زمین تخت گرایان

مدیران انجمن: parse, javad123javad

عبدالرضا علي پور

نام: عبدالرضا علي پور

محل اقامت: بوشهر

سپاس: 142

Re: زمین تخت گرایان

پست توسط عبدالرضا علي پور »

stanly نوشته شده:سایت زمین تخت گرایان:
http://flatearthfarsi.blog.ir/

میگن گرانش یه نیروی خیالی و ساخته فراماسونرهاست smile058

[ تصویر ]
یک فریماسون به نام آیزاک نیوتون در 1687 گفت اجسام سقوط میکنند پس نیرویی آن هارا به سمت زمین میکشد!
http://flatearthfarsi.blog.ir/1396/02/0 ... 8%B3%D8%AA

رفتم نوشتهاشون رو خوندم کلیم خندیدم دستت درد نکنه بسات خنده ما رو جور کردی استن جون

عبدالرضا علي پور

smile058 یکی از روشهایی که دارن اینه که هر سوالی به ضرر شون تموم بشه در معرض دید بقیه نمیگذارن و من چند سوال سخت ازشون کردم ولی اصلا جواب ندادن چه دروغهایی سرهم میکنند نوشتن خورشید رو ملایک با زنجیرهای اهنین از زیر دریا میارن بیرون و از اون طرف موقع غروب باز میبرنش زیر دریا smile058 smile058 smile058
باز نوشتن ابتدا و انتهای زمین یخ هست و همون قطب یخ های قطب جنوب شروع زمینه ویخ های قطب شمال هم پایان زمینه نوشتن به دیواری از یخ میرسی smile058 وبه همین خاطر اونجا پایگاه ساختن تا کسی از دیوار عبور نکنه smile058
خلاصه هر وقت حوصلتون سر رفت و خواستین بخندید بد نیست سری هم به تخت گراها بزنین خنده داروی هزار درد و مرض هست زیادم به خندیدن توصیه میکنن این روزا smile058

نمایه کاربر
stanly

نام: م.گ

محل اقامت: کی اف

سپاس: 117

پست توسط stanly »

عبدالرضا علي پور نوشته شده:رفتم نوشتهاشون رو خوندم کلیم خندیدم دستت درد نکنه بسات خنده ما رو جور کردی استن جون

من خودم هنوز سرمست از پیدا کردن این گنجینه ام smile055 دیگه نیوتون و گالیله و کپلر و....همه شدن فراماسون smile058 دایناسور،بیگ بنگ،نسبیت،گرانش و...هم دروغ تاریخی! smile058 smile058 smile058

ولی جدی انگیزه اینجور افراد چیه؟ خودشون به حماقت حرفاشون پی نبردن؟

عبدالرضا علي پور

stanly نوشته شده:
عبدالرضا علي پور نوشته شده:رفتم نوشتهاشون رو خوندم کلیم خندیدم دستت درد نکنه بسات خنده ما رو جور کردی استن جون

من خودم هنوز سرمست از پیدا کردن این گنجینه ام smile055 دیگه نیوتون و گالیله و کپلر و....همه شدن فراماسون smile058 دایناسور،بیگ بنگ،نسبیت،گرانش و...هم دروغ تاریخی! smile058 smile058 smile058

ولی جدی انگیزه اینجور افراد چیه؟ خودشون به حماقت حرفاشون پی نبردن؟

یکی از انگیزه هاشون فکر کنم خندوندن مردمه smile058 اقا من یه سالی بود نخندیده بودم لینکشون رو بوک مارک کردم اسمش رو گذاشتم بساط خنده هر وقت دیدم دارم افسرده میشم میرم مطالب اونجا رو میخونم و کلی میخندم smile058

عبدالرضا علي پور

من یه تحلیل از این جریان دارم اینجا میزارم کسی که این جریان رو راه انداخته یا ماسون هست یا از طرف ماسونها تغذیه میشه به این صورت که بهش گفتن این جریان رو راه بندازه و به نام مذهبیون با بدیهیات علمی مخالفت نماید وعلیه ماسونها تبلیغ کند و در زمانی نه چندان دور مدارک مستندی دال بر صحت علوم و پیشرفتهای علمی ایشان را افتضاح نماید و در این سیاست بازنده مذهبیون خواهند بود و ماسونها به صورت غیر مستقیم و با سیاست پیروز میشوند و حس بدبینی بزرگی نسبت به مذهب به مردم دست خواهد داد لطفا این تحلیل را نشر دهید تا بدست مذهبیون برسد و برن سراغش

عبدالرضا علي پور

اینا همون تفاله های دوره رنسانس هستن که با هر گونه پیشرفت علمی مخالفت میکنند و همه چی رو با ذهن کج و ناقص خودشون میخوان جور کنن اگر علوم نبود و برنج و سیب زمینی را از علف و غده زیر زمینی برای قوت مردم با دستکاری ژنتیک علم نمیساخت و ارتباطات و حمل و نقل را با علوم جدید بوجود نمی اوردن همه این احمق ها تا حالا منقرض شده بودن

عبدالرضا علي پور

عبدالرضا علي پور نوشته شده:اینا همون تفاله های دوره رنسانس هستن که با هر گونه پیشرفت علمی مخالفت میکنند و همه چی رو با ذهن کج و ناقص خودشون میخوان جور کنن اگر علوم نبود و برنج و سیب زمینی را از علف و غده زیر زمینی برای قوت مردم با دستکاری ژنتیک علم نمیساخت و ارتباطات و حمل و نقل را با علوم جدید بوجود نمی اوردن همه این احمق ها تا حالا منقرض شده بودن

در استدلالهای خودشون هر جا به نفعشون هست جو زمین و زمین یک چارچوبه و هر جا لازم بدونن جو زمین و خود زمین میشن دو تا چارچوب smile058

عبدالرضا علي پور

اون دیوونه هم که اومده تو یک مسافت کم انحنای زمین رو با لیزر نشون بده انگار تو این دنیا نیست از جنوب ایران تا مشهد 4 شبانه روز با ماشین میری دو شبانه روز سر بالایی و دو شبانه روز سرازیری مسافت طی میکنی اخه اینا چرا اینجوری هستن مگه سطوح نا همواری که بر اثر رانش زلزله و گسل ها هست رو نمیبینن فلات قاره رو نمیشناسن اصلا به فرظی که شما قطر و قطاع و قوس زمین رو با داشتن قطر زمین محاسبه کنید مگه توپ فوتباله که همه جاش یه اندازه باشه زمین خیلی پهناور تر از اینه که کرویتش بخواد تو مغز کوچیک اینا که تا نوک دماغشون رو میبینن بگنجه مگه شما با زون کردن روی سطح اب تا چه مسافتی رو میتونید ببنید از این ور خلیج فارس تا اونورش چقدر مسافته؟ این مسافت چه مقداری از سطح جغرافیای زمین رو تشکیل میده چرا نمیان با لیزر به هم علامت بدن؟ چرا با قویترین زونها نمیشه اونور رو دید مثلا با تلسکوپ دو طرف خلیج که هم سطحه؟

عبدالرضا علي پور

نوشتن ماه و خورشید کوچکتر از زمین هستند و از خودشون نور جداگانه دارند بعد تو یه قسمت دیگه که اومده خورشید گرفتگی رو توضیح بده میگه ماه میاد جلو خورشید رو میگیره و یادش رفته که قبلا گفته ماه از خودش نور داره خخخخخ همین اشتباهشون کافیه که همه بفهمن همه چیاشون چرت و پرته برین بخونین

عبدالرضا علي پور

البته برای خود من هم خیلی وقته که این سوال پیش اومده که تکلیف کسی که دقیقا روی محور چرخش زمین قرار بگیره چی میشه؟ ایا با سرعت گردش زمین در ثانیه بدور خودش میچرخه ؟ وایا چنین نقطه ای وجود داره؟

7mohammad

نام: محمد

سپاس: 10

پست توسط 7mohammad »

اگه چنین نقطه ای وجود داشته باشه، قاعدتا اون شخصی که روی این نقطه ایستاده باید به دور خودش بچرخه ولی با توجه به اینکه 24 ساعت طول میکشه تا این چرخش برای یک بار کامل بشه، پس خودش اون رو احساس نمیکنه. البته نظر من اینه و نمی دونم چقدر درسته.

عبدالرضا علي پور

7mohammad نوشته شده:اگه چنین نقطه ای وجود داشته باشه، قاعدتا اون شخصی که روی این نقطه ایستاده باید به دور خودش بچرخه ولی با توجه به اینکه 24 ساعت طول میکشه تا این چرخش برای یک بار کامل بشه، پس خودش اون رو احساس نمیکنه. البته نظر من اینه و نمی دونم چقدر درسته.

خیلی جالبه اون نقطه میشه هی بدوی بری دیروز و هی بدوی بیای امروز smile055

7mohammad

پست توسط 7mohammad »

اگه اینطوره باشه که خیلی جالبه ولی اون دو نقطه، که دقیقا دو قطب زمین هستن، به خاطر انحرافی که در زاویه ی چرخش زمین به دور خودش وجود داره، بجز اعتدالین، یا کاملا در تاریکی شب قرار دارن یا کاملا در روشنایی روز، و درضمن، فاصله ی بین تاریکی و روشنایی که فقط یه خط باریک نیست، بلکه یه بازه از هوای نیمه روشن و نیمه تاریکه، یه چیزی در مایه های گرگ و میش غروب یا صبح.

7mohammad

پست توسط 7mohammad »

ولی اگه منظور از دیروز و امروز، براساس ساعت جهانی باشه(و نه تاریک و روشن شدن هوا) فک کنم دویدن توی دیروز و امروز امکان پذیر باشه!

emran_ir

نام: عمران

سپاس: 7

پست توسط emran_ir »

بنده به عنوان كسي كه 24 ساله دارم نجوم كار مي كنم ور مورد زمين تخت گرايان فقط يك جمله گفتم و بازهم ميگم.....اين موضوع ربطي به ستاره شناسي نداره و فقط در حوزه علم روانشناسي قابل بحثه ....در اين مورد اين موضوع و اين افراد، روانشناسان بايد نظر بدهند. كاري به نجوم نداره.

ارسال پست