فیزیک مطلق تحلیلگر نظریات مختلف جهانی

مدیران انجمن: parse, javad123javad

user41967

سپاس: 42

Re: فیزیک مطلق تحلیلگر نظریات مختلف جهانی

پست توسط user41967 »

فیزیک مطلق نوشته شده:جناب nimafat از دید شما ممنون هستم گرچه بینش شما باعث خوشبختی خود شماست و همین که میتوانی مطالب مرا بگیری یعنی وسعت دید داری.
نگران سوال علمی اینها نیستم بلکه سوال علمی اگر جواب داده شود که جواب است و اگر سوال نشان دهد که کار شما ایراد دارند انسان عاقل کار خود را اصلاح میکند اما من نمیدانستم در forum های ایران ، کور کوری و کل کل و تیکه پرانی و بی تربیتی است این دیگر قابل تحمل نیست .
من کودکی اینها را تحمل میکردم چرا که همین کودک ها اگر اموزش ببینند و دید بهتری کسب کنند هر کدام به ریاضی دان و فیزیک دانی بزرگ تبدیل میشوند و خیر ان مشمول همه میشود.
اما این کودک ها، روش شیطنت و اسارت ذهن را روش خود کرده اند و ابتدا سلیمانی لازم دارند تا اجنه را از انها براند و مسیحی لازم دارند تا دیو ها از اینها براند تا خودشان باشند و روح انسانی در انها حلول کند و الا اگر اینها به همین شکل حرکت کنند با این همه کینه توزی و بغض و حسادت، اگر دانشمند هم شوند که محال است اتشی میشوند عالم را.
لذا سوالات خود را طرح کنید که من جواب دهم تا از اینجا بروم تا نگویید پاسخ ما را نداد.

بله استاد، متاسفانه ادب و احترام رو رعايت نميكنن، ولي من مطمئن هستم كه زير سايه راهنماييها و بزرگواري جنابعلي كم كم براه راست هدايت خواهند شد smile072

فیزیک مطلق

نام: mohsen lutephy

سپاس: 17

پست توسط فیزیک مطلق »

متاسفانه سوالی که شما پرسبده اید مبنی بر اینکه چگونه نیروی عظیم خورشید روی الکترون وجود دارد جوابش چنان زیباست که من تصمیم جالبی گرفته ام که جواب انرا سریعا در مقاله ای انتشار دهم و یک نسخه را در academia.edu قرار دهم چه که انقدر اطلاعات علمی در من حجیم است که متوجه زیبایی پاسخ این سوال نبودم و اکنون که شما سوال کردید تا مرا گیر بیاندازید چه فکر زیبایی به سر من انداختید راستی که عدو شود سبب خیر.
من حتی چیزی بیشتر از ایراد شما بگویم و ان اینکه حتی با وجود electric double layer باز تصور چنین نیرویی روی الکترون از طرف خورشید تقریبا محال است و من حرف شما را تایید میکنم.
لهذا وقتی به کتاب خودم برای پاسخ به سوال شما رجوع کردم متوجه شدم که چه کشف بزرگی انجام داده ام که بر خلاف دیگر مدعیان electric sun معادلات من نشان میدهد که الکترون های منفرد و پروتون های منفرد ، رفتاری متفاوت از پلاسما نشان میدهند و من این را مدیون ازمایشات لکتریکی معروف پروفسور fransis e. Nipher هستم که جالب است امسال 2017 صدمین سال ، انتشار مقاله ی معروف او در همین زمینه است که مقارن با نشر کتب من مبنی بر تایید نظری بر ازمایشات تجربی او شده است.
در واقع اگر مقالات و ازمایشات fransis e npher نبود من هرگز به این موفقیت بزرگ نمیرسیدم و همین است که عکس جلد پشت کتاب ، عکس ایشان است و کتاب به او تقدیم شده است.
وقتی دوست عزیز ،از من سوال کردند که مرا گیر بیاندازند ناگهان مشاهده کردم این قضیه، همان مساله ای است که دیگران را که ادعای electric sun دارند را گیر انداخته است لهذا چون معادلات من ، گیر نمیکد لذا نشر مقاله ای جهانی، باعث شهرت کتاب خواهد شد و من نام این مقاله را در همین جا انتخاب میکن
High intense inertial electric sun doesnt effect non inertial electricity
از عنوان مقاله ، قضیه روشن است و عنوان مقاله جواب سوال دوستان است.
خیلی ممنون از دوستان و به یاد داشته باشید که حقیقت مثل یک درخت پر میوه است که وقتی دشمنی، سنگی به او میزند همین سنگ باعث میشود میوه های بیشتری بریزد.
گرچه اطمینان من به فیزیک مطلق و این راحتی و ارامی در حرکت ، به این علت است که فیزیک مطلق ، مهر الهی خورده است و خداوند غلبه انرا بر تمام نظریه های جهانی امضا کرده است و امضا او در نام من دیده میشود چنانکه
Absolute physics = abso (lutephy) sics و نام فامیل من ، در میان ان، مشخص و کد های دیگر که نیزی به افشا نیست و اینرا گفتم تا بدانید با که طرف هستید و خود را خسته نکنید.
بزودی همه چبز بر شما ثابت خواهد شد.

فیزیک مطلق

پست توسط فیزیک مطلق »

لازم به ذکر است که هفتاد درصد استدلال من ، به اکتشاف دانشمندانی پیش از من ارتباط دارد که چون اصلاح انگلیسی ان زیاد است انرا به صورت انگلیسی قرار میدهم
In this day and age there is no longer any doubt that electrical effects in plasmas play an important role in the phenomena we observe on the Sun. The major properties of the "Electric Sun (ES) model" are as follows:
Most of the space within our galaxy is occupied by plasma (rarefied ionized gas) containing electrons (negative charges) and ionized atoms (positive charges). Every charged particle in the plasma has an electric potential energy (voltage) just as every pebble on a mountain has a mechanical potential energy with respect to sea level. The Sun is at the center of a plasma cell, called the heliosphere, that stretches far out - several times the radius of Pluto. As of 9/9/2012 the radius of this plasma cell has been measured to be greater than 18 billion km or 122 times the distance from the Sun to Earth. These are facts not hypotheses.
The Sun is at a more positive electrical potential (voltage) than is the space plasma surrounding it - probably in the order of several billion volts.
Positive ions leave the Sun and electrons enter the Sun. Both of these flows add to form a net positive current flowing through the Sun (entering at the poles and leaving radially at lower latitudes). This constitutes a plasma discharge analogous in every way (except size) to those that have been observed in electrical plasma laboratories for decades. Because of the Sun's positive charge (voltage), it acts as the anode in a plasma discharge. As such, it exhibits many of the phenomena observed in earthbound plasma laboratory experiments.
The Sun may be powered, not from within itself, but from outside, by the electric (Birkeland) currents that flow in our arm of our galaxy as they do in all galaxies. This possibility - that the Sun may be externally powered by its galactic environment - is the most speculative idea in the ES hypothesis and is always attacked by critics while they completely ignore all the other more obvious properties of the ES model. In the Plasma Universe model, cosmic sized, low-density currents create the galaxies and the stars within those galaxies by the electromagnetic z-pinch effect. It is only a small extrapolation to ask whether these currents remain in place to power those stars. Galactic currents are of low current density, but, because the sizes of the stars are large, the total current (Amperage) is high. An electrically powered Sun's radiated power would be due to the energy delivered by that amperage. As it travels around the galactic center the Sun may come into regions of higher or lower current density and so its output may vary both periodically and randomly.

فیزیک مطلق

پست توسط فیزیک مطلق »

اما اجمالا این قضایا، به این مربوط میشود، که منظومه ی شمسی، با دست جناب جوانشیری فرق دارد چرا که دست جناب جوانشیری، یک electric plasma cell نیست حال انکه متظومه ی شمسی از مرکز خورشید تا فاصله ای هزار برابر خورشید تا زمین ، یک electric plasma cell است و این صد ها فیزیکدان بزرگ جهانی که همه مدرک دکترا و پرفسورا دارند ، دیوانه نیستند که مطلب ساده ای را که اقای جوانشیری و دوست عزیز دیگر، سوال کردند متوجه نباشند و این ادعا را کنند که خورشید باری حتی بیشتر دارد.
انها حرفه ای هستند و میدانند که در electric plasma cell ، ضریب گذردهی برای بار الکتریکی خالص که از بار واحد موضعی استناد میکند بر خلاف پلاسما ، بسیار کم است و لذا پتانسیل وارد از پلاسما روی بار واحد بر خلاف پلاسما بر پلاسما بسیار تضعیف میشود و این پدیده بسیار توجیح ساده ای دارد چرا که electric plasma cell به صورت یک self faraday cage رفتار میکند.

فیزیک مطلق

پست توسط فیزیک مطلق »

عزیز من ، من برای نوشتن هر صفحه از کتب فیزیک مطلق ، صد مقاله ی جهانی با تحلیل های حرفه مطالعه کرده ام.

مهدی137612

نام: مهدی عسکری

سپاس: 4

پست توسط مهدی137612 »

فیزیک مطلق نوشته شده:متاسفانه سوالی که شما پرسبده اید مبنی بر اینکه چگونه نیروی عظیم خورشید روی الکترون وجود دارد جوابش چنان زیباست که من تصمیم جالبی گرفته ام که جواب انرا سریعا در مقاله ای انتشار دهم و یک نسخه را در academia.edu قرار دهم چه که انقدر اطلاعات علمی در من حجیم است که متوجه زیبایی پاسخ این سوال نبودم و اکنون که شما سوال کردید تا مرا گیر بیاندازید چه فکر زیبایی به سر من انداختید راستی که عدو شود سبب خیر.
من حتی چیزی بیشتر از ایراد شما بگویم و ان اینکه حتی با وجود electric double layer باز تصور چنین نیرویی روی الکترون از طرف خورشید تقریبا محال است و من حرف شما را تایید میکنم.
لهذا وقتی به کتاب خودم برای پاسخ به سوال شما رجوع کردم متوجه شدم که چه کشف بزرگی انجام داده ام که بر خلاف دیگر مدعیان electric sun معادلات من نشان میدهد که الکترون های منفرد و پروتون های منفرد ، رفتاری متفاوت از پلاسما نشان میدهند و من این را مدیون ازمایشات لکتریکی معروف پروفسور fransis e. Nipher هستم که جالب است امسال 2017 صدمین سال ، انتشار مقاله ی معروف او در همین زمینه است که مقارن با نشر کتب من مبنی بر تایید نظری بر ازمایشات تجربی او شده است.
در واقع اگر مقالات و ازمایشات fransis e npher نبود من هرگز به این موفقیت بزرگ نمیرسیدم و همین است که عکس جلد پشت کتاب ، عکس ایشان است و کتاب به او تقدیم شده است.
وقتی دوست عزیز ،از من سوال کردند که مرا گیر بیاندازند ناگهان مشاهده کردم این قضیه، همان مساله ای است که دیگران را که ادعای electric sun دارند را گیر انداخته است لهذا چون معادلات من ، گیر نمیکد لذا نشر مقاله ای جهانی، باعث شهرت کتاب خواهد شد و من نام این مقاله را در همین جا انتخاب میکن
High intense inertial electric sun doesnt effect non inertial electricity
از عنوان مقاله ، قضیه روشن است و عنوان مقاله جواب سوال دوستان است.
خیلی ممنون از دوستان و به یاد داشته باشید که حقیقت مثل یک درخت پر میوه است که وقتی دشمنی، سنگی به او میزند همین سنگ باعث میشود میوه های بیشتری بریزد.
گرچه اطمینان من به فیزیک مطلق و این راحتی و ارامی در حرکت ، به این علت است که فیزیک مطلق ، مهر الهی خورده است و خداوند غلبه انرا بر تمام نظریه های جهانی امضا کرده است و امضا او در نام من دیده میشود چنانکه
Absolute physics = abso (lutephy) sics و نام فامیل من ، در میان ان، مشخص و کد های دیگر که نیزی به افشا نیست و اینرا گفتم تا بدانید با که طرف هستید و خود را خسته نکنید.
بزودی همه چبز بر شما ثابت خواهد شد.

خووت فامیلیت رو جوری نوشتی به انگلیسی که بسه اونی که می خوای و جاش کنی اون وسط.
خودت میگی بحث علمی بعد خودت پای بندش نیستی.
تا حالا اصلا کسی تو رو تایید کرده که میگی مهر الهی خورده؟؟

مهدی137612

نام: مهدی عسکری

سپاس: 4

پست توسط مهدی137612 »

به نام خدا
فامیلی لطفی.ط ان ساکن است و هنگام نوشتن ان به انگلیسی نمی تواند e بگیرد.این حالت اول
ف نیز به ی چسبیده و قبلش چیزی نیست لهذا باز هم نمی تواند e بگیرد و این نوشتن فقط برای جا دادن فامیلیت در فیزیک مطلقه.
بعیده چیزایی که نوشتی درست باشه.

ارسال پست