پیشنهاد خرید کتاب از نمایشگاه کتاب سال 96

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
ali426

سپاس: 18

پیشنهاد خرید کتاب از نمایشگاه کتاب سال 96

پست توسط ali426 »

سلام دوستان. همونطور که میدونید نمایشگاه کتاب از هفته آینده شروع میشه. با اینکه شهرستان هستم و مشغله هم کم ندارم، اما برای سهیم شدن در فرهنگ کتاب خوانی میخوام وقت بذارم برم نمایشگاه. لطفا کتاب هایی راجع به تاریخ علم فیزیک پیشنهاد بدید که چاپ جدیدن و میشه از نمایشگاه خرید تا گامی هرچند کوچک برای حمایت از ناشران باشه. اگه ممکنه راجع به نیوتن هم معرفی کنید.

نمایه کاربر
[email protected]

نام: م. ج. معروف به گربه ی زَبادی

محل اقامت: تهران

سپاس: 514

تماس:

Re: پیشنهاد خرید کتاب از نمایشگاه کتاب سال 96

پست توسط [email protected] »

سلام علی جان smile020

البته نمی دونم کدوم از این کتابا چاپش تموم شده و کودوم نشده ولی کتابای بدی نیستن:

1- آیزاک نیوتن جولانگر وادی اندیشه، نوشته ی آلفرد روپرت هال، نشر مرکز
2- ریاضی دانان نامی، نوشته ی اریک تمپل بل، انتشارات امیر کبیر (البته اگه به ریاضی هم علاقه دارید)
3- فیزیکدانان بزرگ، نوشته ی ویلیام اچ. کراپر، نشر اختران
4- شرودینگر و انقلاب کوانتومی، نوشته ی جان گریبین، شرکت سهامی انتشار
5- جهان هولوگرافیک، نوشته ی مایکل تالبوت، انتشارات هرمس (البته بیشتر متافیزیکیه تا فیزیکی ولی برای من جالب بود)
6- خدا و علم، نوشته ی ژان گیتون-گریشکابو گدانف-ایگوربوگدانف، دفتر نشر فرهنگ اسلامی
7- الکترودینامیک کوانتومی، نوشته ی ریچارد فاینمن، انتشارات فاطمی
8- تحلیلی از دیدگاههای فلسفی فیزیکدانان معاصر، نوشته ی مهدی گلشنی، پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی
9- فیزیک و فلسفه، نوشته ی سِر جیمز اچ. جینز، شرکت انتشارات علمی و فرهنگی

ali426

پست توسط ali426 »

آقای جوانشیری فکر کنم اینجا کسی بجز شما کتاب نمیخونه! مرسی از پیشنهاداتتون. چندتا از قبلیا که گفتین پیدا نشد، ببینم اینا پیدا میشه. کتابی نمیشناسید که سیر تکاملی فیزیک رو توضیح داده باشه؟

نمایه کاربر
[email protected]

تماس:

برای سیر تکاملی فیزیک اگه می تونستید کتاب "تکامل فیزیک" اینشتین رو بخونید خیلی خوب بود ولی ظاهراً چاپش تموم شده. کتاب "فیزیکدانان بزرگ" هم طوری نوشته شده که خواننده در جریان سیر تکاملی فیزیک قرار می گیره، چاپ این کتاب نباید تموم شده باشه smile020

Paradoxy

سپاس: 1012

پست توسط Paradoxy »

ali426 نوشته شده:آقای جوانشیری فکر کنم اینجا کسی بجز شما کتاب نمیخونه! مرسی از پیشنهاداتتون. چندتا از قبلیا که گفتین پیدا نشد، ببینم اینا پیدا میشه. کتابی نمیشناسید که سیر تکاملی فیزیک رو توضیح داده باشه؟

شایدم کسی وقت نمیکنه جواب بده یا شما کتاب مشخصی درباره موضوع خاصی مد نظرتون نیست که جواب دقیقی دریافت نمی کنید! فیزیک انقدر عظیمه که یه تاریخ کوانتومش چندین جلد کتاب رو پر میکنه، کل فیزیک پیش کش!
تکامل فیزیک نسخه صوتیش‌تو نت هست

مادلین

سپاس: 72

پست توسط مادلین »

ali426

پست توسط ali426 »

سلام. آقای جوانشیری کتاب ها چاپ جدید نیستند و تو نمایشگاه پیدا نکردم. یکی از دوستان کتاب فیزیکدانان بزرگ رو داده، اما دو جلدی هستش و چاپ انتشارات فاطمیه.ببینید همونه؟
تصویر

نمایه کاربر
[email protected]

تماس:

سلام علی جان

ظاهراً راست می گی چاپش تموم شده! من توی سایت نمایشگاه چِکش کردم دیدم نشر اختران اون کتابو دیگه نداره ولی کتابی که خریدی فکر کنم همونه فقط مترجم و ناشرش فرق داره، انتشارات فاطمی کتابای خوبی داره. نمی دونم وقت نمایشگاه تموم شده یا نه ولی اگه خواستی دوباره بری، قبلش توی سایت نمایشگاه، کتابایی رو که بهت معرفی کردم فقط از طریق عنوان کتاب جستجو کن ببین شاید یه ناشر دیگه اون کتاب رو جدیداً منتشر کرده باشه اگرم وقت نکردی دوباره بری، می تونی بذاری برا نمایشگاه کتاب سال آینده این کارو کنی. لینک سرچ نمایشگاهو میذارم: smile020

ارسال پست