زوج ژنراتورهای کوانتومی ( Quantumic Double Generator)

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
نمایه کاربر
MRT

عضویت : پنج‌شنبه ۱۳۸۶/۴/۲۱ - ۱۸:۱۷


پست: 2065

سپاس: 93


تماس:

زوج ژنراتورهای کوانتومی ( Quantumic Double Generator)

پست توسط MRT »

زوج ژنراتورهای کوانتومی ( Quantumic Double Generator)


همانطور که در مبحث ابرنواختران یا زوج ژنراتور – رآکتورهای کوانتومی، توجیه انفجار ابرنواختران و رآکتورهای شکافت هسته ای گفته شد تا به امروز دو نوع ژنراتور برای تامین انرژی توسط بشر ساخته شده است. ژنراتورهای شیمیایی که از نوع انرژی مثبت هستند و ژنراتورهای هسته ای معکوس یا شکافت که از نوع انرژی منفی هستند. نوع همجوشی هم انرژی مثبت است که فعلا عملیاتی نشده است و امید چندانی هم برای موفقیت آنها وجود ندارد. اما زوج ژنراتورهای کوانتومی (QDG) چه هستند؟

این ژنراتورها توسط موجودات فوق هوشمند غیر انسانی طراحی و ساخته شده و بهره برداری میشوند و اساس کار آنها تبادل انرژی دائمی مابین دو سامانه کوانتومی با انرژی های مثبت و منفی است. در حقیقت آنها این سامانه های کیهانی را شناسایی و سپس موفق به مهندسی معکوس آن در مقیاس کوچک شده اند. این سامانه ها در اجرام سماوی از سیارات و ستارگان گرفته تا کهکشانها و کوازار ها و .... قابل مشاهده هستند.

تصویر
تصویر

و همانطور که در مبحث نوترینو ژوکر سیاه، پوزیترون ژوکر قرمز - ذرات فریب کار و حیله گر گفته شد چنین به نظر می رسد که نوترینوها از ترکیب یک الکترون انرژی مثبت و یک الکترون انرژی منفی بوجود آمده اند. و این سوال مهم که آیا از نوترینو میتوان به عنوان سوخت در این زوج ژنراتورها استفاده کرد؟ که جواب مثبت است!

در هر ثانیه از هر سانتی‌متر مربع زمین، در حدود ۶۵ میلیارد (۱۰^۱۰×۶٫۵) نوترینوی خورشیدی عبور می‌کند. نوترینو به معنی «کوچک خنثی»، معمولاً با سرعتی نزدیک به سرعت نور حرکت می‌کند، از نظر الکتریکی خنثی بوده و قادر است از درون مواد تقریباً بدون هیچ برهمکنشی عبور نماید. نوترینوها دارای جرم بسیار کوچک، اما غیر صفر هستند. خورشید در هر ثانیه دو ضرب در 10 به توان 38 نوترینو از خود ساطع می کند. تخمین زده می‌شود که در حدود ۳۳۰ نوترینو در هر سانتی‌متر مکعب از کائنات وجود دارد، به عبارتی ۳۳۰ میلیون در هر متر مکعب. این عدد بسیار بزرگی است. یعنی فراوانی نوترینو در کیهان بیشتر از هر اتم دیگری است که حاصل فعالیت دائمی ستارگان است. ما جرم نوترینو را اینگونه محاسبه کردیم:

تصویر

یعنی نزدیک صفر و به این دلیل میتواند با سرعت نور حرکت کند. ولی اینک این سوال مطرح میشود که اگر ما موفق به ساخت سد پتانسیل یا چاه پتانسیل کوانتومی برای نوترینو شویم که اولا بتوانیم نوترینو را به دام بیندازیم و دوما آن دو الکترون را از هم تجزیه و جدا کنیم و مقدار کل انرژی هایشان را جذب و انبار کنیم ، مقدار این انرژی کوانتومی و چگالی آن در سطح چقدر خواهد بود؟

تصویر

تصویر

دقت کنید در معادلات وکتور بار الکتریکی اصلا مهم نیست. آنچه که اهمیت دارد معادلات برداری و جهت میدان یا بردار انرژی یا نیرو است. یعنی اگر سطح مقطع جذب انرژی کل سامانه یک متر مربع باشد ، بعد از یک سال مقدار تبادل انرژی دائمی مابین دو سامانه کوانتومی مثبت و منفی به 4.7 گیگا وات می رسد. خرده شهاب سنگ های آسمانی و سریعترین پرتابه های نظامی (پرتابه ریل گان) در داخل این میدان ها، ابتدا ذوب و سپس متلاشی میشوند. کلیه تجهیزات برق قدرت و یا الکترونیکی با نزدیک شدن سامانه دچار مشکل و خرابی میشوند. این سامانه چیزی شبیه به یک منبع انرژی و باطری دائمی و پایان ناپذیر میشود که شارژ آن هرگز پایان یافتنی هم نیست و قانون بقای انرژی را نقض می کند. سامانه های کیهانی هم به اینگونه هستند . یعنی با شتاب دایمی در حال دور شدن از یکدیگر هستند که اخترشناسان نام عامل آن را انرژی تاریک گذارده اند که روز به روز نه تنها از مقدار آن کاسته نمی شود بلکه به مقدار آن نیز افزوده میشود. که محققین غربی آن را دینامیک یا انرژی تورس نام گذاری کرده اند که البته اینها دو تورس یا چنبره سوار بر هم بوده و به صورت قرینه عمل می کنند.

تصویر
تصویر

تصویر
تصویر

نا گفته نماند انجام هرگونه تحقیقات عملی در این زمینه در کلیه کشورهای غربی حتی روسیه و چین ممنوع است و محققین در این زمینه به اتهامات واهی بازداشت و کلیه امکانات فنی توقیف و از بین میروند . انجام هرگونه تحقیق و مطالعه در این زمینه در انحصار ارتش و دولت یا بخش های خصولتی است. ولی خوشبختانه در کشورهایی همچون ایران اینگونه تحقیقات ممنوع نبوده و جرم هم تلقی نمیشود. و این موضوع مهم که تا به امروز تمامی سیستم های طراحی و ساخته شده بشری در غرب، مکانیکی و یا الکترو شیمیایی و با راندمان بسیار پایین هستند. ولی اصل این سامانه ها توسط فناوری کریستالوژی، PVD , CVD و ... به صورت سد یا چاه پتانسیل ساخته میشوند. که فعلا تنها از عهده موجودات هوشمند غیر انسانی بر می آید. چنین تصور میشود که این فرایند در سامانه های کیهانی به واسطه گرانش زیاد و میادین الکترومغناطیسی شدید و قوی پدیدار میشود.

تصویر
تصویر

تصویر
تصویر

تصویر

مسلما هیچ کسی تا به امروز موفق به انجام اینچنین مهندسی کوانتومی نشده است . بلکه مدل ها ابتدایی و مکانیکی هستند. ولی همین اشخاص شاکی و مدعی هستند که دولت های فاشیستی عضو شورای امنیت سازمان ملل متحد به دلیل از دست دادن برتری نظامی در صنایع هوا فضا با اینکونه تحقیقات توسط اشخاص حقیقی و حقوقی مخالف و آنها را در نطفه خفه می کنند. ولی خودشان با جدیدت تمام بدنبال انجام آن هستند. تا به برتری نظامی برسند.

طبق تحقیقات انجام شده هرگونه تحقیق عملی و مطالعه علمی در زمینه مواد دیرگداز ، نیمه هادی ها، کریستالوژی، سامانه های کوانتومی ، شناخت و مهندسی معکوس سامانه های کیهانی و ... در کشور ایران آزاد است ، ولی در کشوری همچون ایالات متحده امریکا بسیار محدود و در پاره ای از موارد ممنوع و جرم تلقی میشود.


محمدرضا طباطبايي 1401/2/18
با توجه به ماده 8 قوانین تالار گفتمان شبكه فیزیك هوپا :

ارايه انديشه‌هاي نو در فيزيك و متافيزيك ، رياضيات مختص فيزيك ، حساب و هندسه دوجيني در وب سايت شخصي :

http://www.ki2100.comتصویر

ارسال پست