quote="محمد نيك"][quote="hypercube"][quote="محمد نيك"]وقتی که خود مدیران نمی آیند تو تالار چه من چه انتظاری دارید.قبلا این قدر تالار جذابیت داشت که صبح تا شب تو هوپا بودم هرچند در طی تقریبا یک سال (که 6روز به یک سالگیم تو هوپا مونده) در حدود 300تا پست بیش تر ندادم و زیاد قصد اسپمینگ نداشتم ولی همیشه می نشستم و بحث های بچه ها رو نگاه می کردم ولذت می بردم یادمه تو خرداد بود می گفتم کی میشه تابستون بیاد و بی کار بشمو بیام تو هوپا ولی حالا که می خوام حرف h رو وارد کنم با خودم می گم: برم چی کار کنم؟ برای هزارمین بار مسئله انیشتین رو ببینم یا این که شکایت ها و دعواهای دیگران را ببینم یا این که ببینم چگونه به راحتی پست و تاپیک مردم رو پاک می کنند؟ و با خودم می گویم کی می خوان اینا بفهمن پاک کردن و ویرایش کردن تاپیک مردم بدون ذکر دلیل به نویسنده ی آن توهین است. با خودم می گویم بروم به آن جا به راحتی بهم بی احترامی کنند یا این که حرص برخی ها رو تو گرفتن ستاره ببینم؟ یا این که ببینم یکی به یکی دیگه فحش میده و وقتی که مدیران رو مطلع می کنید بعد از یک قرن میانو پاکش می کنند؟و بعضی مواقع به بهونه ی داشتن مشغله های علمی دیگه رنگ این مدیرای علمی رو نبینم؟ چهرتا آدم باحال هم که تو تالار بودند ول کردند و رفتند(یاران چه غریبانه رفتند از این خانه.....). خب این عوامل و برخی عوامل دیگر باعث می شوند به تالارهای دیگر روی بیاوریم یا این که از خونه فرار کنمو معتاد بشم(!) ..... یک عامل دیگر که جیغ می زنه اینه که مطالب تالار اصلا و به هیچ وجه به روز نیستند و همش روی مسایل قدیمی بحث می کنند.
امیدوارم حرفام بدرد بخور باشن[/quote]

سلام محمد جان

باهاتون موافقم

من بيشترين نگرانيم از اين هست كه مديريت يك تالار علمي چرا بايد به اين شكل باشه. چرا در طول يك هفته از بين اين همه مدير فقط يكي يا دوتا از اونها در مباحث شركت مي كنن.
يا اصلا هم شركت نمي كنن.
مديريت يك تالار علمي بايد علمي باشه.
اينجا مطالب و سوالات همه كليشه اي شده.
بهتر بود مديران اين تالار بعضي از مطالبي رو كه اكثرا تكرار ميشه مثل سوالات نسبيتي ، سفر در زمان، صفر كلوين ، و يا خيلي مطالب از اين دست رو بصورت آرشيو موضوعي در اختيار اعضا قرار مي دادن تا پيشرفت تالار روز به روز بيشتر بشه.
من با اينكه افزايش بازديد ها و يا اعضاي تالار رو تبريك گفتم. اما در واقع اين ها اهميت چنداني براي من نداره. اعداد مهم نيستند. بار علمي اين بحث ها و اين اعضا بيشترين اهميت رو براي من داره.
از طرفي به قول خود شما اكثر اطلاعات ما در اين تالار بروز شده نيستند.
چرا هميشه بايد سايت هاي خارجي حرف اول رو در پيشبرد و جمع آوري اطلاعات و همينطور استفاده كاربردي اونها داشته باشن؟
يه نگاه fi بخش مقالات يا اخبار بندازيد.
همش كپي شده يا ترجمه شده هست.
من دوست دارم و آرزو دارم هوپا به جايي برسه كه سايت هاي خارجي و داخلي اخبار پيشرفت و موفقيت علمي افراد و يا مقالات رو از سايت هوپا در سايت ها و وبلاگ هاي خودشون به زبان ديگه ترجمه و كپي كنند.
بيايد كاري كنيم كه هوپا به سايت مادر تبديل بشه و منبعي براي اطلاعات فيزيكي و نجومي براي كل جهان باشه.
به اميد روزي كه نام تك تك شما در فرست بهترين هاي جهان قرار بگيره.
كوچيك و مخلص همه هوپايي ها

hypercube[/quote]
دقیقا ...... حالا هی کسمولوژیست خیال کنه ما می خوایم به تالار صدمه بزنیم..... یکی از بزرگترین راه های منبع شدن هوپا دو زبانه شدن هوپا خواهد بود این جوری هوپا از کل دنیا کاربر خواهدداشت مثل تالار گفتمان micho kaku
منم با حرف شما موافقم که باید جواب سوالاتی رو که مکرر از سوی کاربران سوال میشه رو باید توی مقالاتی نوشت و اون رو روی سردر هوپا گذاشت تا یه سوال 100بار تکرار نشه.[/quote]

محمد نیک عزیز . . . بعد از گذشت 1 سال ( و البته چند روز بیشتر ) هوپا دو زبانه شد . . . . کاش در زمانی که شما این پیشنهاد عالی را داده بودید به آن جامه ی عمل میپوشاندند !!!

نمایه کاربر
MRM

سپاس: 2

Re: **تبریک * *تعداد بازدیدهاي تالار 8 رقمي شد !!!

پست توسط MRM »

این که هوپا یه منبع باشه
ایده هیجان انگیزی به نظر میرسه.

اما منبع شدن نظریات جدید و نتایج جدید می خواد
خود این ها فیزیکدان ها و محقق ها و امکانات پیشرفته می خواد
افرادی احتیاج هستند که صاحب نظر باشن و.............

شما تو هوپا چندتا سراغ داری؟

نمایه کاربر
MRM

پست توسط MRM »

فکر کنم از نوشتن این پست تبریک
پشیمون شدند!

4Duniverse

پست توسط 4Duniverse »

من سراغ دارم ! هم تو مدیرا هم تو اعضای معمولی ! اعضای فعال . . .

یعنی شاید یک فردی که شما هیچ درجه ای کنار اسمش نمیبینی از لحاظ علمی سطحه بالایی داشته باشه اما ماهی یک پست هم نزاره . . .

نمایه کاربر
mani_m

پست توسط mani_m »

من هم تبریک میگم
ولی بین خودمدن باشه اصلا به فکر چنین چیزی نبودم

نمایه کاربر
MRM

پست توسط MRM »

[quote="4Duniverse"]من سراغ دارم ! هم تو مدیرا هم تو اعضای معمولی ! اعضای فعال . . .

یعنی شاید یک فردی که شما هیچ درجه ای کنار اسمش نمیبینی از لحاظ علمی سطحه بالایی داشته باشه اما ماهی یک پست هم نزاره . . .[/quote]
خب به همکاری دعوت کنید.
از دولت هم کمک بخواید(اینو زیاد جدی نگیرید)
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
ولی خودمونیم؛امان از غلط املایی!

نمایه کاربر
fargol

سپاس: 35

Re: توجه!!!!

پست توسط fargol »

[quote="محمد نيك"][quote="Cosmologist"][quote]
[color=red]توجه :[/color]

از اعضاي محترم تالار هر كس كه قصد همكاري در ارايه مقالات ، خبر ها و مطالب علمي و آموزشي جالب دارد تقاضا دارم كه با مديريت كل تالار [u]جناب آقاي سيوف [/u]با نام كاربري cloudysky و يا با[u] اينجانب [/u] cosmologist از طريق پي ام اطلاع دهند .

با تشكر فراوان .

=====================================================[/b]

يا حق . . . smile072[/quote][/quote]
خب بعد چی کارش می کنید؟[/quote]

بعد از یک قرن و کم پیدا شدن در نت( به بهانه خواندن!!) بالاخره منتشر می شود!!

ارسال پست